Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ОГо!
Added 06 Jan 2025

ОГо!

@OGoMono
Number of subscribers: 678 431
Photos: 785
Videos: 189
Links: 491
Description:
Блог Олега Гороховського, monobank™

👥 Number of subscribers

678 431
Average/Day:: -274
Average/Week:: -1869
Average/Month:: -15617

👁️ Average views per message

348 876
Average/Day:: 190,300
Average/Week:: 493,571
ERR: 51.42%

📊 Messages per Day

1.1
Last day: 1
Week average: 0.3
Average per day: 1.1

Status change history

Officially confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 262,000 26-04-28 07:01
Від сьогодні на monoбазарі запрацювали АУКЦІОНИ!Все як у кіно, але дистанційно - виставляєте товар і вказуєте мінімальну ціну, а інші користувачі роблять ставки. Через 3 дні найвища перемагає: ви відправляєте товар і отримуєте оплатуА щоб ви одразу могли оцінити, як все працює, я вже виставив власні лоти за цим посиланням - https://ogo.monobazar.com.uaПродавати можна собі в кишеню або на благо. А всі продажі на патронатну службу «Янголів» ми подвоюємо аж до 27 травня. Тож якщо хочете продати або купити щось рідкісне - заходьте на Базар!P.S. Трохи про мої лоти, хоча і на Базарі є опис:1. Жилет працівника monoДвосторонній жилет є лише у працівників підтримки monoЗ одного боку він білий, а якщо носити шиворіт–навиворіт, то буде чорний. А ще на кожному боці є QR, який видає секретний скінРозмір LДуже раджу - вдягаю його майже щодня. Краще за Brunello Cucinelli 2. Рюкзак mono (раритетний)Лот для олдів. Рюкзак з патчами, які можна наліпити і відліпити під настрій (вони теж ідуть у комплекті, якщо що)З важливих фактів - влізає ноутбук.З більш важливих фактів - це останній подібний рюкзак!Якщо не придбаєте - будете шкодувати все життя3. Ексклюзивна залізна картка Буду радий особисто вручити клієнту унікальну залізну картку з номером 0001 і безкоштовним обслуговуванням на два рокиНавіть не уявляю як за це все не поборотися
👁 289,000 26-04-07 05:56
❗️ВАЖЛИВИЙ ЗБІР НА ІННОВАЦІЙНУ ТЕХНОЛОГІЮ❗️Маємо ДУЖЕ гарні новини!Разом із українськими виробниками ми розробили нову проривну технологію у сфері FPV-дронів.Вона надасть нашому війську вкрай потрібну перевагу. У росіян немає протидії, вони нічого не зможуть вдіяти. Ворог понесе більші втрати, а наші воїни зможуть нищити його ще ефективніше!Із міркувань безпеки найближчі місяці ми триматимемо цю розробку у секреті🤫Тепер потрібно її масштабувати і це відбудеться у два етапи:1. Міністерство оборони вже працює, щоб такі дрони надходили за державними поставками. Але цей процес потребуватиме часу, який ми просто не можемо втрачати.2. Тому наш фонд вже залучатиме фінансування з усіх можливих джерел. Поки триватимуть необхідні бюрократичні процедури, нові дрони вже будуть нищити ворога.🎯Тож оголошуємо великий збір на 100 мільйонів гривень!Що ми закупимо?Цілий комплекс засобів для 20 підрозділів: більше 3600 дронів, 30 ретрансляторів та 30 носіїв під них.🫙Банка тут: https://send.monobank.ua/jar/TaP8wA8j6 💳Карта Приват 5168752135776451💶Більше реквізитів: https://www.sternenkofund.org/donate❗️Просимо максимально поширити цей допис. Це справді прорив. І вкрай важливо зараз рухатися ДУЖЕ швидко, щоб бути на два кроки попереду ворога.ДОНАТЬТЕ НА СЕКРЕТНИЙ РУСОРІЗ!
👁 499,000 26-02-20 14:00
