Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шабунін
Added 14 Jul 2024

Шабунін

@VitaliyShabunin
Number of subscribers: 14 889
Photos: 361
Videos: 58
Links: 1,400
Description:
Про найважливіше в боротьбі за справедливість.

👥 Number of subscribers

14 889
Average/Day:: -5
Average/Week:: -41
Average/Month:: -195

👁️ Average views per message

17 796
Average/Day:: 12,100
Average/Week:: 20,600
ERR: 119.52%

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0.4
Average per day: 0.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 17,600 25-05-07 04:46
Завершено перший в історії України міжнародний аудит правоохоронного органу – НАБУ.І це революція з точки зору побудови сталих, ефективних та підзвітних правоохоронних органів. Коли ми в ЦПК (з партнерами) виписували закон про НАБУ, перед нами стояло складне завдання: одночасно забезпечити і незалежність органу, і його підзвітність. Незалежність було максимізовано участю міжнародників в обранні директора НАБУ. Підзвітність – зовнішнім аудитом, за підсумками якого директора можна звільнити. НАБУ/САП/ВАКС чи не єдині працюючі інституції, збудовані за підсумками Революції гідності. Безперечно вони не досконалі – але, наприклад, ФБР на десятому році існування було менш ефективним. Для яскравості порівняння подивіться на уродські ДБР, БЕБ і “тричі реформовану прокуратуру”, які кінцево упослідили Татаров з Єрмаком.В найближчі дні ми розберемо результати міжнародного аудиту в окремій публікації. Справедливості заради компліментарним цей аудит не є, саме тому його рекомендації є аж такими важливими. 
👁 20,800 25-04-29 07:54
​​На скріні ви бачите «відповідь» Держприкордонної служби на питання про відсоток боєприпасів, поставлених за 23 млрд грн, які Умєров/Єрмак в грудні злили Lechmar авансом. Жодного документу. Жодного відсотку. Фоточки і цілковито інфантильний текст – що за змістом, що за стилем. Яскравий приклад деградація державного управління. Раніше ми попросили нардепа Железняка офіційно запитати в ДПСУ: який відсоток з 23-мільярдного контракту Lechmar вже виконав. Ми НЕ питали про кількість, найменування чи логістику: лише — про відсоток виконання контракту. Нагадаю, що Єрмак/Умєров в грудні 2024 р. стовідсотковим авансом залили на Lechmar (через ДПСУ) 23 млрд грн. Тоді вони переконували, що поляки прямо дуже терміново привезуть боєприпаси. Для цього гроші було забрано з уже готових контрактів АОЗ.На вулиці вже майже травень. Ну, то що – привіз Lechmar терміново боєприпаси? Якщо привіз, то чому ж прикордонники скромно так посоромилися похвалитися відсотком виконання контракту? І замість відсотку поставки видали цю клоунську комунікацію, яку ви бачите на скріні. Бо може немає чим хвалитися? Може все це від початку було великою аферою Єрмака/Умєрова? Але ж не може такого бути! Бо ж «яйця в кілограмах», і взагалі Резніков, ой, пробачте, Умєров — хороший парєнь. Ми з нетерпінням чекаємо на звіт ДПСУ щодо виконання цього контракту. Особливо зважаючи на бажання Єрмака/Умєрова так само злити ще 78 млрд грн.
👁 16,900 25-04-26 09:59
Татарово/Єрмаківське ДБР зняло мобільні дані з телефону моєї дружини за весь час війни. Вони самі спалили це в матеріалах слідства, які незаконно злили ТГ-бачкам 🤣 (див. скрін).Я не беруся оцінювати моральний бік таких дій ДБР — він повністю дорівнює моральному рівню що Татарова, що Єрмака. Як думаєте, навіщо ДБР мобільні дані моєї дружини (щей за весь час війни)? Окреме вітання Печерській богодельні і ручному «судді» Татарова/Єрмака — Сергію Вовку, який дав ДБР доступ до мобільних даних Олена Шабуніна.“Суддя” Вовк, нагадаю: забрав справу Татарова з НАБУ, “підсуджував” в інтересах Портнова, закрив одну зі справ Павла Вовка з ОАСК, зняв арешт з російського майна – Україна втратила на 1 млрд грн. І це далеко не все. До речі, саме для такого л@йна Татаров і Єрмак зараз рятують найзашквареніших столичних суддів від звільнення, кошмарячи ВККС через ДБР. Загалом я навіть подумав, що ця судова ухвала - фейк. Але 1) ухвала з таким номером і датою є в судовому реєстрі, 2) її синхронно розігнали рівно по тих самих помийках, що й всі попередні зливи матеріалів справи (УНІАН, politeka, informator, fakty, kp, zib, glavred, comments, focus та ін.).
