Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КМВА (Київська міська військова адміністрація)
Added 25 Dec 2021

КМВА (Київська міська військова адміністрація)

@VA_Kyiv
Number of subscribers: 52 522
Photos: 8,660
Videos: 2,320
Links: 743
Description:
Офіційний Telegram-канал Київської міської військової адміністрації. Начальник КМВА — Тимур Ткаченко Офіційні сторінки: Фейсбук: https://www.facebook.com/kyivmva Твіттер: https://x.com/kyivmva

👥 Number of subscribers

52 522
Average/Day:: -12
Average/Week:: -31
Average/Month:: -123

👁️ Average views per message

6 790
Average/Day:: 6,350
Average/Week:: 6,689
ERR: 12.93%

📊 Messages per Day

5.1
Last day: 6
Week average: 5
Average per day: 5.1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Нова доповідь Головкома Сирського щодо фронту станом на 12:00 Великодня.Попри те, що Україна заявила про дзеркальний характер своїх дій у відповідь Росії, починаючи з 10-ї ранку спостерігається збільшення кількості російських обстрілів і застосування окупантом дронів-камікадзе – лише по FPV є збільшення у два рази з боку російської армії. Найбільш активні дії російська армія цього ранку проводить на Покровському та Сіверському напрямках. На цих та деяких інших частинах фронту триває застосування російського важкого озброєння.За час із 00:00 до 12:00 цієї доби відбулося вже 26 російських штурмових дій.Ми фіксуємо кожне порушення Росією їхньої ж власної обіцянки повної тиші на весь час Великодня й готові надати партнерам відповідну інформацію. Фактично або Путін не контролює повністю свою армію, або ситуація доводить, що в них у Росії немає мети справжнього руху до завершення війни і їм потрібен тільки вигідний піар в медіа. Добре, що хоч не було повітряних тривог.Дякуємо всім ЗМІ, подкастерам, блогерам, кожному й кожній, хто поширює правду про те, що відбувається. Варто транслювати не служби з Москви, а тиснути на Москву, щоб вони дійсно пішли на повне припинення вогню та зберегли його щонайменше на 30 днів після Великодня, щоб дати шанс дипломатії.
На виконання рішення Ради оборони Києва вже 109 знищених росіянами та покинутих автівок переміщені для тимчасового зберігання на спецмайданчики.Наразі триває уточнення переліку та евакуація таких автівок в усіх районах міста. Зокрема, за останні тижні переміщено 28 покинутих і пошкоджених транспортних засобів тільки в Голосіївському районі, 17 - у Шевченківському, 14 - у Дарницькому.До завершення тижня планується переміщення ще 12 автівок.Відзначаємо якісну роботу тимчасових комісій при РДА. Вдається оперативно налагодити зв'язок з більшістю власників покинутих транспортних засобів. Станом на сьогодні без необхідності переміщення власники самостійно прибрали 86 автівок, ще 15 - привели до належного стану.Спільно з правоохоронними органами та комунальниками в усіх районах ведеться робота щодо виявлення авто, пошуку власників, опрацювання списків разом із сервісним центром МВС по вже знятих з реєстрації ТЗ. Дякуємо киянам за розуміння важливості збереження нашого спільного простору, звільнення дворів від осередків занедбаності, поліпшення доступу до спецтехніки та піклування про безпеку наших дітей.–--Якщо ви виявили пошкоджене чи покинуте авто у своєму районі, просимо звертатись до відповідальних осіб районної державної адміністрації. Контакти для звернень:Голосіївський район:(044) 259-85-98Дарницький район:(044) 564-99-95, (044) 565-45-99Деснянський район:(044) 546-10-55Дніпровський район:(044) 366-51-00, (044)366-51-03 Оболонський район:(098) 581-49-51Печерський район: (044) 280-02-67, (044) 280-88-02Подільський район:(044) 485-23-78, (044) 425-14-91Святошинський район:(096) 593-01-95Солом’янський район:(044) 207-09-06Шевченківський район:(044) 366-58-53
