Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦 Софія Федина
Added 14 Jul 2024

🇺🇦 Софія Федина

@Sofiya_Fedyna
Number of subscribers: 22 061
Photos: 7,680
Videos: 1,550
Links: 3,430
Description:
Офіційний телеграм-канал Софії Федини, народної депутатки України IX скликання 📧 [email protected] 📩 01008, м.Київ, вул.М.Грушевського, 5 (отримувач : Народний депутат України Федина Софія Романівна)

👥 Number of subscribers

22 061
Average/Day:: -38
Average/Week:: -159
Average/Month:: +200

👁️ Average views per message

4 503
Average/Day:: 3,020
Average/Week:: 4,260
ERR: 20.41%

📊 Messages per Day

4.7
Last day: 5
Week average: 4.3
Average per day: 4.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 7,100 24-12-30 12:28
​Друзі маю до вас величезне прохання. Нам було б бажано у Новий рік переходити без різноманітної нечисті. Тому вас дуже-дуже прошу виділити хвильку часу і підписати петицію, щоби притягнути нарешті до відповідальності Андрія Портнова.Складно повірити, але Андрій Портнов, поплічник януковича, досі уникає відповідальності, А краще було б санкцій, в Україні, попри очевидну загрозу для держави. Так так, той самий Портнов, за списками якого московити під час повномасштабного вторгнення приходили знищувати людей: активістів, майданівців, ветеранів, учасників бойових дій, волонтерів. Ця людина, на яку США наклали санкції за корупцію та спроби контролю судової системи, була причетною до ухвалення диктаторських законів 16 січня, що обмежували права громадян і визнавали громадянське суспільство “екстремістами”. Розслідування журналістів доводять, що Портнов досі має вплив на судову систему, але Україна досі не вжила жодних дій для його зупинення. Журналістка Ярослава Вольвач ініціювала петицію до Кабміну із закликом застосувати санкції проти Портнова. Медіарух підтримує цю ініціативу та закликає до прозорості у судовій системі. Підтримайте боротьбу за справедливість і підпишіть петицію. Настав час поставити крапку в історії, де нечисть уникає відповідальності.Посилання у коментарях.
👁 2,400 24-12-28 11:20
​Рік закінчується дуже гарними справами. Завдяки українцям у Шварцвальді до Львова приїхала карета швидкої допомоги, яку Юрій Максимів вже сьогодні довіз до Харкова, волонтерам Гуманітарного ХАБу "Схід-Захід" .Радію дуже сильно, подивіться, яка вона чудова!!! Шлях машинки сюди був непростий. Спочатку українці у Шварцвальді (Німеччина) зібрали кошти, щоб допомогти Україні. Хотіли закупити щось дуже необхідне і звернулись до Detlev Dilman, який серед запитів мав і мій запит про допомогу харківським волонтерам.Після цього автівку придбав пан Robert Kuhar та Liliya Smirnova. І після дорожніх та митних перепитій вдалося!!!Багато людей доклались до того, щоб сьогодні швидка та деяке медичне обладнання поїхало за належністю – до волонтерів, які 2,5 роки займаються евакуацією постраждалого населення з прифронтових територій і мають критичну потребу у спеціалізованому автомобілі.Подяка Detlev Dillman за загальну організацію, координацією процесу. Також Vira Kostyshyna, яка усе склала докупи і контролювала кожен з етапів.FRISTO Stiftung (Denis Roth) за фінансові витрати на логістику до кордону, страхівку та техогляд.Agnes Mattes, яка допомогла зробити документи для перетину кордону.Карітас Дрогобич, які доставили карету швидкої допомоги в УкраїнуIллі Фединяку, який завіз авто з Дрогобича до ЛьвоваЮрію Максиміву, який зголосився і завіз сьогодні швидку на Харків.Олександру Скорику за фінансові витрати, пов'язані з логістикою зі Львова до Харкова
