Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Укренерго
Added 03 May 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Number of subscribers: 101 385
Photos: 1,570
Videos: 198
Links: 3,390
Description:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Number of subscribers

101 385
Average/Day:: -26
Average/Week:: -219
Average/Month:: -1269

👁️ Average views per message

19 470
Average/Day:: 20,800
Average/Week:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Messages per Day

2.6
Last day: 2
Week average: 2.3
Average per day: 2.6

Status change history

Officially confirmed 2026-01-30
Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 31,300 25-05-14 07:45
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹 Є необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час🔹 Не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у період з 16:00 до 22:00СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 14 травня, станом на 9:30, його рівень був на 2% меншим, ніж в цей же час попереднього дня — у вівторок. Це пояснюється встановленням безхмарної погоди у більшості регіонів України, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 13 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої доби — у понеділок, 12 травня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Враховуючи високу ефективність роботи сонячних електростанцій, сьогодні доцільно перенести активне енергоспоживання на денні години. Користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.У період з 16:00 до 22:00 — є необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, не вмикайте у цей час кілька потужних електроприладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 51,600 25-05-08 09:44
Перспективи подальшого об’єднання українського та загальноєвропейського ринків електроенергії, а також — необхідні регуляторні зміни в контексті вступу України до ЄС. Ці теми обговорили т.в.о. голови правління НЕК «Укренерго» Олексій Брехт і директор Агентства ЄС з питань співробітництва енергетичних регуляторів (ACER) Крістіан Цінглерсен. «Ще у 2022-му році Україна технічно об’єднала свою енергосистему із європейською. Але синхронізація наших мереж — це лише частина нашої мети. Наступний етап — market coupling, повна інтеграція українського електроенергетичного ринку до ринку ЄС. Це дасть змогу підвищити конкуренцію між виробниками і постачальниками електроенергії, що безумовно позитивно вплине на якість і вартість послуг для кінцевих споживачів. А також забезпечить можливості поглибленої інтеграції в українську та загальноєвропейську енергосистеми відновлюваних джерел енергії», — зазначив Олексій Брехт. Під час зустрічі керівник «Укренерго» та директор АСЕR обговорили, зокрема, запровадження довгострокових та внутрішньодобових аукціонів з доступу до міждержавних перетинів. Це питання є важливим для нашої держави в контексті забезпечення додаткового гарантованого обсягу імпорту електроенергії як ключового елементу стабільності роботи української енергосистеми Крім того, Олексій Брехт і Крістіан Цінглерсен поговорили про регуляторні зміни, які очікуються в енергетичному секторі Євросоюзу — бо Україні як державі-кандидату вже зараз треба враховувати потенційні нововведення.🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 33,200 25-05-06 07:23
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹 Через негоду повністю або частково знеструмлені 11 населених пунктів у двох областях🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленергоНАСЛІДКИ НЕГОДИВнаслідок несприятливих погодних умов — на ранок залишались знеструмленими 11 населених пунктів у двох областях. Тривають аварійно-відновлювальні роботи. Бригади обленерго планують заживити всіх споживачів до кінця поточної доби. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 6 травня, станом на 9:30, його рівень був на 3,1% вищим, ніж в цей же час попереднього дня — у понеділок. Причина — хмарна погода та опади у частині областей, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій. А також — похолодання у частині регіонів України.  Вчора, 5 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього робочого дня — у п’ятницю, 2 травня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 33,900 25-05-05 07:36
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Негода знеструмила 68 населених пунктів у п’яти областях🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленергоНАСЛІДКИ НЕГОДИВнаслідок несприятливих погодних умов (сильний дощ, град, пориви вітру) — на ранок були повністю або частково знеструмлені 68 населених пунктів у 5 областях. Ремонтні бригади обленерго працюють над тим, щоб якнайшвидже зажитивити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 5 травня, станом на 9:30, його рівень був на 8,6% вищим, ніж в цей же час попереднього робочого дня — у п’ятницю. Причина — хмарна погода та опади у частині областей, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 4 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 6,7% нижчим, ніж максимум попередньої неділі — 28 квітня. Це пояснюється суттєвим потеплінням минулого тижня.  Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 30,700 25-05-03 12:12