Робимо Київ доступнішим для захисників.Разом із представниками Печерської РДА, Департаменту транспортної інфраструктури, ЦОДРу, поліції та інших міських служб провели нараду щодо облаштування підйому між вулицею Госпітальною та бульваром Лесі Українки — поруч із Київською фортецею.Саме тут щодня сотні військових з усієї України проходять військово-лікарську комісію (ВЛК). Забезпечити зручний доступ до медичного закладу — це не лише питання інфраструктури, а й поваги до тих, хто захищає Україну.У підсумку вирішили: • змінити організацію дорожнього руху на цій ділянці; • відокремити проїжджу частину від пішохідної, облаштувати спочатку тимчасовий, а згодом — повноцінний тротуар; • ліквідувати стихійну парковку; • впорядкувати рух по вул. Госпітальній, зробивши її односторонньою на відрізку біля фортеці;Зміни вносимо для того, щоб воїни могли з меншими труднощами потрапити до шпиталю, а медичний персонал та екстрені служби мали змогу надати допомогу без затримок.Це частина напрямку з облаштування маршруту поруч з Головним військовим госпіталем. Далі впроваджуватимуться безбар’єрні рішення по бульвару Лесі Українки: у напрямку Хрещатика та Центрального залізничного вокзалу.Облаштування першого повністю безбар’єрного маршруту у Києві триває в межах флагманського проєкту Мінрозвитку "Рух без бар'єрів" та є частиною ініціативи Першої леді України Олени Зеленської "Без бар'єрів".
Зараз у Сумах у медичних закладах лікуються після вчорашнього російського удару балістикою 38 людей, і серед них дев’ять дітей. 11 людей – у важкому стані, зокрема три дитини. Робиться все, щоб допомогти максимально. Лише від учорашнього удару загинули 34 людини, а 119 поранені. На жаль, двоє дітей загинули, ще 15 поранені.Ще сім людей поранені вночі в Одесі під час удару «шахедами». Били росіяни цієї ночі також по Слов’янську, Умані, Харкову, Бериславу та інших наших містах і селах. Пошкоджені об’єкти – усі цивільні: будинки, магазини, СТО.Дякую всім службам, кожному й кожній, хто залучений до порятунку людей і захисту життя. Щодня й щоночі триває російський терор. Лише від початку квітня російська армія застосувала вже майже 2800 авіаційних бомб, понад 1400 ударних дронів, і більшість з них – «шахеди», а також близько 60 ракет різних типів, включно з балістикою.Тільки реальним тиском на Росію можна це зупинити. Потрібні відчутні санкційні кроки щодо тих секторів, які фінансують російську вбивчу машину. Той, хто приніс війну, має зупинитись і відповісти за скоєне – саме так справедливо. Дякую всім у світі, хто це розуміє й допомагає нашому захисту.
​У Києві тривають заходи з габаритно-вагового контролю вантажних автомобілів на в'їздах до міста. За останній місяць інспектори Укртрансбезпеки здійснили супровід восьми вантажівок-порушників до пунктів габаритно-вагового контролю (ГВК). Також до суду передано сім протоколів відносно водіїв, які відмовились у супроводженні до зони ГВК. Крім того, щоб запобігти подальшому руху перевантажених вантажівок, у 12 випадках застосовувалися блокувальні пристрої до транспортних засобів.Загальна сума нарахованих штрафів за порушення габаритно-вагових норм склала 261 800 грн. Посилені перевірки, супровід до пунктів ГВК та штрафи є превентивними заходами, спрямованими на збереження столичних доріг та зниження аварійності. Це частина комплексних дій для підвищення безпеки дорожнього руху та збереження міської інфраструктури.​У зв'язку з сезонним збільшенням перевезень, особливо сипучих матеріалів та будівельної сировини, перевірки автотранспорту на в'їздах до Києва можуть бути посилені.Закликаємо перевізників дотримуватися встановлених норм та правил, адже від цього залежить стан наших доріг та безпека кожного з нас.
