Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Укренерго
Added 03 May 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Number of subscribers: 101 411
Photos: 1,570
Videos: 198
Links: 3,390
Description:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Number of subscribers

101 411
Average/Day:: -25
Average/Week:: -224
Average/Month:: -1291

👁️ Average views per message

19 470
Average/Day:: 20,800
Average/Week:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Messages per Day

2.6
Last day: 2
Week average: 2.3
Average per day: 2.6

Status change history

Officially confirmed 2026-01-30
Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 12,500 26-06-10 07:11
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак на об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури – на ранок є знеструмлені споживачі у Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській і Херсонській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх знеструмлених абонентів.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 10 червня, станом на 09:30, воно було на тому ж рівні, що й попереднього дня – у вівторок. Вчора, 9 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,2% вищим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 8 червня. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш продуктивної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається у вечірні години – з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 13,800 26-06-09 07:46
НЕК «Укренерго» готова передавати іншим держпідприємствам досвід впровадження корпоративного управління – того самого, що забезпечив компанії інституційну стійкість і захист критичної інфраструктури в умовах війни. Про це під час конференції «Державні компанії в трансформації: корпоративне управління, комплаєнс і стійкість інституцій» заявив голова Правління «Укренерго» Віталій Зайченко. «Згадуючи початок повномасштабного російського вторгнення – саме завчасно здійснена реформа державного управління НЕК «Укренерго» дозволила нам прискорено інтегруватись, а згодом і стати повноправним членом ENTSO-E. Контроль за діяльністю великих державних підприємств та монополій з боку незалежних наглядових рад – це те, що вже неодноразово доводило свою ефективність. Врешті, це і те, чого від нас на євроінтеграційному шляху вимагають партнери. Факторами успіху, при цьому, будуть ефективна кадрова політика при формуванні наглядових органів та підрозділів комплаєнсу. А також – налагодження продуктивної співпраці та уникнення конкуренції між наглядовими радами та правлінням. На щастя, «Укренерго» має позитивний досвід за кожним із цих пунктів», – зазначив Віталій Зайченко. Конференція, присвячена реформам у державному секторі економіки, була організована Всеукраїнською мережею доброчесності та комплаєнсу (UNIC), за підтримки НЕК «Укренерго» та Київської школи державного управління. Прикметно, що саме наша компанія стала першим державним підприємством в Україні, що стало офіційним партнером UNIC. Також – вперше в Україні саме система закупівель «Укренерго» була сертифікована за міжнародними стандартами CIPS, а її прозорість та конкурентність були визнані Організацією економічного співробітництва та розвитку.
👁 19,000 26-06-08 07:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Через негоду знеструмлені 26 населених пунктів на Київщині та Чернігівщині🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак – на ранок є нові знеструмлення у Харківській, Сумській, Чернігівській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій і Дніпропетровській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 8 червня, станом на 09:30, воно було на тому ж рівні, що й попереднього робочого дня – у п’ятницю, 5 червня. Вчора, 7 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,4% вищим, ніж максимум попередньої неділі – 31 травня. Причина змін – вища температура повітря, що зумовлює використання споживачами кондиціонерів. Активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш продуктивної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами у вечірні години – з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови – на ранок повністю або частково були знеструмлені 26 населених пунктів на Київщині та Чернігівщині. Ремонтні бригади обленерго вже працюють над відновленням пошкоджених негодою повітряних ліній.
👁 16,800 26-06-06 09:00
Український досвід забезпечення стійкості енергосистеми в умовах повномасштабної війни та ефективність фізичного захисту ключового високовольтного обладнання. Ці теми обговорювались під час візиту на одну з високовольтних підстанцій делегації норвезького парламенту на чолі з головою профільного комітету з питань енергетики та довкілля Мані Гуссаїні. У зустрічі взяли участь керівники НЕК «Укренерго», народні депутати України та представники Посольства Королівства Норвегія в Україні. «Вдруге за останні кілька місяців ми зустрічаємо у нас депутатів норвезького парламенту. Увага європейських партнерів до українського досвіду зміцнення стійкості енергосистеми в умовах повномасштабної війни цілком зрозуміла. І ми готові ділитися нашими напрацюваннями в аспектах диспетчерського управління, оперативного відновлення та захисту ключового обладнання. Зі свого боку висловлюємо величезну вдячність нашим норвезьким партнерам за допомогу, яка вже була надана та продовжує надаватися. Ми дуже високо цінуємо підтримку, яка потрібна українським енергетикам у цей складний час, і сподіваємось на подальшу співпрацю», – зазначив голова правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко.Зі свого боку, Мані Гуссаїні зазначив: «Підтримка енергетичного сектору залишається найбільш значною складовою норвезької програми цивільної допомоги. Зважаючи на цілеспрямовані удари Росії по українській енергосистемі, забезпечити стабільне енергопостачання можна лише за допомогою захисних заходів. На всіх зустрічах, які ми проводимо тут, у Києві, наголошувалось, що протиповітряна оборона є основним пріоритетом. У 2026 році Норвегія виділяє 6,3 мільярда євро на військову підтримку, значна частина якої спрямована на спроможності ППО для захисту таких об'єктів. Підтримка енергетичної безпеки України – це інвестиція в європейську безпеку. Парламент Норвегії, у якому представлені всі дев'ять партій, непохитний у своїй підтримці України. Норвегія продовжуватиме підтримувати вас стільки, скільки буде потрібно». Норвегія входить до числа п’яти найбільших донорів Фонду підтримки енергетики України, який адмініструється Секретаріатом Енергетичного Співтовариства. Її внесок вже склав 164,6 млн євро. Також Норвегія є учасником Мультидонорського цільового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (проєкт RePoWER), завдяки якому НЕК «Укренерго» отримувала дефіцитне високовольтне обладнання для здійснення ремонтів після обстрілів. Також норвезький оператор системи передачі електроенергії STATNETT допомагав нашій компанії обладнанням і технікою для здійснення аварійно-відновлювальних робіт.
👁 17,700 26-06-05 15:09
«Я дивлюся у дзеркало автомобіля: якась людина швидко підіймається на перон і дістає з рюкзака ручний протитанковий гранатомет. Я подумав, що це кінець, моя остання хвилина життя. Благо, перед нами був поворот у ліс, ми встигли швидко звернути і проскочити. Народилися в сорочці», – так один із виїздів за харчами для своєї зміни у період російської окупації згадує пан Сергій, начальник однієї з високовольтних підстанцій «Укренерго» у прикордонному регіоні. Сьогодні наш колега – «універсальний» керівник, який на своєму об’єкті займається всім: від ремонту та експлуатації до складних перемикань. Хоча за освітою пан Сергій – інженер-програміст, і жартує, що колись «навіть розеток боявся». Але у 2006 році, прийшовши на співбесіду, вирішив спробувати побудувати кар’єру в «Укренерго». Вже у 22 роки – став майстром. А незабаром – вже й очолив підстанцію. Повномасштабне вторгнення почалося для пана Сергія з вибухів. Через близькість до кордону – ворожі війська стрімко просувались уперед. Частина працівників вже першої доби не змогла доїхати на зміну. Тож цілий місяць, відрізані від світу, під постійний гул ворожої авіації, начальник підстанції та двоє чергових – жили прямо на об’єкті. Щоб убезпечити підстанцію, енергетики повалили дерева на заїзді і забарикадувались. Окупанти пройшли повз – всього за кілька десятків метрів. Але найважче було попереду, коли ворог почав прицільно бити по українській енергосистемі. Після одного з прямих влучань у підстанцію – важливе обладнання було сильно пошкоджене, а велике місто поруч – повністю знеструмилось. «Ми розуміли, що треба негайно подати напругу. Зникне електроенергія – пропаде життя. Наслідки того прильоту ми ліквідовували цілодобово, працюючи пліч-о-пліч із лінійними бригадами. Я тоді приїхав додому лише на третю добу після обстрілу», – розповідає наш колега. «Ми завжди робимо все можливе і неможливе, щоб подати напругу. Колектив у нас невеликий, роботи дуже багато, а рук – часто бракує. Але, на щастя, більшість людей, коли бачать нас у спецодязі «Укренерго», кажуть: "Хлопці, дякуємо вам!"», – підсумовує пан Сергій. Доєднуємось до всіх слів подяки на адресу нашого колеги та всього його колективу. Завдяки вам – незламність не згасає!
👁 17,900 26-06-05 07:15
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось🔹Негода знеструмила три населені пункти на Сумщині 🔹Користування потужними електроприладами доцільно перенести на денний час – з 10:00 до 16:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак – на ранок є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Харківській та Сумській областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити всіх знеструмлених споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 5 червня, станом на 09:30, воно було на 6,1% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у четвер. Причина змін – сонячна погода майже на всій території України, крім частини західних областей. Це зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 4 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої доби – у середу, 3 червня. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш продуктивної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (гроза, пориви вітру) – на ранок були знеструмлені три населені пункти у Сумській області. Ремонтні бригади обленерго вже працюють над відновленням пошкоджених негодою повітряних ліній електропередачі.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 21,100 26-06-04 06:41
