Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач
Added 14 Jul 2024

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач

@PavelAvdokushyn
Number of subscribers: 2 527
Photos: 1,830
Videos: 14
Links: 2,040
Description:
ПАВЛО АВДОКУШИН: незалежний інфраструктурний оглядач. Україна. Огляди та новини будівництв та ремонтів соціально значущих об'єктів інфраструктури Канал: https://www.youtube.com/c/PavelAvdokushyn
Source

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | На шляхопроводі на Новокостянтинівській (Поділ, Київ) розібрана вся пр...

На шляхопроводі на Новокостянтинівській (Поділ, Київ) розібрана вся прогонова будова і демонтовано 9 проміжних опор з 12: https://www.youtube.com/watch?v=c0YA236XzeEНа початку вчорашньої зйомки все виглядало так, наче для мене, як для вашого оглядача, видався невдалий день. Приїхав на майданчик і побачив, що зафільмувати для вас щось цікаве не зможу. Ті опори, що готували до демонтажу, вже виявилися заваленими на заздалегідь підготовлені ґрунтові подушки. Балки всі зняли та вивезли. Більшість рутинної роботи я вам вже показував раніше. Огляд міг би вийти "черговим" і нічим непримітним. АЛЕ ЗНЕНАЦЬКА...Оце АЛЕ мене часто рятує, завдяки чому в результаті ви бачите цікавий випуск і навіть не знаєте, яким би він міг вийти нудним, якби я вам про те не зізнався 😉Отже маємо в ньому дві цікавинки. Спочатку мені пощастило зафільмувати для вас цілих два проїзди "неіснуючого" (за думкою скептиків та ботів) потягу. Спочатку він їхав за вагоном. Потім вже тягнув вагон з "закинутої" (на думку тих же людей) промзони кудись в напрямку залізничного вузла. В процесі цієї події впевнився, що і світлофор нещодавно встановлений працює, і шлагбауми цілком виконують свою функцію. Доречі останні там, як виявилося, ну дуже "в тему". Адже потяг виїжджає з вузького коридору одразу на переїзд і автівкам його просто не видно. Так само, як і машиніст не бачить автівки до останньої миті. Друге щастя "впало" на мене, коли мені надали фрагмент відео з падінням однієї з попередніх опор. Красиво! Самі побачите.Ну і про рутину. Готові вже три каркаси для ригельних насадок. І майже готовий четвертий. Ростверки визнані придатними до використання і в них вже почали забурювати отвори для арматурних анкерів під стійки. Представник підрядника зазначив, що фахівці, що обстежували ростверки, чимось їх просканували і дійшли висновку, що бетон там набагато потужніший за сучасний (набрав міцність за десятиліття в землі) в перебуває в хорошому стані. Багато вже підготували опалубки під нові стійки і будуть вони не зовсім циліндричними, як я про те розповідав, а скоріше прямокутними в плані, але з закругленими боковинами. Красиві.Отже, скоро будемо спостерігати, як новий шляхопровід "постає з руїн та попелу" 👍