​​Енергетики – це не тільки лінійні бригади, диспетчери та інженери. Не менш важливою під час війни є і робота логістики різних підрозділів «Укренерго». Це добре розуміє і Олександр – керівник транспортної групи відділу забезпечення діяльності одного з регіональних центрів обслуговування мережі. Пан Олександр брав участь у будівництві ліній електропередачі, які зараз обслуговує його підрозділ. Тому для нього ще більш болісно бачити, як ворог все руйнує. «Пам’ятаю, коли нам повідомили, що стався «приліт» та знеструмлена частина столиці. Звісно, усі розуміли, що треба діяти швидко. Не втрачаючи час – доставляти ремонтні бригади, робітників на підстанції, забезпечити усе для скорішого відновлення. З цими викликами ми справились. Адже всі усвідомлювали: війна не дозволяє чекати. На превеликий жаль, за час повномасштабного вторгнення ми втратили колег – були поранені, люди загинули під обстрілами», – згадує пан Олександр. Водії-енергетики обслуговують підстанції, лінії та дільниці, перевозять персонал, працюють на спецтехніці (автопідйомники, автокрани, трактори, маніпулятори, тягачі), на вантажних і легкових автомобілях. Загалом – роботи дуже багато. «Пишаємось, що наші співробітники мають патріотичні цінності. Коли ворог впритул підійшов до столиці, було непросто перевозити ремонтні бригади на місця пошкодженого обладнання, але робота тривала навіть за таких обставин. Канонада, обстріли... Хлопці непокоїлись за свої родини. Але робота не зупинялась», – підкреслює наш колега. Дякуємо панові Олександру та всім водіям «Укренерго», які виконують свою роботу у надскладних умовах.
👁 48,800 25-05-02 12:47
На висоті більше тридцяти метрів — на лініях, напруга в яких у понад 3500 разів вища, ніж у домашній розетці. В таких умовах виконують свою роботу фахівці «Укренерго» під час ремонту високовольтних мереж без відключення. Під час війни та постійних російських атак на енергетичну інфраструктуру — виконання «робіт під напругою» набрало особливого значення. Іноді здійснення оперативного ремонту лінії є невідкладним завданням, а відключити ЛЕП без знеструмлення значної кількості споживачів при цьому неможливо. Тоді до виконання завдань беруться бригади, що мають рідкісну кваліфікацію — виконання робіт на заживлених високовольтних лініях. «Наші ремонтники — фахівці зі справді унікальним досвідом. Жодна інша енергетична компанія Європи не має персоналу, що здатен виконувати ремонт ліній електропередачі з напругою 750 000 вольт без знеструмлення. Лише у кількох європейських країнах є електромонтери, які виконують подібні завдання у мережах з меншими класами напруги. В Україні — шість бригад цілий рік виконують роботи під напругою в мережах від 220 до 750 кВ. Це дозволяє уникнути додаткових відключень, зменшити втрати в системі передачі та зекономити кошти, які ми можемо спрямувати на інші завдання. Крім того, ремонт ліній без відключення приносить економічну користь державі, адже немає перебоїв у роботі підприємств», — каже т.в.о. голови правління НЕК «Укренерго» Олексій Брехт. Зараз фахівці «Укренерго» виконують більше 20 видів завдань за технологією робіт під напругою. Це потребує особливої підготовки. А також — спеціального одягу, взуття, інструментів і такелажу. Працювати в такому екіпіруванні треба за будь-яких умов — у холод і спеку. Тому праця кожної з шести бригад, які працюють на лініях без відключення — дуже нелегка. Дякуємо колегам за самовіддану працю!
👁 33,100 25-05-01 12:22
Максимальна потужність експорту електроенергії з України та Молдови до країн ЄС відсьогодні збільшилась — і тепер становитиме 650 МВт, відповідно до рішення експертної групи ENTSO-E з розрахунків комерційних обмінів електроенергією.Наразі Україна здійснює торгівлю електроенергією з усіма сусідніми європейськими країнами — Словаччиною, Румунією, Угорщиною, Польщею та Молдовою. Традиційно, обсяги експорту навесні зростають, а імпорт — зменшується. Це зумовлено погодними факторами: споживання падає через потепління, а генерація зростає завдяки ефективній роботі сонячних і гідроелектростанцій.«Розширення експортних можливостей України сприятиме підвищенню стійкості як безпосередньо української енергосистеми, так і всієї континентальної мережі ENTSO-E. Вдячні партнерам за рішення щодо збільшення максимальної потужності імпорту Україною електроенергії взимку та можливостей для експорту зараз. Це точно робить нас сильнішими», — зазначив т.в.о. голови правління НЕК «Укренерго» Олексій Брехт.«Посилення інтеграції до європейської енергосистеми — один з наших ключових пріоритетів. Збільшення максимальної потужності експорту є позитивним для України — і в контексті додаткової можливості балансування енергосистеми без обмежень генерації, і як інструмент отримання додаткового прибутку від зовнішньої торгівлі та наповнення держбюджету», — зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.Нагадаємо, попереднє рішення про встановлення максимальної потужності експорту електроенергії з України та Молдови на рівні 550 МВт діяло з березня 2024 року.🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 34,700 25-04-30 07:10
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 30 квітня, станом на 9:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня — у вівторок. Вчора, 29 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня — у понеділок, 28 квітня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій — з 10:00 до 18:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 33,500 25-04-29 08:09
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зафіксувалось на рівні, що відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 29 квітня, станом на 9:30, воно було таким же, як в цей час попереднього дня — у понеділок. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денні години. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій — з 10:00 до 18:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 33,500 25-04-28 07:22
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам 🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00 🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленергоСПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 28 квітня, станом на 9:30, його рівень був таким же, як у цей час попереднього робочого дня — у п’ятницю. Вчора, 27 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,3% нижчим, ніж максимум попередньої доби — у суботу, 26 квітня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій — з 10:00 до 18:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin