Source
Шалений Кіт | А погодьтеся, як потужно та незламно наша героїчна влада самоусунулася...
6 240 Views/Reach
2025-10-31 09:00
Message №8026
А погодьтеся, як потужно та незламно наша героїчна влада самоусунулася від ВСІХ питань повʼязаних із мобілізацією! Наче фронт, нестача бійців в підрозділах, напади апездалав на ТЦК, це все десь далеко. В якійсь іншій країні. «Не дивись вгору», форева.А ось коли треба пограти на публіку, то тут державна каральна машина працює як годинник. Тільки наш незламний генералісімус пробелькотів про те, що винні в прориві російских військ на Харківському напрямку будуть покарані, як о сьомій ранку до бойового полковника додому завітало «маски-шоу», ледве не на танках. Трах, бабах, суд і вуаля. Він вже в СІЗО. А тут нєа… Ніяких дій. Зовсім. Наче нічого і не сталося. Ну подумаєш, черговий напад на військових в країні яка живе за правовим режимом «воєнний стан». Ну буває. Головне робити вигляд, що нічого не відбувається, аби потім під час виборів електорат не почав задавати незручні питання. А якщо і почнуть, то завжди можна зʼїхати на когось. Мовляв «не знав, не бачив, не чув… обов’язково розберемось… воно само так сталося». p.s. Для тих, хто звик читати дупою, поясню вчергове… Порушення закону, мусить нести відповідальність. Як в ситуаціях із перевищенням повноважень співробітниками ТЦК (якщо такі зафіксовані), так і в протилежній історії. От за напад на військових в Одесі, хтось одразу ж мусить відповісти згідно закону.