Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ІГРОФАНИ
Added 14 Jul 2024

ІГРОФАНИ

@SanTv666
Number of subscribers: 1 174
Photos: 3,730
Videos: 986
Links: 3,700
Description:
Привіт! Ти потрапив в офіційний телеграм Ігрофанів! Саме тут ти знайдеш різноманітні інсайди, та новини ігрової індустрії! Наш чат: @igrofany_chatiks Нaш ютубчик: https://www.youtube.com/@igrofany З усіх питань: @pan_patsyk

👥 Number of subscribers

1 174
Average/Day:: -1
Average/Week:: -3
Average/Month:: -37

📊 Messages per Day

3.2
Last day: 3
Week average: 1.9
Average per day: 3.2

Logo change history

Name change history

ІГРОФАНИ 2026-02-01
ІГРОФАНИ❄️☃️ 2025-12-03
🕸ІГРОФАНИ🕸 2025-10-18
ІГРОФАНИ🎃 2024-10-31

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 274 26-06-02 22:21
Гра отримала назву God of War LaufeyПодії гри будуть розгортатися після смерті дружини Кратоса (Фей). Після смерті вона потрапила не в Гельгейм чи Вальгаллу, а в якийсь інший вимір (Позачасся) до Монголів 💣Інформація з офіційної сторінки гри: Пориньте в нову главу легендарної франшизи God ofWar — як для нових гравців, так і для давніх шанувальників серії.Смерть мала стати кінцем, та для Лауфей (Фей), воїтельки й дружини Кратоса, нова пригода тільки починається. Прокинувшись після власної смерті в дивному незнайомому краю, Фей розуміє: її план захистити Кратоса та Атрея після своєї смерті опинився під загрозою.Щоб урятувати тих, кого любить, Фей мусить пробитисякрізь потойбіччя богів, — Позачасся, — де безжальні божества з різних міфологій змагаються за владу в краї, переповненому небезпечною магією.Скористайтеся швидкістю, майстерністю та невпинністю Фей, щоб здолати навіть найлютіших ворогів рішучими й смертельно точними ударами. https://youtu.be/HLMX2w3cwuE?is=52J7u4wsjQskxGgxІГРОФАНИ | Наші проєкти | BOOST
👁 326 26-05-05 23:30
😰Щоб підготувати бодай одну серію допустимо футурами, мені доводиться виривати метадані з відео із кишами.Через приклонний вік багатьох шоу, там використовуються ДУЖЕ застарілі формати та кодеки, які люблять конфліктувати з програмами монтажу та стрімінгу🧐Тому буквально КОЖНУ серію БУДЬ-ЧОГО я власноруч спочатку перекодовую на інший кодек, а далі міняю формат файлу щоб він працював належним чином та ви могли в кінечному варіанті переглянути його сидячи на диванчику.Нажаль справа ця не швидка, потребує сил, часу та нервів, бо та ж консоль при перекодуванні доволі часто крашиться й все приходиться робити по новій...Наша команда працює навіть вночі щоб у вас найближчим часом була можливість увімкнути наш тестовий ефір..Для когось це буде нотка ностальгії по молодості та дитинству, де колись був славнозвісний Куй тб, для когось це буде щось нове та цікаве...А для нас тим часом це стане відзнакою того що ми не стоїмо на місті, та розвиваємось...Заради вас.З пройшовшим нас святом, нам вже 7 рік життя пішов, і ми лишень набераємо обертиЗавжди з ваша команда SanTv та дочірніх проєктів!💞
👁 237 26-04-16 17:56