👁 3,400 24-12-11 17:09
​Єрмак заявило, що Трамп хоче припинити війну. Питання інше: а путін захоче завершити? І якщо ні, то якою ціною Трамп хоче завершити? Бо якщо ми говоримо про завершення війни в ефемерних поняттях, в такій своєрідній інформаційній прострації, то ми можемо війну завершити вже сьогодні. Україна капітулює, нас всіх дружно розстрілюють, розпинають, депортовують, все, війни не буде... Ну, буде концтабір, але ж війни не буде. Так виходить?Чи розуміє це Трамп? Не знаю, але в нього є дуже багато радників, які це дуже добре розуміють. Чи розуміє це Володимир Зеленський? Не впевнена, тому що він до сих пір, по-моєму, залишився на рівні шашликів і претензій до всіх і все. Чи розуміють це українці? Я думаю, якраз українці це найкраще розуміють, і саме тому у нас дуже високий рівень сподівань на те, що вдасться відновити територіальну цілісність України і боротися за те, щоб у нас була ця незалежна Україна, як така. Українці розуміють, що якщо тут буде московія, то нас тут вже тоді не буде. Інше питання, наскільки працює наша дипломатія для того, щоб доносити оці всі внутрішні розуміння до наших партнерів. Для того, щоб наші партнери розуміли, яка небезпека для них, якщо москва прорветься, щоб наші західні партнери розуміли специфіку путіна, якому абсолютно начхати на всі переговори?Бо існує кілька таких дуже чітких геополітичних максим. І одна із них, яка розписана абсолютно в будь-якій праці із геополітики – це те, що імперія розвивається, доки росте. Якщо імперія зупиняється, вона занепадає. У путіна є тільки один варіант врятувати свою імперію, якою зараз є московська федерація: якщо він буде розширятися. Якщо вона є, то воно розвалиться, тому що воно тримається тільки на оцій от люті до українців, до Америки, до світу, до протистояння всім "неправедним" демократіям і так далі. Це ж те, чим живе зараз московський народ, підтримуючи диктатора путіна. І путін хоче розширятися, незалежно від забаганок Трампа.Тому на московію може вплинути тільки дуже чітка силова позиція і надзвичайно закручені санкції. І це має доносити фахово і аргументовано наша дипломатія на всіх рівнях. А не "ура-припинення", чим зараз хоче займатись наша влада.
👁 6,000 24-11-13 12:49
⚡️Адміністрація Джо Байдена посилить допомогу Україні до приходу Трампа — заявив держсекретар США Ентоні Блінкен на зустрічі з генсеком НАТО Марком Рютте. Головні тези :🔹Розгортання північнокорейських військ на допомогу московській федерації у війні проти України отримає «рішучу відповідь»🔸США працює над тим, щоб надати всю допомогу, затверджену Конгресом США для України, до завершення терміну повноважень Джо Байдена.🔹«Президент Байден має цілковитий намір використовувати кожен день, щоб продовжувати робити те, що ми робили останні чотири роки, а саме – зміцнювати цей Альянс»🔹Обговорили посилення НАТО🔸Генеральний секретар НАТО Рютте заявив, що московська федерація не перемогла в Україні і що «ми повинні зробити більше, щоб переконатися, що Україна може продовжувати боротьбу, максимально стримувати московський наступ і запобігти успіху путіна в Україна»Медіа пишуть, що сьогодні Блінкен також має зустріч з міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою. Я дуже хочу, щоб, з огляду на складну ситуацію на фронті, він використав цю можливість для доведення необхідності не просто «допомоги Україні та стримування наступу», а щоб союзники надали таку допомогу, від якої московська гідра загнеться раз і назавжди.
