Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вихідці з Бердичева
Added 14 Jul 2024

Вихідці з Бердичева

@Vuhidsi
Number of subscribers: 9 748
Photos: 957
Videos: 26
Links: 744
Description:
🦸‍♂️Адмін: @Zhenyanaf | @nazar_tg007 (писати сюди) 🥷Рекл. Менеджери: @optar_cpa, @ostapsmm 👨‍✈️Посилання для друга - https://t.me/+RVBZh7exw_A2NDhi

👥 Number of subscribers

9 748
Average/Day:: -18
Average/Week:: -113
Average/Month:: -795

👁️ Average views per message

3 652
Average/Day:: 14,300
Average/Week:: 2,756
ERR: 37.46%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,170 25-12-02 19:25
Несемо котлету в новий гемний сейл 🥳😎 Завтра стартує перший сейл від Jupiter в форматі FCFS з токеном $WET від проекту HumidiFi. Сейл пройде по оцінці 69млн$ FDV з 100% анлоком на TGEЩо робимо?1️⃣ Чекаємо посилання на сторінку сейлу2️⃣ Дуже швидко заносимо до 1к $USDC в мережі SOL та очікуємо на результати (лістинг$WET— 5 грудня)💬 Сейл буде проходити в 3 етапи: 1️⃣ Фаза 1: Wetlist (користувачі та спільнота HumidiFi)Продають: 60 000 000 WET (6% від загального обсягу постачання)Ціна продажу: 0,05 USDC (50 млн FDV)Ліміт покупки: багаторівневий2️⃣ Фаза 2: $JUP СтейкериПродають: 20000000 WET (2% від загального обсягу пропозиції)Ціна продажу: 0,05 USDC (50 млн FDV)Ліміт покупки (також, буде FCFS): Рівень 1: від 1000 до 9999 JUP - 200 $Рівень 2: від 10 000 до 49 999 JUP - 500 $Рівень 3: від 50 000 до 499 999 JUP - 2 500 $Рівень 4: від 500 000 до 999 999 JUP - 5 000 $Рівень 5: понад 1 000 000 JUP - 10 000 $3️⃣ Фаза 3: Паблік сейлПродають: 20000000 WET (2% від загального обсягу пропозиції)Ціна продажу: 0,069$ (69 млн FDV)Ліміт купівлі: 1000 USDCЧас початку: 4 грудня (на день пізніше за попередні). ❗️Я як і більшість підлягаю тільки під третю фазу в яку занести найважче, майже нереально якщо софтерів не побриють. Але я все таки спробую, тк я нічого не втрачаю крім свого часу, а прибуток з сейлу очікую дуже хорошим. Всім удачі хто буде заносити, зароблять тут тільки найшвидші ручки ⌨️
👁 3,030 25-11-19 17:19
Заносимо $$$ в перший сейл від Coinbase 🥳😎 Давненько вже не було постів, все тому що ринок зараз трохи нуднуватий, єдине що можна зараз зробити, це занести в перший сейл від Coinbase з токеном $MON від проекту Monad Що робимо?1️⃣ Проходимо КУС на Coinbase (Україна не в бані)2️⃣ Закидаємо $$$ в сейл (від 100 до 100к$). Алокацію будуть роздавати він меншої до більшої, тому раджу закидати в районі 100-500$ на акаунт, щоб точно отримати алокацію3️⃣ Дивимось 23 листопада свою алокаціюЯк пройти КУС на Coinbase?> Завантажуємо Coinbase та натискаємо "Sign Up"> Заповнюємо всі пункти (Ім'я Прізвище англійською + вибираємо свою країну)> Для KYCа використовуємо закордонний паспорт та беремо з банку виписку англійською мовою для підтвердження місця проживання> Далі вписуємо по порядку - investing -> investment -> employed -> пишемо очікуваний обсяг депозитів за 12 місяців -> знову підтвердження з банку англійською файлом🗓 Дедлайн: 22 листопада❗️Я сильно абузити не буду, тому що є інфа, що якщо заходиш з другого пристрою, то КУС треба буде проходити по новій. Зроблю чисто пару акаунтів на родичів і буду надіятись на гарний профіт (В сейл ми заносимо по 0,025$, а премаркет зараз торгується по 0.036$. Потенційний профіт рахуйте самі)
👁 2,680 25-10-24 17:25
Заносимо хату в новий гемний сейл — MegaETH 🥳😎MegaETH позиціонує себе як “перший real-time блокчейн” з повною сумісністю з Ethereum, зі швидкістю до 100 000 TPS і дуже низькою затримкою. Вже залучили значні інвестиції: seed-раунд, приватні раунди, зараз виходить на публічний сейл. Токен пару днів тому вийшов на премаркет ф'ючах Hyperliquid і вже малює ~5х до ціни сейлу (можливо буде плазма 2.0, де всі хто заносили в сейл зловили космічні ікси)Як занести в сейл?1️⃣ Реєструємось + проходимо KYC на платформі Sonar (до 27 жовтня)2️⃣ Підключаємо гаманець та свій акаунт Sonar на сторінці сейлу + підключаємо на цьому ж сайті свої соц.мережі3️⃣ Закидаємо свої USDT в мережі Ethereum з 13:00 UTC 27 жовтня (мінімум для участі — 2650$) на цьому сайті і вказуємо ціну покупки 0.099$4️⃣ Після завершення англійського аукціону буде розрахунок алокації (з 30 жовтня по 5 листопада), де ми взнаємо кількість своїх токенів5️⃣ 5 листопада зможемо вивести свої токениЯк пройти KYC на Sonar? Якщо проживаєте в ЄС, то просто даєте своє реальне місце проживання, а якщо таких документів немає, то рухаємось по пунктах нижче 1️⃣ Реєструємо акаунт на Paysend.com2️⃣ Вписуємо свої данні і будь яку адресу в ЄС3️⃣ Генеруємо виписку за 3 місяці англійською мовою4️⃣ Вибираємо в Sonar, що ми проживаємо в Європі і завантажуємо свої документи + виписку з Paysend❗️Ніби все дуже детально розписав, думаю має розібратись навіть повний ноль в крипті. Я буду заносити в цей сейл, але не так як більшість — буду робити не один акаунт, а декілька. Ви спитаєте мене, навіщо робити пару акаунтів, якщо можна зробити один, тк ліміти на акаунт там дуже великі, але згадайте плазму: вони роздали доволі непоганий дропчик тим хто заносив в сейл і думаю цей проект зробить так само, тому що тут крім як за сейл нема більше за що роздавати дроп, а він тут має бути з шансом 99%, всі проекти такого рівня виходять через дроп. Приймайте рішення самі, але якщо маєте вільний час, то я б ще парочку додаткових аканутів зробив в надії на жирний дроп. DYOR
👁 2,880 25-10-11 09:44
Пару днів був зайнятий і скільки всього сталось... 🥳😎 Сьогодні вночі під час флешкрашу багато хто зловив ЛФЧ, багато хто обнулився повністю, але зупинятись на цьому не варто, працюємо далі. Вирішив зробити підбірку всіх актуальних і можливо вже не дуже актуальних активностей за ці 3 дні моєї відсутності в каналі 1️⃣ Позавчора ByBit роздав нагороди за промку з токеном $XPL, вийшло ~230$ на акаунт. Фейс на цій промці давали, але його можна було на ізі зняти по стратегії, про яку писав ТУТ. Також вчора ще роздали нагори за X Launch з $XPL про який писав ТУТ, з цього дропу хоч в плюс вийшло вийти. Далі цю ОКХ альфу крутити спеціально для дропу вже не буду, просто буду різні мемчики фліпати і якісь мінімальні дропи за цей оборот забиратиму 2️⃣ PancakeSwap все таки вирішили не затягувати і анонсували перше IDO на їхній новій платформі — CAKE.PAD. Тут все так само як було з Binance IDO, тільки замість 3 $BNB ми будемо заносити токени $CAKE. Я буду заносити в цей сейл, стартує він з 14 жовтня і закінчується 15 жовтня. Ось коротенька інструкція: Купляємо токени $CAKE, які будемо вносити (хеджимо їх) — Перекидаємо ці токени на зручний для нас гаманець — Переходимо на сайт та вносимо токени. Локів тут немає, на TGE отримаємо всі 100% токенів одразу💬 Також так як я лудоман, буду пробувати ближче до сейлу набирати лонги по $CAKE, тк багато хто буде відкупляти токени для участі. DYOR3️⃣ Trust Wallet запустили в своєму гаманці Trust альфу, де можна заробляти різні токени. 