Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вихідці з Бердичева
Added 14 Jul 2024

Вихідці з Бердичева

@Vuhidsi
Number of subscribers: 9 748
Photos: 957
Videos: 26
Links: 744
Description:
🦸‍♂️Адмін: @Zhenyanaf | @nazar_tg007 (писати сюди) 🥷Рекл. Менеджери: @optar_cpa, @ostapsmm 👨‍✈️Посилання для друга - https://t.me/+RVBZh7exw_A2NDhi
Source

Вихідці з Бердичева | На чому зараз можна полудити? 😏1️⃣Фліпи $GORK на постах Ілона Маска. Д...

Telegram community logo - Вихідці з Бердичева Вихідці з Бердичева @Vuhidsi
3 600 Views/Reach 2025-05-07 17:30 Message №1435
На чому зараз можна полудити? 😏1️⃣Фліпи $GORK на постах Ілона Маска. Думаю всі вже бачили, що Маск дуже сильно підтримує токен $GORK, навіть аву і нік в честь них зробив. Сильного росту ми не отримали, але якщо Маск забере зі свого профілю горк, то токен скоріше всього складеться в пару разів, можна буде непогано зашортити. Баранку я вже викрутив на всю, чекаю цього моментуНу а поки ми чекаємо зміни ави, можна ще пофліпати токен просто на ретвітах чи якихось постах Маска про $GORK. Раніше він дуже багато постів з ним робив і з часом ріст від цього був все менше і менше, але зараз він вже рідко це робить, тому кожне згадування вже дає непоганий імпакт. Коли фліпаєте раджу довго позу не тримати, чисто фастфліпнули і вийшли в якийсь плюсік, DYOR. Найшвидший парсер постів і змін в профілі Ілона — ТИКС2️⃣Лудка на футболі. Вчора коли дивився футбольчік вирішив спробувати фліпати токен барселони ($BAR), коли забили гол - лонгував, коли пропустили - шортив, ну і коли програли смачно зашортив. Сьогодні в 22:00 по Києву грають PSG - Arsenal, планую робити так само як з барсою, але вже з токеном $PSG. Стакани там звичайно дерьмо повне, тому по ринку не залітайте. DYOR