👁 9,800 24-10-26 08:17
- намагалися зупинити Павлоградський хімзавод, який єдиний виробляв ракетне паливо ДЛЯ НАШИХ ракет...;- розмінували Чонгар !!!( Завершення розмінування і відкриття оновленого кпвв відбулося 14! лютого 2022 року;- диверсії із закупівлею пального для армії; - заборона використання розвідки, контррозвідки, снайперських груп і бпла і заборона стріляти навіть для самозахисту...;- розповідали як нам НАТО не потрібне і не виконували ВЗЯТІ УКРАЇНОЮ зобов'язання;-посилення фінансування підофісних репресивних структур, і скорочення фінансування армії...Чому я все це пишу? Бо дико боляче. Бо з кожного цвинтаря в Україні волають душі захисників. Вони віддали своє життя за державу, яку реально доконує самовпевнений недієздатний правитель, якому залежить лише на своїй владі, своїх амбіціях, і який навіть сьогодні у найважчі часи думає не про захист кордонів, не про життя захисників і нарощення можливостей оборони, а про майбутні вибори (про що свідчить нова зе-тисяча і сотні тисяч рекламних газеток у поштових ящиках українських громадян)Він так нічого і не зрозумів. Він так нічого і не навчився. Дуже важливо, щоб навчилися думати і відповідати за свій вибір виборці.
👁 2,700 24-10-25 08:56
​#рекрутингМінцифри бравадно повідомляє, що запустило рекрутинг операторів БПЛА у застосунку "Дія"... Про ДІЮ то ще окрема історія, про яку напишу пізніше, бо зараз треба розбиратися з ВЕЛИЧЕЗНОЮ БРЕХНЕЮ І ПІДЛІСТЮ.Влада, Міністерство оборони України зокрема, робили масштабні рекламні кампанії - вибери сам собі підрозділ, вибери собі вакансію, будеш служити там, де захочеш, підписуй контракт і буде тобі щастя. В реальності сталося все з точністю до навпаки, коли що ТЦК, що навчальні центри мали глибоко десь ці всі обіцянки. Буквально на днях моя колега Юлія Яцик написала про кричущий випадок з 67 бригадою. Бригада зарекрутила собі понад 50 спеціалістів за відповідними напрямками, після мобілізації в ТЦК їх направили в 182-гий навчальний центр з відповідними відношеннями саме в цю бригаду. Але після проходження навчання зʼясувалося, що їх направляють в зовсім іншу бригаду і на зовсім ІНШІ посади, аніж вони обирали за своєю спеціалізацією....!!!🤬 Всім було наплювати на те, що вони обрали собі конкретну бригаду і спеціалізацію. Таке було і в 152 навчальному центрі, з новобранцями в 108 бригаду. І нещодавно військового, який хотів бути у полку БПАК, а перед тим відслужив з 2022 року — відправили ремонтно-відновлювальний батальйон головним сержантом ремонтної роти ремонтувати танки. І таке постійно.Раніше спрацьовувало, коли командир буквально вів на кожному етапі рекрута за руку і тоді людипопадали, куди треба. Але останнім часом навіть це не спрацьовує.Щобільше, спостерігаємо агресивну позицію що в тцк, що б багатьох навчальних центрах, що якщо у людини є відношення від частини - то вони робитимуть усе можливе, щоб людина НЕ потрапила в свою обрану частинуЛюди пишуть, що навчальні центри направляють рекрутів у «пріоритетні» для них частини, з якими є певні домовленості... А як же тоді з рекламною компанією? Навіщо було дурити? Навіщо зривали домовленості? Навіщо підставляти бригади, які переконували рекрутів іти служити?В Генштабі коментують, що це є свідомий зрив мобілізації. Тобто комусь у верхах потрібно послабити обороноздатність держави???Разом з колегами піднімаємо цю проблему на оборонному комітеті , комунікуємо в Раді, на ефірах, але реально цей безпредєл треба зупиняти, бо інакше в армію взагалі ніхто не йтиме.#мобілізація
