Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КУЧЕРЕНКО Online
Added 14 Jul 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Number of subscribers: 1 510
Photos: 1,780
Videos: 1,030
Links: 2,490
Description:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Source

КУЧЕРЕНКО Online | В чому суть київського псевдоконкурсу на управління будинками.Протягом...

Telegram community logo - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
489 Views/Reach 2025-06-03 08:31 Message №5398
В чому суть київського псевдоконкурсу на управління будинками.Протягом десятків років «в будинок» мали би заходити послуги, за які ми з вами платимо.Їх 12 обовʼязкових.Частина послуг поточні та «слідів» не лишають - прибирання підʼїздів, полив, прибирання снігу, прибирання прибудинкових, дератизація (щури), дезінсекція (комахи) тощо.Тобто їх можна виконувати відсотків на 20-30, але якщо ви своєчасно їх не заактували - довести щось потім неможливо.Просто щомісяця крадеться 2/3 наших грошей без жодного сліду.Частина послуг «сліди» лишає, їх результати можна «помацати».Ремонти поточні, ліфти, обслуговування внутрішніх мереж і особливо обслуговування димовентканалів.Якщо там нічого не робити і просто виводити гроші без всіляких робіт - це можна побачити та заактувати або зробити фотофіксацію.Всі ці послуги останні роки в Києві надавали 10 комунальних монстрів під назвою «керуюча компанія».Цих монстрів утворила КМДА в 2014 році замість сотні комунальних ЖЕКів в результаті «реформи» Петра Пантелеєєва.Кадровий комунальник Шевченківського району дуже добре розумів що він робить - концентрація та повний контроль за виведенням фінансових потоків керуючих компаній, які складаються з наших платежів.В цю гіпер монополію від додав ще свою диспетчерську (приватна юрособа, 100 млн грн на рік), ГЕРЦ (платіжна система), ГІОЦ (обчислювальний центр), якісь прокладки типу «Заубера», через які так само щорічно виводяться шалені кошти.Ті ж самі димовентканали, які ніхто ніколи не обслуговував в комунальному житловому фонді роками, дозволяли виводити «наліво» 60-70 млн гривень щорічно - просто не надаючи цієї послуги!Хто ж це побачить?!Зрозуміло що з цього потоку можна легко замовляти будь-яку «чорнуху» у всіляких «антикоупціонерів» обмеженого горизонту бачення.)Та нескінченно фоткатися на дахах київських будинків, імітуючи реальну копітку роботу.Головна основа цієї глобальної шахрайської схеми - відсутність акту виконання робіт по кожній послузі!Послуга нічим не «замикається» - а ось борги по ній формуються реальні і вишибати їх комунальники будуть дедалі все жосткіше! Навіть і не майте в цьому сумніву!Але кульмінація цієї епопеї відбулася саме цього року з проведенням так званого «конкурсу».Уявіть собі якби в результаті прозорого конкурсу в кожний будинок зайшов би новий управитель!Перше що він зробив би - це провів би аудит, акт дефектаціі, обстеження та викатив би це все своєму попереднику - керуючій компанії.Там грошей звісно нема бо «все вже вкрадено до нас».Тоді новий управитель просто був би зобовʼязаний поінформувати про це мешканців, бо на приведення будинку до тями треба гроші, а це підвищення ціни послуги!Далі - обурення людей, скандали, заяви в поліцію, карні справи, суди, скандали, покази всіх учасників схеми аж до самого кабінета Петра Олександровича, а можливо й на два поверхи вище.Уявляєте собі масштаби скандалу??Уявляєте собі електоральні та юридичні наслідки?!Цей сценарій був неприйнятним з самого початку для команди КМДА - саме тому «конкурс» не передбачав жодного іншого переможця крім тих же самих «керуючих компаній»!Які завжди до останнього моменту були підпорядковані фактично особисто Пантелеєву!Спробуйте зрозуміти тупіковість та незворотність цього замкнутого кола банального комунального рабства!Просто якийсь «вічний двигун»!Якщо ви нічого не будете робити - воно так і буде до повної руйнації вашого старого будинку. Забудовників, які хочуть там побудувати щось нове та коштовне - велика черга друзів та соратників КМДА.А ось куди дінетеся ви?! Чи ваші нащадки, які рано чи пізно отримають цю біду у спадщину?!Замисліться поки не пізно. Якщо все зрозуміло та погоджуєтеся в принципі - зробіть репост!План дій зʼявиться - було би з ким його реалізовувати?)Почніть з простого - обслідування стану вашого будинку, вимоги актів дефектиціі та технічного огляду та заяви в Національну поліцію на вашого управителя!