Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЖК «Яскравий»
Added 16 Jul 2021

ЖК «Яскравий»

@Yaskravy
Number of subscribers: 1 534
Photos: 31
Videos: 2
Links: 5
Description:
На каналі розміщуються всі новини комплексу.

👥 Number of subscribers

1 534
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: +1

👁️ Average views per message

1 927
Average/Day:: 995
Average/Week:: 1,946
ERR: 125.62%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 4,730 25-08-19 15:29
Шановні сусіди ЖК Яскравий!За інформацією організаторів благодійного ярмарку ГО "Янголи Трої", було зібрано понад 90 000 грн, які в подальшому будуть використані на закупку необхідного обладнання та речей для 210 штурмового полку та інших підрозділів Збройних сил України.Хочемо нагадати, що у благодійному ярмарку взяли участь 40 майстрів, які в більшості створювали власноруч свою продукцію: в’язані іграшки, вироби з мила та воску, ляльки-мотанки, одяг та іншу не менш цікаву продукцію.Бажаючі могли скуштувати смачні страви з мангалу та прохолодні напої. Діти та гості нашого ЖК змогли долучитись до цікавих розіграшів та квестів, а переможці отримати призи.Дякуємо всім сусідам та їх друзям, що змогли відвідати благодійну ярмарку,  Головам правлінь ЖК Яскравий за розміщення інформаційних буклетів в ліфтах та чатах будинку про запланований захід та охоронній компанії  “Альфа та Омега” за забезпечення охорони.Крім того, дякуємо представникам Київської міської військової адміністрації та Асоціації ОСББ Оболонського району м. Києва, що змогли відвідати наш благодійний захід на території ЖК Яскравий.З повагою та вдячністю,Правління ОСББ “Яскравий 5”
👁 1,900 25-05-03 11:25
Зверніть увагу на прикріплені до цієї публікації фотографії. Більше схоже на перекриття хліва чи сарая не добросовісного господаря, аніж на дах секції багатоквартирного житлового будинку. 6 років, мешканці будинку, що знаходиться за адресою: вул. Сімʼї Кульженків, 31-Б, намагаються достукатись до забудовника, щоб той нарешті довів до розуму свій обовʼязок з усунення подібних дефектів, що стало результатом його халатності та байдужості. Навіщо ж, щось виправляти, якщо будинок здано в експлуатацію, а квартири розпродано. Наше ОСББ неодноразово зверталось до БК «Інтергалбуд» з вимогою прийняти необхідні міри, а саме залити дах секції необхідним розчином, що дозволило б зупинити ерозію металу та поширення грибка на фасаді будинку, дійшло навіть до того що вода капає на обличчя людям в середині секції. В свою чергу чуємо від БК «Інтергалбуд» лише чергові виправдання та обіцянки. Ми продовжимо вимагати справедливості, а ті хто планує купити квартиру від БК «Інтергалбуд» подумайте тричі, адже їм цілковито байдуже на своїх клієнтів!
👁 4,030 24-12-14 10:54
Шановні сусіди!Вчора (13.12.2024) відбулася нарада щодо зміни дорожньої розмітки біля нашого ЖК.Щодо дорожньої розміткиВже розроблено зміни до дорожньої розмітки, і ми скоро зможемо, не шукаючи інших шляхів, повертати до нашого ЖК.Наразі триває процес погодження між відповідними департаментами.Щодо лежачих поліцейськихПо весні їх буде змінено на інші, які не створюватимуть такого шумового ефекту, як зараз.Також розглянуть можливість встановлення світлофора, оскільки є певні технічні проблеми.Щодо кільцевої дорогиРозглянуть можливість внесення змін, а саме — зробити повноцінний нормальний перехрестя.Крім того, нами було запропоновано зробити з’їзд до рекреаційної зони озера Міністерка, а не їхати через Литовський проспект.Щодо підземного переходу на окружнійПообіцяли завершити ремонт та встановити нормальні насоси для відкачування води.Нарада була організована депутатом Київської міської ради Богданом Чорнієм, у якій також взяли участь директори департаментів КМДА та голови ОСББ нашого ЖК.
👁 3,390 24-09-18 17:40
Шановні співвласники та мешканці!Наші індивідуальні звернення на гарячу лінію стосовно зміни розмітки дорожнього руху по вулиці Сім’ї Кульженків, зокрема,  нанесення на ній переривчастої лінії з метою заїзду до ЖК, через розташовані проїзні групи біля будинків по вул. Сім’ї Кульженків, 31-а та 37, не дали результативності.Водночас, така безперешкодна можливість є у клієнтів магазину Леруа Мерлен та власників гаражних кооперативів розташованих вздовж вищезазначеної вулиці. Так, ми можемо проїхати до гаражного кооперативу та розвернутися там не порушуючи правила дорожнього руху або заїхати з вулиці Петра Калнишевського. Але це тільки створює незручності. Крім того, ярмарки, які проходять по вулиці Петра Калнишевського по вихідним дням, змушують нас взагалі їхати через проспект Маршала Рокоссовського.Тому, вже давно постало питання колективного звернення до районної адміністрації та депутатів Київської міської ради. Таким чином, звертаємось до вас з проханням підтримати ініціативу Правлінням ОСББ “Яскравий 5” та підписати заяву (додаток) до колективного звернення к депутату Київської міської ради від Оболонського району Богдану Чорнію.Відповідні заяви ви можете підписати на охороні будинку.Після чого буде загальний спільний лист, від Голів Правління.https://t.me/Yaskravy
