Source
КУЧЕРЕНКО Online | Стосовно спроб штучного «скандалу» навколо «дефолту» Укренерго, який н...
488 Views/Reach
2025-06-11 09:07
Message №5427
Стосовно спроб штучного «скандалу» навколо «дефолту» Укренерго, який нам намагаються навʼязати прихильники зовнішнього управління.На мою думку ніякого «скандалу» нема - є банальна спроба шантажу з боку певної групи осіб з намаганням зберегти свого кадра на посаді.Задаюся простим питанням:10 років «Нафтогаз» був немов би під потужним зовнішнім управлінням «незалежної наглядової ради».Це хоч якось вберегло від бездарного та корумпованого управління з боку псевдо менеджерів-авантюристів та катастрофічних фінансово-економічних наслідків для компанії та нас усіх??Чи може це вберегло Укренерго, яка показала 37 млрд грн збитків за минулий рік??Тому, мабуть, треба просто спокійно розібратися та уважно прочитати всі документи та статути перед тим як розганяти «зраду».Очікую реакцію голови комітету Геруса на мою пропозицію провести засідання комітету з енергетики з цього приводу.Кредитор має право на контроль за фінансами компанії - це не дискутується. Але головне в цьому питанні це відповідальність акціонера, тобто Кабміну чи Міністра.Та неминучість жорсткого покарання останнього у випадку провалу. На кшалт «китайського» або «південнокорейського», де періодично розбираються із своїми президентами.«Індульгенції» не повинен мати ніхто - ось найкраща запорука «ефективного управління».