9 жовтня вони запустили перший проект в цю альфу — $CRED. Щоб отримати частину з пулу в 5млн $CRED потрібно: Мати гаманець Trust Wallet — Робимо свап на 10+$ в мережі BNB, ETH, BASE — Купляємо $TWT (хеджимо токени) — Заходимо в вкладку Заробіток - Trust Alpha і вносимо наші $TWT. Це по типу лаунчпула, де ми закинули свої гроші і кожних 8 годин будемо отримувати нагороди. Пул вже йде пару днів і закінчується завтра, тому немає сенсу заносити сюди бабки, просто написав вам про цю тємку для ознайомлення, щоб якщо буде гарний прибуток з цього лаунчпулу, то не скіпати в майбутньому такі активності від них4️⃣ ЛФЧ на бнб мемах. Протягом тижня був бнб сезон і всі бнб меми давали десятки іксів. В мене вийшло трошки заробити, але ввійшовши в азарт і починаючи купувати всі меми підряд, я віддав весь свій прибуток і вийшов з цих мемів в бу. Раджу закинути якусь копійку на ОКХ DEX в мережі бнб і якщо буде нова хвиля цього сезону, то бути готовими до відкупу якихось ранерів. Звичайно після такої нічки не знаю скільки потрібно часу щоб оговтатись і продовжити бнб сезон, але надіюсь він ще буде і я хоча би щось з нього винесу5️⃣ Ну і на кінець про наш улюблений Aster, який все СНГ так активно крутило останні тижні. Вчора вони відкрили чекер дропу, роздали там взагалі копійки, дропом ніхто незадоволений і через це проект вирішив передивитись ще раз дроп і зробити новий чекер, тому роздача нагород трохи переноситься. Ось посилання на старий чекер — ТИКС❗️Цікавих були цих пару днів, особливо сьогоднішня ніч, надіюсь у всіх все нормально з менталкою, тому що потрібно далі продовжувати виносити ринок. Якщо все таки є якісь проблеми, то краще просто зачільтесь пару днів і добре подумайте про свої подальші дії. Крипта і гроші це просто ресурс через який не потрібно вбивати своє здоров'я, щастя точно не в цифрах на екрані (Press F Kudo 🕯)
👁 2,670 25-09-27 12:30
Активно починаю слідкувати за новим гем проектом Bitlight Labs 🥳😎 Команда залучила $9.6M на Pre-A раунді при оцінці $170M (серед інвесторів — Amber Group та Fundamental Labs). Головна ідея проекту — інтеграція RGB у Lightning Network, що дає масштабування BTC, можливість стейблкоїн-платежів та запуск смарт-контрактів. Вже підтверджено: Tether запустить USDT на RGB, тобто у одному гаманці будуть і біткоїн, і стейблкоїни, навіть з офлайн-переказами.Лістинг стартував на Binance Alpha: є спотова пара і аірдроп через Alpha Points. Додатково відкрили Binance Futures контракт LIGHTUSDT з плечем до 50x. Також є й інші біржі — KuCoin, Gate та ще кілька великих майданчиків.Окремо варто згадати Bitlight Wallet — він некостодіальний, підтримує BTC, Lightning і RGB, а користувач повністю контролює свої ключі. Розробка RGB триває ще з 2016 року, і зараз вона виходить у мейнстрім. Якщо Binance чи Upbit дадуть повний лістинг, це може сильно підняти ліквідність і зробити токен топовим наративом у BTC-сегменті❗️Короче, поки слідкую за цим токеном, напевно відкуплю на спот, думаю можуть дати ікси. DYOR
👁 2,650 25-09-23 14:21
