Source
Вихідці з Бердичева | Як вчора можна було винести пару к$ з двох шортів $HUMA та $MOVE🎹1️⃣ П...
2 840 Views/Reach
2025-05-27 17:55
Message №1441
Як вчора можна було винести пару к$ з двох шортів $HUMA та $MOVE🎹1️⃣ Почнемо з $HUMA. Вчора о 16:00 був лістинг на всіх топ біржах і в стакан мав піти хороший % саплаю: з дропу від самого проекту і з Binance Launchpool. Ну і як завжди на допомогу нам приходить MEXC, який дав ф'ючі за 2 години до основного лістингу. Я одразу почав набирати шорти з кількох акків, з середньою твх ~0.11, вийшло винести по 100+$ на кожен акаунт. Щоб не пропускати виноси з таких лістингів, раджу зарегатись на МЕХС і на Gate — ці біржі люблять дуже рано давати ф'ючі і на цьому можна не погано заробити2️⃣ Далі був досить не очікуваний мув по $MOVE. Вчора о 8 вечора почався шилл про великий дроп від $MOVE. Так як цей проект вже пару разів переносив цю роздачу, то було страшновато залітати, тому я просто фліпав об аудиторію других інфлів, вийшло близько 1к$ профіту. Далі в 21:00 все таки дали клейм дропу і я швидко фліпнув в +2.5к$ з двох акаунтів. Зараз в розлоки залітає дуже багато людей, тому фліпати об інших гоїв це найкращий варіант, можливо прибуток буде менше, але ти хоча би не залишишся побритим ❗️ Яка мораль з цього поста? В крипті зараз все відбувається швидко і якщо ви бажаєте плотно лутати, вам треба все трекати 24/7, думати проти натовпу, аналізувати свої помилки і навчитись швидко приймати рішення. Зараз через великий наплив лудіків лутають гроші тільки найшвидші, а ті хто вже зайшли пізніше, залишаються просто екзіт ліквою