👁 3,200 24-10-23 06:55
😎 Переказуйте 100 гривень на дрони та вигравайте пам'яну монету ПАРЛАМЕНТАРИЗМ – спецвипуск Національного банку України.Збори зараз в усіх йдуть туго 😰. Але ми не зупиняємось, бо в нас є спільна мета.💙💛Це вже п'ята лотерея в межах збірки на 5 термальних дронів для роти ударних безпілотних авіаційних комплексів «Фенікс».🔥Виставлення на розіграш такої монети має подвійну важливість: благодійна мета та привід нагадати, що Верховна рада — провідний орган в Україні, який мав би визначати державну політику та державну стратегію, а головне мати провідну роль у відстоюванні інтересів України. Реалії сьогодні не такі, але якщо ми хочемо вистояти як демократична країна, то іншого шляху у нас нема... І колись ми оберемо справжній український парламент!❤️🖤Умови участі дуже прості:1️⃣ Переказ від 100 грн за реквізитами нижче2️⃣ Залишайте СКРИНШОТ переказу/ квитанцію у коментарях для присвоєння вам номерка ‼️Всі пожертви йдуть на 5 мавіків 3Т для РУБпАК «Фенікс». Зібрано 371,5 тис з необхідних 750 тис. Переможця буде визначено у понеділок, 28 листопада, о 12 годині ⚫️ Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/4izoaqFkd5🟢 Поповнити через Приват24: https://www.privat24.ua/send/d3xi2Номер картки конверта: 5168752101098211🔵 PayPal: [email protected]п.с. Додаткові фото в коментарях
👁 3,800 24-10-21 08:28
​Цієї ночі Молдова тримала бій за євроінтеграцію та демократичну президентку Майю Санду.Після опрацювання 98,38% протоколів підраховано, що за чинну президентку — 41,98% голосів, за екс- прокурора (якого підтримують промосковські сили) Олександра Стояногло - 26,31% голосів. Отже, буде другий тур, який відбудеться 3 листопада.За включення європейського вектора до Конституції проголосували 50,08% виборців, проти - 49,92% після опрацювання 98,42% протоколів.Отже, референдум щодо європейської інтеграції дав позитивну відповідь. Виборці з невеликою перевагою підтримали зміни до конституції, і тепер в основному законі Молдови з’являться норми про її європейську інтеграцію. Два результати забезпечила діаспора, всередині Молдови люди голосували проти зближення країни з ЄС. На виборах виникли повідомлення про фальсифікації та підкуп голосів, Майя Санду заявила про масову покупку 300 000 голосів. Промосковські політичні сили намагалися вплинути на результати через підрив референдуму про євроінтеграцію. Їхня тактика включала запуск великої кількості кандидатів і агітацію проти референдуму або за бойкот.московська федерація та її проксі-структури активно підтримують ці зусилля, прагнучи змінити геополітичний курс Молдови. Одним із ключових інструментів є партія «Шор», очолювана молдовським олігархом Іланом Шором, який створив мережу з 130 тисяч осіб, яким платили за підтримку одного з суперників чинної президентки.Вибори у Молдові показали, що треба робити жорстку протидію московській пропаганді по всьому світу, а особливо у країнах, які московія хоче підім'яти під себе. У Молдові на черзі — другий тур, а через рік – парламентські вибори, на яких проєвропейським силам буде дуже складно зберегти владу.
👁 3,300 24-10-16 12:10
Президент нарешті представив план перемоги українському парламенту та українському народу.Спочатку по пунткам, а тоді мої висновки. 1. Запрошення в НАТО.2. Оборона. Головні ідеї: А. щоб війна відбувалась і на території московської федерації, що створить буферну зону і буде запобігати терору на нашій землі; Б. здійснювати спільні захисні операції нашими сусідами європейськими для збить дронів в нашому небі і розширення операцій з застосуванням наших ракет і дронів; В. обмежень партнерами на застосування західних ракет по і військовим обʼєктам на московській території. 3. Стримування в контексті ядерної безпеки:Україна пропонує розмістити на своїй землі комплексний неядерний стратегічний пакет стримування, який буде достатнім для захисту України в майбутньому. Коли росія знає якою буде відповідь, вона обирає стабільне співіснування. 4. Розвиток стратегічно-економічного потенціалу України та посилення санкцій5. Після війни українські військові можуть допомагати у обороні НАТО і Європи, контингент США зможуть замінити українці.Другий, третій та четвертий пункт мають таємні додатки, які презентували партнерам. Якщо все буде йти по плану, то війну можна завершити до кінця наступного року – сказав Зеленський, наголосивши на терміновості цього плану. Зеленський також підкреслив, що план залежить від партнерів, а не від московської федерації, що вкупі всі ті пункти примусять московію до миру. «План перемоги має працювати для того, аби прокласти міст до другого саміту миру, аби поставити крапку в війні. Від нього залежать не лише доля України але і інших країн, Балтії , Грузії, Молдови. Зараз вирішується чи порине світ у ще більше воєн, як хоче росія і її спільники.»...Було багато правильних слів про єдність, безальтернативність демократії і євроатлантичну інтеграцію. Якби ж то відновити/втілити в реальність. Зробити парламент діючим інститутом, відкрити його, забезпечити роботу слідчих комісій, забезпечити свободу слова, і тд. Також важлива подяка партнерам, але треба говорити і внутрішнє посилення обороноздатності. Бо це питання номер один як через три роки повномасштабної війни забезпечити зброю, фортифікації і технологіїІ останнє: чомусь боюся, що зараз у всьому "будуть винні партнери"... Риторика і текстовка така...
👁 2,000 24-10-10 10:16
Законопроєкт 11416-д про підвищення податків прийнято. ☹️ 🙋‍♀️ За проголосували 247 нардепів (слуги, колишня ОПЗЖ, «За майбутнє», «Довіра»). Які зміни на нас чекають: 🔸 підвищення з дня набрання чинності законом ставки військового збору з 1,5% до 5% для найманих працівників (для військовослужбовців ЗСУ, СБУ, СЗР, ГУР МО, Нацгвардії, прикордонників, УДО та ДССЗЗІ ставку залишили 1,5%, та залишили звільнення для тих, хто виконує бойові завдання); 🔸 ⁠встановлення з 1 жовтня 2024 року військового збору для всіх ФОПів І, ІІ й ІV груп у розмірі 10% від 1 розміру мінімальної зарплати (тобто 800 гривень щомісяця); 🔸 ⁠встановлення з 1 жовтня 2024 року військового зборув розмірі 1% від доходу для всіх ФОПів та юросіб ІІІ групи єдиного податку; 🔸 повернення до щомісячної замість квартальної об’єднаної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ з 1 січня 2025 року; 🔸 збільшення ставки податку на прибуток для банків до 50% за 2024 рік; 🔸 збільшення ставки податку на прибуток для фінансових установ (крім страховиків) з 2025 року; 🔸 встановлення щомісячних авансових внесків з податку на прибуток (якщо власник юрособа) та ПДФО (якщо власник фізособа) для кожної АЗС у розмірі від 30 до 60 тис. грн; 🔸 прив’язка авансових внесків з податку на прибуток для обмінників до євро; 🔸 збільшення на 14% мінімального податкового зобов’язання для с/г земель та встановлення мінімальної суми такого зобов'язання за 1 га (1400 гривень для ріллі); 🔸 втрата спрощеної системи для IV групи, якщо борг по мінімальному податковому зобов'язанню понад 2 квартали; 🔸 підвищення ставки рентної плати на видобуток щебню, піску та каоліну🔸 збільшення мінімальних роздрібних цін на вина і виноробну продукцію (коньяки та вермути) на 50%; 🔸 звільнення від оподаткування коштів, нарахованих за програмою «Національний кешбек»; 🔸 звільнення від ПДФО іноземної допомоги, яку отримують громадяни в інших країнах по тимчасовому захисту (за 2022, 2023 та наступні роки до кінця воєнного стану).