Фармлю другий сезон в Aster 🥳😎 Думаю всі ви бачили як пару днів тому багато людей заробили на токені $ASTER, купивши його і за день зафіксувавши пару іксів — пампили його так, тому що це токен перп декс платформи, яка дуже тісно пов'язана з CZ. Зараз ця платформа анонсувала другий сезон фармінгу дропу, виділено на цей сезон 4% суплаю (~500млн$). Кінець цього сезону буде 5 жовтня, тобто дроп роздадуть дуже швидко. Я вже почав активно крутити оборот, думаю мають смачно покормити. Ось вам маленька інструкція, як почати фармити цей жирний дроп:1️⃣ Переходимо за посиланням та підключаємо гаманець2️⃣ Депаємо USDT3️⃣ Далі йдемо в вкладку More —> USDF —> MINT —> Мінтимо USDF4️⃣ Далі More —> Earn —> І міняємо USDF на asUSDF і тим самим відправляємо в стейкінг5️⃣ Далі йдемо крутити оборот в парі USDT —> USDF. Заходимо, депаєм USDT, міняємо на USDF і по колу, пару разів щоб б бачили що ви користувалися стейблом6️⃣ Ну і найголовніше — крутимо обсяг на ф'ючах. За відкриття/закриття позицій і за час утримання позиції вам будуть насипати поінти💬 В вкладці Rewards - Point можемо дивитись за своїм прогресом❗️Зробив вам короткий інструктаж та розповів які активності я роблю на цій платформі щоб точно не побрили. Чомусь вірю що плотно покормлять, тому поворкаю ці пару днів. DYOR
👁 2,410 25-09-15 13:25
Слідкую за лістингом $ZKC🥳😎 Сьогодні о 17:00 за Києвом пройде лістинг проекту Boundless ($ZKC) — універсальний ZK-протокол, що забезпечує крос-чейн обчислення, що перевіряються через децентралізований ринок доказів (отримали 4млн$ через IDO)Тотал саплай 1млрд токенів з яких в ринку буде 20% — 200млн $ZKC. З цих 200млн токенів багатенько піде в стакан — 60млн $ZKC на аірдроп + сейл та ~15млн $ZKC на бінанс альфу та бінанс ходлер.💬 Біржі: Bitget, HTX, MEXC, ByBit, KuCoin, Binance, Upbit❗️Думав після бінанс альфи відкупити цей токен і похолдити до лістингу на бінанс та апбіт, але капа вже і так немаленька, тому цю ідею скіпаю. Єдине що залишається робити — це просто лудити, або попробувати фліпнути шорт під відкриття клейму дропу, якщо клейм дадуть після ф'ючів (ф'ючі мають дати о 17:10), слідкуємо!🔗 Корисні посилання: Premarket Whales | Контракт BSC | Контракт ETH | Discord | DEX BSC | DEX ETH⌨️ Згадав ще що завтра о 9:30 по Києву дадуть клейм другої бінанс альфи. Останні рази шорти непогано відпрацьовували, тому десь за годину до відкриття клейму зайду в шорт. DYOR
👁 2,970 25-07-17 13:43
Сьогодні відпрацьовуємо лістинг проєкту Caldera ($ERA) 🥳О 18:30 за Києвом стартує лістинг крутого проєкту, який може принести гарний профіт. Caldera — це Web3-платформа для швидкого створення власних високопродуктивних AppChain-блокчейнів. Проєкт залучив $24 млн інвестицій від фондів рівня Tier 1-3 (деталі наCryptorank)🔗Біржі, де буде лістинг: Upbit, Bithumb, Binance, MEXC, Gate, Bitget, а також DEX на Ethereum та BNB(з 16:30)Ось кілька ідей, як можна відпрацювати цей лістинг. Розглянемо кожну окремо:1️⃣Лістинг на Upbit і Binance о 18:30. Токени часто показують хороший ріст перед лістингом на цих біржах. Якщо ціна на DEX буде $0.7–0.8, можна спробувати відкупити там і продати під час лістингу або за кілька хвилин до нього. Думаю, ідея має відпрацювати2️⃣Клейм аірдропу. Поки точного часу клейму немає, тому я буду активно моніторити їхній Twitter, Discord та контракти: ETH і BNB. Як тільки почнеться клейм, спробую швидко зашортити — просто фліпну, довго тримати не планую3️⃣Паттерн після лістингу на Upbit. Вже не раз токени після лістингу на Upbit починали укатуватись. Сподіваюся, паттерн відпрацює і цього разу. Після старту торгів на Upbit буду обережно шукати точки входу для шорту. Якщо все піде як потрібно, буду тримати позицію. в довгу, але це хайріск ідея, тому тут обережно4️⃣Моніторинг спредів. Як завжди, стежимо за всіма біржами, щоб ловити різницю в цінах між платформамиЦе мої плани на лістинг. Повторювати їх чи ні — вирішувати вам. Обов’язково робіть власний аналіз, DYOR❗️Корисні посилання:Discord | Twitter | Website | Контракт ETH | DEX ETH | Контракт BNB | DEX BNB | Інвестиції | Премаркет | Токеноміка
