Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Прайс Тайм
Added 15 May 2021

Прайс Тайм

@PriceTimeBest
Number of subscribers: 4 178
Photos: 2,390
Videos: 925
Links: 689
Description:
Все цікаве, що потрапило мені на очі в інтернеті. Навколо України, про все на світі.

👥 Number of subscribers

4 178
Average/Day:: -2
Average/Week:: +34
Average/Month:: +77

👁️ Average views per message

7 145
Average/Day:: 1,660
Average/Week:: 5,620
ERR: 171.01%

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 3
Week average: 1.1
Average per day: 0.8

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,400 25-06-26 22:24
Після обміну наших хлопців, це звісно топ контент дня! По перше, це якийсь новий нічний дрон, яким ГУР знаходить, бачить, знімає, керує та філігранно знищує ворожу техніку. По друге, це дальність роботи, глибина ворожих позицій та чітко видний захід з моря. Тобто, виліт і головний переліт - через море. А отже, дальність вражаюча. По третє, це очі ворожого ППО. Головні радіолокаційні станції, які стояли, не рахуючи півнів, навіть без охорони тактичних засобів типу Тунгуски чи Панциря.Офіційно ГУР вразили в тимчасово окупованому Криму компоненти найкращого їхнього комплексу ППО С-400 “Тріумф”:• дві багатофункціональні РЛС управління 92Н2Е;• дві РЛС виявлення 91Н6Е;• пускова установка комплексу С-400.По четверте, як я вже багато разів казав, щоб знищити в Криму щось дуже важливе - спочатку треба прорідити або повністю знищити ППО. Щоб дати дорогу іншим ракетам, які вже точно будуть вражати весь світ зовсім іншими кадрами знищень.Це дуже, дуже і дуже крута робота, яку півні дуже довго будуть відновлювати. І можливо це перший етап якоїсь набагато більшої операції ;)
👁 2,000 25-06-23 08:25
Жахлива ніч.Під атакою знову Київ, та одне нововведення. На днях був Кременчук, сьогодні - Біла Церква. Вибирають окрім Києва ще одне велике місто. Б'ють прицільно, багато Шахедів летіли в одне місце. Якщо через декілька днів знову буде Київ та ще одне велике місто - значить це нова тактика. Терор міст, а не об'єктів. Такі вони, янсур анабой.Стосовно збитого/втраченого: знову наша воїни ППО - Боги! Десять балістичних ракет з 11 - це найвищий клас оборони країни! Крилатих Іскандерів 5 з 5 - стабільний знак якості.Стосовно Шахедів, то дуже добре, що ми навчились не публікувати одразу моменти прильотів. І це дуже показово. Розкажу чому.Одне діло збити, інше побачити людям приліт чи падіння після збиття, а зовсім інше - щоб ворог перевіряв статистику, шляхи, влучання чи промахи одразу - під час атаки. Навіть якщо ви побачили одразу 4 прильоти, і здається, що офіційна статистика трохи не така - ви не знаєте, чи той Шахед був збитий, чи локаційно втрачений. Ворогу критично взагалі не потрібно знати - що і де впало. Просто вірте офіційним доповідям - військові точно знають що говорити публічно. П.С. Коли ви бачите тексти, що падіння уламків в 25 локаціях в Києві - не вірте. То хтось знову неправильно прочитав офіційне зведення. 25 - це в Києві та області. І все область - це Біла Церква...А відео цих прильотів і збиття - покажу колись пізніше.
👁 1,500 25-06-13 06:05
Замість того, щоб показувати світу, звідки на Ізраїль готувався напад - вони показали на ці точки на карті масованими ракетними та повітряними ударами. По ядерній програмі Ірану та ключовому керівному складу. Що відомо на даний момент. По керівництву: Іран лишився такої ключової фігури, як командувач КВІР — Генерал-майора Хосейн Саламі, він керував усіма підрозділами країни. З ним «200-і» генерал-майор Моххамед Багері — начальник Генерального штабу Збройних сил Ірану та генерал-майор Голам-Алі Рашид, — командувач Центрального командного штабу «Хатам аль-Анбія» КВІР, який відповідав за оперативне планування міжродівих сил. Ядерники, які були відповідальні за «стержень» Ірану:— ліквідовано колишнього голову Організації з атомної енергії Ірану й ключового фізика-ядерника програми зі збагачення урану Ферейдуна Аббасі-Давані,— ліквідовано президента Ісламського університету «Азад», спеціаліст із лазерної ізотопної сепарації Мохаммада Мехді Теханчі.Радник Верховного лідера Ірану Алі Шамхан отримав поранення та ймовірно доєднатися до вищевказаної команди.По ядерних обʼєктах, які були вражені та знищені:- Плутонієвий реактор у Хондабі, призначений для науково-дослідних робіт і виробництва медичних ізотопів із використанням природного урану та важкої води;- Підземний ракетно-ядерний комплекс у Хоррамабаді, де розташована велика шахтна база і сховище ядерних матеріалів;- Ядерно-технологічний центр в Ісфахані, де знаходилось підприємство з переробки урану та дослідні реактори;- Дослідна ядерна лабораторія/центр біля Тебриза, яку Ізраїль раніше вважав резервним майданчиком для малих реакторів.Що відбувається в самому Ізраїлі:— Міністр оборони Ізраїлю оголошує режим надзвичайного стану, в країні;— Армія Ізраїлю розповсюдила екстрене попередження для мешканців усієї країни, про скасування навчання, роботи підприємств та зборів.— Нетаньяху заявив, що Ізраїль завдав удару "у серце іранської програми ядерного збагачення" та атакував об'єкти ракетної програми Ірану.— Ізраїль завдав ударів як мінімум по шести військових базах на околицях Тегерана, повідомляє The New York Times.— Армія Ізраїлю оголосила мобілізацію резервістів.А що Іран?Іран планує «жорстко відповісти» на атаку Ізраїлю.Вже полетіли сотні Шахедів, очікуються масовані ракетні удари.Головні висновки:«Ми знаходимося на точці неповернення – це стратегічне вікно можливостей» — заявляє армія оборони Ізраїля.
👁 2,000 25-06-09 09:46
Ранок не задався півням.Вони думали, що наявність стратегічної авіації та ракет (Іскандери, мовчати!) - ключ до успіху у війні з нами. Але сьогодні їхня ракетна атака не залишилась без відповіді.Найкрутіша новина, що вразили потужності та зупинили роботу всього стратегічного заводу Прогрес, що в Чебоксарах! І це дуже і дуже потрібний для них завод. Тому що на його потужностях виготовляються і постійно удосконалюються такі плати для точного наведення повітряного озброєння як Комета!Так, усі КАБи з УМПК, крилаті ракети, Шахеди - всі мають Комети для роботи з GPS та Глонасс. І вони їх постійно покращують та додають нові модулі, щоб меньше було повідомлень "локаційно втрачені цілі". І цим всім займається Прогресс, який сьогодні був придушений нашими дронами Лютий! І ще чудова новина, що також попав під роздачу російський аеродром, назву всі якого прекрасно знають - Саваслєйка. Всі знають, тому що звідти постійно злітають літаки Міг-31К для запуску аеробалістчної ракети Кинджал, і тоді повітряна тривога йде уже по всій Україні.Хоча поки підтверджено враження двох літаків на Саваслейці - Міг-31 та Су-30/34, але ще не вечір. Інформація про ураження уточнюється) Ох і гарний ранок, та кратно потужніша відповідь за їхню ракетну атаку!
👁 3,800 25-05-28 20:27
А це вже шалені новини успішних операцій! При цьому різних відомств, сил та засобів)Декілька днів наші дрони пролітали біля Москви, а сьогодні вже з'явилась інформація, що спільними діями СБУ та ЗСУ (саме СБС) було вражено багато підприємств саме ОПК, які займається виготовленням усього для ударів по всій території України.А зараз просто зацитую усі офіційні влучення і чим саме займались ці підприємства, бо там дійсно багато чого вийшло з ладу або порушені логістичні процеси не на один день)Під атакою також опинився технопарк «Елма» в Зеленограді (один з московських округів), там сталась пожежа. Технопарк об'єднує компанії, що працюють у сферах мікро- та радіоелектроніки, інформаційних технологій, оптичних та контрольно-вимірювальних приладів, робототехніки та нейротехнологій.У підмосковній Дубні комарики атакували підприємство з розробки безпілотників «Кронштадт». В районі підприємства відмічалася інтенсивна робота ворожого ППО, підтверджено ураження об’єкта. Акціонерне товариство спеціалізується на безпілотних авіаційних системах. Тут, зокрема, виготовляються БпЛА “Оріон”, “Іноходєц”, “Молнія”, “Гром”, “Терміт”, “Геліос”, “Сіріус”, наземні комплекси управління. В цьому ж населеному пункті, в рамках єдиного задуму, підрозділи СБУ окремо уразили завод "Радуга". Він виготовляє крилаті ракети різних класів: "повітря-повітря", "повітря-земля", "земля-земля". Серед продукції заводу Х-101/555, Х-69, Х-59МК, якими рф тероризує населення та б'є по цивільних об’єктах в Україні.Також сьогодні вночі підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України уразили АТ “Ангстрем” в Московській області рф. Зафіксовано влучання у район цілі. Компанія розробляє та виробляє мікроелектронну компонентну базу, що широко використовується підприємствами воєнно-промислового комплексу рф.І замість влучань в будівлі і крики поки цивільних півнів - унікальні кадри запуску французьких авіабомб AASM Hammer, запущених із українських штурмовиків Су-25 на голову півням!
👁 3,900 24-10-28 19:29
Хорватія передає Україні трохи свого озброєння - 30 танків М-84 та 30 БМП М-80. Це все вона віддає, тому взамін отримає знижку на покупку новітніх танків Леопард у версії 2А8.Що таке М-84? Фото 1.Це майже такий же радянський танк Т-72, але з югославським двигуном. З тією ж гарматою в 125мм, тим же (багато кому не подобається) автоматом заряджання, та звісно без тепловізора. Для роботи з закритих позицій - саме воно. І чим часто нині і займаються наші Т-72. Заднього ходу також нема, при 1000-сильному двигуні. Динамічний захист вже самі доставимо)Що таке БМП М-80 - це також югославська машина, яка має місце між радянськими БМП -1 та БМП-2. Вже не гармата Гром, але й не 30-мм гармата 2А42. В цієї версії цілком ймовірно буде стояти 20-мм гармата, як і в інших, які нам уже давала Словенія ще в 22 році. На фото 2 якраз видно М-80А 24 королівської бригади з такою БМП.Два батальйонні комплекти. Звісно краще, ніж їх взагалі не було б. Стара добра гармата 2А46 для стрільби з закритих вогневих у кількості тридцяти стволів та три десятки хоч якоїсь броні для пересування - зараз нам звісно пригодяться. Дякуємо Хорватії!
👁 3,000 24-08-02 18:29
Цікавий момент зрозумів, після спуску на воду нашого другого корвету - Гетьман Іван Виговський. Що про концепцію, стратегію та подальший розвиток наших Військово-морських сил говорили і працювали задовго до 2020 року, коли був підписаний контракт з турецькими партнерами на побудову нам таких протикорабельних корветів класу Ада.Головна задача, а відповідно озброєння таких корветів - саме ПКР, протикорабельні ракети. 8 пускових, в яких можуть бути встановлені або наші Нептуни (які вже потопили крейсер Москву), або американські Гарпуни. Звісно, найбільш вірогідно, що це будуть саме наші ракети, які вже відмінно випробувані в Чорному морі.Так до чого я.Що в ті роки, до 19-20 років, скоріше за все ніхто не думав, що ми будемо мати через 5-6 років мінімум два таких протичовнових корвети, з нашими ракетами на борту - а російських кораблів майже не залишилося в Чорному морі, щоб їх знищувати)))Флотилію заболоття і без корветів добити можна, але тепер ми починаємо нову сторінку - юного, могутнього морського гравця в Чорному морі, і вже такого досвідченого. Без домінації балалайні.І це не останні наші кораблі. Не останні морські дрони та не останні розробки ракет :)
👁 1,200 23-11-03 18:58
❗️Легендарний Командувач ССО Хоренко дізнався, що Зеленський його звільнив зі ЗМІ, подання Залужний не робив — про це Хоренко заявив у етері ток-шоу УП.Генерал-майору Віктору Хоренку невідомі причини відставки з посади командувача Сил спецоперацій, подання на його звільнення головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний не робив.Главком мав робити відповіден подання, але він мені відповів, що такого не робив. Не розумію, що сталося".Хоренко зазначив, що Залужний викликав його нині та питав, чи він в курсі ситуації. Генерал-майор відповів заперечно.Стосовно подальшої своєї долі Хоренко також не знає. Він запевнив лише, що "робитиме все, для перемоги України".На запитання, чи намагався Хоренко зв’язатися з Офісом президента для прояснення ситуації, офіцер зазначив, що не має такого доступу."Особи, які відповідальні за комунікацію зі Збройними силами, Силами оборони, мені на даний час такої інформації не дали", – додав військовий.Хоренко зауважив, що ССО працюють багато де на лінії фронту, планують ряд операцій, зокрема на Авдіївському напрямку.За словами офіцера, від Залужного він почув, що питань чи претензій до нього щодо виконання бойових завдань немає.НОВИНА🇺🇦 | Підписатися⚡️Twitter