👁 1,100 24-07-15 11:18
💙💛 Друзі, висловлюємо щиру подяку команді Українського миротворця за організацію та проведення Благодійного заходу Family Event, який відбувся у ЖК Яскравий. Також величезна подяка мешканцям ЖК «Яскравий» та правлінню ОСББ «Яскравий 5» за підтримку та співпрацю. Під час заходу проходила Благодійна ярмарка, аукціон лотів та безпрограшна лотерея. Усі гості мали можливість скуштувати смачні напої та їжу. Всі зібрані кошти були спрямовані на закупівлю авто для ГУР МО.🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/5NtuM9rCLo💳Номер картки банки5375 4112 1810 4193🙏 Висловлюємо велику подяку Театральному колективу “Овація” за неймовірну виставу “Незламні діти України”. Ваш талант та майстерність надихають! Особлива подяка керівнику колективу Людмилі Вінницькій за організацію та керівництво.🎭 Також дякуємо БО «БФ «Всесвітній чеченський конгрес» та Благодійній фундації «Даруй добро» за їхній вагомий внесок та підтримку.🙏 Дякуємо всім, хто приєднався до нас у цей день та зробив свій внесок у наближення перемоги. Разом ми сила!📹 У відео з заходу ви побачите, як усі учасники передають побажання нашим захисникам та захисницям. Ваша підтримка неймовірно важлива для них.Разом до перемоги! 💪🇺🇦
👁 1,100 23-10-10 13:10
Ми новий український бренд "М&В" ("Mushrooms and Berries"). Як не складно здогадатись з нашої назви, ми прививаємо українському та європейському споживачу любов до найголовніших принад України, а саме Закарпаття - Грибів та Ягід. Нарешті кожен бажаючий зможе гідно оцінити наші нереально смачні делікатеси, що дарує багата українська земля. Трюфель в минулому, головна фішка нашої компанії та її обличчя це сушений Білий Гриб. Ароматні супи, надзвичайно смачні гуляші та підливи, рагу і тушковані овочі з м'ясом, стають неперевершеними в поєднанні зі справжнім сушеним Білим Грибочком. Наша продукція пройшла всі можливі українські та європейські сертифікації якості. Наш гриб визнано одним з найчистіших на теренах України. "М&В" одні з небагатьох, хто впевнений у довершеності своєї продукції. Не втрачай можливості, поринути в Закарпатській ліс та справедливо оцінити старання нашої команди. Переходь за посиланням: https://t.me/Mushrooms_and_Beries. Ми тебе ще не раз приємно здивуємо!З любов'ю, "М&В"!
👁 1,000 23-03-08 10:44
Наші любі та прекрасні половинки!ТОВ “Охоронна фірма “Омега” від чистого серця вітає Вас зі святом 8 березня. В багатьох країнах саме березень символізує жінок, через перші квіти після холодної зими, через відродження природи, через те що в березні, весна розпочинає кольорово прикрашати ту сірість, що лишила по собі зима. Через це, жінка асоціюється у нас, чоловіків, виключно з весною. Лише Ви можете розфарбувати життя чоловікові. Саме для Вас ми робимо всі вчинки та досягаємо нових та нових висот. І хоч прийнято вважати, що чоловік є опорою в багатьох випадках, проте часто Ваша безмірна підтримка спонукає нас встояти, там де здавалось це неможливо. Нині, чоловіки стоять в бліндажах, на передових не лише заради себе, а в більшій мірі саме заради Вас та майбутнього наших дітей. Рівно рік тому, ми писали Вам вітання з цим святом, через трішки більше два тижні після початку великої війни. Ми бажали щоб це свято було останнім, яке ми “святкуємо” під час таких обставин, бажали, щоб всі чоловіки повернулись з цього пекла та привітали своїх мам, дружин та доньок. Всі ці вітання досі актуальні. Ми досі на шляху до Перемоги, віримо, що вона близько, адже краса це страшна сила, а українки і є синонімом до слова — “Краса”.Дякуємо, що Ви є! З повагою,ТОВ “Охоронна фірма “Омега”.https://t.me/OF_Omega
👁 1,100 23-01-12 12:42