👁 3,290 25-06-27 09:39
Прокидаємось братва, у нас знову лістинги 🥳Сьогодні виходять 2 проекти, які б дуже хотілось зашортити до рагу: Blum та Moonveil ($MORE). Зараз напишу трохи інфи окремо про кожен лістинг і будемо разом їх виносити в нашому чаті1️⃣ Blum ($BLUM, 13:00 по Києву)Думаю кожен чув про цей проект і навіть намагався отримати дроп там, тому розписувати про нього не бачу сенсу. Скажу тільки, що вони отримали 5млн$ інвестицій в SEED раундіТокенів на біржах до лістингу ні в кого не буде і коли відкриють клейм точної інфи немає, але думаю що одразу на лістингу в 13:00По біржам тут гарний список, можна буде спреди якісь половити: MEXC, Bitget, BingX, GateКонтракт: TONТокен виглядає дуже шортово: на проект забили ще давно, одного з основних засновників арештували, ну і це тапалка на самому мертвому блокчейні TON. Я дуже хотів набрати інста шорт, але коли про це почало писати все СНД, то таке бажання відпало, скоріше всього буду просто трекати спреди між біржами і можливо на лоу позу зайду в шорт якщо не сильно низько вийдуть. DYOR2️⃣ Moonveil ($MORE, 15:00 по Києву)Moonveil — ще один нікому не потрібний проект з фокусом на ігри. Отримали інвестиції в розмірі 11млн$ і продали ноди на майже 11.5млн$В стакан має піти дуже багато — цілих 110млн $MORE, клейм обіцяють дати одразу на лістингу в 15:00, ще і в мережі BNB 🤑По біржам тут схожий список: MEXC, Gate, KuCoin, Bitget, BingXКонтракт: BNB Хочу набрати плотний шорт до рага, але також буду дивитись по ситуації, бо можуть так вийти, що вже не буде куди рагати (про свої позиції як завжди буду писатив чаті). DYOR
👁 2,700 25-06-13 12:47
Купуємо нові стікери і забираємо гарантований профіт 🎹Зараз на хайпі подарунки, стікери від телеграму і поки маємо такий хайп потрібно на цьому якось заробляти. Сьогодні по ідеї мають дропнути нову колекцію стікерів, тому вирішив зробити міні-гайд як на цьому зловити іксиЯк купити стікери?1️⃣Купуємо зірки через Apple/Google Pay або через Split (тут простіше купити і дешевше)2️⃣Підписуємось на канал і чекаємо виходу нової колекції3️⃣Коли виходять нові стікери, залітаємо в бота і купуємо (зараз все розбирають за пару секунд, тому потрібно все дуже швидко робити)Як продати наші стікери? (продавати можна через 21 день після покупки)1️⃣Переходимо в бота → вгорі натискаємо три крапки і відкриваємо чат з ботом → в чаті пишемо команду /start → коли покаже номер, копіюєте його2️⃣Далі переходимо в бота → вибираємо стікер, який хочемо продати → натискаємо кнопку Send і вказуємо номер який ми скопіювали 3️⃣Потім поповнюємо бот на 0.1+ $TON і коли прийдуть кошти можемо виставляти стікери на продаж в розділі My NFT❗️Дуже непоганий спосіб заробітку зараз, головне мати швидкі руки і трохи грошей для покупки зірок. DYORUPD: Стікери які вийшли сьогодні торгуються в х3 від ціни покупки. Купити було цілком реально, тому воркаєм поки не прикрили лавочку