Source
Шалений Кіт | Друзі. Зупиніться на хвилину… Тут така справа. Як ви напевне вже здога...
3 800 Views/Reach
2023-08-06 15:22
Message №5387
Друзі. Зупиніться на хвилину… Тут така справа. Як ви напевне вже здогадались, мій невеличкий підрозділ «Шалені Коти», періодично робить окупантам боляче. Спокійно та з натхненням. Як співають в одній з українських пісень, «Ми з'являємося тихо,Наче вітер із пустеліМи чекаємо на стріхахМи чатуємо на стелі» (с)Безумовно, не все одразу вдавалось! Це війна, і проти тебе так звана друга армія світу. Яка прийшла по твоє життя. І не тільки твоє. Перший бойовий вихід, пішов собаці під хвіст. Добре, що самі залишились в живих. Отже довелось виправляти помилки на ходу, бо війна потребує твоїх дій сьогодні, а не післязавтра. Виправили! Поспілкувались із побратимами, (Serg Marco дуже тобі дякую), вони поділились досвідом і вже на другий вихід, мої кошенята завітали до окупантів із купою подарунків. І передали їх із найкращими побажаннями від дуууууууже вдячних українців. Асвабадителям сподобалась! А потім був третий… пʼятий…девʼятий візит! Я не можу все розповідати та показувати! Бо впевнений, що мою сторінку моніторять не тільки українці. Навіщо ворогу давати зайву інформацію і відповідно шанс залишитись живими. Але на все свій час. Так ось, потрібна ваша допомога друзі! Ми отримали нові подарунки для окупантів. Розібрались. Що самі не додумали, друзі підказали. Щоби все це максимально ефективно працювало, до кожного боєприпаса треба дещо прикрутити! І ось це дещо, коштує грошей! Так так, ви правильно подумали! Самі щось крутимо, переробляємо, необхідне скотчем примотуємо (Матуся, не читай це!), і вже потім відправляємо окупантам! Ціна питання, майже пʼятдесят тисяч гривен. Маленька електрона приблуда, яка коштує 1200 грн. Потрібно для початку 40 штук. Загалом виходить - 48 000 грн. Немаленька сума, але скільки наприклад коштує бойова техніка противника, яка полює за нашими хлопцями, сподіваюсь відомо усім! Буду щиро вдячний вам друзі за допомогу… Моно 4441114410246845(За репост окрема подяка).p.s. Цей подарунок ми ще не відправили! Чекає своєї черги!UPD. Дякую друзі ВЕЛИКЕ! Необхідна сума зібрана!