Нарешті анонсували повноцінно METRO 2039 🤩У відео нам показали як сінематик так і геймплейні кадри. Подіїнової гри будуть розгортатися в 2039 році у москві. І будуть розповідати історію невідомого сталкера вигнанця. Гра вийде в зимку наприкінці 2026 року, на ПК, PlayStation 5 та Xbox Series. Ціна поки невідома але гру вже можна додати в список бажаного в PS Store, Steam, EGS та MS. Протягом чверті століття останні вцілілі після ядерної війни були змушені вести запеклі бої в глибинах метрополітену під отруєною Москвою. Та зараз їх усіх об'єднав один лідер — фанатичний спартанець, відомий як Хантер.Але не таким має бути мир: режим Новорейху Хантера править за допомогою пропаганди та страху, підкорюючи населення в ім'я нової війни за поверхню проти темного й жахливого ворога.У пустці за межами міста вигнанця на прізвисько Незнайомець переслідують жорстокі кошмари наяву. Коли привиди минулого змушують його повернутися, Незнайомець вирушає в страхітливу подорож до сплюндрованих руїн Москви — місця, яке він клявся залишити назавжди.Переживіть найбільш шокуючу пригоду з усіх частин METRO в сильному одноосібному сюжеті, що поєднує дослідження, виживання, бої та скритність у моторошно мальовничому, але смертельно небезпечному світі з неперевершеним ефектом занурення. ІГРОФАНИ | Наші проєкти | BOOST
👁 415 26-03-16 10:14
Після початку війни ми дізналися, що сервіс, через який вели мовлення, був російським. Ми одразу відмовилися від нього і фактично залишилися без інфраструктури для трансляцій. Тому вирішили тимчасово зупинити мовлення та зосередитися на розвитку нашого YouTube-каналу. Так минули останні 4 роки.Зараз ми вирішили поступово відновлювати інфраструктуру для мовлення. План — зібрати ПК-сервер, який буде зберігати ефіри та транслювати передачі хоча б з ранку до ночі, абсолютно безкоштовно для всіх.Ми не відмовляємося від нашої ідеї — у майбутньому стати повноцінним молодіжним каналом, своєрідним наступником старого Куй ТБ. Адже після закриття Куй ТБ та НЛО TV у медіапросторі майже не залишилось молодіжного телебачення.Наприклад, я вперше побачив Наруто на Куй ТБ, коли мені було 4 роки. Я виріс на цьому, і зараз у 21 рік цей канал залишив у мене тільки теплі спогади. І я хочу, щоб колись так само говорили й про наш проєкт.На каналі вже понад 1000 підписників, і я безмежно вдячний кожному з вас. Я щодня думаю, як зробити цей проєкт кращим — і оновлене оформлення стало першим кроком до розвитку.Зараз я починаю підготовку до відновлення мовлення. Але без вашої допомоги мені буде дуже складно.Базу для трансляцій я вже зібрав — ПК на платформі AM3+ з процесором FX-4320. Це мінімальний процесор, який здатен потягнути мовлення.Але для повноцінної роботи ще потрібні:• відеокарта RX470 4GB (~2600 грн) для декодування відео під час трансляції, яке суттєво жре відео ядро• жорсткий диск 1 ТБ для зберігання ефірів та робочих файлівОдна ефірна сітка — це десятки відео по пів гігабайту і більше, інколи було навіть декілька гігабайт і це важив файл який транслювався всього пів години. З власного досвіду скажу: навіть 500 ГБ вистачало максимум на 3-5 днів мовлення.Після покупки цих компонентів ПК зможе повноцінно запускати трансляцію каналу.На жаль, зараз самостійно покрити ці витрати мені дуже складно. За останні два місяці я двічі потрапляв до лікарні, попереду ще операція, а також ремонт у новому будинку, який потребує значних витрат.Тому, щоб завершити збірку ПК для мовлення, ми відкриваємо невеликий збір.🎯 Ціль збору — 4000 грнЗа реквізитами нижче ви можете підтримати наш проєкт донатом, звітність та подяка донатерам буде обов'язкова.Дякую кожному, хто допомагає розвивати цей проєкт ❤️4441111048417236 - монобанк5168745196927484 - приватhttps://send.monobank.ua/jar/J1cBdse5c - монобанка
👁 176 25-12-31 21:45
