Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Гражданин ✙ △
Added 14 Jul 2024

Гражданин ✙ △

@QuirisRomanus
Number of subscribers: 780
Photos: 530
Videos: 55
Links: 60
Description:
Молодший офіцерський склад

👥 Number of subscribers

780
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -6

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.3

Name change history

Гражданин ✙ △ 2024-08-10
Гражданин ✙ 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 303 26-06-16 06:57
Я знаю, що ідея ввести ще більше додатків до додатків з метою обліку особового складу і виплати грошової винагороди за принципом: оборона, ударно-пошукові, наступальнітлєєт в головах начальників. Хоча тільки наче ввели додатки до додатків щодо кількості діб на позиціях.Але панове, хто мене читає, якщо такі є. Війна в реальності не виглядає, як ви собі думаєте. Почнемо з того, що ми живемо не по штатах, які нам спустило мудре ГШ. Ці штати повна хуйня і найчастіше не працюють в більшості підрозділів. Тому всі очікування і розрахунки побудовані на основі штатів є некоректними. По статуту до речі ніхто теж не воює, як не дивно.По-друге, весь облік і спам мільйонів документів, додатків починається з рівня ротного. Який найчастіше є мобілізованим бєдологою без знань та нормальних сержантів за напрямками, в якого не передбачені ні діловоди для обліку, ні діловоди для додатків до додатків, мудрими штатами ГШ.Тому цей ротний в передінсультному стані, синій від кількості випитих енергетиків сидить на КСП, управляє боєм, займається мпс, ловить мобілізованих синяків, шукає житло, ремонтує корчі, пише рапорти, обліковує особовий склад, приймає майно та паралельно він або один з його підлеглих бєдолаг від балди неправильно заповнюють більшість документів, які мають вести. (Через пару днів, до речі, цей бєдолага піде на позиції, бо главком наказав забезпечить заміну і не єбьот, а діловод штатом не передбачений.)Потім пройобуються люди, губляться виплати, неправильно відмічаються позиції, кількість особового складу на них, втрачається майно та вчасно не подається на списання. За неправильні виплачені гроші ще потім вичитають з солдатів.Оскільки середньостатистичний батальйон 123 механізованої бригади укомплектований приблизно на ніхуя відсотків нормальними штабістами, то ця вся хєрово подана інфа так само хєрово обробляється множиться на кількість уєбанських документів, які має відпрацьовувати КСП батальйону, і синьо-зелений передінфарктний начальник штабу подає цю всю криву інформацію нагору разом з купою інших документів. До речі, оскільки вище сидять мудрі діди, які за будь-яку невідповідність спамлять службовими розслідуваннями, то найчастіше ще й інформація навмисно спотворюється начальником штабу для приведення у відповідність статутам і керівним документам (наприклад всі спшки в документах можуть укрупнюватись в позиції відділення, бо воювати спшками заборонено наказом ГШ). А для себе начальник штабу буде вести ще окремий додаток для додатків з фактичним станом речей, але теж не факт, що правильно.Для того щоб щось трекати, треба щоб були люди, які вміють і можуть цей трекінг здійснювати. Їх немає, або вони уже тонуть в поточці. Недостатньо буде створити нову таблицю обліку особового складу, щоб стало краще.Єдина реформа, яка дійсно потрібна — це спрощення процесів, до тих, які дійсно працюють. Оптимізація штатів до реальних потреб. Спрощення процесу виплат і обліку.
👁 1,370 25-08-12 14:03
Знаєте різницю між проривом під Очеретино минулого року і проривом біля Добропілля зараз?Три моменти, через які ці ситуації не схожі одна з одним. І це важливо.В 2024 пройоб лінії відбувся після ротаційних дій створеної в 2022 році 115 бригади (омбр, не тро), в якій не було достатньої кількості сил і засобів, щоб стабільно тримати свой рубіж оборони. Тоді в противник здійснив прорив лінії механізованими силами (штурми були дійсно потужні з усіма видами вогневої підтримки). Диру тоді закрили 100 омбр та залишки 47 омбр (яку тоді якраз тільки вивели), а потім БРО віддали 109 обртро. В 2025 замість виходу в оперативний простір мех підрозділів ми маємо просочування за ЛБЗ великої кількості піхоти противника, який не в змозі розвинути наступ самостійно і чекає поки в "брєш" увірветься друга хвиля наступу (ми зараз тут). Безумовно, до кінця цього або наступного дня це відбудеться, якщо терміново не перекинути підрозділи з резерву, або іншої ділянки фронту.Тобто.1. Замість організованого прориву на бмп и танках ми маємо просочування піхоти без важкого озброєння.2. Стабілізаційні дії будуть проводити силами корпусу, а не хаотичним пошуком вільної бригади. Це головна мета всієї реформи управління військами. 3. Щільність піхоти на один кв кілометр стала суттєво меншою, що перетворює війну в гру у схованки.Все ще можна виправити. Але чи встигнемо, бо корпуси щойно тільки створені. Це перший іспит. У кожного корпусу свій.
👁 1,090 25-07-02 10:15
НМТ. ЗНО. Деградація? Частина 2.Давайте подивимось на абсолюні показники. Чітко виражена тенденція зниження кількість людей які складають іспит з математики в 2014-2016 роках.Основна ідея українців лишається незмінною - це еміграція. Звісно, що така ідея була і до подій 2014 року, але революція, анексія Криму та війна на Донбасі просто підвищили витік абітурієнтів, особливо тих, хто навчався на достатньому і високому рівні та знав англійську.(До речі цікаво ще провести кореляцію по знанню англійської мови та упішністю навчання в цілому)Звідси і мінус майже 100 тисяч абітурієнтів за 14-16 роки.Це сходиться з даними дослідження Cedos, який нарахував близько 77,5 тис українських студентів закордоном станом на 16-17 навчальний рік. Скільки з них повернулось? Точних та орієнтовних даних я не знайшов, питання риторичне. Варто було б зазначити, що на % успішного складання екзамену з математики впливає рівень складності самого іспита, який не є сталим. В 2015 було введено дворівневий іспит (базовий та поглиблений), проте в 2016 році іспит знову став однорівневим і легшим.Забавний факт. Відсотковий ріст несклавших іспит з математики з 3,5 до 6,5 майже ніяк не змінив абсолютний показник, який сягає 7,5-8 тисяч. Кількість несклавших лишається +/- сталою у "спокійні" роки і тримається ~7 тисяч. Висновок: казати про деградацію знань українських абітурієнтів на фоні стресових політичних та військових подій тут ще дуже рано, проте дійсно спостерігається несуттєвий ріст несклавших. Гірше тут те, що проблема лишається сталою. І загостриться з новими катастрофами в 3 частині
👁 652 25-06-21 19:37
Первые ликвидированные тактическое группы.Речь идет о ТГр «Кременная» (из состава ОТУ «Старобельск») и ТГр «Угледар» (из состава ОТУ «Донецк». Их заменит 3-й армейский корпус и 20-й армейский корпус, соответственно.20-й армейский корпус займет лишь часть зоны ответственности ТГр «Угледар». Оставшуюся часть «нарежут» бригадам, которые пока полноценно не присоединились к корпусам и не были развернуты вместе с другими корпусными бригадам.Напоминаю, что состав 20-го АК выглядит следующим образом - 17-я ОВМБр, 23-я ОМБр, 31-я ОМБр, 33-я ОМБр, 141-я ОМБр.3-й АК, сформированный на базе 3-й ОШБр, займет всю зону ответственности тактической группы «Кременная» и будет включать в себя следующие подразделения - 3-я ОШБр, 60-я ОМБр, 63-я ОМБр, 66-я ОМБр, 115-я ОМБр, 143-я ОМБр и еще одно, пока доподлинно неизвестное подразделение.Это первые корпуса, которые были развернуты после корпусной реформы 2024 года. К комплектации их бригад есть определенные вопросы, но есть, что есть.Получается, что генерал-лейтенант Наев и генерал-майор Соколов были последними командующими ТГр «Угледар» и ТГр «Кременная», соответственно. Также в будущем нас ждет трансформация ТГр «Покровск» на 19-й армейский корпус. И наконец-то моя бригада покинет это проклятое место.Надеемся на лучшее, но поначалу, первые месяцы будет тяжелее, тк новая форма руководства требует адаптации. Некоторым командующим (не будем показывать пальцем на бригадного генерал Тарнавского) нужно будет время привыкнуть, что ресурсы конечны и им не будут подкидывать новые и новые подразделения.
👁 1,200 25-06-03 18:58
Новые назначения в ВСУ.Генерал-майор Драпатый - командующий Командования объединенных сил.Грубо говоря - весь фронт, кроме ОУВ «Таврия».Он все еще остается командовать ОСУВ «Хортица». Генерал-майор Скибюк - заместитель начальника Генерального штаба.Надеюсь, что хоть он приведет генерал-майора Гнатова в чувство.Бригадный генерал Грузевич - по-прежнему занимается делами Сухопутных войск в качестве в.в.о. Будем надеятся, что назначат на должность окончательно Полковник Апостол - командующий ДШВ.Очень добротный офицер. Назначение действительно хорошее.Полковник Сухаревский - заместитель командующего ОК «Восток».Назначение связано с трагедией на полигоне, но обидно, что хорошего военачальника задвигают на такую должность. Очень надеюсь, что его хотя бы направят командовать ОТУ или ТГр.Майор Бровди - новый командующий СБС.За Силы беспилотных систем мало что могу сказать. Но судя по эффективности его бригады, от него можно ожидать многое.Крайне интересные назначения. Особенно рад за генерал-майора Драпатого, которому благодаря бригадному генералу Грузевичу, развязали руки. Кацапне приготовится. Централизованное командование БПЛА в каждом ТГр заказывали?
👁 611 24-08-26 20:22
Днювальний роти зобов'язаний:• не виходити з приміщення роти без дозволу чергового роти; постійно охороняти кімнату зберігання зброї та не допускати до неї нікого, крім чергового роти; своєчасно подавати команди згідно з розпорядком дня;• не пропускати в приміщення сторонніх осіб, а також не дозволяти виносити з казарми зброю, боєприпаси, майно та речі без дозволу чергового роти;• негайно доповідати черговому роти про всі надзвичайні події в роті, про порушення встановлених цим Статутом правил відносин між військовослужбовцями роти, помічені несправності й про порушення вимог пожежної безпеки, вживати заходів до їх усунення;• піднімати за командою чергового роти особовий склад під час загального підйому, а також уночі у разі тривоги, пожежі, стихійного лиха;• стежити за чистотою та порядком у приміщеннях і вимагати від військовослужбовців їх додержання;• не дозволяти військовослужбовцям у холодну пору, особливо вночі, виходити з приміщення роздягненими;• стежити, щоб військовослужбовці курили, чистили взуття та одяг тільки у визначених для цього приміщеннях чи місцях;• з прибуттям до роти прямих начальників від командира роти й вище та чергового частини подавати команду «Струнко»; з прибуттям до роти інших офіцерів роти, а також старшини або військовослужбовців іншої роти викликати чергового. Наприклад: «Черговий роти, на вихід».Черговому днювальному заборонено сидіти, знімати спорядження та перебувати у розстебнутому одязі.Київ, НУОУ ім. Івана Черняховського, 2017#архів