І знову про цікаві вакансії - стартував другий набір ШІнтернатуриЩо це таке? Це ми шукаємо найперспективніших молодих людей (приблизно 23–27 років), які знайомі з програмуванням і активно використовують ШІ. Даємо їм менторів - лідів з моно, і дивимось, хто з інтернів зможе впоратися з реальними задачами за допомогою штучного інтелекту та консультацій цих менторівТим, хто впорався, - робимо офер і вони починають працювати та розвивати AI-напрямок уже як повноцінні члени командиВлітку проводили першу ШІнтернатуру. Воронка була така: 1250 заявок - 12 інтернів - 8 оферів (а планувалося 2!)А тиждень тому тихо запустили другий набір. До 28 лютого шукаємо 7 інтернів у команди AI та Data Science. Усе оплачується, усе дистанційно, але можемо і у офіси пустити, якщо забажаєтеЯкщо маєте базу в Java, Python, Go, JS або в роботі з даними й вільно користуєтеся ШІ - не соромтеся, залишайте заявкуАбо скиньте цей допис другові-айтішнику, який вже набрид нити, що немає нормальної роботи 😁P.S. Це крутіше за Гарвард - потрапити майже неможливо, досвід і результат такий, що за гроші не купиш
👁 430,000 26-02-09 08:10
В мене в моно лежить валюта і я постійно шкодую, що вона ніяк не заробляєЗдається, ми це вирішили! Тепер долари та євро будуть приносити прибуток, і при цьому їх можна буде вивести у будь-який моментЯкщо покладете від 1100 $ чи € у валютну Банку, то зможете увімкнути інвестування — і отримуватимете 3,7% та 2,8% річних залежно від валютиПід капотом, ми купимо на баланс цієї Банки держоблігації. А вивести назад можна будь-яку суму хоч наступної секунди після поповнення. Авжеж, так швидко ви нічого не заробите, але й нічого не втратитеТепер увага!Запускаємося у тестовому форматі. Щойно наберемо 5000 увімкнених інвестувань — наступних бажаючих почнемо записувати у чергу. Зараз у нас не вистачає валютних ОВДП на те щоб задовольнити більший попит. Але, якщо буде багато охочих, купимо більше і продовжимо. Тепер від вас залежить чи житиме цей продукт чи ні, але мені він дуже подобається. Щось подібне ми побачили у Wise і зробили це для вас. P.S. Не забудьте оновити застосунок, щоб усе запрацювало
👁 809,000 25-12-25 07:30
Традиційно! Запускаємо новорічну ялинку!Ви вже знаєте, що треба робити. Заходите — трусите монобанком — витрушуєте донатиА ще можете витрусити приємні речі для себе:— Промокод зі знижкою від 100 до 1000 грн на будь-що на мономаркеті— Ексклюзивну platinum-картку з коточіпом і безкоштовним обслуговуванням на 2 рокиУсе задоначене поділимо на дрони та інші потреби між К-2, 5 ОВМБр і 117 ОВМБр.До речі, WOG та Inzhur REIT додали грошей від себе, тож їх донати теж витрушуйте!Плюс за ваші донати: 26 грн на новорічну Банку — розіграємо 26 айфонів. Чим більше донатів — тим більше шансів. А переможців оголошу в оновленні цього допису 2 січня 2026І навіть це не все! Хочемо нагородити тих, хто знімає кумедні відео з ялинкою. Постіть в Instagram, як трусите, ставте #моноялинка — і 260 найкумедніших отримають фотоапарат Instax і набір нашого секретного мерчу!P.S. Кожен рік ми думаємо, чи варто повторювати цю подію. І кожен рік дивимося на статистику — і розуміємо, що треба. Наприклад, у минулому році її трусили аж 11 961 149 разів. Давайте зробимо більше?
👁 895,000 25-12-08 08:01
Запускаємо monoбазарТепер на monoмаркеті наші клієнти зможуть продавати свої непотрібні (або потрібні) речі. Такий собі OLX на мінімалках (поки що). Зараз у нас бета і ми запрошуємо вас на тестування!Є три великих плюси, чому продавати через monoбазар краще:1. Будь-що можна купити частинами.2. Усі продавці вже верифіковані моно, отже, шахраювати тут незручно, якщо не сказати, що неможливо.3. Кожен може зробити свою особисту вітрину на Базарі, поділитися нею в своїх соцмережах або надіслати друзям. Кому цікаво, підпишуться на вас і будуть знати, коли у вас зʼявиться щось на продаж. А взагалі, там багато цікавих функцій. Наприклад, наша ШІ-шка заповнює за вас довгий опис товару, а вам треба лише сказати про нього декілька слів типу «айфон, 80% батарея, коцаний екран». Так, здається, ви значно заощадите час.Плюс, нам здається, що більшість діалогів з покупки - це торги, які теж марнують час. Тож ми автоматизували торг - ви можете запропонувати ціну, а продавець побачить і подумає, чи згоден за стільки продати. І діалогів немає!А ще продавець отримає гроші лише, якщо ви заберете товар з пошти. Якщо подивитеся і він вам не сподобається - гроші самі повернуться до вас, а посилка - відправникові.Комісія за будь-який продаж стала - поки тестуємося, до 8 січня - лише 0,1%. Коли переконаємося, що все працює нормально, стане 1,9%. А під час купівлі оплачуєте додатково лише доставку.І ще важлива деталь: до 8 січня ви можете продати річ на благодійність, натиснувши відповідний тумблер. У такому випадку не тільки ваша сума задонатиться на Хартію, а ми ще додамо стільки ж від себе!Знаходиться Базар під кнопкою Маркету, в окремому розділі — зайдіть, потестіть, пишіть фідбеки, а ми завдяки цьому будемо коригувати розвиток проєкту.P.S. Порада - встигніть забити собі круте посилання на власну вітрину. Я от зробив собі ogo.monobazar.com.ua, і там вже можете придбати щосьPP.S. Ось вітрина моєї дружини toma.monobazar.com.ua
👁 344,000 25-10-15 14:57
У відомого блогера Ксюші Манекен з рахунку ФОП у Монобанку офісники вкрали 6,2 мільйона гривень.Клієнт знайшла в телеграмі фейковий обліковий запис Монобанку, передала доступ до свого рахунку ФОП і за порадою зловмисників видалила застосунок Моно.Наша система аналізу не порахувала ті платежі, які зробив ФОП підозрілими, оскільки це досить типова бізнес-активність для підприємців, які ведуть активний бізнес. Оскільки застосунок був видалений клієнт не отримувала повідомлення про списання коштів з рахунку.Будь-які втрати грошей клієнтами ми сприймаємо як свою поразку. І майже після кожного кейсу робимо висновки та вдосконалюємо систему. Тут є тонка грань, звісно. Нам дуже хочеться, щоб користуватися банком було зручно, і ми не заважали клієнтам. І тому будь-яка система фрод-моніторингу має цільову функцію знаходити підозрілі транзакції, в яких досить висока частка реального фроду. Бо інакше будь-яку транзакцію можна вважати підозрілою. На цей напрямок у нас виділено дуже великі ресурси, і ми витрачаємо на це багато зусиль. То наскільки останнім часом підвищилася активність різного роду шахраїв, безсумнівно, вселяє тривогу.У зв'язку з цим я хочу ще раз наголосити, що є базові правила фінансової гігієни, які варто виконувати, щоб не стати жертвами шахраїв:- Нікому не передавати жодні паролі, номери карт і не погоджуватися на входи до вашого облікового запису з інших пристроїв, якщо це робите не ви, якою б переконливою не була причина. Це може призвести до втрати грошей.- Звертатися на підтримку тільки через кнопку в застосунку або в той чат, з підтримкою в якій раніше писали- Налаштувати динамічний СVV-код для платежів в інтернетіУ цьому кейсі з Оксаною ми докладаємо максимум зусиль, щоби повернути гроші з одержувачів.І надамо максимальну допомогу правоохоронним органам у пошуку злочинцівМи рятуємо щомісяця десятки мільйонів гривень наших клієнтів, навіть коли клієнти поводяться необачно, але, на жаль, урятувати всіх особливо у тих випадках, коли клієнт робить все сам під впливом соціальної інженерії ми поки що не можемо.
👁 189,000 25-07-17 05:24
“Логіка та критичне мислення” – такий предмет має стати базовим у всіх навчальних закладах та викладати його потрібно з першого класу, починаючи з азів та прикладів як перевіряти факти та інформацію, аналізувати різні думки та до вміння вести дискусії, відстоювати свою точку зору та знаходити компроміси. Дивно як освіта, покликана бути на вістря змін, що відбуваються у світі, науці та суспільстві, не встигає за глобальними змінами, що лежать в основі взаємодії людей – фундаментальною трансформацією інформаційного обміну та способів роботи з інформацією. Ми вже досить давно, усвідомлюємо це чи ні, змінили свій спосіб взаємодії з інформацією, споживаючи її заголовками, твітами і рілзами. Ці зміни призводять до появи залежностей іншого рівня, якщо раніше отримання інформації в основному задовольняло потреби навчання, аналізу та розширення кругозору, то сьогодні все інакше. Домінуюча потреба споживачів інформації – дофамін. Швидкий дофамін, який ми отримуємо від коротких, цікавих, пікантних, яскравих шматочків інформації, перетворив нас на наркоманів на дофаміновій голці. І наркотик наш – «твіт» і споживаємо ми його дедалі більше. "Драг-стори" намагаються все краще: ось вам і TikTok, і Інста, і Телеграм, і FB, і Threads, і YouTube – скрольте, кайфуйте...Такі зміни неминуче впливають на цілі покоління і, зрештою, стали основою споживання інформації. Звичайно ж, щоб розібратися з цим і не перетвориться на покірне стадо, кероване власниками «драг-сторів» та їхніми дилерами потрібні «Логіка та критичне мислення».Доречі, в деяких вишах у світі це так чи інакше викладають, але, на мій погляд, це запізно. Це як прийти у професійний спорт в 15 років – шансів на великі перемоги обмаль
👁 229,000 25-06-27 08:07
Українці більше не отримуватимуть спам-дзвінківМінцифра надала операторам інструменти для боротьби зі спам-викликами та навʼязливою рекламою. Згодом оператори блокуватимуть спам, рекламу та потенційно шахрайські дзвінки. Ці зміни вводитимуть поступово, щоб дати час операторам на технічні доопрацювання.Як це працюватимеБізнес має укласти договір з оператором і зареєструвати номери, з яких може телефонувати. Якщо ні — виклики із цих номерів можуть бути заблоковані автоматично.Уже скоро оператор зможе блокувати номер за зверненням користувача в разі спам-дзвінка.Також змінюються інші важливі правила:В особистому кабінеті користувача ви зможете не лише переглянути всі свої витрати, а й вимкнути контент-послуги самостійно, без запиту до оператора.Відтепер швидкість інтернету має бути прописана в угоді. Якщо оператор обіцяє 100 Мбіт/с, а ви отримуєте 40 — це вже порушення договору. І якщо реальна швидкість нижча — можете подати скаргу до НКЕК або звернутися до суду.Підтримка для українців у зоні бойових дій. Користувачі не втратять зв’язку через несплату послуг, а їхні SIM-картки не блокуватимуть за несплату. До того ж під час першого входу в мережу надається безоплатний пакет зв’язку.Більше деталей за посиланням.
👁 257,000 25-06-22 13:41
Щодо ситуації з Назарієм ГусаковимВін збирав гроші на лікування та зібрав чимало. Збирав, до речі, не тільки на Банку, а й на рахунки Привату. Наразі схоже, що він обманював і використав гроші не за призначенням. Мені складно тут оцінювати і виступати арбітром. Я одного разу поділився його збором у себе в каналі на прохання друга. Із Назарієм особисто не знайомий і ніколи не спілкувався. Менеджери Монобанку жодного сприяння Назарію в його зборах не надавали, гроші знімати не допомагали, і все з ним відбувалося на загальних підставах. Наразі проводимо додаткове розслідування, чи були порушення та що можна змінити, щоб підвищити прозорість зборів. До речі, на банці Назарія є залишки та подальші списання з Банки будуть можливі лише проти виставлених рахунків за лікування.Філософське…Коли людина робить щось погане, часто кажуть: «Бог його за це покарає». З Назарієм так вийшло, що Бог покарав його в кредит, одразу й так сильно, що навряд чи він зможе нагрішити за все своє життя і на третину цього кредиту. Його дії завдають моєму бізнесу репутаційної шкоди. Чи тримаю я на нього образу, чи відчуваю злість? Ні. Мені його, як і раніше, дуже шкода. Я побоююся, щоб резонанс навколо цієї історії і, як наслідок, втрата довіри і відсутність бажання допомагати у подальшому хворим людям, зрештою, не позбавили їх шансів на допомогу