👁 1,400 23-09-29 14:20
Який же сьогодні прекрасний день :)Практично 6 років тому, 27 вересня 2017 року відбулась трагедія для України. Вибухнули склади в Калинівці і я це все памятаю як вчора.Я тоді ще вночі отримав інформацію та написав, що це диверсія, скинули з дрона вибухівку і детонували склади. Що це ніяка не недбалість чи "влада зливає партіотів та сама знищує арсенали" - це конкретна диверсія російських спецслужб і вони це роблять не в перший раз. Мій допис з інсайдами розлетівся, я дав багато коментрів каналам і медіа, всім було зрозуміло - що це диверсія.Але 28 числа виходить на манеж тодішній військовий прокурор Матіос (той, що "я офігів, Валєра") і на всю Україну говорить, що то все не диверсія, а те, що пишуть типу мене - все казки. От так встав і спростував мої слова про диверсію. Чомусь йому так хотілось тоді перекласти вину на військових чи владу, а бачити російський слід він вправно не міг. Чи не хотів.І сьогодні ДБР (практично на роковини трагедії біля Калинівки) - робить заяву, що з чещськими колегами знайшли, довели і показали причетність російських спецслужб до вибухів на наших арсеналах в 14 і 15 роках. І не тільки в тих роках, але і в Чехії, і зараз будуть працювати по інших випадках."Сьогодні вже можна стверджувати з високою долею вірогідності, що до більшості вибухів на українських та іноземних складах стояли саме ці підрозділи гру та виконавці." - цитую повідомлення ДБР.Сьогодні все стало на свої місця.Мої слова підтвердили в ДБР і я ніколи не буду щось вам повідомляти без 100% підтвердження. А Матіос залишився на задвірках історії і ніхто його більше не побачить.Я довольний як слон :)П.С. І ви б чули, що мені говорила людина, яка розповіла про цю диверсію в Калинівці з наших спецслужб - про цю заяву Матіоса і що вона про нього думає)))А далі ще було багато зашкварів у Анатолія - наприклад, одразу згадав про його експертне бачення тепловізором через вікно))Одним словом - чудо в пірях, а не військовий прокурор)
👁 988 23-07-25 18:33
Що таке суспільне обговорення та інформаційне перебиття зашквару. Бачу, треба окремо на цьому зупинитися.Після того як Горбунов все таки зрозумів що краще треба країні (заробити йому грошей та підняти рейтинги Паворознюка чи закупити потрібних військам оборони речей), - він відкликав свій проект серіалу про Інгулець. А раніше ще й Ткаченко до знімався культурних проектів та полетів з посади міністра культури.Сьогодні ще спалився народний депутат та (вдумайтесь) заступник голови цілого комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Юрій Арістов, який спокійно відпочиває собі на Мальдівах під час війни.В обох випадках - суспільне обговорення, обурення та хейтспіч призвели до негативного результату для обох персонажів. Арістов вже написав заяву на складання мандату, а серіалу за державні кошти не буде.А тепер про інформаційне перебиття, яке руками Плінського "хтось" хотів зробити проти відпочинку Арістова. Тобто, потрібно якесь гучне прізвище та якісь його рухи, щоб розпорошити хейт на Арістова. Фото утримання одеського воєнкома за гратами в залі суду та затримання колаборанта з ОПЗЖ не допомогли, тому Плінському дали інформацію, що, о боже, цілий офіцер ЗСУ, бригади ТРО Омелян - полетів на острів Кріт!! Звісно, потрібно згадати, що 4 роки тому він був міністром інфраструктури, а зараз відпочиває на островах.Фігня, що дешевих островах, до Мальдів дуже далеко. Та й фігня, що тупість Плінського не дозволила при виставлянні довідки з військової частини про дозвіл перетину кордону зрозуміти, що цим він і показує, що Омелян офіцер, який півтора року війни в лавах ЗСУ, а не якийсь журналіст, який останні півроку робив кампанію проти табачників та розвивав свій тікток.Перебити звісно нічого не вийшло, а рейтинги трохи поплавились на такій спеці. А на Плінського тепер ще з більшою зневагою дивлюсь. Не будьте як Плінський, думайте та обговорюйте все, що заважає Україні перемогти. Особливо дії влади та розподіл бюджету, який нам усім світом збирають на захист та перемогу.