СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹 Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 20 червня, станом на 9:30, воно було на тому ж рівні, що й попереднього дня — у четвер. Вчора, 19 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня — у середу, 18 червня. Сьогодні зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
Поточні першочергові потреби оператора системи передачі, а також перспективи залучення чеського бізнесу до повоєнної відбудови. Ці теми обговорили сьогодні т.в.о. голови правління НЕК «Укренерго» Олексій Брехт, спеціальний Уповноважений МЗС Чехії з питань енергетичної безпеки Вацлав Бартушка та посол Чеської Республіки в Україні Радек Пех. «Ми дуже вдячні чеським партнерам за увагу до ситуації в енергетичному секторі України. Це дуже важливо в умовах, коли російська агресія триває, а відповідно — залишається потреба у допомозі: технікою, обладнанням, коштами на фінансування будівництва захисних споруд. Окрім першочергових потреб української енергосистеми, ми відкриті до обговорення і перспектив її повоєнного розвитку. Зокрема, що стосується можливостей для залучення чеських інженерів та бізнесу до процесів відбудови, втілення нових інвестиційних проектів. Також для колег може бути цікавим український досвід облаштування захисту ключових енергооб’єктів. Без перебільшення скажемо, що зараз українські фахівці — мають найбільший досвід в цьому аспекті загалом у світі», — зазначив керівник «Укренерго» Олексій Брехт. Від початку повномасштабного вторгнення — Чехія надавала НЕК «Укренерго» допомогу обладнанням (трансформатори струму, трансформатори напруги, устаткування для моніторингу стану мереж). А загалом, Україна отримала від чеського уряду обладнання, матеріалів і техніки для здійснення аварійно-відновлювальних робіт в енергетиці на суму близько 80 мільйонів євро. Дякуємо партнерам за підтримку!
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знизилось🔹 Негода частково знеструмила 4 населені пункти в одній із областей🔹 Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний часСПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 18 червня, станом на 9:30, воно було на 8% нижчим, ніж попереднього дня — у вівторок. Причина — встановлення ясної погоди на всій території України, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі.Вчора, 17 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2% нижчим, ніж максимум попереднього робочого дня — у понеділок, 16 червня. Причина таких змін — зниження температури повітря до рівня, за якого немає потреби у користуванні кондиціонерами.Сьогодні зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денні години. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (грозу, пориви вітру) — на ранок були частково знеструмлені 4 населені пункти в одній із областей. Фахівці обленерго виконують аварійно-відновлювальні роботи, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Є необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час 🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 17 червня, станом на 9:30, воно було на 5,1% вищим, ніж попереднього дня — у понеділок. Причина — хмарна погода та дощ у західних регіонах нашої держави, що зумовлює низьку ефективність побутових сонячних електростанцій у кількох областях. Відповідно — зросло енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 16 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня — у п’ятницю, 13 червня. Причина таких змін — традиційне зростання рівня енергоспоживання на початку тижня. Сьогодні є необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денні години — період найефективнішої роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знизилось🔹 Користуватись потужними електроприладами краще у період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленерго СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 16 червня, станом на 9:30, воно було на 2,6% нижчим, ніж попереднього робочого дня — у п’ятницю, 13 червня. Причина таких змін — ясна погода майже на всій території України, крім частини східних областей. Це зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 15 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої неділі — 8 червня. Споживати електроенергію сьогодні можна без обмежень протягом всієї доби. Для допомоги у збалансуванні енергосистеми — користуватись потужними електроприладами доцільно у період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
«Відключення ліній, що поєднували нас із росією та Білоруссю, а згодом приєднання до загальноєвропейської енергомережі ENTSO-E — ми зустрічали як справжнє свято. Для нас це було свідченням справжньої енергонезалежності». Так про найбільш пам’ятні моменти у своїй роботі розповідає Сердар — старший диспетчер «Укренерго». У компанії наш колега працює вже понад 15 років — прийшов сюди на роботу одразу після закінчення університету. Розпочинав з посади інженера, далі 5 років був диспетчером-інформатором. І врешті — отримав робоче місце на головному диспетчерському щиті. На чергування Сердара та його колег по зміні припало багато знакових подій. Це і перехід української енергосистеми в ізольований режим за кілька годин до початку повномасштабного вторгнення, і один з найбільших російських ракетних ударів по енергооб’єктах, внаслідок якого ми на певний час відокремились від мережі ENTSO-E. В обох випадках диспетчери «Укренерго» спрацювали бездоганно. «Робота у нас нелегка. Стежити за балансом виробництва і споживання електроенергії в умовах постійних російських атак на енергосистему — це те, що вимагає стовідсоткової концентрації щосекунди. Під час відновлення енергосистеми після ракетних обстрілів іноді доводилось майже жити на змінах. Але мене це не лякає, я люблю брати на себе відповідальність — це стимулює. А знайти роботу більш відповідальну, ніж диспетчер «Укренерго» під час війни, насправді досить складно», — каже Сердар. На таких людях — справді тримається українська енергетика. Дякуємо Сердарові за сумлінну працю. І бажаємо тільки приємних емоцій від робочих змін!
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹 Через негоду на ранок були знеструмлені 7 населених пунктів🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленерго СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії тримається на рівні, що відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 12 червня, станом на 9:30, воно було таким же, як попереднього дня — у четвер. Вчора, 12 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,4% нижчим, ніж максимум попередньої доби — у середу, 11 червня. Причина таких змін — спадання спеки на всій території України. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (дощ, пориви вітру) — на ранок повністю або частково були знеструмлені 7 населених пунктів в одній із областей. Бригади обленерго працюють над тим, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Через негоду повністю або частково знеструмлені 76 населених пунктів у трьох областях🔹Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленерго СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 12 червня, станом на 9:30, його рівень був таким же, як попереднього дня — у середу. Вчора, 11 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня — у вівторок, 10 червня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожої дронової атаки у Херсонській області — оператором системи розподілу (обленерго) вимушено застосовуються заходи обмеження споживання у м. Херсон. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше замінити пошкоджене обладнання. Поки що у Херсоні зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні, зокрема — у години максимального навантаження вранці та увечері.НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (дощ, гроза та сильні пориви вітру) — на ранок повністю або частково були знеструмлені 76 населених пунктів у трьох областях. Бригади обленерго вже здійснюють аварійно-відновлювальні роботи. Заживити усіх знеструмлених абонентів планують до кінця доби.🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Зберігається необхідність перенесення активного енергоспоживання на денний час🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 11 червня, станом на 9:30, його рівень був на 7,5% вищим, ніж попереднього дня — у вівторок. Причина таких змін — хмарна погода з опадами у частині західних та північно-західних областей, що зумовлює нижчу ефективність побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення енергоспоживанння із загальної мережі. Вчора, 10 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня — у понеділок, 9 червня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.Сьогодні зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час. За можливості, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Через негоду повністю або частково знеструмлені 29 населених пунктів у трьох областях🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 10 червня, станом на 9:30, його рівень був на 7,7% нижчим, ніж попереднього дня — у понеділок. Причини — спадання спеки у більшості регіонів України, а також ясна погода майже на всій території держави, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій. Вчора, 9 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3% нижчим, ніж максимум попереднього робочого дня — у п’ятницю, 6 червня. Причина — зниження температури повітря, що зменшило потребу у використанні кондиціонерів. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИ Через складні погодні умови (грози, сильний вітер) — на ранок повністю або частково залишались знеструмленими 29 населених пунктів у трьох областях. Аварійно-відновлювальні роботи тривають. До кінця доби бригади обленерго планують заживити усіх абонентів.🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin