Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Укренерго
Added 03 May 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Number of subscribers: 101 385
Photos: 1,570
Videos: 198
Links: 3,390
Description:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Number of subscribers

101 385
Average/Day:: -26
Average/Week:: -219
Average/Month:: -1269

👁️ Average views per message

19 470
Average/Day:: 20,800
Average/Week:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Messages per Day

2.6
Last day: 2
Week average: 2.3
Average per day: 2.6

Status change history

Officially confirmed 2026-01-30
Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 32,100 25-05-28 07:45
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Негода повністю або частково знеструмила 43 населені пункти у п’яти областях🔹 Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 10:00 до 22:00НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (дощ та пориви вітру) — на ранок повністю або частково були знеструмлені 43 населені пункти у п’яти областях. Ремонтні бригади обленерго вже здійснюють аварійно-відновлювальні роботи, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. У прифронтових регіонах ця робота ускладнюється ймовірною необхідністю залучення саперів під час обстеження пошкоджених ліній. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 28 травня, станом на 9:30, його рівень був на 2,6% вищим, ніж в цей же час попереднього дня — у вівторок. Це пояснюється хмарною погодою у більшості регіонів України, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 27 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,5% нижим, ніж максимум попереднього дня — у понеділок, 26 травня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. З урахуванням погодних умов, сьогодні зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 10:00 до 22:00. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 31,500 25-05-27 07:47
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹 Через негоду — повністю або частково знеструмлений 51 населений пункт у двох областях🔹 Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 10:00 до 22:00НАСЛІДКИ НЕГОДИВнаслідок несприятливих погодних умов — на ранок (повністю або частково) був знеструмлений 51 населений пункт у двох областях. Аварійно-відновлювальні роботи на лініях уже тривають. Бригади обленерго роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.  СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 27 травня, станом на 9:30, його рівень був на 2,6% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня — у понеділок. Причина — менша хмарність в окремих регіонах, що зумовлює ефективнішу роботу побутових СЕС.  Вчора, 26 травня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 3,7% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня — 23 травня. Причина — низька ефективність роботи побутових сонячних електростанцій і традиційне зростання енергоспоживання на початку тижня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Враховуючи погодні умови та низьку ефективність роботи сонячних електростанцій,  сьогодні є необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, за можливості — обмежте користування потужними електроприладами з 10:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 48,100 25-05-26 07:32
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Негода повністю або частково знеструмила 32 населені пункти у двох областях🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленерго НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (дощ та пориви вітру) — на ранок повністю або частково були знеструмлені 32 населені пункти у двох областях. Бригади обленерго вже почали аварійно-відновлювальні роботи. Заживити знеструмлених абонентів планують до кінця доби. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 26 травня, станом на 9:30, його рівень був на 7,9% вищим, ніж в цей же час попереднього робочого дня — у п’ятницю. Причина — хмарна погода з дощем у більшості регіонів України. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення енергоспоживання із загальної мережі.  Вчора, 25 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 4,9% нижчим, ніж максимум попередньої неділі — 18 травня. Це пояснюється суттєвим потеплінням на всій території України.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 34,400 25-05-23 16:16
​​Під гул російської реактивної артилерії – з рюкзаком за плечима та з ліхтариком у руці. Так у перший день повномасштабного вторгнення добиралась до свого робочого місця на одній із підстанцій у прифронтовому регіоні наша колега– пані Олена. В енергетиці вона вже понад 20 років. І нині працює на дуже відповідальній посаді – диспетчера.    «Я до останнього не могла повірити, що дійсно почалась повномасштабна війна – найстрашніший сон у моєму житті. Росіяни почали бомбити енергетичну інфраструктуру. І хоч це дивно звучить, але на роботу я бігла, бо тільки там могла забути про війну. Завдань було дуже багато. У перервах між обстрілами ми виходили з укриття на огляд підстанції. Намагалися відновлювати те, що було можливо. Завдяки роботі я відволікалась від страшної реальності! А от коли поверталася додому, то дихання перехоплювало від страху. По моєму будинку було 5 влучань», – так пані Олена розповідає про перші тижні російського вторгнення.    У рідному місті нашої колеги окупанти знищували квартал за кварталом. Допоки можливо було працювати – вона залишалась. Але згодом довелося евакуюватись. Щоб облаштуватись на новому місці, довелось піти на іншу роботу. Але коли надійшла пропозиція повернутись в енергетику – Олена не вагалась жодної секунди. Навіть з урахуванням того, що нова підстанція теж була поруч з лінією фронту.    «Я не могла без моєї улюбленої роботи, тому була дуже рада, що мені запропонували місце на іншому енергооб’єкті. Там, звісно, також була складна ситуація. Навкруги підстанції точились запеклі бої. Літало звідусіль. Навіть іспити ми складали на щиті під час канонади. А далі – майже щодня займались ліквідацією наслідків обстрілів», – розповідає колега про той час.     На жаль, згодом і ця підстанція була тимчасово окупована ворогом. Попри те, що пані Олена продовжує працювати в «Укренерго», її мрія – повернутись до праці на диспетчерському щиті саме у рідному місті. Над яким неодмінно майорітиме синьо-жовтий прапор.
