Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шалений Кіт
Added 28 Dec 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Number of subscribers: 23 571
Photos: 4,120
Videos: 660
Links: 2,400
Description:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Source

Шалений Кіт | операція_бусікОсь кого ніколи не було в складі Шалених Котів за усі ці...

Telegram community logo - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
3 700 Views/Reach 2023-07-29 16:42 Message №5338
#операція_бусікОсь кого ніколи не було в складі Шалених Котів за усі ці роки війни, так це байкерів. Тепер є. І не просто пацик на «Восхонде», а все по дорослому, «Харлей», член одного із столичних байкерський клубів та усі інші атрибути. Ах да, ледве не забув. На додачу він ще і пілот повітряної кулі.- Ростик! Якщо я напишу, «повітряна куля», правильно буде?- Нууууу… Командире. Взагалі то, тепловий аеростат, але то складно. Не усі зрозуміють.З початку двохтисячних працював майстром в автомобільному тюнінг-ательє. Було де розвернутись та реалізувати багато сміливих ідей. - Памʼятаєш самий амбітний проєкт?- (Сміється) Ну їх багато було! То «Порше» комусь зробити, не так як у всіх. То ще щось.- Ну добре. Тоді самий коштовний проєкт?- Мерс. Кубік. Було багато цікавої роботи. Клієнт вибагливий дуже. Але ми впорались.- І скільки це коштувало?- (Знов сміється) Нууууу… Ще одна гарна автівка. Нова до речі.- А в пілотах як опинився?- Ой! Це випадково… Не повіриш, але так і є! Побачив повітряні кулі зблизька і закохався в цю тему. Познайомився з хлопцями. Потім допомогав їм, аж доколи не пішов вчитись на пілота.- О! А у нас вчать на пілотів повітряних куль?- Ну да… (показує фото в телефоні). Не буває однакових польотів. Кожного разу знов та знов милуєшся красою нашої країни.- Про війну будемо розмовляти?- Та що про неї говорити? Як запрягся тоді, наприкінці лютого так і… без передиху! Ірпінь. Буча. Потім під Харковом опинився. Але я не жаліюсь. Значит так треба. Якщо не ми, тоді хто? За нас цю роботу ніхто не зробить. Аби ми, або нас!- Після перемоги покатаєш на аєростаті? - (Сміється). Весь взвод не влізе. По черзі…- Домовились друже! Я чому розповідаю про своїх хлопців? Просто відчуваю шкірою, як інформаційні ваги все більше схиляються в бік втікачів-ухилянтів. Одне відео «ани вручили павестку», будуть тиждень таскати по усіх пабліках, а громадян які і тримають небо для країни, чомусь мовчать. Не трендово це, розповідати про справжніх. Що ж… Спробую зламати ці тренди.(Буду вдячний за репост).