В 2022 році Київщина стала однією з перших, хто взяв на себе удар російських загарбників. Ворог, рухаючись на столицю, несучи смерть і руйнування, намагався захопити Київ. Окупантам вдалося тимчасово окупувати 270 населених пунктів Київської області. Вони тероризували місцевих жителів, грабували, катували та вбивали, безжально руйнуючи все на своєму шляху. Але попри всю жорстокість ворога, наші люди не покорилися.Збройні Сили України, тероборонці, місцеві жителі, кияни – всі об'єдналися в боротьбі проти окупанта. Кожен на своєму місці. Не шкодуючи сил і здоров'я. Діяли разом, як єдина сила, і кожен зробив свій внесок у перемогу в цій битві.2 квітня 2022 року Київщину було остаточно звільнено від загарбників.Ми пам'ятаємо кожного та кожну, хто загинув в той страшний час.Київщина стала справжнім щитом для столиці. А героїчний опір українців під час битви за Київ став прикладом для всієї країни. Звільнення Київської області – це не просто звільнення території, а величезний подвиг, що показав, як міцно ми можемо стояти.Дякуємо!
Київська міська військова адміністрація спільно з Платформою Пам’яті Меморіал вшановують пам’ять полеглих захисників родом із Києва Старший лейтенант Євген Недашківський на псевдо БОБ поліг 16 липня 2023 року біля Красногорівки на Донеччині. Під час виконання бойового завдання він отримав смертельні поранення. Воїну було 39 років.Євген народився у місті Сміла на Черкащині. Жив у Києві, у 2006 році закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю «Екологія в будівництві». При університеті вступив на військову кафедру, де став командиром взводу. Щоб бути більш незалежним і мати змогу подорожувати, поєднував навчання та роботу, а ще – будував плани на відкриття бізнесу. Після закінчення університету відкрив ТОВ «ЗОРЯНА СТАР» і ТОВ «ІСВ МБ», які займалися виробництвом і продажем покрівельних матеріалів. Любив подорожувати, володів кількома іноземними мовами. Часто мандрував Європою, був у Африці, планував відвідати Америку. Займався спортом і за можливості брав участь у змаганнях – часто посідав призові місця.Під час повномасштабного вторгнення чоловік долучився до лав ЗСУ. Був командиром інженерно-саперного взводу у 1-й окремій танковій Сіверській бригаді.  «Євген був щирим, добрим, наполегливим, розумним! У нього завжди була купа ідей і планів. Він був прекрасним сином,  люблячим братом і дуже-дуже хорошим татком для донечки! Побратими та колеги поважали його за мудрість, доброту та надійність. Найбільшим щастям і сенсом всього його життя була донечка – Євген був готовий на все, щоб бачити її сяйво в її очах. Разом ці двоє були найщасливішими людьми: готували сніданки і вечері, плавали у басейні, гуляли в парку, ходили по магазинах. Під час кожної зустрічі намагався подарувати їй щось особливе. І вона відповідала йому теплом і любов’ю. Ми всі впевнені у тому, що небесна Женіна зірочка буде завжди оберігати та зігрівати його донечку. А вона пам’ятатиме його і знатиме, що в неї є надійний янгол-охоронець!», – розповіла сестра Юлія.Поховали офіцера у рідній Смілі на Алеї Слави поруч з побратимами.Удома на Євгена чекали донька, мама та сестра.Допоможіть вшанувати пам'ять захисників та захисниць родом з Києва – розкажіть про своїх рідних і близьких, заповнивши форму. Підтримайте Меморіал, аби платформа могла продовжувати вшановувати пам’ять полеглих.
Учорашній російський удар по Харкову, на жаль, забрав життя двох людей. Мої співчуття рідним та близьким. Близько 30 людей поранено. Усім надана необхідна допомога. Дякую нашим рятівникам та медикам, які щоденно працюють заради наших людей.Протягом тижня під ударом була більшість регіонів України. 1310 російських керованих авіаційних бомб, понад 1000 ударних дронів, більшість – «шахеди», ще дев’ять ракет різних типів включно з балістикою. Значну частину вдалося збити нашим воїнам ППО, мобільних вогневих груп, усіх задіяних для захисту неба підрозділів.Росія затягує війну, і ми надаємо партнерам усю інформацію про те, яких ударів завдає російська армія та до чого готується. Ми очікуємо реакції від Америки, Європи та всіх наших союзників на цей терор проти наших людей.Дякую всім лідерам і державам, які це розуміють та продовжують підтримку. Стабільність і передбачуваність підтримки України має велике значення. Дякую кожній країні, яка допомагає нам із системами ППО та інвестує в наше оборонне виробництво. Усе це допомагає захищати Україну.
Київська міська військова адміністрація спільно з Платформою Пам’яті Меморіал вшановують пам’ять полеглих захисників родом із Києва 33-річний кіборг-десантник Тарас Коваль, позивний Вальтер, загинув 29 березня 2022 року під Ізюмом на Харківщині. Під час розвідвиходу його група потрапила під ворожий танковий обстріл.  Тарас усе життя прожив у Києві. Закінчив училище деревообробки з червоним дипломом за фахом «столяр». У приватній меблевій компанії робив двері та столи. Потім вчився на менеджера в Академії керівних кадрів культури та мистецтва. Працював різноробом, офісним клерком, промисловим альпіністом, слюсарем в автомайстерні. Відслужив строкову і працював у меблевій компанії. Згодом отримав другу вищу освіту за спеціальністю «Право». Захоплювався зброєю всіх армій світу.Коли почалася російсько-українська війна, Тараса мобілізували до 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Був снайпером у Донецькому аеропорту. Пройшов багато гарячих точок на Луганщині та Донеччині: ДАП, Піски, Лисичанськ, Дебальцеве. Після демобілізації вирішив йти служити на контракт. Він також був одним з героїв календаря з кіборгами від благодійного фонду «Повернись живим». Побратими та друзі його пригадують як чесну, веселу, порядну, розумну людину та сміливого й відважного бійця.Під час повномасштабної війни Вальтер служив у 132-му окремому розвідувальному батальйоні ДШВ. Свій останній бій захисник прийняв в районі села Суха Кам'янка Харківської області. «Мені треба, щоб моя земля, Україна, була вільна від цих усіх маргіналів і покидьків. Мені треба помститися за всіх тих хлопців, які сюди прийшли за покликом серця. Які залишили своїх дітей і дружин, синів, доньок, батьків. Вони сюди прийшли й загинули, тому що вірили в це», – сказав Вальтер в одному з інтерв'ю.«Неймовірний воїн. В усьому: в житті, в коханні, в роботі. Просто ВОЇН», – сказала наречена Юлія. Поховали Героя на Лісовому цвинтарі у рідному Києві. У нього залишилися батьки, старший брат і наречена. Вулиця Маяковського у Деснянському районі столиці тепер носить ім'я захисника. Допоможіть вшанувати пам'ять захисників та захисниць родом з Києва – розкажіть про своїх рідних і близьких, заповнивши форму. Підтримайте Меморіал, аби платформа могла продовжувати вшановувати пам’ять полеглих.
Оборона столиці в 2022 році стала знаковою подією для всієї країни. Ворог мав масштабні плани на захоплення Києва, як тоді казали окупанти: “Київ за три дні”. Але їх наступ зупинили міста та села Київщини, які стали щитом для столиці. У битвах за Мощун, Гостомель, Ірпінь, Бучу та інші населені пункти ми не лише захистили серце України – Київ, а й продемонстрували всьому світу, що наша нація не зламається.В боях за ці міста ворог показав свою справжню сутність – російські військові тероризували, грабували та вбивали мирне населення. Та попри всі ці звірства, українці, демонструючи неймовірну мужність та відвагу, відстояли свій дім, і прогнали ворога за північні кордони.Три роки тому, 24 березня 2022 року, Президент України присвоїв почесне звання «Місто-герой України» таким містам, як Буча та Ірпінь на Київщині. Гостомель отримав це звання раніше – ще 6 березня. Міста Герої — це не просто назви на карті, це люди, які стали символами сміливості, віри та надії. Люди, які не опустили руки, вистояли і героїчно захистили собою Київ. Історія їхнього подвигу — це наша гордість і натхнення для подальшої боротьби.