👁 29,500 25-05-23 07:12
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Зберігається необхідність перенесення активного енергоспоживання на денний час🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 23 травня, станом на 9:30, його рівень був на 5,2% вищим, ніж в цей же час попереднього дня — у середу. Причина — хмарна погода з дощем у частині західних областей, що зумовлює нижчу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій. Вчора, 22 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,7% нижчим, ніж максимум попереднього робочого дня — у середу, 21 травня. Це пояснюється суттєвим підвищенням температури у всіх регіонах України.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. За можливості, перенесіть сьогодні користування потужними електроприладами на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій — з 10:00 до 16:00. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 29,800 25-05-22 07:17
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹 Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонтструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 22 травня, станом на 9:30, його рівень був на 3,5% меншим, ніж в цей же час попереднього дня — у середу. Причина — встановлення ясної погоди, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 21 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,8% нижчим, ніж максимум попереднього робочого дня — у вівторок, 20 травня. Це пояснюється потеплінням на всій території України.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на денний час. Будь ласка, за можливості — користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 31,500 25-05-21 06:55
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знизилось🔹 Є необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 21 травня, станом на 9:30, його рівень був на 7,7% меншим, ніж в цей же час попереднього дня — у вівторок. Це пояснюється встановленням ясної погоди практично на всій території України, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 20 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього робочого дня — у понеділок, 19 травня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Враховуючи високу ефективність роботи сонячних електростанцій, активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на денний час. Будь ласка, за можливості — користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 22,900 25-05-20 08:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹 Негода знеструмила 12 населених пунктів у трьох областях🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленергоНАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез складні погодні умови (сильний дощ і гроза) — на ранок повністю або частково були знеструмлені 12 населених пунктів у трьох областях. Також є локальні пошкодження мереж в інших регіонах. Бригади обленерго вже працюють над тим, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 20 травня, станом на 9:30, воно було на тому ж рівні, що і в цей же час попереднього дня — у понеділок. Вчора, 19 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього робочого дня — у п’ятницю, 16 травня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 31,600 25-05-19 07:59
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на період ефективної роботи сонячних електростанцій🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 19 травня, станом на 9:30, воно було на 4% меншим, ніж в цей час попереднього робочого дня — у п’ятницю. Причина — встановлення ясної погоди у більшості регіонів (крім частини західних областей). Це зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 18 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,3% нижчим, ніж максимум попередньої неділі — 11 травня. Причина таких змін — підвищення температури повітря, порівняно з минулим тижнем. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на денні години. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у період з 10:00 до 16:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 26,400 25-05-17 10:00
Іноді відновлювати магістральні високовольтні мережі доводиться не лише після ворожих обстрілів. Нещодавно ремонтники НЕК «Укренерго» замінили опору на лінії 750 кВ, яку під час польових робіт звалив трактор. Враховуючи важливість швидкого відновлення лінії, до робіт були залучені одразу кілька бригад — загалом більше 30 фахівців-ремонтників. Розбирати стару і збирати нову опору треба було безпосередньо на місці, бо перевозити настільки габаритну конструкцію в зібраному стані просто неможливо. Висота опори лінії 750 кВ — 42 метри, а вага — понад 12 тонн. Для виконання всього комплексу робіт були залучені 15 одиниць спецтехніки: тягачі, бульдозери, вишки та автокрани. А працювати при цьому довелось у складних умовах — два дні йшов сильний дощ, який суттєво ускладнював пересування техніки. Попри всі виклики, наші ремонтникиоперативно встановили нову опору, а згодом — і увімкнули лінію. Це дозволило значно підвищити надійність електропостачання для значної кількості споживачів. Дякуємо колегам за сумліннупрацю!