Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КМВА (Київська міська військова адміністрація)
Added 25 Dec 2021

КМВА (Київська міська військова адміністрація)

@VA_Kyiv
Number of subscribers: 52 522
Photos: 8,660
Videos: 2,320
Links: 743
Description:
Офіційний Telegram-канал Київської міської військової адміністрації. Начальник КМВА — Тимур Ткаченко Офіційні сторінки: Фейсбук: https://www.facebook.com/kyivmva Твіттер: https://x.com/kyivmva

👥 Number of subscribers

52 522
Average/Day:: -12
Average/Week:: -31
Average/Month:: -123

👁️ Average views per message

6 790
Average/Day:: 6,350
Average/Week:: 6,689
ERR: 12.93%

📊 Messages per Day

5.1
Last day: 6
Week average: 5
Average per day: 5.1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Сьогодні в Україні, у Києві, важливий формат. Керівники Британії, Франції, Німеччини та Польщі – як ми в Україні говоримо про цю зустріч, United Europe in Ukraine. Саме так, у єдності, саме так, обʼєднуючи інших, ми робимо все, щоб наблизити реальний мир і гарантувати безпеку довгостроково. Впʼятьох тут, а також за участі керівників ще 30 країн, Євросоюзу і НАТО онлайн ми обговорили те, що потрібно якнайшвидше заради миру.Найголовніший результат – це абсолютно чітка обʼєднана позиція щодо припинення вогню – повного, безумовного і щонайменше на 30 днів, щоб дати реальний шанс дипломатії.Також ми на різних рівнях працюємо з Америкою. Україна має дуже продуктивний діалог із Президентом Трампом і звʼязок з командою. Дякую за це. Партнери теж постійно в комунікації з Вашингтоном. По завершенню саміту ми всі разом говорили з Президентом Трампом і узгодили наш спільний погляд, наші спільні подальші дії.Повне й безумовне припинення вогню потрібне. Відповідальність за відмову потрібна. В умовах такого припинення вогню можемо разом погодити фундамент настання миру. Я дякую всім, хто підтримує достойне закінчення цієї війни.
Уточнена інформація за наслідками російських атак на Київ - станом на 15:30 07 травня 2025 рокуЗафіксована загальна кількість постраждалих, станом на зараз, становить 8 осіб. З них 4 дитини.Четверо постраждалих госпіталізовано (у тому числі троє дітей). Решта отримали допомогу на місці. На жаль, маємо двох загиблих — жінка 1960-го року народження, чоловік 1997 року народження. росіяни вбили мати та сина.——На місцях атак розгорнуті оперативні штаби, які працюватимуть до повної ліквідації наслідків і надання соціальних послуг всім, хто постраждав внаслідок дій держави-терориста.За дорученням начальника КМВА Тимура Ткаченка посилено залучення керівництва районних у місті Києві державних адміністрацій, посадових осіб, структур та установ місцевого самоврядування до ліквідації наслідків атак.Наразі керуючі компанії Святошинського та Шевченківського районів, спільно з волонтерськими обʼєднаннями, Червоним Хрестом України, іншими організаціями, зокрема World Central Kitchen допомагають громадянам закрити першочергові потреби.Для надання тимчасового житла постраждалим киянам оперативно сформований резерв ліжкомісць фонду установ районів. Долучені благодійні організації. У штабах забезпечено прийом заяв для отримання фінансово-матеріальної допомоги. Адреси штабів: — вул. Табірна, 40— Кільцева дорога, 1-Б.— вулиця Олександра Оксанченка, 2——За напрямком виявлення інших наслідків ворожих атак зафіксовано:— у Святошинському районі — падіння уламків БпЛА на територію СШ № 200 імені Василя Стуса та на ще одній локації на відкритій території. На місці працюють фахівці. Попередньо - без наслідків та постраждалих.
Київська міська військова адміністрація разом із Київською школою економіки готують студентів до аудиту маршруту безбар’єрності, який пролягає від Головного військового клінічного шпиталю до Майдану Незалежності та Залізничного вокзалу. Це вузлові локації для військових, які лікуються, реабілітуються та проживають у місті Києві.Напередодні в Київській школі економіки провели навчання для студентів, які незабаром розпочнуть практичну оцінку доступності простору. Тренінг провів експерт із безбар’єрності Євгеній Свєт.📍 Детальніше про маршрут:У лютому цього року було анонсовано створення повністю безбар’єрного маршруту, щоб наші ветерани та поранені військові могли без перешкод пересуватися Києвом, проходити військово-лікарську комісію, лікуватися, а також мати змогу спокійно відпочити та відчути себе частиною міста, за яке боролися.Важко переоцінити значення цього маршруту — він про гідність, повагу та турботу.Місто Київ має ставати безбар’єрним — особливо зараз, у час, коли ми повертаємо борги тим, хто боронить нас.🔔 Звернення до бізнесу:Цим дописом ми також хочемо звернутися до вас — власників та керівників бізнесів, розташованих вздовж маршруту. Запрошуємо вас долучитися до створення безбар’єрного середовища. Команда фахівців готова:допомогти вам оцінити рівень доступності вашого приміщення, надати консультації щодо необхідних змін,сприяти у взаємодії з міською владою, щоб процес адаптації був простим і ефективним.Разом ми можемо зробити Київ містом, де кожен — незалежно від обставин — відчуває повагу, комфорт і підтримку. Долучайтесь. Бо зміни починаються з відповідального бізнесу.
Київська міська військова адміністрація спільно з Платформою Пам’яті Меморіал вшановують пам’ять полеглих захисників родом із Києва Солдат Сергій Гордійчук загинув 4 травня 2024 року під час виконання бойового завдання біля села Архангельське Донецької області. Захиснику було 37 років.Сергій народився в Києві. Мама виростила їх з братом сама. Хлопець гарно вчився, гарно грав на гітарі. Після школи навчався у Міжгалузевому інституті управління столиці на юридичному факультеті, але за фахом не працював. Пішов у сферу торгівлі. Обіймав менеджерські й керівні посади, наприклад, був директором магазину в мережі «Ельдорадо». У 2018 році влаштувався на «Нову пошту». Спочатку був звичайним фахівцем, але досить швидко доріс до керівника 316-го відділення у Києві.З коханою Олесею чоловік познайомився у 2014 році завдяки спільним друзям. Стосунки розвивались дуже швидко, через кілька місяців почали жити разом, через два роки народився син, а згодом – донька.Під час повномасштабного вторгнення Сергій отримав повістку, і хоч не мав строкової служби чи військової кафедри, вирішив, що ховатися не буде. 29 лютого 2024 року вступив до війська. Після 2-місячного навчання отримав фах стрільця, потрапив на службу до 110-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. Вирушив боронити Донеччину.4 травня був перший бій Сергія. Він не встиг навіть подзвонити дружині і розповісти про ситуацію, про те, як йому на новому місці. П’ять-шість солдатів направили тримати позицію. Бій тривав багато годин, позиції накривали всім, чим тільки можна. Серед хлопців був один досвідчений боєць, він зміг вивести трьох воїнів живими. На жаль, Сергія серед них не було. Про це дружині розказали побратими, які вижили. «Життя Сергія було присвячене роботі й родині. Він був цікавою, інтелектуальною людиною. Міг підтримати розмову на будь-яку тему, мав різноманітні інтереси. Фільми любив, книжки, спілкування. Легко розбирався в техніці й технологіях. Всі побутові проблеми – це мене взагалі не стосувалося, я знала, що прийде Серьожа додому і все зробить… Він був мотивованою людиною. Казав, не шкодує, що пішов на війну, що він вчинив правильно. Просив його не засуджувати. Збирався воювати довго й ефективно, накупив собі потрібної амуніції, різних побутових речей…», – розповіла Олеся, дружина Сергія.«Сергій Гордійчук був людиною з характером. Розумний, комунікабельний, привітний, здатний організувати роботу. Звісно, що у нас непростий бізнес, і він потребує багато уваги від керівника. Сергій справлявся з викликами, він досить довго очолював відділення. Ми вдячні йому й за роки спільної роботи, і за мужність піти захищати свою країну», – додав Максим Гриб, директор філії «Нової пошти».Поховали захисника у рідному Києві.Вдома на Сергія чекали дружина, син, донька, рідні, друзі та близькі.Допоможіть вшанувати пам'ять захисників та захисниць родом з Києва – розкажіть про своїх рідних і близьких, заповнивши форму. Підтримайте Меморіал, аби платформа могла продовжувати вшановувати пам’ять полеглих.
Київська міська військова адміністрація спільно з Платформою Пам’яті Меморіал вшановують пам’ять полеглих захисників родом із Києва Молодший сержант Максим Целік на псевдо Торнадо, загинув 26 жовтня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Леонідівка на Донеччині. Воїну було 36 років.Максим народився у Києві. Закінчив професійно-технічне училище та опанував фах слюсаря механоскладальних робіт. У 2014 – 2015 роках брав участь в АТО: воював під Дебальцевим і боронив Донецький аеропорт. Згодом повернувся до цивільного життя, до 2022-го працював разом із дружиною у ТОВ «ВЕНТС». Захоплювався природою та тваринами, любив бувати у селі. Багато часу приділяв сім’ї, цікавився футболом.24 лютого 2022 року чоловік знову став на захист України від ворогів. Спочатку був у ЗСУ, а у травні 2022-го перевівся до НГУ. Згодом воював у складі 12-ї бригади спеціального призначення «Азов». Був командиром відділення.За гідну службу Максим Целік отримав такі нагороди: «Честь. Слава. Держава», «Ветеран війни», відзнака Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест» і орден «За мужність» III ступеня.«Мій чоловік завжди був вірний Батьківщині та готовий захищати її до останнього. У його очах можна було потонути. Його сміх і почуття гумору підтримували нас у найважчі хвилини.  Справжній побратим і товариш, якого ніколи не забудуть. Спочивай із миром, коханий», – написала Світлана Іщенко.Поховали Максима на Алеї Слави Берковецького цвинтаря в Києві.У нього залишилися мама, дружина, падчерка, а також улюблені домашня та бойова кішки.Допоможіть вшанувати пам'ять захисників та захисниць родом з Києва – розкажіть про своїх рідних і близьких, заповнивши форму. Підтримайте Меморіал, аби платформа могла продовжувати вшановувати пам’ять полеглих.
Київська міська військова адміністрація спільно з Платформою Пам’яті Меморіал вшановують пам’ять полеглих захисників родом із Києва Молодший сержант Євгеній Кучма на псевдо Лютий поліг 10 вересня 2024 року біля села Торське на Донеччині внаслідок ворожого скиду з FPV-дрона («камікадзе»). Воїну тепер назавжди 48 років.Євгеній народився та жив у місті Києві. У 1991 році закінчив школу №76 (нині ліцей), а за рік – . професійно-технічне училище. Із 1994 по 1996 роки проходив строкову службу  в Одесі у 24-й окремій авіаційній ескадрильї Державної прикордонної служби України. Отримав звання молодшого сержанта, обіймав посади стрільця, заступника командира взводу та командира відділення. Отримав відзнаки «100 виходів на державний кордон» і «Старший прикордонного наряду». Після демобілізації працював у сфері обслуговування та ремонту автомобілів, а також розвивав власний бізнес із продажу автозапчастин.У березні 2022 року чоловік добровільно долучився до лав Збройних Сил України. Став старшим стрільцем-оператором 23-го окремого стрілецького батальйону. Після звільнення Київщини брав участь у зачистці цих територій, зокрема у селі Забуччя. Згодом у складі підрозділу виконував бойові завдання на Донеччині: у Новомихайлівці, Золотій Ниві та Торському. 27 лютого 2023 року під час ворожого обстрілу отримав серйозну травму. Євгенію довелося встановити пластину, тож функціональність пальців правої руки значно знизилася. Попри травму чоловік продовжив захищати Україну.Євгеній завжди виконував бойові накази беззаперечно, проявляючи мужність і відданість справі. Він допомагав евакуйовувати поранених і загиблих бійців із поля бою. Побратими його дуже поважали: Євгеній був енергійним, позитивним, завжди був готовий підтримати та допомогти.За життя військового нагородили медалями «За Стійкість», «Честь. Слава. Держава», «Ветеран Війни», а посмертно – орденом «За мужність» ІІІ ступеня.«Він був душею компанії, його любили за доброту, щедрість і вміння підтримати у найважчі моменти. Завжди цінував дружбу, вірив у краще майбутнє та любив Україну понад усе», – розповів син захисника.17 вересня 2024 року Євгенія поховали на ділянці почесних поховань Берковецького кладовища у столиці.У нього залишилися дружина Наталія та син Владислав.Допоможіть вшанувати пам'ять захисників та захисниць родом з Києва – розкажіть про своїх рідних і близьких, заповнивши форму. Підтримайте Меморіал, аби платформа могла продовжувати вшановувати пам’ять полеглих.
Разом із міністром закордонних справ і зовнішньої торгівлі Люксембургу Ксав’є Беттелем та міністеркою оборони Юріко Бакес відвідали місце, де 24 квітня російська ракета зруйнувала багатоповерховий житловий будинок у Києві. Внаслідок удару загинули та постраждали мирні мешканці — це одна з найтрагічніших атак на столицю від початку повномасштабної війни.Наші європейські партнери побачили все на власні очі — не лише руйнування, а й людське горе, в якому щодня живе столиця під обстрілами. Я поінформував колег про перебіг рятувальних та відновлювальних робіт, дії міських служб та про нагальні потреби в умовах постійної загрози.На місці удару міністри побачили не тільки наслідки чергового воєнного злочину, а й те, що є справжньою силою України — людей. Комунальників та волонтерів, які досі безупинно працюють, допомагают та підтримують.Цей візит — це не просто дипломатичний жест, а справжня солідарність. Люксембург продовжує підтримувати Україну — і в питаннях безпеки, і в гуманітарній сфері. Ми щиро вдячні за це.Дякую кожному, хто долучається до подолання наслідків цієї трагедії. Завдяки вам Київ вистоює, тримається і не здається. Ми маємо надійних партнерів — і це дає ще більше сили в боротьбі за свободу, життя і справедливість.
Головком Олександр Сирський доповів щодо ситуації на фронті. На багатьох напрямках ситуація залишається складною.Вже тільки на середину цього дня відбулось майже 70 російських штурмів наших позицій. Бої тривають. Окупант продовжує спроби наступів. Я вдячний кожній бригаді, усім нашим воїнам, які захищають українські позиції та демонструють таку необхідну Україні стійкість.Найбільше боїв на Покровському, Краматорському, Лиманському та Курському напрямках. Наші військові продовжують активні захисні дії на території визначених районів Курської та Бєлгородської областей.За результатами бойових дій на особливу вдячність заслуговують: 3-тя бригада оперативного призначення Національної гвардії України, яка максимально якісно виконує бойові завдання на Покровському напрямку, та 59-та окрема штурмова бригада Сил безпілотних систем.Також варто сьогодні відзначити дії 225-го та 425-го окремих штурмових полків, 47-ї окремої механізованої бригади та 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.Україна продовжує захищати свою незалежність і землю в боях. Ситуація на фронті та реальна активність російської армії доводять, що наявного тиску світу на Росію заради завершення цієї війни недостатньо. Скоро буде вже пів сотні днів, як РФ ігнорує пропозицію Сполучених Штатів щодо повного й безумовного припинення вогню. Україна прийняла цю пропозицію ще 11 березня.Потрібен більш відчутний тиск на Росію, щоб дати більше можливостей реальній дипломатії. Дякую всім у світі, хто з Україною.
Київська міська військова адміністрація спільно з Платформою Пам’яті Меморіал вшановують пам’ять полеглих захисників родом із Києва Штурмовик Артур Семенюк на псевдо Комбо поліг 13 травня 2024 року біля села Новоєгорівка на Луганщині. Під час штурму був розстріляний разом з двома побратимами ворожим гранатометом. Після цього в тіла окупанти ще поцілили з ракетної установки, і вони всі згоріли. У квітні воїну виповнилось 22 роки.Артур був родом з міста Києва. Здобув середню технічну освіту в сфері електроустаткування автомобілів. Працював охоронцем. Захоплювався спортом. Був кандидатом в майстри спорту з дзюдо та бойового самбо, чемпіоном України. Цікавився ММА, боксом та автомобілями.24 лютого 2022 року Артур пішов на війну. Він долучився до складу підрозділу «Азов ССО», який згодом став 3-ою окремою штурмовою бригадою ЗСУ. Воював на посаді снайпера. Отримав поранення під Бахмутом, та швидко повернувся до побратимів.«Він дуже любив життя і людей, був веселим, доброзичливим та хоробрим. Ми дуже сумуємо, що його вже з нами немає і ніколи не буде…» – сказала мама полеглого захисника Олена.Поховали Артура на Алеї Героїв столичного Лісового кладовища.У нього залишились батьки, сестра і двоє братів. Допоможіть вшанувати пам'ять захисників та захисниць родом з Києва – розкажіть про своїх рідних і близьких, заповнивши форму. Підтримайте Меморіал, аби платформа могла продовжувати вшановувати пам’ять полеглих.
Ліквідація наслідків російської атаки на Київ - ситуація станом на 15:30 наступна:Тривають роботи з розбору завалів, зокрема в Святошинському районі.Станом на зараз маємо підтвердженими дані щодо загибелі 8-ми осіб. Відомості щодо ймовірної загибелі ще однієї людини - вивчаються. Також, за інформацією МВС, маємо 90 постраждалих з різним ступенем травм: від гострої реакції на стрес до множинних травм і поранень: переломи, різані рани, осколкові поранення тощо. У тому числі постраждали щонайменше 12 дітей до 18 років. Наймолодшій постраждалій - лише півтора роки. Усім надається медична допомога. Звернення продовжують надходити. Оперативні штаби щодо ліквідації наслідків розгорнуті на місцях. Також надходять (та ймовірно ще надійдуть) повідомлення про виявлення уламків збитих повітряних цілей на різних локаціях. Тому закликаю киян, у разі виявлення, невідкладно повідомляти на 101. Не підходити і не торкатися уламків. За повідомленням військових, це була одна з наймасовіших атак. Наші воїни роблять і робитимуть все, щоб відвернути, щоб мінімізувати загрозу. Низький уклін кожному та кожній в Силах оборони. Завдяки роботі рятувальників займання на всіх локаціях ліквідовані/локалізовані. Фахівці продовжують працювати. Вдячний всім: військовим, ДСНС, поліції, комунальникам. Особиста подяка Міністру МВС Ігорю Клименку за безпосередню координацію заходів на місцях.Низький уклін всім, хто протягом цих багатьох годин в строю і демонструє найвищий професіоналізм.——росіяни - вбивці. І тут нічого додати.25 квітня у Києві оголошено день жалоби. ——Наразі працюємо на місцях атак. Інформацію будемо оновлювати.