2025 рік, як впринципі і інші роки нашого існування виявився тяжким: зміна учасників команди, експерименти в контенті та його подачі...Ми існуємо з 2019 року, починається сьомий рік нашого існування... Сьогодні ми досягли своєї першої тисячі в телеграмі, скоро дійдемо тієї ж позначки і в ютубі.Здавалося б, тисяча, що це в наш час взагалі? Це ж мало?!Проте ви поставте 1000 людей в одному місці, й зрозумієте як це багато...Ми не беремося прогнозувати свої плани на наступний рік: у когось з членів команди робота, в когось життєві обставини, в мене вон взагалі несподівано купився будинок на днях, у якому доведеться весь 2026 рік робити ремонт)Проте в одному я впевнений на 100 відсотків - проєкти групи SanTv та ІГРОФАНИ будуть жити, не дивлячись ні про що. Так, поперхаючись й видихаючись, але трошки попердуючи ми зможемо робити те за що ви нас полюбили - робити якісний та вітчизняний контент.Від себе я хочу подякувати кожному члену команди який в цей рік доклав багато зусиль за для каналу не отримуючи ні копійки:Диктору Арсенію, чий голос ви чуєте протягом вже 7 років існування проєкту в наших випусках, а в майбутньому - в етері нашого каналу.Він озвучує навіть при блекаутах, в холоді чи при завантаженому графіку...Арсеній, ти титан, мені було дуже приємно працювати з тобою всі ці рокиРедактору Козаку, який постійно робив пости для каналу та допомагав фінаносово, спонсував неодноразово розіграші для вас за власний рахунок, й продовжує докладати максимум зусиль за для життя проєкту.Ти дуже допомагав та допомагаєш проєкту всім чим можеш, дякую тобі друже за твою відданістьМонтажеру Іллі, який був дуже довго нашим підписником, а потім вирішив вступити в нашу команду.Ти дуже багато разів виручав мене, ти монтуєш з такою швидкістю, що мені інколи заздрісно, адже окрім монтажу в тебе є своє життя, та робота, й ти находиш стільки но часу на це все, так сильно допомагаючи нашому проекту...Без твоєї руки, випуски виходили б НАБАГАТО рідше, ти дуже сильно виграєш команді час своєю працею, дякую тобі...Даня, ти в нашій команді зовсім мало, проте ти виготовив власний стиль для нашого каналу, зміг досягти якісної подачі постів аудиторії та зробити наш контент власними руками трошки якісніше, сподіваюсь наступний рік з тобою буде плідний на працю, адже в нас це дуже добре виходить Хлопці, всі ви - дуже багато значите для проекту, підписників, для мене... Я дякую вам просто за те що ви існуєте, та є такими якими є Ну, й я б був би не я якби не подякував вам, підписникам.Хтось спостерігає за нашим каналом аж з заснування проєктів (Стасику я тебе пам'ятаю особисто), а хтось доєднався тільки но нещодавно, проте всі ви для нас дуже багато значите!Ви ті хто надихає нас, ті хто направляє нас, ті хто дає нам сили, та ті хто дає нам мотивацію робити своє діло й надалі, не дивлячись ні на що, дякую вам, що ви з нами...Я не дуже багатий на красноречивість, тому завершу цей текст по свомуПрямо зараз, за декілька хвилин перед новим роком, я б хотів би побажати кожному підписнику ІГРОФАНІВ, та інших проєктів групи SanTv перш за все миру у новому році, традиційно хочемо вам побажати мирного неба над головою, міцного здоров'я та...певно щоб все що ви задумали, збувалось най і не одразу, але неодмінно.З новим роком вас, дорогі підписники!
👁 225 25-12-08 18:12
