Source
Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Не встигла ще "охолонути" моя камера після попереднього огляду реконст...
1 400 Views/Reach
2025-03-13 20:02
Message №3716
Не встигла ще "охолонути" моя камера після попереднього огляду реконструкції шляхопроводу біля станції метро "ДАРНИЦЯ" (Київ, перетин пр.Броварського з вул.Будівельників), як вже довелося знов їхати туди та фільмувати для вас цікаві новини: https://www.youtube.com/watch?v=NOKWz2bCDSYПопередній огляд хоч і давав трохи надії на те, що новий шляхопровід буде таки збудований, бо я вже показав вам навіть свіжі палі його майбутніх опор... Але те, що на старому шляхопроводі все ще не був демонтований остаточно навіть перший прогін, давало підстави скептикам писати в коментарях, що ця реконструкція затягнеться на роки. Але вже через кілька днів після публікації останнього відео мені почали писати оптимістично налаштовані глядачі і повідомляти, що "процес зрушив з місця". Що саме і куди зрушило я не міг не пересвідчитися особисто і ось маємо нарешті позитив: перший прогін повністю демонтовано, проїзд Броварським з боку парку "Перемога" підготовлено до переведення на нього руху (доречі, щойно з'явилися офіційні повідомлення, що це відбудеться вже завтра, тобто 14 березня), а це означає, що ніщо не заважає тепер працівникам підрядника швидко розібрати останні два старих прогони і в повній мірі "ся віддати" новому будівництву.Доречі, на нульовій опорі з боку "Перемоги" палі вже готові до складання каркасу і бетонування ригеля. Відбулися і ще деякі зміни, але про них ви дізнаєтеся вже під час перегляду відео.