👁 16,800 25-04-25 15:07
ЄСПЛ виніс рішення у позові Ситника проти корупційного адмін протоколу від Авакова/Луценка. Цитую рішення ЄСПЛ: «переважаючим фокусом органів влади у справі було не запобігання корупції на державній службі, як про це стверджував Уряд, а особистий напад на моральну та професійну доброчесність заявника».Той протокол був помстою Ситнику від тодішньої влади: в першу чергу – генпрокурора і міністра МВС. Ситник тоді догнав підозрою, наприклад, синулю Авакова, який крав на закупівлі військових рюкзаків нацгвардійцям. Ми в ЦПК детально довели, що той протокол — атака Авакова на Ситника/НАБУ (він мав стати підставою для його звільнення).Але навіть тоді знайшлися журналісти/ЛОМи, які (замість розібратися в елементарному) стали підставками для мікрофонів Авакову, Луценко і ко, транслюючи очевидну брехню останніх. В тому числі вони розганяли, що ЦПК захищає особисто Ситника, а тому ми упереджені (ЄСПЛ теж упереджений?). Знайомий наратив? Чорти завжди кажуть так, коли аргументів по суті не має. Все це створило довкола однозначної атаки на інституцію НАБУ,  потрібну Авакову і ко атмосферу «нє всьо так однозначно» і «суд сказал — Ситник корупціонер». Для розуміння мразотності Авакова. Останній  цькував 60-ти річну експертку в провадженні проти його сина кримінальною справою— їй навіть наркотики підкидали. Чорт — він і є чорт. І часто дії чортів дуже однозначні. Треба лише виключити режим «нє всьо так однозначно» і почати розбиратися в цифрах і документах.Тут детальніше про рішення ЄСПЛ у позові Ситника.
👁 11,100 25-04-24 17:13
​​ВАКС взяв під варту ексголову ДФС Насірова та збільшив для нього розмір застави з 27 до 40 млн грнКолегія суддів – Ігор Строгий, Леся Федорак і Віктор Ногачевський – частково задовольнили клопотання прокурора САП про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 75 млн гривень.Це клопотання стало наслідком мобілізації Насірова. Розгляд даного клопотання тривав протягом останніх двох судових засідань, суд заслуховував доводи прокурора, яка зазначила, що таке бажання Насірова мобілізуватися лише повʼязано зі спливом строку притягнення до кримінальної відповідальності, який спливає менш ніж за рік.В свою чергу Насіров та його захисники заперечували проти задоволення клопотання   та стверджували, що  мотиви добровільної мобілізації є «боргом державі та обовʼязком». Крім того суд допитав свідків, які підтвердили ініціативу з пошуку військової частини  самим Насіровим, його переведення з бойової посади на небойову наявністю в нього відповідного висновку ВЛК. Водночас зазначили, що Насіров не повідомляв ім про необхідність йому зʼявлятися до суду під час несення служби.Нагадаємо, що Насірова обвинувачують у тому, що він і директор департаменту ДФС у період 2015–2016 років нібито дозволили компаніям нардепа-втікача Олександра Онищенка не сплачувати державі рентну плату за користування надрами. Через це держава зазнала збиткі на суму понад 2 млрд грн. Підписатись.
👁 11,500 25-04-22 15:14
