Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Прайс Тайм
Added 15 May 2021

Прайс Тайм

@PriceTimeBest
Number of subscribers: 4 178
Photos: 2,390
Videos: 925
Links: 689
Description:
Все цікаве, що потрапило мені на очі в інтернеті. Навколо України, про все на світі.

👥 Number of subscribers

4 178
Average/Day:: -2
Average/Week:: +34
Average/Month:: +77

👁️ Average views per message

7 145
Average/Day:: 1,660
Average/Week:: 5,620
ERR: 171.01%

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 3
Week average: 1.1
Average per day: 0.8

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,620 25-11-18 19:12
Нереальний тиждень, коли політичний шторм зайшов в усі можливі куточки життя України. Про нього знають і говорять не тільки в Україні, на фронті, а навіть закордоном. Принципово про міністерство дичини не пишу, бо пообіцяв ще в 22 році таке не обговорювати до кінця війни. Але.Але хочу сказати про крутих чуваків з ICON. Просто розвіяти стрічку гейту та написати пост вдячності. Був би я жінкою - було б набагато більше фото)))Круті барбери, от прямо свої люди, які знають свою справу, і зробили з мене лохматого - якусь нову версію))Так, це пост радості і вдячності. І одразу можу їх однозначно радити. Особливо військовим, тому що тут одразу 20% знижка для всіх військових.І знаходяться недалеко від ЖД вокзалу, навпроти готелю Либідь, що біля Цирку. От прямо дуже раджу, тому що часто питаєш товаришів - де ти так гарно постригся? А тепер я точно знаю відповідь і буду їздити до них постійно. П.С. А ще в мене була купа старих флешбеків, тому що цей барбершоп знаходиться прямо поруч з арочкою, де жив колись Андріюха Ріффмастер. В 2019 році, коли почалась ганебна справа проти нього, ми одразу приїхали туди, коли в його квартирі почались обшуки...Тому отримав величезну купу емоцій, що аж вирішив написати про це. Не гейтом одним же жити)
👁 2,000 25-11-01 11:07
Я завжди був за об'єктивність і справедливість. Навіть на днях захищав Гетьманцева, коли носили фейковий скрін, типу вони тут влада, 4 мільйони держслужбовців.І взагалі, я шукав більше інфи по справі Кудрицького. Але поки додивився до цього кейсу пришивання паркану останньому від банку Конкорд, то у відео Яніни Соколової побачив ще один цікавий момент з життя партнерів Гетьманцева. Так, справа Кудрицького в цьому ж відео, але трохи пізніше, бо тут реально цікаво виходить))Я точно не бачу, який з цих скандалів активніший в інфопросторі, але я навіть не думав, що після квартири у Франції, у Гетьманцева можна буде ще й знайти зв'язки з кадирівцями...Так! Як виявилось, в його родини є ще й туристична фірма. І майно в Криму, яке не здається в оренду і його точно ще ніхто не віджав з 14 року. А у цієї туристичної фірми "власник", тобто бізнес-партнер Гетьманцева - не просто працює над покращенням туристичного напрямку на росії, а особисто літає в Грозний та зустрічається з міністром Чечні...Чесно, я хочу об'єктивності і правди. Я проти, щоб носили його фейкові пости. Але я за, щоб люди почули відповіді на ці питання. Чому їм гайки постійно закручують з податками в Україні, а його бізнес-партнери сплачують податки на росії та Чечні.
👁 1,350 25-10-29 21:28
