Source
Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Що нового маємо на лівобережних підходах Подільсько-Воскресенського мо...
2 200 Views/Reach
2025-04-10 12:57
Message №3764
Що нового маємо на лівобережних підходах Подільсько-Воскресенського мостового переходу на Русанівських та Воскресенських садах в Києві: https://www.youtube.com/watch?v=8RN9jdbvzb8Новий виїзд для автівок на дорогу уздовж трамвайних колій в напрямку Троєщини/Райдужного все більше вимальовується у підпірних стінах. В трамвайному тунелі між Воскресенськими та Русанівськими садами, який тимчасово стане автомобільним, допоки за залізницею збудують основну розв'язку, завершують підготовчі роботи до влаштування подушки під дорогу. А від тунелю і до Центральної Садової і взагалі все вже готове до асфальтування. Дехто з моїх глядачів-дописувачів навіть вже прийняв вкриту чорним бітумом ЩПС-подушку за асфальт, але поки ні. Не він. Хоч і вже дуже близько. Між 26-ю опорою ПВМП та Центральною Садовою теж маємо прогрес: завершена основна робота по водовідведенню з нової дороги і вкладено перший шар ЩПС на всій протяжності майбутнього другого технічного з'їзду. Подробиці всього переліченого і ще дещо цікаве дивіться у видео.