Source
ДекабриСтська ПравдА | ТРАГЕДІЯ В ПОЛІЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 🤦У Харківській області знову ст...
5 070 Views/Reach
2026-03-07 07:04
Message №3921
💥 ТРАГЕДІЯ В ПОЛІЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 🤦У Харківській області знову сталося те, що мало б сколихнути всю систему поліції, але, схоже, нікого особливо не хвилює.Із життя пішла дізнавач сектору дізнання Куп’янського РОВД — Діана Влас, 1996 року народження. Їй було всього 28 років.Вночі дівчина вистрілила собі в голову з табельної зброї, залишивши коротку, але жорстку передсмертну записку:«Після написання рапорту на звільнення мене почали мурижити, постійно губили мій рапорт, вигадували історії про «неправильні формулювання», тим самим не хотіли звільняти»…»Так тиснуть на людей у поліції. Так ламають життя. Так убивають надію.😡На фоні постійного стресу, перевантажень та неможливості піти сталася трагедія, про яку не розкажуть офіційні звіти.Самогубство — це не вихід, але тиск і бюрократія можуть довести до такого кроку.Жодна робота,жодна посада,жоден «полководець» не варті людського життя.🫵Будь-яку систему можна залишити.Будь-яку роботу можна змінити.Будь-яку кар’єру можна почати заново.🫡Але життя людини — одне, і його втрата назавжди залишає шрам у серцях рідних і друзів.Після таких історій залишається тільки одне питання: Чому ті, хто повинен захищати людей і порядок, самі опиняються беззахисними всередині системи?І хто взагалі буде відповідати, щоб подібне більше не повторювалося?Як пишуть телеграм канали на сьогодні у ГУНП Харкова лежить понад 1600 рапортів співробітників на звільнення, але нікого це не хвилює. Людям не дають піти, а ламають життя.Такого ще не було в українській поліції — і це найкраще доказ того, як «професійно» у нас управляють системою, але колись тим полководцям треба буде відповісти перед людьми за те що вони накоїли в нашій країні🫵 !