Ви вже напевно бачили ліквідацію російського підполковника ОМОНа (СОБРа), але можливо задались питанням - що ж там такого робила російська росгвардія, на початку повномасштабного вторгнення в 22 році? Та вони якраз займались усім найкривавішим і непристойним, після того як армійські колони проходили населені пункти. Пам'ятаєте розбиту вщент колону півнів на мосту між Горенкою та Бучею? Ось це якраз колона цього Кемеровського ОМОНа, якою серед інших керував і цей Мазжерін. І саме ті Камази були забиті усім награбованим з наших домівок!Так! Коври, сапожки, багато жіночого вбрання та навіть труси - все пхали в свої вантажівки та думали, що вивезуть все до своїх самок на росію. Трофеї, покраще ніж унітази та пралки, бо останні ж багато місця займають.Я все це особисто бачив і фільмував на тому мосту. Звісно, десятки згорівших тіл показати тут не можу, але трохи фото без них можна опублікувати. І головне, що всю колону як і основну навалу півнів відбивала тоді героїчно моя 72 бригада Чорних Запорожців. Це саме вони знищили ту колону, а сьогодні ГУР, через три з половиною роки добралась до цього главпівня Мазжеріна.І він точно не останній, хто в будь-якому випадку буде відповідати за свої злочини в Україні.
👁 1,260 25-10-28 12:38
Цікава нова логіка. Щоб не регулювати і подумати - одразу заборонити. Це я про новини, що хочуть заборонити жувальні мішочки з нікотином, багато хто їх знає як Вело, але поговоривши з військовими, я дізнався, що їх є більше видів та виробників, ніж Вело.Я курю дуже давно, і багато. В мене звісно в фавориті звичайні цигарки, але є і айкос, коли звичайні не можна курити. Бо мені так зручно, мати і те, і інше. І коли я говорю про військових, то куди б я не приїхав, на які позиції чи до якої бригади - всюди бачив ці коробочки різнокольорові з Вело. Бо це зручно! На КСП, в бліндажі чи в будинку, де треба сидіти і не виходити. Курять чи жують все, що не спалитися і решті з ними поряд не було максимально некомфортно, якщо десять чоловік одночасно закурять звичайні сигарети. Монітор чи планшет можна не побачити))А ще головне - коли козаки йдуть на СП, де взагалі голову не можна висунути. Дуже багато хто тільки і використовує ці паучі, чи як їх там. Немає теплової сигнатури, та і взагалі немає диму. А нікотин на війні знищується на рівні з артилерійським порохом до гармат.І тут я точно не стаю за сигарети, тому що це погіршує здоров'я. Але це точно вибір кожного. І якщо військовим треба постійно нікотин - спробуй його ж, йому, заборони. А якщо заборонять - то волонтери будуть контрабасом возити ці коробочки військовим))Тобто, я не знаю яка логіка і хто лобіює цю заборону, але кращого точно не вийде. Якщо логіка в якихось акцизах і бюджетних надходженнях - то краще регулювати, а не забороняти. А якщо це просто чийсь лобізм, то треба подивитись хто в основі цих змін. І серед інших, там знайома всім народна депутатка Мар'яна, яка переймається здоров'я усіх, лише не свого))
👁 1,570 25-10-09 20:31
‼️ Свіже опитування американців про Україну та Росію від HarrisX і Harvard (1-2 жовтня). 72% виборців демократів і 73% виборців республіканців підтримують надання зброї Україні та запровадження санкцій проти Росії; 71% демократів і 86% республіканців підтримують додаткові економічні санкції проти Росії, щоб змусити її закінчити війну; 76% демократів і 86% республіканців вважають, що Європа повинна припинити купувати нафту в Росії та натомість купувати її в США; 55% демократів і 66% республіканців вважають, що країни, які купують нафту та газ у Росії, повинні бути покарані тарифами. 15% демократів і 68% республіканців вважають, що Дональд Трамп має отримати Нобелівську премію миру.Дуже цікаві дані - особливо динаміка між виборцями демократів і республіканців. Опитування тієї ж компанії вкінці серпня показало ріст підтримки серед республіканців, але демократи все одно переважали. Здається, це вперше за останній час цей баланс в опитуваннях змінився.Посилання на повне дослідження у коментарях.
👁 984 25-10-07 18:33
На скільки ж цікавим вийшла презентація нашої нової крилатої ракети, яку в мережі вже обізвали Пузатим Нептуном))В нас є звичайна ПКР Нептун Р-360 (дальність 280км і БЧ 150 кг), недавно показали на вигляд з ТТХ Нептун-Д (Д-дальній, 1000км і 260 кг бойової частини). Обидві на колажі, де можна побачити як змінились розміри. Збільшені: довжина на 1,5м і товщина на 12 см.Звідси випливає, що для Довгого Нептуна потрібні зовсім інші ТПК. З більшим діаметром та довжиною. Можливо, навіть змінити шасі. Тому що довжина ракети звичайного 4,5м і довгого 6 метрів - суттєво збільшує сам транспортно-пусковий контейнер. Центр маси для підйому ТПК і умови перевезення. І є в мене така здогадка, що сьогоднішня ракета на другому фото - це покращення саме звичайного Нептуна. Тільки з фото можна зрозуміти, що розміри відповідають Р-360, а не Довгому Нептуну. Тобто, ці "щоки" з'явились у третьому секторі ракети - це баки. Для збільшення відстані польоту. Або залишити такою ж дальність - але збільшити БЧ, бо 150кг, можливо, мало для наземних цілей.В будь-якому випадку - це вже третя версія нашого ПКР Нептун, і дуже добре, що ми показуємо це все скандинавським партнерам. Вони точно допоможуть нам масштабуватись, через інвестування в нас, але для власних потреб. Наш Нептун дійсно найкраща ПКР на Європейському ринку, і вже в трьох модифікаціях :)
👁 1,270 25-10-06 17:03
Прекрасні новини. Знову унікальні, бо вперше, але тепер міжнародного значення. Вперше, на навчаннях НАТО були запрошені українські військові з Військово-морських Сил. І вони були не просто консультантами чи інструкторами, а виконували роль "умовного противника"!Так, в усіх нормальних Збройних Силах існують спеціальні підрозділи, які при навчаннях - завжди грають противника. Саме їх існування, тренування, аналіз та підготовка до різних сценаріїв на навчаннях - грати противника. У нас цілий батальйон існує, і звісно він називається як і в НАТО - OPFOR. І він давно виконує роль російського батальйону, з усією структурою, озброєнням, статутами та інструкціями саме армії країни-гною.А унікальність сьогодення, що НАТО вже не вибирає для навчань "умовного противника", а вперше, саме українці, які як ніхто інший знає і протидіє росії - грали роль не просто "противника", а конкретно російський флот. І на цих навчаннях вперше не було "умовного противника". Відпрацьовували все проти російського флоту.Ще раз. Вперше, навчання НАТО відбувались проти умовних російських частин, а не проти "умовного противника". І наступними навчанням мають стати сухопутні. Де ми також покажемо, як діють півні, та як з ними боротись. Головне, що формальності в НАТО вже відкинули. Тепер ніяких "умовних", є тільки прямий противник, і це росія. Дуже ключова зміна парадигми в Альянсі)
👁 1,400 25-09-25 14:30
Два транспортники Ан-26 це звісно класна робота ГУР, але знищення бомбардувальника Су-34 набагато краще. Чому? Тому що цей бомбардувальник може нести найбільшу кількість ракетно-бомбового озброєння і постійно застосовується для скиду КАБів. А при інформації, що він впав біля Василівки - район Запоріжжя зможе трохи менше отримувати КАБів в еквіваленті на добу. Так, на росії багато таких літаків, більше 70, та навіть в цьому році вони змогли зробити партію нових літаків. Але кожен збитий такий літак знатно зменшує застосування КАБів на фронті. Тепер стосовно версії тиску на Європу через запуск дронів над їхніми аеропортами. Починає трохи справджуватись, тому що вчора, після атаки по Новосибірську - знову літали дрони над Данією, знову біля аеропортів. Наша атака по Криму - у відповідь дрони над Данією.Чому Данія? Думаю, тому що данська модель інвестицій і закупівлі озброєння для України вже використовується й іншими країнами Європи.Але для точної впевненості, треба ще декілька таких відповідей півнів. Можливо, на інші країни. Чекаємо.
👁 1,130 25-09-20 20:28
💥 Оператори СБС уразили два великі російські НПЗ🔴 У ніч на 20 вересня оператори 14-го окремого полку БпАК Сил безпілотних систем у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони завдали удару по Новокуйбишевському та Саратовському нафтопереробним заводам. Обидва підприємства мають стратегічне значення для забезпечення армії рф пально-мастильними матеріалами.🔻 Новокуйбишевський НПЗ виробляє широкий спектр нафтопродуктів, включаючи бензин, дизельне паливо та мазут. Його річна потужність переробки – близько 8,8 млн тонн нафти. Завод розташований приблизно за 1000 км від державного кордону України, у Самарській області рф.🔻 Саратовський НПЗ випускає понад 20 видів продукції, зокрема бензини, дизельне пальне, мазут. Його потужність переробки – близько 7,2 млн тонн нафти на рік. Підприємство розташоване на відстані близько 600 км від державного кордону України.🔥 Внаслідок #DeepStrike на території обох НПЗ пролунали вибухи та виникли пожежі. Детальні наслідки ураження уточнюються.🔹 Сили безпілотних систем послідовно знижують можливості противника забезпечувати нафтопродуктами ведення війни проти України.🇺🇦 СБС: На крок попереду!
👁 1,250 25-09-17 13:30
Бачу, несеться в стрічці по квартирі Гетьманцева у Франції. Спочатку, емоційно - нічого не розумію, як таке може бути в воюючій країні. Буквально на днях бачив слова двох командирів (1 ОШП і комбат, якого батальйон батьки вивели з ЛБЗ), що вони не розуміють, як в тилу військовим жити, на 20к грошового забезпечення. І один командир каже, що розуміє, чому бійці йдуть в СЗЧ з тилу. Через таке грошове забезпечення, яким сім'ю не забезпечиш...Потім, бачив відео самого ж Гетьманцева з трибуни, коли обговорювали бюджет, що там не врахували багато соціальних груп, мало на армію врахували, на інвалідів і аж захрип під кінець.І зараз бачу його квартиру в Франції і взагалі в шоці! А тепер давайте логічно, бо я люблю раціо - пішов дивитись його декларацію, можливо щось наплутали. Він же з трибуни за соціальні виплати і армію переживає.Дійсно, купив квартиру. Точніше не він, а юридична фірма. Але просто дружина і діти можуть там проживати. Тому і вніс її в декларацію. І було це ще в 22 році...І тут в принципі логічно. 22 рік, почалась війна, всі в шоці, куди діти сім'ю? Купили у Франції квартиру, та й мають запасний аеродром. Для матері, яка володіє юридичною фірмою (яка ж і купила цю квартиру), дружини, та дітей. Все логічно, для них. А мені чогось взагалі не логічно! Не логічно, як це купити у ФРАНЦІЇ квартиру в 22 році, будучи народним депутатом? За яку зарплату, збереження, з 2019 року??Та ще й ціна, вказана в декларації - 200 000 євро. За 143 квадратних метри. Це ж великий будинок, а не квартира. І я також, як і всі - дуже сумніваюсь, що така квадратура так дешево коштує у Франції...Та ладно ціна зменшена. А звідки взагалі взялись ці 10 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ??Чого з трубини переживати за армію, а в самого квартира для всієї сім'ї у Франції? Бійцям підняти ганебних 20к грошового забезпечення - немає сил. Підняти податки і закрутити все що можна - є сили. Купити квартиру у Франції в 22 році - є сили. Пояснити за гроші, за два роки - немає сил. Головне, переживати з трибуни...Яке ж дно...