Негативні наслідки з якими зустрінуться мешканці при стягненні боргу з боржника за Житлово-комунальні послуги в судовому порядку:-Арешт майна/рахунків Боржника, що в свою чергу не дозволить придбати/продати нерухоме майно, а також, призведе до занесення Боржника в реєстр боржників, що  створить негативну кредитну історію в банківських установах (обмеження до кредитних ресурсів).-тимчасове обмеження боржника - фізичної особи у праві виїзду за межі України при виконанні судових рішень.-звернення стягнення на кошти, цінні папери, інше майно (майнові права), корпоративні права, майнові права інтелектуальної власності, об’єкти інтелектуальної, творчої діяльності, інше майно (майнові права) боржника, у тому числі якщо вони перебувають в інших осіб або належать боржникові від інших осіб, або боржник володіє ними спільно з іншими особами;-звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інший дохід боржника.-Додаткові фінансові витрати у вигляді сплати окрім заборгованості за житлово-комунальні послуги, також сплату судового збору – орієнтовно від 2684,00 грн. до 8 000 грн. (в залежності від кількості договорів по яким виник борг), а також витрати у вигляді надання правової допомоги в суді (послуги адвоката) у розмірі 5000 грн.Наприклад: при стягненні боргу за рішенням суду в 10 000,00 грн. з боржника буде стягнуто:10000 грн. основного боргу2684 грн. судовий збір. (в разі стягнення заборгованості по одному договору, якщо на обслуговування укладено декілька договорів (наприклад 2 договори - судовий збір складає 5368 грн., 3 договори 8052 грн.).5000 правова допомога (послуги адвоката).Всього: 17684 грн. - це  в разі добровільного виконання рішення суду.В разі примусового стягнення, виконавчою службою додатково буде стягнуто 10% від суми боргу, + арешт майна, рахунків, заборона виїзду і т.д.Всього в разі примусового виконання рішення суду сума боргу збільшиться  майже в 2 рази і буде складати: 19452,4 грн.
👁 916 22-12-31 11:39
ТОВ “Охоронна фірма “Омега” вітає українців з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами! Звичайно, майже в кожного з нас є бажання відправити 2022 рік в напрямку всім відомого корабля, проте потрібно все ж йому подякувати за те хороше, яке мало місце бути. Ми нарешті зрозуміли значення та вартість нашої з Вами Незалежності, бути українцем — це престиж і цей престиж потрібно втримувати та розвивати в майбутньому. Ми стали сильнішими та стійкішими, хто собі міг уявити що ми будемо жити під ракетними обстрілами та ще й намагатись вести свої буденні справи. Наступний 2023 рік є роком сподівання. Ми всі сподіваємось, що саме цей рік стане Роком нашої з Вами Перемоги. Ми всі сподіваємось що наша ненька — Україна змиє кров зі свого обличчя та стане вільною, сильною, квітучою та розвиненою. Ми всі сподіваємось, що наші близькі, які зараз боронять нас з Вами на передових, повернуться живими. Ми всі сподіваємось, що всі наші мрії в наступному році здійсняться і як воно може бути інакше коли про одне й те саме мріють 40 мільйонів. І сидячи за новорічним столом, виділіть хвилину, та вшануйте пам'ять наших захисників, які віддали своє життя, заради того щоб у нас була змога зустріти Новий Рік.ТОВ “Охоронна фірма “Омега” бажає Вам всього найкращого, найяскравішого та найщасливішого в в 2023 році. Бажаємо Вам, щоб цей Новий Рік став для Вас початком нового та кращого життя. Нехай весь смуток, біль, розпач забирає минулий рік, а Новий нехай не бере з нього прикладу. З Новим 2023 Роком!!!!!!З повагою,ТОВ “Охоронна фірма “Омега”https://t.me/OF_Omega
👁 995 22-11-24 15:49
ДТЕК частково відновив електропостачання в Києві після вчорашньої атаки, однак в столиці діють екстрені обмеженняЕнергетики ДТЕК разом із усіма рятувальними службами продовжують ліквідувати наслідки ударів по енергооб’єктах, що нанесла росія 23 листопада. Ситуація лишається складною, проте контрольованою. Станом на ранок 24 листопада вже відновлена подача електроенергії на об'єкти критичної інфраструктури: перш за все водопостачання та лікарень. Продовжуємо працювати над подачею електроенергії на середні об’єкти теплопостачання.За ніч, відремонтували 2 транзитні лінії, що подають напругу на Лівий берег Києва. Станом на другу половину дня 24 жовтня продовжуємо ремонт ліній ДТЕК Київські електромережі, що були пошкоджені через атаку 23 листопада. Це дозволить відновити подачу світла для частини побутових клієнтів, що лишаються без світла відучора.Водночас за вказівкою системного оператора НЕК «Укренерго», в Києві наразі застосовані екстрені обмеження електропостачання. Тому частина споживачів зараз тимчасово без електропостачання, відповідно до потреб енергосистеми. Для цих споживачів електропостачання буде відновлено після стабілізації ситуації в енергосистемі, відповідно до вказівки диспетчера «Укренерго», а також після завершення ремонтів на лініях, що були ушкоджені обстрілами. Без світла наразі близько 60% киян.Ситуація в енергосистемі після чергового терористичного ракетного удару росії є вкрай складною. Енергетики цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло. Просимо всіх клієнтів максимально відповідально ставитися до споживання електроенергії, щоб допомогти енергосистемі.ПІДПИСАТИСЬ