Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Миколаїв понад усе!
Added 06 Dec 2025

Миколаїв понад усе!

@PonaduseMkUa
Number of subscribers: 272
Photos: 1,680
Videos: 2,740
Links: 2,830
Description:
ГО "Громадський Рух "Миколаїв понад усе". Об'єднання миколаївців, які допомагають мешканцям Миколаєва і області пережити спричинені війною негаразди. Контакти: [email protected] 066 070 46 84 @PonadyseMkUa @vizitalenka @andruhov

👥 Number of subscribers

272
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: +4

👁️ Average views per message

53
Average/Day:: 47
Average/Week:: 59
ERR: 19.49%

📊 Messages per Day

1.5
Last day: 0
Week average: 1.4
Average per day: 1.5

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Друже, набір до лав патрульної поліції Миколаївської області триває! 👮‍♀️👮‍♂️Ми чекаємо на відповідальних, амбітних, ініціативних та небайдужих колег, на яких можна покластись.Вимоги до кандидатів на посади у патрульній поліції:▪️громадянство України▪️вільне володіння українською мовою▪️вік від 18 років▪️повна середня загальна освіта▪️посвідчення водія категорії В 👉🏻Заповнюй анкету тут: https://anketa.patrolpolice.gov.ua/Дізнатися більше можна за посиланням: https://my.patrolpolice.gov.ua/requirements/Добірка інформації про етапи відбору👇🏻Конкурс складається з окремих етапів. На кожному кроці наші фахівці завжди готові порадити або надати допомогу. ⠀📝Заявка на участь у конкурсі:Заповнення анкети та надання необхідних документів.⠀🖥Тестування:Оцінка рівня логічного й аналітичного мислення та знання законодавства.⠀🚑Медичне обстеження:Медичний огляд з метою встановлення придатності кандидатів за станом фізичного та психічного здоров'я.⠀🏃🏻‍♂️Перевірка рівня фізичної підготовки:Вправи на силу та витривалість.⠀⠀👮🏻‍♂️Співбесіда з поліцейською комісією:Оцінка відповідності кандидата вимогам до посади. Залишились питання? Телефонуй 0674005379 — наш інспектор з рекрутингу радо відповість на них!До зустрічі на службі! 🚓🇺🇦#mykolaivpolice #патрульнаполіція #ПорядокЦеТи #policeukraine #patrolpolice #служититазахищати #mkpolice
Продовжую пошуки добрих і дбайливих до тваринок людей, які взяли би на утримання козенят.Мами кізочок переводнячки із різних пород, які за умов дбайливого догляду і повноцінного раціону кормів дають 5 літрів корисного і приємного на смак молочка.Первісточки, віком в один рік, дають гарантовано 1, 5 - 2 літри.Є випадки, що і 3 літри! Оскільки я керуюсь бажанням дати шанс на життя цій малечі, не зважаючи на потрачені на них час і матеріальні затрати, яким знаю ціну, то пропоную:(checkmark)БЕЗКОШТОВНО, в дар людям з совістью, але з низьким матеріальним становищем, пенсіонерам, но за умов переодичної відеофіксації їх утримання до самого окоту. А козлика(мама Альпійка, можна і на розвід) хоча б до кінця осені.Моя умова обов'язкова, щоб відсіяти нечесних людей, у яких мета обманути, та без ніяких затрат і зусиль, пустити зразу же під ніж, до столу.(checkmark) Усім іншим бажаючим, по ціні - 300 грн. за одне козеня, або по бартеру, за тієї ж умови: відеофіксація!(checkmark)Якщо кізочка після окоту, за належним доглядом не дасть 1,5 - 2 літри молока, я просто обміняю її на свою дойну козу.(checkmark)ФЕРМЕРАМ козлята по їх собівартості, 1200грн. за одного!Детальніше за тел.: 099 3010929Розраховую на репости по групам, або переказуйте(prayer_hands) іншим про мою пропозицію.
🐾❤️ Якщо ви шукаєте вірного друга, або люблячого члена родини, то вам до нас 7 червня ми знову чекаємо на вас на особливій події, де кожна зустріч може змінити чиєсь життя.За кожним песиком чи котиком, яких ви побачите на виставці, стоїть непроста історія порятунку. Хтось пережив евакуацію з прифронтових територій, хтось був покинутий, а хтось довго чекав на людину, якій зможе довірити своє серце.Сьогодні вони здорові, вакциновані, стерилізовані та готові до нового життя. Їм не потрібне співчуття — їм потрібен дім, турбота та людина, яку вони зможуть любити безумовно.📅 7 червня з 11:00📍 м. Миколаїв, біля ТЦ «Велмарт», навпроти АвтовокзалуНа вас чекатимуть врятовані собаки та котики, які шукають свої родини. Можливо, саме цього дня ви зустрінете того, хто зустрічатиме вас біля дверей після роботи, радітиме кожному вашому поверненню та стане справжнім членом сім’ї.Навіть якщо зараз ви не плануєте брати тварину додому — приходьте. Розкажіть про виставку друзям, зробіть фото, підтримайте наших підопічних своєю увагою. Іноді один репост рятує життя не менше, ніж прихисток.❤️ Подаруйте шанс на щасливе життя тим, хто вже пройшов через надто багато випробувань.Чекаємо на вас! 🐾
Дивіться, я вже писав і не один раз, да і багато хто писав, що новий Цивільний Кодекс - це не лише про доброзвичайність і насправді не про ЛГБТ, воно там просто найтоксичніша і найяскравіша історія, але в контексті шкоди для країни в цілому там є і набагато більш страшні історії.Я кажу, наприклад, про право посідання і про "добросовісного набувача", що фактично розв'язує руки суддям в легалізації процесу віджиму майна.Тобто зрозуміло, що ви можете бути найгетеросексуальнішим наймаскуліннішим з чоловіків, або жінкою, яка точно знає, що чоловік голова, а вона шия, але справа в тому, що насправді тепер голова - це голова суду, а шия - цивільний кодекс.Буквально один приклад - стаття 231, ч.3 - "Договір є недійсним з моменту отримання іншою стороною заяви про оспорювання, якщо протягом розумного строку, але не пізніше шести місяців з дня її отримання, така сторона не заперечила письмово проти недійсності або не звернулася до суду з позовом про визнання договору дійсним". Це рейдерський рай, і конкретно аграрний комітет ВР так про цей пункт і каже, як про такий, що "створює реальні передумови масових недобросовісних дій з визнання договорів про набуття земельних ділянок недійсними". Це не про те, що шлюб між чоловіком і жінкою, це про те, що договора на землю більше не працюють.Стаття 568 проєкту: «Посіданням є здійснення особою фактичного контролю над річчю, що забезпечує їй можливість ефективно панувати над нею, безвідносно до наявності у цієї особи юридичного титулу на річ». Стаття 577 ч. 2 п. 2: щодо нерухомої речі — «через зайняття, огородження, обробку або інші дії, що забезпечують ефективний контроль».Ну тобто якщо хтось просто приходить в ліс, огороджує собі ділянку забором і починає там будувати маєток - він має на це право посідання. Аграрний комітет ВР прямо називає цю норму "легалізацією самозахоплення".Це взагалі не про гендери, і я розумію, чому захисники кодексу так радуються, коли з ЦК намагаються боротися через історії про права меншин і гендери. Тому що скільки б не було гендерів - їх все ще менше, ніж гектарів сільгоспземлі в країні. І правопосідання гендера фінансової вигоди за собою не тягне, а правопосідання землі, користуючись тим, що її власник на фронті, без вісті, документи знищено війною - тягне за собою надзвичайну перспективу фінансової вигоди як для захоплювачів земельних ділянок, так і для судів і для юристів, які будуть супроводжувати всю адську тяганину, перспективи якої відкриває новий ЦК.Тобто мова про непорушність права власності взагалі. Мова про непорушність договорів взагалі. Це могутній документ, який ставить під сумнів вашу віру в те, що вам взагалі щось належить.І це проблема тектонічного характеру, яка порушує як права кожного українця, так і в цілому інвестиційну привабливість України, як держави. Ніхто не захоче тут ні у що інвестувати, тому що право контроля інвестицій розмивається і стає непевним.Ось це головний здобуток нового Цивільного Кодексу і це робить його прийняття катастрофою.Я розумію, що авторам приємно казати, що вони дуже сильно юристи, а проти них протестують активісти, які нічого не розуміють, але справа в тому, що юристи і профільні спеціалісти також дуже сильно протестують і дають цьому кодексу надзвичайно погану оцінку. Суддя Великої Палати Верховного Суду - вона ж юрист навіть по міркам Стефанчука і Фріса? Ну то вона категорично проти і дає з цього приводу розлогі виступи та юридичні оцінки.Це не битва гендерів проти юристів, це битва людей, які вміють читати проти людей, які помилково стверджують, що вміють писати.17 травня в Києві буде черговий протест з приводу Кодексу. Я не можу закликати на нього прийти з широкого списку причин, але якщо якимось чином ви самостійно без моїх закликів відчуєте бажання на нього прийти - це буде розумним і правильним бажанням.Ось тут буде більш точна інфа про захід: https://t.me/liudy_z_kartonkamy
❤️Сьогодні та завтра одну й ту саму подію будуть відзначати двома протилежними підходами. В Європі сьогодні будуть згадувати мільйони загиблих та скалічених, знищені міста та понівечені долі. На росії завтра будуть пити горілку в пілотках та кричати «Можєм павтаріть», «Ми за цєной нє постоім», а Путін буде розповідати про «нові геополітичні реалії та перемогу над Заходом». В цих двох підходах і криється колосальна різниця між двома цивілізаціями та менталітетами. Бо показово та радісно святкувати в цей день немає чого. Друга світова війна забрала мільйони життів, нацизм, як тотальне зло та деструктивну ідею, так остаточно і не перемогли, Радянський союз зі світового парії перетворився на ядерну наддержаву, а Захід так і не вивчив помилок минулого. І ми маємо зараз нову війну в самому центрі Європи, яка стала наслідком безкарності тиранів та політичної сліпоти демократично обраних лідерів. Тому в цей день згадуємо та шануємо всіх жертв Другої світової, майже в кожній українській родині є предки, які пережили цю жахливу бійню, або ні…І вкотре кажемо «Ніколи знову», чітко розуміючи, що це, на жаль, лише красиве гасло, бо це відбувається знову, тут та зараз. І єдина наша надія — щоб цього разу зло таки було покаране в повній мірі, і ще років сто не могло підняти голову та зазіхати на наші життя, нашу землю та наші душі.
До відкриття Бієнале у Венеції представили проєкт «Невидимий павільйон» про українських митців, яких вбила росія. Організатором стала Асоціація українських організацій в Італії. У межах проєкту по місту розповсюдили плакати-анонси подій з «альтернативною» програмою Бієнале: ▪️читання з Вікторією Амеліною (письменниця, загинула унаслідок ракетного удару по Краматорську у 2023);▪️презентація дитячої книжки з Володимиром Вакуленком (письменник, якого росіяни катували та вбили на окупованій Харківщині навесні 2022);▪️дискусія з Ігорем Малаховим (режисер, сценарист та доброволець. Загинув у 2023 під Авдіївкою);▪️поетичне читання з Нікою Кожушко (художниця та поетеса, загинула унаслідок обстрілу Харкова у 2024). Кожен плакат має напис: «Скасовано! Автора вбила росія». Також на них є QR-коди, які ведуть на моніторинговий сайт втрат серед українських діячів та діячок культури.«Люди, що творили українську культуру, більше не можуть цього робити — бо їх вбила росія. А потім світ питає в нас — де ваші поети? Де ваші букеровські премії, ваші романи століття, ваші виставки в кращих музеях світу, ваші Оскари? Так ось же вони — всі тут. В цьому моніторингу. В нашому Невидимому павільйоні на Венеційській бієнале», — написала українська журналістка та мистецтвознавиця Зоя Звиняцьківська, яка була долучена до створення проєкту. Вперше з 2022 на Венеційській бієнале будуть представлені росіяни. Більше про скандал навколо виставки ҐРУНТ розповідав тут.
Український суверенізм зараз це єдина доросла позиція.Хоча б тому, що вже якось незручно далі вдавати, ніби десь у Вашингтоні, Брюсселі, Берліні чи ще деінде сидить якийсь мудрий старший брат, який точно знає, як нам(та і їм самим) жити, що будувати і які рішення для нас (і взагалі) правильні. Ніякого старшого брата немає. Ні в США, ні в Європі. Там є держави, еліти, бюрократії, вибори, лобісти, свої кризи, свої страхи, свої інтереси і своя внутрішня гризня. І в цій конструкції Україна для них елемент звісно важливий, але це все одно зовнішній сюжет, а не центр всесвіту. Усюди криза і вона є наслідком тих політик, які впроваджувались з різних вище перелічених міркувань. Я не кажу, що в нас має бути сільський шаманізм про «особливий шлях», самодостатню геніальність на порожньому місці і тезу, що всі західні ідеї, інститути й практики хибні лише тому, що вони західні. Це якраз інфантильна реакція ображеного провінціала, який, розчарувавшись у кумирі, вирішив оголосити, що книжка, наука й електрика теж не потрібні.Ізраїль не копіював Пентагон, не дуже і було що копіювати на той момент. Ізраїль створив систему безпеки під свою географію і свої загрози. Сінгапур не став Британією 2.0, він просто взяв британський common law і вбудував у авторитарну модель розвитку, яка дала результат. Естонія не чекала, поки Брюссель скаже, як будувати цифрову державу . Вона взяла і зробила це сама і стала в багатьох речах еталоном. І навіть там, тим не мен,ш дофіга своїх проблем.І не те щоб ми мали якесь сакральне знання, як його і не мали ні Ізраїль, ні Сінгапур, ні Естонія. Ми просто бажаємо вижити.«Добре там де нас нема» вже не працює. Кругом є нюанс. Окрім Монако. Але там теж драма. Купив ти видову квартиру на першій лінії, дивився у вікно і бачив там воду. Але в монакськом королівстві треба було гроші і перед твоєю хатою побудували нове жк на насипному півострові. Там тепер перша лінія, а твоя друга. І дивишся ти не на море, а у вікно на Роджера Федерера в сімєйках. Не подобається - дзвони в Спортлото і їдь назад в свої хащі.Я прямо кажу, що суверенізм це не заперечення чужого досвіду. Суверенізм є правом та здатністю обирати для себе найкраще ,без релігійного поклоніння і без колоніального наслідування. Як ми вже посадили з МВФ в Єгипті, усюди є нюанс. Тобто дивитися на досвід західних партнерів треба спокійно й раціонально: ось це працює, тоді беремо; ось це працює в них, але не злетить у нас без адаптації, то переробляємо; ось це нам узагалі не підходить у нинішньому історичному, соціальному та воєнному контексті, а значить відкладаємо без почуття провини і без намагання сподобатися черговому зовнішньому спостерігачеві.Бо зріла країна відрізняється від незрілої не тим, що вона кричить про національну винятковість. А тим, що вона вміє вчитися без мавпування, співпрацювати без підпорядкування і запозичувати без втрати волі. Зріла країна, як і зріла людина, просто розуміє, що саме їй треба.Україні час остаточно вийти з психологічної моделі, в якій десь існує зовнішній дорослий, що або врятує, або оцінить, або сертифікує нашу правильність, який точно не витирає руки об штору і не тушить беники об язик, бо він дорослий. Ніхто нас не сертифікує. Ніхто за нас не побудує робочі інститути під наш контекст. Ніхто не проживе за нас цю війну, цю трансформацію і цей історичний іспит.Тому український суверенізм це концепція не про істерики і не про хуторянство. Це політичне дорослішання.Розумний українець не каже «все західне погане» , але і не каже що «Захід має придумати нам майбутнє».Розумний(звичайний) українець каже просту річ. Ми беремо найкраще, розуміємо ціну кожного рішення, враховуємо український контекст, і будуємо свою державу як суб’єкт, а не як вічного молодшого партнера на випробувальному терміні. Якийсь поет про щось таке казав, тільки не можу пригадати хто.Тому ми десь між «народ, якого правди воля ніким звойована ще не була» і «і свого научайтесь і чужого не цурайтесь».
У нас проблема. Навіть біда. Ми більше не зможемо безкоштовно відправляти гуманітарні вантажі Новою поштою, бо Гуманітарна Нова пошта розірвала співпрацю з нашими партнерами ГО МаканД, які всі ці роки допомагали нам розрахуватися за доставку волонтерськими балами. Без можливості оплачувати посилки балами через програму підтримки волонтерів ми будемо змушені щомісячно витрачати десятки тисяч гривень на відправку та отримання гуманітарних вантажів. А у нас таких грошей просто немає, нам і без цього дуже складно закривати збори. Ми розуміємо, що Нова пошта - це в першу чергу бізнес і їм треба якось заробляти. Ми дуже вдячні їм за роки постійної підтримки. Але ми намагаємось допомагати людям в прифронтових областях - як військовим, так і цивільним - і без підтримки Нової пошти нам буде надзвичайно складно це робити. Дуже сподіваємось, що нам вдасться знайти якийсь компроміс. А якщо ні - нам лишається лише покладатися на підтримку спільноти. На вашу підтримку. Хто чим може. Хтось допоможе з відправкою, хтось задонатить на пальне, хтось поділиться промокодом знижки на доставку, хтось просто поширить пост.Я вірю, що разом ми подолаємо цю проблему. Тому що це важливо. І тому що іншого вибору у нас немає. Разом ми впораємось з усім.—🫙 Збір на інструменти та матеріали для відновлення уражених ворогом позиційhttps://send.monobank.ua/jar/5KRjvQYbnj💳 Номер картки банки4874 1000 2622 3183🧾 Інші способи задонатити:https://t.me/PonaduseMkUa/340
Друже, набір до лав патрульної поліції Миколаївської області триває! 👮‍♀️👮‍♂️Ми чекаємо на відповідальних, амбітних, ініціативних та небайдужих колег, на яких можна покластись.Вимоги до кандидатів на посади у патрульній поліції:▪️громадянство України▪️вільне володіння українською мовою▪️вік від 18 років▪️повна середня загальна освіта▪️посвідчення водія категорії В 👉🏻Заповнюй анкету тут: https://anketa.patrolpolice.gov.ua/Дізнатися більше можна за посиланням: https://my.patrolpolice.gov.ua/requirements/Добірка інформації про етапи відбору👇🏻Конкурс складається з окремих етапів. На кожному кроці наші фахівці завжди готові порадити або надати допомогу. ⠀📝Заявка на участь у конкурсі:Заповнення анкети та надання необхідних документів.⠀🖥Тестування:Оцінка рівня логічного й аналітичного мислення та знання законодавства.⠀🚑Медичне обстеження:Медичний огляд з метою встановлення придатності кандидатів за станом фізичного та психічного здоров'я.⠀🏃🏻‍♂️Перевірка рівня фізичної підготовки:Вправи на силу та витривалість.⠀⠀👮🏻‍♂️Співбесіда з поліцейською комісією:Оцінка відповідності кандидата вимогам до посади. Залишились питання? Телефонуй 0674005379 — наш інспектор з рекрутингу радо відповість на них!До зустрічі на службі! 🚓🇺🇦#mykolaivpolice #патрульнаполіція #ПорядокЦеТи #policeukraine #patrolpolice #служититазахищати #mkpolice
Зазвичай ми намагаємося бути стриманими в оцінках окремих державних ініціатив.Проте пройти повз чергову роздачу «1000 грн на пальне» вже просто не можемо.Ми знаємо, що Зеленський постійно вимагає від Уряду різних програм підтримки для населення. І це добре.Але проблема навіть не лише в самих програмах, а й у тому, як вони реалізуються. Часто люди банально не розуміють, як ними скористатися, і змушені проходити цілі «квести».Прикладів достатньо. Щоб отримати дитячі виплати, потрібно оформлювати спеціальні картки, а для цього — оббігати пенсійні фонди та відділення «Ощадбанку». «УЗ-3000» була і зникла, але так і незрозуміло, які реальні результати вона дала і хто нею скористався. «Національний кешбек» — спочатку отримай картку, а потім ще спробуй кудись його витратити.У підсумку замість системної політики підтримки Уряд щоразу просто відкуповується «роздачею грошей».І при цьому очевидно, що ці кошти можна було б спрямувати на тих, кому допомога справді критично потрібна — ветеранів та їхні родини. Але про що тут взагалі говорити, коли в нас міністр у справах ветеранів навіть елементарно не знає, скільки в Україні ветеранів?Усе це разом наштовхує на думку, що в оточенні президента зараз, на жаль, критично мало людей, які не бояться ставити під сумнів ці ініціативи і прямо говорити йому, що вони не даватимуть бажаного результату.