Source
КУЧЕРЕНКО Online | Так завжди буває - думаєш про якусь проблему та про те, як її правильн...
443 Views/Reach
2025-06-14 13:38
Message №5436
Так завжди буває - думаєш про якусь проблему та про те, як її правильно описати, а тут зʼявляється хтось хто читає твої думки.Для всіх професійних енергетиків національного (!!) рівня очевидним є той факт, що НАЕК Енергоатом та його очевидне монопольне становище на енергоринку є реальною загрозою для конкурентного ринку електроенергії. Для мене особисто це було зрозуміло ще до запуску нового енергоринку в 2019, але його прихильники завжди переконували що існуюча модель та правила роботи ринку (НКРЕКП) разом з всілякими REMIT не допустять монополізації та спотворення конкуренції.В даному випадку вдячний професійному енергетику та одному з засновників нинішньої моделі енергоринку пані Буславець за чітке формулювання своєї позиції.Погоджуюся також з аналізом інших факторів.Готуємося до фахового обговорення цієї проблеми на майданчику ТСК з ціноутворення в енергетиці.Сподіваюсь - всі розуміють як монополізація впливає на ціноутворення.Запрошуємо всіх стейкхолдерів до обʼєктивної дискусії - ситуація на «ринку» спонукає до цього!