Source
КУЧЕРЕНКО Online | Борги киян за «центральне опалення»/ГВС більше 7 млрд грн.Це при тому ...
433 Views/Reach
2025-05-24 07:09
Message №5360
Борги киян за «центральне опалення»/ГВС більше 7 млрд грн.Це при тому що з точки зору закону тариф «занижений» і тримається лише на мораторію, встановленому Радою.Борги Київтеплоенерго за газ перед Нафтогазом рекордні по країні і в тому числі стали причиною гострого фінансового дефіциту Нафтогазу, який шукає гроші на закупівлю газу на зиму.Аварійність мереж стає вже «національною гордістю» столиці.В цій ситуації замість того щоби розбиратися з хронічною проблематикою в КТЕ та їх нарахуваннями киян КМДА приймає «стратегічне» рішення - фактично без конкурсу та без обґрунтування підняти вдвічі тариф на утримання будинків.Причому це підняття торкнеться в першу чергу незаможних киян в старих хрущівках та «панельках».Вся «конкуренція» в цьому секторі в Києві між різними субпідрядниками монопольних Керуючих Компаній зводиться до одного питання - куди, кому й скільки занести за право перемогти на тендері?! КМДА, Департамент, РДА чи КК?!Цю ситуацію звісно знають перевіряючі органи і свою «нішу» також вперто тримають.Звісно після «роздачі» грошей на якісну послугу не лишається.Тому при таких «правилах гри» та при такій «конкуренції» будь-які підвищення тарифів до жодного покращення послуги привести не зможуть.Ця модель вже багато-багато років тому відпрацьовувалася в Шевченківському районі на рівні районного УЖКГ, звідки в КМДА 10 років тому прийшли потужні «комунальні реформатори» районного масштабу.Ось так і живемо!(