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час – з 10:00 до 16:00🔹Не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує атакувати цивільну енергетичну інфраструктуру України. Внаслідок ворожих дронових атак та артилерійських обстрілів прифронтових і прикордонних з росією регіонів – на ранок є нові знеструмлення на Харківщині, Херсонщині, Дніпропетровщині та Запоріжжі. Найскладнішою є ситуація у Сумській та Чернігівській областях, де через пошкоджене ворогом устаткування обсяг нових знеструмлень найбільший. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 4 червня, станом на 09:30, воно було на 2,8% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу. Причина змін – сонячна погода у частині центральних та західних областей. Це зумовлює вищу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 3 червня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 2,2% вищим, ніж максимум попередньої доби – у вівторок, 2 червня. Будь ласка, раціонально споживайте електроенергію протягом всієї доби. За можливості, перенесіть сьогодні активне енергоспоживання на денний час – з 10:00 до 16:00. Не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 16,300 26-06-03 09:04
Наслідки російських ударів по об’єктах системи передачі електроенергії, ефективність облаштованого антидронового захисту високовольтного обладнання і поточні потреби українських енергетиків для оперативного відновлення. Ці теми обговорювались під час візиту на одну з підстанцій НЕК «Укренерго» американської делегації на чолі із сенатором Рубеном Гальєго. «Для нас дуже важливо, що приїжджаючи в Україну – наші американські партнери виявляють бажання особисто відвідати об’єкти НЕК «Укренерго». Зокрема, ті, які регулярно обстрілюються ворогом. США є одним із найбільших донорів проекту з облаштування захисту другого рівня на наших підстанціях. І варто зауважити, що минулої зими цей захист продемонстрував неймовірну ефективність. Деякі захисні споруди витримали по кілька десятків прямих влучань, зберігши при цьому обладнання цілим. Це значить, що терміни відновлення після ударів були скорочені в багато разів, а на закупівлі устаткування була зекономлена дуже суттєва сума. Дякуємо уряду Сполучених Штатів за надану підтримку та сподіваємось на продовження співпраці», – заявив під час зустрічі голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко. У свою чергу, Рубен Гальєго зазначив: «Росія систематично атакує базову інфраструктуру, яка живить економіку України, її порти та повсякденне життя. Спостерігаючи за стійкістю працівників, які підтримують роботу цієї енергосистеми напередодні нової хвилі атак, стає очевидним одне: українців не вдасться занурити в темряву. Сполучені Штати повинні й надалі надавати цільову допомогу та засоби протиповітряної оборони, необхідні для зміцнення цих вразливих місць, захисту наших стратегічних інвестицій і забезпечення України ресурсами для продовження боротьби за свій суверенітет». Під час війни Сполучені Штати надали НЕК «Укренерго» допомогу у вигляді критично важливого обладнання для аварійно-відновлювальних робіт, зокрема вимикачів, роз’єднувачів та трансформаторів для ключових підстанцій по всій території України.
👁 21,900 26-06-02 06:55
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денні години🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі та вранці росія здійснила масовану ракетно-дронову атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури. Внаслідок обстрілів – на ранок є нові знеструмлення у Києві, Київській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Сумській та Черкаській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 2 червня, станом на 09:30, воно було на 8,2% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Причина змін – хмарна погода і дощ у частині західних та південно-західних областей України. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 1 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,6% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 29 травня. Причина – традиційне зростання рівня енергоспоживання на початку тижня. Активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 18:00 до 22:00. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 22,400 26-06-01 07:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹У вечірні години зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок російських дронових та артилерійських атак на об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури – на ранок є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Харківській, Сумській, Чернігівській і Житомирській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити всіх знеструмлених споживачів.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 1 червня, станом на 09:30, воно було на тому ж рівні, що й попереднього дня робочого дня – у п’ятницю, 29 травня. Вчора, 31 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,7% нижчим, ніж максимум попередньої неділі – 24 травня. Причина змін – встановлення помірної температури повітря, що не потребує використання кондиціонерів. Будь ласка, не вмикайте сьогодні кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin