Source
Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Продовжуємо спостерігати, як вже ранком 5 квітня 2025 року демонтували...
1 700 Views/Reach
2025-04-09 09:56
Message №3763
Продовжуємо спостерігати, як вже ранком 5 квітня 2025 року демонтувалися останні 11 балок останнього прогону старого шляхопроводу біля станції метро "ДАРНИЦЯ" в Києві: https://www.youtube.com/watch?v=ditHYITlJrMЦя частина огляду вийшла трохи довшою за першу, але в ній ви побачите самий екшн. Балки знімалися зі швидкістю по 2 на годину. Останні дві перебували в дуже поганому стані. Існувала реальна загроза, що вони можуть не витримати транспортування в повітрі і луснути навпіл під час перенесення з опор на землю. Саме тому і потрібна була тривала підготовча робота з захисту метрополітенівської інфраструктури, яку ми з вами спостерігали протягом ночі в першій частині відео.На щастя все обійшлося. Працівники підрядника, "Автомагістралі-Південь", та кранівники з "Прімекс-Ніки" все зробили чітко. Балки стропилися не по кінцях, що б збільшило загрозу несподіваного руйнування в повітрі, а ближче до центру. Як результат - прогін над лінією метро повністю розібрали до 13-ї дня. І навіть, вже після мого від'їзду з майданчика, в той же день встигли прибрати ригелі останньої старої опори біля колій. Хоча попередньо рух метро на лівобережній частині "Червоної гілки" призупинявся на дві доби, але реально весь обсяг запланованих робіт встигли виконати за добу і вже у неділю 6 квітня кияни та гості столиці користувалися метро у звичайному режимі.