Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шабунін
Added 14 Jul 2024

Шабунін

@VitaliyShabunin
Number of subscribers: 14 889
Photos: 361
Videos: 58
Links: 1,400
Description:
Про найважливіше в боротьбі за справедливість.

👥 Number of subscribers

14 889
Average/Day:: -5
Average/Week:: -41
Average/Month:: -195

👁️ Average views per message

17 796
Average/Day:: 12,100
Average/Week:: 20,600
ERR: 119.52%

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0.4
Average per day: 0.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 16,200 24-08-06 05:56
Це – Костянтин Красовський, адвокат та військовослужбовець. Минулого тижня він успішно пройшов співбесіду на оцінку моральних якостей, яка передбачена при відборі на посаду судді КСУ. Дорадча група експертів (ДГЕ) за участі міжнародників мала до нього певні питання, але Красовський відповів на них впевнено та чітко. Проте Костянтин Красовський наразі НЕ зможе продовжити свою участь у конкурсі на посаду судді КСУ (за квотою Президента). Жоден з шести інших кандидатів не пройшов цей етап (один – знявся з конкурсу). А для подальшого відбору ДГЕ має запропонувати Президенту двох кандидатів на вибір. Нагадаю, що попередній КСУ на чолі з призначеним Януковичем Тупицьким ледь не зніс електронне декларування та покарання за незаконне збагачення. І хоч ми через ВРУ й відновили обидві реформи, сотні вже розслідуваних топ-корупційних справ КСУ тим рішення знищив. А ще колись КСУ подарував Януковичу диктаторські повноваження, які в підсумки привели до Небесної Сотні і (частково) початку війни з рф. Але повернемося в сьогодні, яке визначатиме наше завтра. Конкурс в КСУ переоголосили, і я сподіваюся, що Костянтин та інші професіоналів підуть на нього. Саме для цього ми у ЦПК (з партнерами) у 2022 році боролися за прозору та чесну процедуру відбору до КСУ. Один із суддів КСУ, який пройшов такий прозорий конкурсний відбір за новою процедурою, вже призначений Верховною Радою. Це науковець Сергій Різник. Чесного і прозорого конкурсу ми з партнерами добилися. Майбутнє КСУ (і великою мірою країни) залежить від готовності сильних юристів прийняти в ньому участі.
👁 10,000 24-08-05 06:21
“Яєць по 17” більше немає. Для солдатів у Донецькій області яйця закуповують по 3 грн за ШТУКУ. Про це розповідає Юрій Ніколов в нашому новому відео. Поки ви дивитеся новий випуск, передаю вітання “експертам”, які під час “яєчного сканадалу” обливали брудом Ніколова і ЦПК. Тоді – на початку 2023 року – нам хором розповідали, що глибоко на фронт возити продукти взагалі ніхто не буде. А якщо і будуть — то тільки втридорога. Але прозорі процедури та поява Державного оператору тилу довели, що все можливо. Щоправда, у закупівлях для армії ще є за що битися. Наприклад, саме зараз йде невидиме ззовні рубалово за очищення збройних закупівель 👇🏻Довкола – службістські корумпанти кістьми лягають, щоб зірвати/затягнути призначення наглядової ради Агенції оборонних закупівель (АОЗ). Бо команда АОЗ на чолі з Мариною Безруковою затискає корупантам яйця (не ті що 17).Кожного разу переконуюся, що публічна драка з цими уродами завжди ефективніша непублічної. Проте війна (і адвокаційна політика ЦПК) зобовʼязує принаймні спробувати вирішити проблему непублічно. Щоправди, такі “непублічно” майже вичерпано.
👁 56,800 24-07-30 14:50
Галущенко вже втретє підставляє Зеленського. Тепер – ледь не протягнувши чорта з підозрою від НАБУ/САП на посаду в НКРЕКП. Нагадаю, раніше Галущенко вже зганьбив Зеленського двічі: 1. перед всім світом у Берліні із нісенітницею про “1 ГВт потужності вже цьогоріч”; 2. коли заперечував реальну аварію на Південноукраїнській АЕС, назвавши її “пропагандою рф”.І от зараз – Галущенко (і, припускаємо, Шурма) ледь не протащили ексзаступника Галущенка Максима Немчинова, який минулого тижня отримав підозру від НАБУ, до НКРЕКП. Це комісія, яка зокрема відповідає за тарифи на електроенергію. Ось документ комісії, з якого видно – Немчинова до НКРЕКП відібрали, але призначити не встигли: https://bit.ly/4d24cJ0 Ми у ЦПК виявили, що прямо під час вторгнення (2022-23 роки) сімʼя Немчинова купила котедж в елітному комплексі Goodlife park. Вартість такого із землею на липень 2024 року – приблизно 800 тисяч доларів США. Попри значні статки Немчинова – зайвих сотен тисяч доларів він на таку покупку не мав.Але у Галущенка/Шурми поки що все йде по плану. До НКРЕКП призначили інших підконтрольних їм маріонеток – заступника Галущенка Юрія Власенка та голову Держенергонагляду Руслана Слободяна. Із цікавого – організували ці кадрові зміни у НКРЕКП після того, як вона відмовилася виконувати рішення Ставки головкома з підвищення тарифів. https://bit.ly/3YIbhKzТакої незлежної поведінки у Зеленського не пробачають. Це ж вам не махрова брехня Галущенка про “гігават” та “ніякої аварії на АЕС”.
👁 13,900 24-07-23 10:00
Насправді важливе розслідування Михайла Ткача про “волонтера на Lamborghini” Олексія Владімірова.Крім дружби з Кличком, яка, здається, і допомогла Владімірову їздити “волонтерити” в Таїланд та Монако — дуже важливим є інший його друг, якого знайшли журналісти. Це Олексій Петров, керівник держкомпанії «Спецтехноекспорт», яка зокрема займається торгівлею зброї. Ми у ЦПК писали про Петрова кілька років тому, коли він очолював Департамент контррозвідки СБУ. Тоді Петров не зрозуміло як отримав від держави і приватизував чотирикімнатну квартиру в центрі Києва на 170 квадратів. Також купив землю в Буковелі, на якій звів будинок на 200+ квадратів. Саме через таких “петрових”, які роками паразитували на ринку зброї, в 2022 році ми зустріли вторгнення практично з пустими складами.Проте є і хороша новина — за роки вторгнення ми, все ж таки, потроху почали цих “петрових” виживати. Зокрема завдяки створенню Агенції збройних закупівель, яка сьогодні нарешті закуповує більшість зброї (60%) напряму у компаній, а не через “прокладки”. Щоб мати більше зброї з усіма новими технологіями — маємо вижати з системи таких “петрових” взагалі. Разом із їхніми посіпаками на Lamborghini.
👁 16,300 24-07-17 11:34
Голова правоохоронного комітету “слуга” Іонушас знову “чудить” 🤦‍♂️ Сьогодні він запланував засідання правоохоронного комітету парламенту, де планує “по швидкому” провести урядовий законопроєкт №11340. Він дозволить фігурантам корупційних злочинів банально відкупитися від суворого покарання. Наприклад, може дозволити вийти “сухими з води” олігархам Коломойському і Бахматюку. Все це в рамках угод про визнання винуватості. Зараз, щоб укласти таку угоду та зменшити собі покарання за особливо тяжкий злочин, обвинувачені мають “здати” спільників або розповісти про інші злочини. Законопроєкт від уряду ж дозволить фігурантам просто відшкодувати збитки за свої дії та отримати штраф замість ув’язнення.Відкупитися від відповідальності таким шляхом зможуть і організатори корупційних схем та ТОП посадовці.Нагадаю — через Іонушаса раніше Рада НЕ скасувала повністю “правки Лозового”, через що ми з вами запускали рекордну петицію. Пане Іонушасе, може досить влаштовувати цей цирк заради ініціатив, які очевидно шкодять державі?
👁 10,600 24-07-16 11:07
Зеленський сильно відпрацював саміт НАТО - треба віддати йому належне. Свідок тих подій - CEO ЦПК Дарʼя Каленюк: «Хочу віддати належне і подякувати якісній ефективній роботі президента Зеленського у Вашингтоні під час Саміту НАТО.Дипломатична робота на найвищому рівні - це дуже не просте завдання. Особливо, в Америці. І особливо зараз, коли будь-яке слово чи рух можуть обидві партії трактувати, як підтримку якогось одного з кандидатів в президентські вибори США.Публічна комунікація, непублічні переговори, десятки зустрічей з лідерами світу в мега стиснутому графіку, медіа інтерв'ю. Відразу після жорстокої атаки на Охматдит оркостаном. В момент, коли об'єктивно Україна очікувала від НАТО та американських партнерів більшого, але зважаючи на тонкий політичний момент в США мала виглядати задоволеною.Ми не отримали запрошення в НАТО - обіцяні нам протягом десятиліття "відкриті двері" замінилися на "незворотний міст". Ми не отримали дозвіл використовувати американську зброю для нанесення ударів по військовим цілям вглиб рф. Нам сказали, що це дуже ескалаційно збивати польським ППО ракети над західною Україною. Ми досі не розуміємо, яка стратегія наших партнерів щодо завершення війни і якщо це перемога України, то чому є стільки "ні" та  заборон.Але ми не здаємося, і вимагаємо свого, балансуючи по лезу в урагані внутрішньої політики Америки, від котрої на 50% залежить наше майбутнє як країни і як народу. Президент вів себе гідно, стиснувши емоції, та сказавши в центрі Рональда Рейгана важливі месаджі публічно: "Ви не можете ставитися до путіна, як до партнера. Він дрібний, але коли ми його боїмося, він стає більшим. В цьому велика наша і ваша помилка".На питання про готовність України підписати мирну угоду з рф, аналогічну мюнхенській угоді 1938 року, Зеленський відповів блискуче та чітко:"Документ з Гітлером не спрацював. Чому він має спрацювати вдруге?"В першому коментарі посилання на виступ та інтерв'ю з президентом Зеленським  в Рейган центрі. Подивіться його повністю, якщо знаєте англійську.Прихована сила України в здатності діяти як  національна збірна, яка зкоординовано зробить диво та вигризе перемогу, переписавши чужі сценарії. Це історичний час та іншої нагоди у нас не буде .