Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шалений Кіт
Added 28 Dec 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Number of subscribers: 23 571
Photos: 4,120
Videos: 660
Links: 2,400
Description:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Source

Шалений Кіт | Бггггггг🤣 Виявляється ЗЕлені більшовики ТАКОЖ заборонили Петро Порошен...

Telegram community logo - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
11 100 Views/Reach 2025-08-20 05:28 Message №7872
Бггггггг🤣 Виявляється ЗЕлені більшовики ТАКОЖ заборонили Петро Порошенко входити його авіаносцями до портів України! На цілком зрозуміле зустрічне запитання, яке фактично складалось з одних знаків… «???????», незламний вʼюноша, представник Банкової, відповів наступне, «Ну ми ж не знаємо, чим ви будете займатись в майбутньому». «Шок і трепет, моя прелессссть» (с)Нууууууу… В такому випадку тут одразу видно, що Зе і Ко потужно недопрацьовують! Бо той же Петро Порошенко, може в майбутньому своїми атомними субмаринами заходити в порти України. А в санкціях щось є з цього приводу? Ні! Жодного слова про субмарини! Зальот!… Ой тільки не треба мені зараз свистіти про «Нафіга в Чорному морі атомні субмарини?». А дванадцять (чи скільки їх у нього) авіаносців Пороха там нафіга? І про конвенцію Монтре також, не треба мені тут отетеотвсьо.Пропоную Банковій, окремим документом прописати заборону космічним фрегатам дванадцятого флоту «Шалена бджілка», заходити (чи вже залітати?) в український порт на морі Прибуття в північній частині Альфи Центавра! Що кажете, «Не існує такого?». Пфффф… Так це сьогодні не існує, а санкції ж на перспективу! Хто зна, що той Порошенко задумав?! Також пропоную заборонити йому, на перспективу звісно ж… ммммммм… що дивитесь, друзі? Допомагайте давайте, бо потужну та незламну траву я не палю, а фантазія чомусь закінчилась! Що кажете, а якщо його триста тисяч верблюдів почнуть шаритися Сахарою? Хм! Варіант! Треба заборонити. А то нічого, що верблюдів у нього немає і навіть один квадратний сантиметр Сахари не належить Україні. Тут же всьо на перспективу. Хоча, верблюди то складно. Постійно ревуть, жеруть та серуть. Варто все ж таки Банковій повернутись до космічного флоту Пороха. Заборона ж стосується дванадцятого? А де ще одинадцять? Угу! І вам, друзі доброго ранку! 😉