Поки Україна бореться за виживання, одні шакали під кришою Татарова/ОП захищають найзашквареніщих столичних суддів, другі — попереджають ТОП-корупціонерів про дії НАБУ/САП проти них. Других шакалів (екс-прокурорів з адвокатськими корочками) НАБУ/САП взяли буквально на днях. Монументальний матеріал про це написала Інна Ведернікова з «Дзеркала тижня».Замість викинути цих шакалів зі своїх лав, адвокатське самоврядування почало їх захищати (як і кількох чортів раніше). В цьому немає нічого дивного, адже адвокати вже багато років дозволяють керувати собою подружці Портнова/Татарова — Ірині Ізовітова. В тій історії є особливий епізод: коли заступник Голови СБУ (Поклад) руками ТЦК відправляв на нуль ключового експерта в розслідуванні цих шакалів… Кажете реформа тилової частини СБУ не на часі?  Тепер про шакалів з ДБР, які під чутким керівництвом Татарова рятують від звільнення найзашквареніщих столичних суддів (поставлених на посади ще Портновим). Детально про це ЦПК разом з Автомайданом і DEJURE розписали тут.Найогидніше, в діях підопічних ОП те, що вони свідомо обрали саме цей час: коли вся увага суспільства зосереджена на війні. Ну і оновлена Вищакваліфкомісія суддів (ВККС) впритул підійшла до викидання на смітник історії друзів Татарова/Портнова з Печерського, Шевченківського та інших столичних, прости господи, судів. Окрім порятунку Татаро/Портновських суддів – частиною плану є взяти під контроль і саму ВККС. В червні припиняється участь міжнародних експертів у доборі членів ВККС.  Тоді ж міжнародників замінять підконтролі Татарову представники ради прокурорів, ради адвокатів, ради суддів, та президія академії правових наук. Коротко підсумовуючи пост вище: поки одні воюють за виживання скривавленої України, інші — продовжують виривати з її тіла шматки мʼяса. Я ж кажу — Татарово/ОПешні шакали.  
👁 13,900 25-04-17 15:09
Жумаділов/Умєров звільнили ексголову НАБУ Артема Ситника з Агенції оборонних закупівель. Вони не лише звільнили його, але й знищили побудовану Ситником систему внутрішнього взаємоконтролю, яка протидіяла схемі переплати за зброю (купівля через прокладки). До Ситника схема вигладала так. Компанія присилає конфіденційну комерційну пропозицію (КП), яку АОЗ просто ігнорує. Але до компанії одразу приїздять посередники, які пропоную купити всю партію по вказаній в КП ціні, або навіть дорожче. Потім АОЗ (чи, наприклад, прикордонники) викуповують ту саму зброю, але вже за вищою ціною. Маржа залишається за межами України і ділиться між учасниками.    Для протидії цьому Ситник впровадив процедуру, згідно якої отримані комерційні пропозиції одразу бачило кілька департаментів (та замів директора), що унеможливлювало її ігнорування. Якщо компанії швидко не відповідали (по теж чіткій процедурі), Ситник (та інші) починали ставити неприємні питання. Незважаючи на зачистки в АОЗ (наприклад, звільнення Ситника) там ще залишається кілька людей, здатних ставити питанню Жумаділову. Тож останньому довелося ламати процедуру.Але це не на довго. Ще місяць-другий і Жумаділов зачистять АОЗ від усіх незалежних професіоналів. І АОЗ залишиться “контролювати” ексзам Умєрова, а тепер голова Наглядової ради – Станіслав Гайдер.Нагадаю, що останньому міністр оборони подарував 380 тисяч гривень зарплати в наглядовій АОЗ.І цей подарунок точно не за експертність чи фаховість у збройних закупівлях. Тож очевидно, що нікого там Гайдер контролювати не буде. Не лише через ці гроші, а ще й тому, що він просто немає для цього ані компетенцій, ані вольових якостей. Запрошую захисників Умєрова/Жумаділова виправдовувати останніх за звільнення Ситника. Мені аж цікаво, що вони вигадають цього разу.  
👁 11,500 25-04-14 15:10
Нардепка Вікторія Сюмар офіційно запитала в Агенції оборонних закупівель (АОЗ) їх нову штатну структуру. Керівник АОЗ (Жумаділов) відмовив народній депутатці Україні. «Слуги» просто в дно знівелювали вплив Ради, а заразом і всіх депутатів. Директор держпідприємства на побігеньках у міністра, який на побігеньках у Єрмака, дозволяє собі ігнорувати офіційне звернення народної депутатки України. Але я про інше. Знаєте, чому Жумаділов соромʼязливо приховує свою нову штатну структуру? Бо, наприклад, згідно нової штатки АОЗ піаром там займається — 23 людини. Зважте, я не оцінюю багато це чи ні. Але коли Умєров/Єрмак підгрібали під себе АОЗ, тодішню керівницю мочили за … 4-х клітинки в підрозділі комунікацій.