STALKER 2 отримав патч 1.7.1, який важить 7 гігабайтВ оновленні прибрали деякі набридливі аномалії, особливо підземні, які крали артефакти із Зони, та повернули зниклі лінії електропередач.Впроваджено механізм захисту від збоїв для випадків, коли несумісність модів заважає користувачам запускати груВиправлено проблему, через яку лінії електропередач могли зникати при наближенні.Виправили проблему, через яку солдати Варти могли телепортуватися в поле зору гравця після вбивства полуднівців під час місії Заповітне бажання.Виправили проблему, через яку солдати Варти не могли допомогти Скіфу утримати позицію під час місії Штурм «Дуги».Виправили значне падіння продуктивності при відкритті PDA, коли налаштування Тіней встановлено на Епічні.Виправили проблему, через яку гравець міг бігати з перевантаженням.Виправлено проблему, через яку гравець міг спостерігати мерехтіння текстур на сходах після кат-сцени під час місії Повернення на Терикон.Виправлено проблему, через яку гравець міг бачити візуальні артефакти на Ріхтері під час кат-сцени в місії Відповіді коштують ще дорожче.Виправлено тіні на руках Скіфа під час кат-сцени в місії Повернення на Терикон.Виправлено проблему, через яку гравець міг використовувати аттачменти для зброї з вікна торгівлі.Виправлено проблему, через яку значення налаштувань могли відображатися неправильно після використання автоматичних налаштувань або скидання налаштувань.Виправлено проблему, яка могла спричиняти появу артефактів під землею.Виправлено кілька проблем із налаштуваннями контролера DualSense.Виправлено краші. ІГРОФАНИ | Наші проєкти | BOOST
👁 286 25-07-23 17:55
Я думаю усі вчора чули що пішов на той світ Принц Темряви. Або усім відомий Оззі Осборн. Чули його пісні, а якщо і не чули то починали дізнаватись "хто це?"Джон Майкл Осборн (таке його повне ім'я) зробив прорив у музиці започаткувавши Хеві Метал через гурт Black Sabbath який вам знайомий за піснями Paranoid, War Pigs, Iron Man. А також вів сольну кар'єру яка вам може бути відома через пісні I Just Want You, No More Tears, Dreamer та Mama I'm Coming Home.Для геймерів він залишиться в пам'яті як той хто грав сам себе в Brutal Legend та був у рекламі PSVR2.Останнім часом він пережив декілька операцій на хребті що зробило ситуацію нажаль гірше і хвороба Паркінсона теж передала привіт. 2 тижні тому він провів свій концерт де востаннє він воз'єднався з Black Sabbath та гучно попрощався з фанатами. А також не забудемо що він разом з дружиною підтримав Україну пропонувавши допомогу біженцям і пожертвував кошти з продажу синглу Patient Number 9, платівка була у кольорах нашого прапору.ІГРОФАНИ | Наші проєкти
👁 269 25-06-05 16:30
Dune: Awakening вже вийшла у дочасному доступі для власників Deluxe та UltimateГра маєусього три видання: Базове, Розширене та Повне.Якщо до 10 червня придбати будь яке видання, тоді ви зможете отримати бонус за передзамовлення, у вигляді тераріума для МуадʼДіба та скіни.При придбанні розширеного видання ви отримуєте дочасний доступ до гри з 5 червня, сезону перепустку, броня батора сардаукарів.Повне видання включає все що і розширене, плюс набір споруд, костюм з фільму Дюна 2021, електронний артбук та саундтреки, дизайн піскоцикла та орнітоптера.Сезонна перепустка включає в себе 4 доповнення.Перше має назву Wildlife of Arrakis і включає в себе прикраси для бази, вийде 10 червня.Друге Lost Harvest сюжетне доповнення про застряглий у пісках гарвестер понад 10 тисяч років, вийде в проміжку жовтня-грудня 2025 року.Третє також сюжетне доповнення Raiders of the Broken Lands, розповість про небезпечні землі з рейдерами, вийде між Січнем - березнем 2026 року.Четверте сюжетне доповнення The Water Wars буде про контроль над водою, вийде в квітні-червні 2026 року.🎮 ІГРОФАНИ 🎮