Source
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Негода знеструми...
32 400 Views/Reach
2025-07-08 08:05
Message №4013
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Негода знеструмила 701 населений пункт у шести областях🔹 Є необхідність в ощадливому споживанні електроенергії з 17:00 до 22:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 8 липня, станом на 9:30, воно було на 6,4% вищим, ніж в цей же час попереднього дня — у понеділок. Причина — встановлення спекотної погоди на всій території України. А також — хмарна погода з дощем у частині західних та центральних областей, що зумовлює нижчу, ніж учора, ефективність роботи побутових сонячних електростанцій. Вчора, 7 липня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,9% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня — у п’ятницю 4 липня. Причина таких змін — зростання температури повітря, порівняно з кінцем минулого тижня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.У період вечірнього піку споживання — з 17:00 до 22:00 — є необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, не вмикайте в цей час кілька потужних приладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (грозовий фронт, дощ та сильний вітер) — на ранок частково або повністю був знеструмлений 701 населений пункт у шести областях. Ремонтні бригади обленерго вже працюють над усуненням пошкоджень. Заживлення всіх знеструмлених абонентів прогнозується до кінця доби.🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin