Source
Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | На розв'язці біля Віти-Поштової та Боярки на Одеській трасі М-05, трох...
1 500 Views/Reach
2025-03-12 20:50
Message №3715
На розв'язці біля Віти-Поштової та Боярки на Одеській трасі М-05, трохи не доїжджаючи до Глевахи, - маємо цікаві зміни за короткий термін від попереднього лютневого огляду: https://www.youtube.com/watch?v=QTirsm0cbjwПеремістили рух транспорту на лівий проїзд, на нову плиту тунелю. Правий перекрили і там будують другу частину тунелю. Вже підготували палі зовнішньої стіни до в'язки каркасу ригельної насадки, розпочали готувати каркас відкрилку, на внутрішній стінці і другому відкрилку збивають оголівки паль та "розпушують" арматуру. Підрядник, "Автомагістраль-Південь", повідомив, що досліди лабораторії виявили стан всіх паль придатним для використання (були сумніви, але вони не підтвердилися). Так само, як і стан частини накривної плити тунелю, якою зараз відкрито рух. Палі та плиту влаштовував попередній підрядник до початку Великої війни. Через російське вторгнення конструкції не були законсервовані та належним чином передані замовнику. Тому новому підряднику довелося замовити дослідження, щоб прийняти на себе відповідальність за кінцевий результат з використанням того, що було частково побудовано до нього.Продовжують поглиблювати "корито" в'їзду в тунель. Розпочали розкопувати "корито" також і на виїзді. Але земляні роботи гальмуються інженерними мережами, питання переносу яких ще остаточно не погоджено.Маємо помітний прогрес по земляних роботах та в облаштуванні складної системи водовідведення на майбутній кільцевій розв'язці біля траси, що є частиною загального задуму розв'язки, яка добудовується. На розворотній "підкові" роботи поки що не проводяться. Інші подробиці ви можете подивитися та послухати в запропонованому відео.