Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - газета "пальоний Володимир"
Added 14 Jul 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Number of subscribers: 6 867
Photos: 9,650
Videos: 898
Links: 2,520
Description:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]

👥 Number of subscribers

6 867
Average/Day:: -7
Average/Week:: -61
Average/Month:: -288

👁️ Average views per message

1 754
Average/Day:: 1,770
Average/Week:: 1,997
ERR: 25.54%

📊 Messages per Day

3.8
Last day: 6
Week average: 4.9
Average per day: 3.8

Name change history

газета "пальоний Володимир" 2025-08-22
Пальоний Володимир 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ПО СЛІДАХ НЕДАВНЬОЇ 56-ої ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ МІСЦЕВИХ ДЕПУТАТІВ ( публікація з 3 -х частин) .Частина перша - ЖИТЕЛЯМ РАЙОНУ МИНУЛОГО ЦУКРОВОГО ЗАВОДУ ПОКИ ЩО НЕ ВАРТО ЗАПАСАТИСЯ ПРОТИВОГАЗАМИ . ПОКИ ЩО ...Розгляд проєкту рішення про затвердження концепції індустріального парку на території минулого цукрового заводу на цій сесії знову був ініційований депутаткою-чиновницею Виваль саме в тій редакції , що виносилась на попередній сесії в лютому місяці. Нагадаю , що на минулій сесії цей проєкт рішення не забрав необхідної кількості голосів ( "за " проголосувало 16 депутатів) . Цього разу -"За"- проголосувало лише 14 депутатів . Отже, " За "-за концепцію в редакції Тзов "Волинська біоенергетична компанії" проголосували від пп "За майбутнє" восьмеро - депутати - А.Гнатюк , С.Радкевич , А.Радкевич .А.Принда , М.Савельєв ,І.Юхимюк, Ю.Крижановська і міський голова І ..Пальонка. , від пп "сила і н-честь "-двоє -А.Лукянюк , В.Петрук, від "батьківщини " один - С . Литвин, від "громадянської позиції "( троє) - Р.Горошкевич , .П.Горошкевич "і звичайно як і очікувалось Виваль.Принагідно варто зазначити , що цього разу вже "проти " голосувало 4-ри депутати - М.Юнак ,Р.Савюк, Л.Столярчук, Л.Дмитрук.Перед голосуванням міський голова надав слово керівнику "Волинської біоенергетичної компанії" , правда" забувши "поставити на голосування питання про можливість його виступу , так як це часто бувало в залі коли хтось( не депутат) просив слова на виступ по важливих питаннях . На деякі питання депутатів М.Юнака та Н.Василець відносно детального плану територій та процедурного проходження цих питань керівник "Волинської біоенергетичної компанії " не зміг відповісти зрозуміло . Не почули і від нього чи будуть зміни в редакції концепції відносно видів діяльності, що передбачаються на території індустріального парку . Як же далі може розвиватися ситуація з погодженням концепції індустріального парку ?Сценарій перший . На мою думку , якщо місцева влада дійсно турбується про інвестиції та розвиток міста , то логічно вона повинна звернутися до акціонерів Тзов "Волинська біоенергетична компанія" з пропозицією внести в текст концепції зміни і прописати чіткі позиції про неможливість розміщення на території індустріального парку підприємств , які займаються виготовленням ( виробництвом ) небезпечних для здоровя людей речовин , зокрема отруйних, канцерогенних та токсичних і виробництв в результаті яких будуть шкідливі викиди в атмосферу та попадання їх в грунт . Звичайно , якщо "Волинська біоенергетична компанія " має намір дійсно займатися інвестиціями , то звичайно в цій концепції є ще ряд інших виробництв в які можна інвестувати кошти і "які не несуть загрози для життя і здоровю людей . В подальшому можна внести вже оновлену концепцію ( з змінами ) на розгляд депутатів і можна тоді реально сподіватись на позитивне голосування .Сценарій другий . Як бачимо частина депутатів , зокрема з Виваль і з міським головою вперто голосують саме за концепцію в редакції "Волинської біоенергетичній компанії " і як бачимо ,керівник "Волинської біоенергетичної компанії" ні словом в залі не висловився за внесення змін в концепцію , яка б зняла всі застереження містян .Як зауважують деякі жителі , тут складається враження ,що можливо існує вже договорняк "між сторонами ... А це означає ,що будуть ще спроби поставити на голосування саме цю концепцію ще не раз ...Сценарій третій ( малоймовірний) - зараз цю концепцію не виносити на голосування депутатів , але ж....десятки гектарів землі майже в місті точно не дадуть спокою певним особам , поки ця земля не їхня або буде можливість віддати її з власною вигодою .... Далі буде частина друга з аналізом інших рішень депутатів на цій сесії ...
⛔️У Володимирі мер та його радник були присутні на відкритті політичного проекту під назвою "Захист Держави", що підтосувала назву під громадську організацію.Дана ГО має структуровану мережу осередків, а члени чи представники на місцях отримують непогану таку собі заробітну плату - від 28 до 60тисяч гривень на місяць.Зарплата залежить від середньої кількості жителів того чи іншого міста.Фактичним засновником організації є такий собіпрофесійний політичний заробітчанин, юрист з Києва - Юрій Пригаровський.Відомий політичним шахрайством ще з 90хВін працював в десятках штабів – від партії Зелених до Слуги народу. Був довіреною особою кандидатів у Президенти Віталія Кононова та Анатолія Гриценка. Останній привів в міську раду таких зрадників як Виваль та брати Горошкевичі.Скриншот з сайту пошуку роботи На лексусі Пригаровського декілька років їздить інспекторка Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Ірина Панченко, що вона вказала у власній декларації.Отож вітаємо чергову псевдоорганізацію, котру відкрив недолугий мер Пальонка і його радник-тцкашнік. Звичайно надавши приміщення за безцінь.А очолила ГО одна з членькинь ветеранхабу, заступника взяла теж звідти.Хочете стати черговим політ проектом - радо просимо вступати туди)))))Совпаденіє? Не думаю...Ганьба чи ссаки?Пишіть свої думки.
Ось вам і докази про Надьку-пулємьотчицюГаньба , позорище , опозорили на всю Україну місто Володимир , вже європейські ЗМІ це усе транслюють , з січня Надьки та у всіх соц мережах благали про допомогуСидіти в штабі отримувати не малу зарплату і не знати що діється на позиціях - це тягне на ростріл від командира роти до старшини під час війни. А їх понизили в званнях і все,що вони не мали зв'язку з хлопцями? Потрібно зробити ротацію всіх хто винен на позицію де були хлопці!Допомога ворогу 100 відсотків , ганьбіща , сніг їдять хлопці , європейські волонтери по перекривають усі канали , і буде «ви мене щось запутали», тьфу !!!!!ганьба. Пизда гнила!Злочинний випадок з нашими захисниками які голодали на позиціях. Але після пояснення певних осіб виникає більше запитань ніж відповідей. Прес-офіцер 14-ї запевняє що про цю ситуацію взнала тільки на передодні публікації в соцмережах і відразу сконтактувалася з дружинами бійців "у месенджері". Дружини натомість стверджують що з січня місяця дзвонили і писали всюди. Їх дописи на сторінках 14-ї у соц.мережах "витиралися"!!! Це в кращих традиціях і гнилої влади пільонки-гузя!!!Пані Анастасія навіть приходила у місті у частину, зустрічалася і теж повідомляла. Питання- з ким у частині зустрічалася пані Анастасія, чому та людина, службовець , не відреагував і проігнорував. Чи не потребує випадок ігнорування і неповідомлення оцінки і реакції і можливого дисціплінарного покарання? Хто "веде " сторінки 14-ї у соц.мережах, якщо пані Замрига взнала тільки "на передодні"?Відео цілком тут: https://youtu.be/POvbU5cFSCw?si=eiZb5vO7EgBfTDeY⚠️Канал звертається до комбрига Максімова - просимо вигнати нахєр таких як Надька, бо вони працюють на ворога, а не на перемогу. ‼️Не зробите це - позбираємо докази використання зарплатних карток військових командуванням 14ОМБр. Інформацією володіємо досконало
Регіоналка та поціновувач руського міра, а тепер писанкиня 14 ОМБр після виборів 2020 року ( котра до цього виконувала вказівки обливати брудом політичних опонентів), знайшла своє покликання у 14ОМБрЯкби Надька була порядною жінкою, то ми б усі знали, які слабкі місця треба підсилити, де краще допомогти та в чому краще промовчати.Але цей весь час Надька мовчала. Бо Надька завжди виконує завдання, які ставлять перед нею начальство.І не важливо, чи це регіонали з 13ти тисячним колективом, чи це військові командири.Власне ті командири, які забирають картки у службовців і відправляють їх в останнє бойове, спокійно користуючись їхніми коштами...Надька буде завжди писати про переможну перемогу, а не про ті речі, які треба терміново виправити та покращити. Журналістка з неї завжди була нульова.А відсосавши у правильних пагонів, відразу стала майоркою. Якби родичі та й самі військові не оприлюднили нелюдське відношення кончених командирів до них, то ми б нічого так і не знали.Але Надька не здається, вона завжди найде виправдання, де скаже, що важка логістика.... Тобто хлопців кинути на призволяще вони можуть, а от забезпечити їм належне виконання наказів, це блять велика проблема. В це ж не місяць навіть не два було. Ви самі бачили ці фото...Великими потугами (як пише Надька) вони доправили харчі. Блять. Вони на фото...Особисто ми впевнені, завдяки підсиленню 14ОМБр відомим ресторатором Приндою, харчування у бійців стане на вищому рівні позаяк особисто Принда привітав Максимова з прийняттям Стяга бригади під керування!https://t.me/PalionyjVolodymyr/12466?single
Неначе люди подуріли,Німі на панщину ідутьІ діточок своїх ведуть!.. Взнали слова ТИТАНА. 23 квітня 2026 року на сесії міської ради Володимира, вкотре спробували довести, що Тарасові слова відносяться до всіх ситуацій і універсальні. Частина жителів громади, чітко розуміла, чим може нашкодити піроліз автошин. А, ось окремі депутати, видно з творчістю Шевченка не знайомі, то захотіли панщини .... Діяння прес - хати по вул. Данила Галицького, дало зворотній процес і Концепцію не затвердили, а голосів поменшало. Керівники певних установ, не дозволили активістам полишити робочі місця, не прийшли і жителі під раду. Але, і це допомогло.......Трохи про секцію С , КВЕД ДК 009:2010. Бо, в концепції було вказано, що може відбуватись діяльність на основі неї в парку. Відкриваємо КВЕД і бачимо, що секція С має назву ПЕРЕРОБНА ПРОМИСЛОВІСТЬ. Далі бачимо, що там 24 розділи 95 груп і 230 класів. Затверження концепції вело б до того, що піроліз автошин, то точно вид діяльності з секції С. То цифра коду 20, то : " Виробництво хімічних речовин і хімічної продукції". Згадаємо, що піролізом отримуємо - піролізну олію ( мазут), карбон( сажа). Взагалі цифра 20, то код для хімічних процесів. Піролізний газ, класифікується, як промисловий газ. Тепер по толишньому цукровому. Для його основної діяльності потрібна сировина - цукровий буряк. То колгоспам, партія доводила план, а реальність змінилась. Тому, зразу якби було бажання, потрібно було думати про розвиток інших видів промислової діяльності. Раз так, то керівником повинна бути людина, грамотний інженер, таким повинен бути і головний інженер з різностороннім досвідом. Але диво, керівник чомусь з юридичною освітою. Проходить 10 років, і виникає бажання грошових вливань з бюджету. Час іде, побачимо нові намагання і нові наміри.........*Віктор Павлюк
⚠️Найдорожче виборча кампанія обійшлась переможцю передвиборчої гонки Ігорю Гузю – 300 тисяч гривень. 72% з них пішли на рекламу в медіа.Всього 3600 гривень отримали від Ігоря Гузя інтернет-видання «Буг» та «Кордон». Проте, протягом місяця тут вийшло по дев’ять матеріалів з ознаками реклами.Ці видання пов’язують із самим нардепом та його командою. Директором громадської організації «Фундація суспільних перетворень», яка отримує кошти за розміщення реклами на «Бугові», є той самий Андрій Хведчак – помічник Ігоря Гузя і спонсор його виборчої кампанії, серед засновників – також помічники та друзі політика.Директором Громадської організації «Фонд підтримки поліських територій», яка отримує кошти за рекламу на «Кордоні», є інша помічниця політика – Валентина Степюк. Серед засновників – експертка Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» Оксана Киричук. Перед парламентськими виборами пішла допомагати волинському осередку партії «Голос».Майже 70 тисяч з виборчого фонду кандидата пішло на виготовлення друкованих агітаційних матеріалів, ще 16 тисяч – на оренду приміщень для зустрічей з громадянами для агітаційних заходів.На «Кордоні» майже півгодинне відеоінтерв’ю з Гузем записує його помічниця і спонсор виборчої кампанії Олена П’яних (Маюк)Таким чином, в 19 окрузі у фінзвіти кандидатів не потрапили щонайменше 2,2 тисячі доларів витрат на «Facebook», себто близько 57 тисяч гривень. Найбільше (1,4 тисячі доларів) оминули фінзвіт Ігоря Гузя. Щодо цього питання нардеп порадив звертатися до нього письмово.Ще одна спільна риса для всіх кандидатів: у жодному звіті немає витрат на зарплату чи гонорари працівників виборчих штабів. Навіть людей, які займаються грошима – розпорядників виборчих фондів.У фінансовому звіті Ігоря Гузя вказано 7500 гривень на виготовлення відеороликів. Ця сума видається замалою, зважаючи на 20-хвилинний фільм про роботу нардепа та десяток роликів у соціальн их мережах.– В мене є група людей, які на безоплатній основі мені допомагають, допомагали і будуть допомагати з відеоматеріалами. Я не можу всього відслідкувати, хто який ролик робив, але такі люди є, – по яснив Гузь.В жодному фінзвіті кандидатів 19 округу немає витрат на проведення на початку червня соціологічного дослідження електоральних настроїв виборців Українським центром ім. Разумкова. В рамках дослідження було опитано 806 респондентів. За його результатами, майже 51% виборців збирався підтримати на виборах Ігоря Гузя.Вперше дані цього дослідження з’явилися в інтернет-виданні «Буг» – 17 червня о 09:51. Згодом його передрукували десятки ЗМІ. І лише наступного дня ці дані з’явилися на сайті самого дослідницького центру. Однак, ніде не вказано замовника дослідження, що  є порушенням.– Це дослідження проводилося в рамках нашого проекту, результати якого ми будемо презентувати в середині жовтня. Проект передбачав загальнонаціональне дослідження, а також в кількох одномандатних округах. Вони були вибрані випадково, – пояснив генеральний директор Центру Разумкова Анатолій Рачок.– Чому дані цього дослідження з’явилися в ЗМІ раніше, ніж на вашому сайті?– Ми також люди, також маємо відпускну кампанію, не завжди все можна оперативно зробити і дати. Значить, щось з’явилося раніше, чи технічно, чи з інших питань. Це не було контрактне дослідження когось з кандидатів в нардепи, це було наше власне дослідження. Оскільки, результати цікавили і журналістів і громадян, ми н ими ділилися.Питання про дослідження ми поставили і депутату Ігорю Гузю. Він нічого не сказав, про «проектну діяльність Центру Разумкова».– Дослідження опубліковане до старту виборчої кампанії, – коментує Ігор Гузь дослідження Центру Разумкова. – Все, що до початку виборчої кампанії – це договірні стосунки громадянина, а не кандидата. Це мої стосунки, чи стосунки якоїсь структури з Центром Разумкова.
Ніколи такого не було і знову сталося. СБУ, Нацполіція та ОГП викрили депутата Полтавської міськради на незаконному збагаченні на понад 340 млн грн. Мова йде про Олександра Калуцького — депутата Полтавської міської ради, який був обраний від партії "За майбутнє".Служба безпеки та Національна поліція задокументували нові злочини депутата Полтавської міської ради, якого у жовтні 2025 року викрили на махінаціях з декларуванням прибутків.Тоді фігурант «забув» зазначити у своїх деклараціях про майновий стан криптовалют та операцій із віртуальними активами на суму 200 млн грн.Наразі встановлено, що депутат додатково намагався приховати від фінансової звітності 340 млн грн невідомого походження.За даними кіберфахівців СБУ, впродовж 2022 - 2025 років посадовець через підставних осіб перераховував кошти на власні криптогаманці, не вказуючи їх у деклараціях і податковій звітності.На підставі нових доказів протиправної діяльності фігуранту повідомлено про підозру за ст. 368-5 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення).Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі.
❤️Ці кілька голосів за них вирішують Всю Вашу сутність в громадіВ боксі - по вазі, в футболі - по лігах, гроші - по номіналу. А, вага депутатів міської ради - не визначається. Головне пройти, а там підняті руки - однакова вага.««« Сама найбільша фракція "ЗА МАЙБУТНЄ. Депутатів 11(одинадцять).набрані голоси :Савельєв - 287, Юхимюк - 287, Гнатюк - 262, Радкевич Ганна - 185, Крижановська - 137, Принда - 136, Радкевич Сергій - 118, Дьоміна-Лапчук - 75, Новосад -59, Ярош - 43, Романюк -36 ;»»». ««« "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" : Горошкевич Павло, Горошкевич Роман, Виваль - 37. Веремеєнко -107, фракцію залишив, тобто єдиний - позафракційний;»»». ««« Фракція " ЄС " : Василець, Дзядук - 66, Чайковська - 64, Корнійчук - 20»»». ««« Фракція " БАТЬКІВЩИНА ": Свідерський, Жуйвода - 96, Дмитрук - 74, Литвин -19; »»». ««« Фракція " САМОПОМІЧ "; Зінкевич, Тимосевич - 56, Панасюк - 43;»»». Фракція " СіЧ "; Петрук - 99, Лук'янюк -83, Атаманчук - 51, Ващук - 49;»»». ««« Фракція " СЛУГА..."; Юнак, Савюк -99, Венгер - 77, Столярчук - 59;»»». Це, теперішній склад, не торкався припинення повноважень окремих і заміщення з партійних списків іншими. Якщо, біля прізвищ не вказані голоси, це депутати за №1. Пройшла партія, пройшов " вождь". Вперше врахована гендерна градація. В кожній п'ятірці партійних списків - три кандидата одної статі, два іншої. Також, важливий номер в списках. Тому по гендерній градації пройшли жінки, з незначною кількістю голосів, а також чоловіки поближче до " вождів ".
Цікаво що про це думають військові які вписувалися за Поліщука. І скільки ще нам чекати аудиту у Володимирській мерії, де горбатий з пальоним розікрали землі під котеджі на кожній вулиці Поки їхні побратими захищають нас на фронті цей здоровий і молодий чоловік сидить під фіктивною бронею 😨💶💶💶 16 квітня Державна аудиторська служба України нарешті повідомила, що знайшла у бюджеті Луцька за 5 років порушень на суму 800 млн грн, з яких 400 млн грн - збитки😱Фінансові невідповідності стосуються діяльності Управління капітального будівництва Луцької міської ради та маніпуляцій з житловим фондом громади. "Через сумнівні рішення посадовців місто недоотримало десятки квартир вартістю понад 75 млн грн, а забудовникам роками "пробачали" несплачені до бюджету міста мільйони від пайової участі"🤷— йдеться у повідомленні Держаудитслужби. Крім цього, аудит виявив, що ряд забудовників, які неодноразово отримували земельні ділянки, не сплачували роками пайові внески на розвиток інфраструктури міста, хоча розпочали будівництво ще до січня 2021 року🙄. Наразі матеріали з результатами аудиту бюджету Луцької міськради готують до передачі в правоохоронні органи. Але ніякі прізвища ще не лунали🥸Може ше вийти так, що знаючи нашу правоохоронну систему, не всі матеріали дійдуть до адресата. Тему аудиту в міській раді активно розкручувала колишня опозиція в особі "Свідомих".🧐Але по факту може виявитися, що мер Ігор Поліщук вийде чистеньким з води. А серед хитровимаханих порушників-забудовників озвучать і прізвище головного спонсора "Свідомих" Андрія Покровського. Це буде дійсно забавно…😎 https://dasu.gov.ua/ua/news/5486?fbclid=IwVERDUARNrqNleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeuexHY45TYKrxv_V2E6jgrh3aDpSDczP31bwx7Vkv47ng5isBsCWbARfET1w_aem_Hq49ji2xudIA0IFoe3WInw
▶️Це не беззахисних в'язати бандою по 10 чоловік на одного разом з тецекашниками. Хто ще думає, що поліцейські і влада їх захистить? Бо вони годуються живують і жирують з ваших податків?Київ. ГолосієвоПодвиг в БРОНЖИЛЕТІ та з табельною ЗБРОЄЮСкиливі ментовськи гниди у формі і при виконанні КИНУЛИ ЦИВІЛЬНИХ під час вуличної стріляними придурка з карабіном і без броніка - це вирок! Не переймайтеся - судячи з відео, жоден мент та чиновник не постраждав. Можливо цього б не сталося, аби в поліцію не приймали тих, хто прийшов ухилятися від військової служби та грабувати громадян.❗️Рахую, громада має вимагати публічної страти тих ментів та законодавців, які не спромоглися забезпечити безпеку громадян під час конфлікту. Міністра та голову правового комітету ВРУ - у відставку та під слідство за службову недбалість!⁉️ що робити?Носіть зброю пані та панове. Краще «сидіти» живим, ніж лежати мертвим!Памʼятайте, коли Конституція «на паузі» з слів гаранта Конституції - тоді і все поза законне на паузі. Користуйтеся цим щоб захистити себе. Васильченков Дмитро Васильович раніше служив у військовій частині А 1978 (це 55 окрема артелерійська бригада "Запорізька Січ")..Знайшов справу терориста… в суді він уродженець м. Києва. Ще дві справи проти пенсійного фонду які він виграв, як український військовий на пенсії.Клименко доручив провести розслідування..На відео, яке опублікували очевидці у мережі, видно, як патрульні тікають, почувши звуки стрілянини..Окрім того, поліцейські залишили без захисту цивільних громадян, зокрема дитину.. ПСГероям - славаВсе інше - Еліті !https://youtube.com/shorts/lqIgDEqIm1w?is=GK4dZiVqBXKq0TVb