Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КУЧЕРЕНКО Online
Added 14 Jul 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Number of subscribers: 1 510
Photos: 1,780
Videos: 1,030
Links: 2,490
Description:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Source

КУЧЕРЕНКО Online | Борги киян за «центральне опалення»/ГВС більше 7 млрд грн.Це при тому ...

Telegram community logo - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
433 Views/Reach 2025-05-24 07:09 Message №5360
Борги киян за «центральне опалення»/ГВС більше 7 млрд грн.Це при тому що з точки зору закону тариф «занижений» і тримається лише на мораторію, встановленому Радою.Борги Київтеплоенерго за газ перед Нафтогазом рекордні по країні і в тому числі стали причиною гострого фінансового дефіциту Нафтогазу, який шукає гроші на закупівлю газу на зиму.Аварійність мереж стає вже «національною гордістю» столиці.В цій ситуації замість того щоби розбиратися з хронічною проблематикою в КТЕ та їх нарахуваннями киян КМДА приймає «стратегічне» рішення - фактично без конкурсу та без обґрунтування підняти вдвічі тариф на утримання будинків.Причому це підняття торкнеться в першу чергу незаможних киян в старих хрущівках та «панельках».Вся «конкуренція» в цьому секторі в Києві між різними субпідрядниками монопольних Керуючих Компаній зводиться до одного питання - куди, кому й скільки занести за право перемогти на тендері?! КМДА, Департамент, РДА чи КК?!Цю ситуацію звісно знають перевіряючі органи і свою «нішу» також вперто тримають.Звісно після «роздачі» грошей на якісну послугу не лишається.Тому при таких «правилах гри» та при такій «конкуренції» будь-які підвищення тарифів до жодного покращення послуги привести не зможуть.Ця модель вже багато-багато років тому відпрацьовувалася в Шевченківському районі на рівні районного УЖКГ, звідки в КМДА 10 років тому прийшли потужні «комунальні реформатори» районного масштабу.Ось так і живемо!(