Нардепка Умєрова публічно цькувала за це тодішню директорку АОЗ, а Міноборони на початку 2024 р. більше ніж на місяць затягнуло затвердження штатки. І як тільки Умєров поставив на чолі АОЗ свого Жумаділова, то вже навіть і 23 комунікаційника – не проблема. Бо то для свого. Це про лицемірство, яке загалом є фірмовою ознакою роботи Умєрова. Як, до речі, і Жумаділова. Останній, виправдовуючись за 23 комунікаційники, маніпулював, що вони ж займатимуться ще й міжнародкою, яка раніше була окремо. Тільки стара міжнародка займалася НЕ комунікаціями, і НЕ піаром, а, наприклад: переговорами з виробниками зброї, супроводженням інспекцій, представництвом інтересів АОЗ в регіонах і т.д.Загалом в новій штатці АОЗ Жумаділова/Умєрова дуже багато цікавого. Саме тому вони її так старанно і приховують. 
👁 27,200 25-04-12 10:36
Черговий приклад очевидної брехні міністра оборони. Вчора написав, що Умєров півроку НЕ звільняв директора «Спецтехноекспорту» (Петрова), який НЕ поставив ЗСУ зброї на 25 млрд грн, а ще спиляв 10 млрд грн (по інших контрактах). Як доказ я оприлюднив лист Міноборони від 4-го КВІТНЯ, де чорним по білому написано: Петров праює виконавчим директором «Спецтехноекспорту». Див доданий скрін. Сам лист тут. В коментарі під постом приходить Міноборони і заявляє наступне, цитую: «…згадана вами особа була звільнена з ДП «Спецтехноекспот» ще 28-го березня 2025 року». Шановний Умєров, Міноборони ЧЕТВЕРТОГО КВІТНЯ, офіційно відповіло нам, що ваш Петров — виконавчий директор «Спецтехноекспорту». Ви там в Мінобороні геть у свої брехні заплутувалися. Давайте спробуємо повірити Умєрову (що важко, бо він постійно бреше) і припустимо, що Петрова в кінці березня таки звільнили. Це означає, що Умєров ПІВРОКУ після корупційного скандалу кришував Петрова на посаді. І звільнив тільки після чергового викриття (розслідування ЦПК 14-го березня). Нагадаю, що півроку тому Михало Ткач на атоми розклав корупційну переплату Петровим близько 10-ти млрд грн на збройних контрактах для ЗСУ. Наступного дня після цього Кабмін підпорядкував “Спецтехноекспорт” Умєрову, який заявив про проведення аудиту держпідприємства. А за кілька днів до того Умєров пообіцяв "довести до кінця процес очищення системи закупівель…” та позбавити функцій імпорту компанії на кшталт СТЕ. Петров, нагадаю, очолював список «Слуг народу» в Закарпатті, і є класичним посадовцем епохи «слуг»: силове минуле, майже все життя на держслужбі, але з дорогою нерухомістю і лакшері готелем, оформленим на родину та 99-річну бабусю. Описане вище — черговий показовий приклад брехні Міноборони під керівництвом Умєрова.
👁 15,400 25-04-11 04:36
Памʼятаєте керівника Спецтехноекспорту (Петрова), який переплатив близько 10 млрд грн на зброї (згідно з розслідуванням УП)?Ми ще раділи, що Умєров звільнив його після того, як ми довели непоставку Петровим зброї для ЗСУ на 25 млрд грн.❗️ Так от Умєров його НЕ звільнив, а сховав в тому самому, підпорядкованому йому, Спецтехноекспорті (СТЕ). Міністр оборони перевів Петрова з посади директора СТЕ на посаду виконавчого директора. Ось документ.Таким чином Умєров прибрав прізвище Петрова з державного реєстру, але залишив керувати Спецтехноекспортом. Нагадаю, що корупційні оборудки СТЕ (під керівництвом Петрова) Михайло Ткач розклав на атоми пів року тому! Наступного дня після цього Кабмін підпорядкував Спецтехноекспорт Умєрову, який заявив про проведення аудиту держпідприємства. А за кілька днів до того Умєров пообіцяв "довести до кінця процес очищення системи закупівель…” та позбавити функцій імпорту компанії на кшталт СТЕ. Як бачите, міністр оборони Зеленського вже більше пів року покриває Петрова. Останній, нагадаю, очолював список «Слуг народу» в Закарпатті,  і є класичним посадовцем епохи «слуг»: силове минуле, майже все життя на держслужбі, але з дорогою нерухомістю і лакшері готелем, оформленим на родину та 99-річну бабусю.Описаний вище схематоз — показовий приклад роботи Рустема Умєрова на посаді міністра оборони.