Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Наші Гроші
Added 14 Jul 2024

Наші Гроші

@NashiGroshiUA
Number of subscribers: 12 594
Photos: 1,810
Videos: 20
Links: 2,330
Description:
Новини про тендери, корумпантів, хижацькі та злодійські ціни. nashigroshi.org

👥 Number of subscribers

12 594
Average/Day:: -20
Average/Week:: +163
Average/Month:: +1304

👁️ Average views per message

2 791
Average/Day:: 2,240
Average/Week:: 1,836
ERR: 22.16%

📊 Messages per Day

2.9
Last day: 3
Week average: 2.4
Average per day: 2.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,340 25-12-13 09:55
Міністр енергетики Герман Галущенко потрапив на плівки Міндіча в корупційному контексті. Він точно фігурує в справі НАБУ і рано чи пізно він з фігурантів перейде в підозрювані. Буде йому і за зв'язки зі зрадником України Андрієм Деркачем, якому Путін на днях вручив рашистський орден. Йому буде і за корупцію на закупівлях "Енергоатому". Але йому може бути і за зв'язки з жінками. На початку вторгнення відправив за кордон дружину з трьома дітьми. Вона почала тринькати гроші в нємєряних кількостях. А сам завів нову дівчину. І не просту, а Світлану Грінчук, яку він зробив міністром енергетики замість себе цього літа. І з якою спав у будинку, що держава забрала у януковичевського міністра МВС Захарченка. Але залишила цей будинок у використанні різних... І да. Все це було незадеклароване. Хороша можливість для НАЗК довести, що вони не дарма свій хліб жують, і не тільки зливають в унітаз розслідування по корупціонерам.#корупція #війна #ніколов #набуhttps://www.youtube.com/watch?v=qB-QZYgu-LU&t=5s
👁 2,880 25-11-28 21:30
Пройшов день, але НАБУ і САП таки не оголосили підозру Єрмаку. Пішли на обшук, очевидно не ключовий в плані збору інформації (Єрмак шо зовсім дибіл тримати вдома докази після кількох тижнів мусолення думок, що він наступний?). А після обшуку – завмерли. Так, були прецеденти, коли після обшуків НАБУ і САП підозру оголошували не відразу. Чернишову так взагалі через місяць.Але і Єрмак не Чернишов. Це фігура масштабу «дістав ніж – бий». Інакше всі побачать блеф або трусість. Тому якщо після А не вдалось вимовити Б через нальот думок про геополітичний вплив їхніх дій – доповідаю. Боятись реально пізно і не варто. Абсолютно всі світові топ-медіа і без офіційної підозри Єрмаку дали слово корупція в заголовку чи ліді. Тобто факт підозри вже ніяк не змінить зовнішнього дискурсу. І він, до речі, досить толерантний до України. Бо всі відмічають надзвичайну монополізацію влади Єрмаком, втому українців від нього. Тож нема ніякої катастрофи з підозрою Єрмаку. Вже все відбулось. Вже визнали корупцію. І нічо.
👁 4,140 25-11-12 18:34
У цієї історії неймовірна кількість шарів і інтерпретацій. Але вже точно можна сказати: «Так як було – вже не буде». Ми сьогодні з Vitaliy Shabunin записали кілька ефірів з аналізом (ось "Є питання" у ТрибушноЇ). І я вам чесно скажу - я постійно говорив про те, що у Зеленського немає іншого виходу як обрати світлий бік історії. Має гнати ссаними тряпками своїх псів. Бо буквально за кілька тижнів Європа вирішуватиме скільки грошей давати нам на війну у 2026 році. І буквально за кілька днів підуть статті в міжнародних медіа про все це. І я розповідаю закордонним колегам про те, що «ми не хворіємо, а ми лікуємось». Да, Зеленський поки що побоїться зносити Єрмака як генератора метастаз. Але колись і про Галущенка казали, що це неможливо. І Умєрова))) Да, ми з Шабсом розуміємо, що коли криза мінєт – Зеленський включить компенсаційний механізм репресій. Він наздоганятиме тих, хто його турбував. Але тут варто задуматись. Хто шкодить нашій обороноздатності: той хто тирить гроші з оборони, чи той хто викриває крадіжки? Той хто гавкає на попередження проблеми, чи той хто зализує дупу під час кризи? Якшошо – один з моїх коментарів сьогодні міжнародним ЗМІ. Я реально хвалив Зеленського хоч і за половинчасте рішення звільнити зашкварених утирків. Бо міг би обрати геть неправильний вектор – тут і зараз посадити в тюрму антикорупціонерів, щоб не заважали тирить «наші дєньгі». І тоді навіть думать не прийшлось би хана нам чи ще є шанс відпетелять)): This is a remarkable success story for Ukraine. Finally, we are demonstrating to the entire world that we are not only involved in corruption, but also engaged in combating it. Yes, Ukraine has suffered from corruption for many years. However, we are now demonstrating that the patient is fighting for its life. We want to kick the corruption habit. We are finding the strength to strike a blow against corruption from within ourselves. And that is why I sincerely believe that our president, Volodymyr Zelensky, simply must show everyone here and now that we are not involved in corruption, but are fighting it.If Ukrainians hadn't told the president in July that he needed to rein in his dogs attacking the NABU, we wouldn't be talking about this now. With their cardboard signs, the young Ukrainians did the most important thing: they gave our European partners confidence that we, as a country, want to recover. That a few moral degenerates, even in top positions, do not yet determine the modus vivendi of the entire country. We want to be Europe, not Little Russia. We don't get sick. We get treated.
👁 2,350 25-11-08 13:59
1. Коли самий популярний лом України вслух називає прізвище абсолютно лівої людини, яка нібито винна у відключеннях світла зараз – це страшно. Бо таким чином людський гнів каналізується на невинну людину тільки для того, щоб цей гнів не був адресований самому Верховному Головнокомандувачу. Який разом з Галущенком і винний у пройобах, але розраховує якось зберегти рейтинг. Це страшно якщо Зеленський чисто по лоховству назвав винним Кудрицького, якого вигнав з державної роботи ще рік тому (бо це свідчення низького рівня поінформованості і айкью вищого керівництва держави). І це страшно, якщо Зеленський зробив це зумисно, аби вигородити себе і своїх жуліків (бо на Заході все розуміють і це неминуче ікнеться коли ми будем випрашувать у них гроші і обладнання хоч якось прожить цю зиму).2. Прожить цю зиму буде справді складно. Про це говорить масштаб потреб, про влада «дізналась» тільки зараз. В общім, наші готові викупати по всьому світу різні газово-дизельні генератори аби було чим заживити каналізаційні насоси в містах, де рашисти можуть роз’їбати електропостачання. Це стосується і Києва у тому числі(((( Але виникло питання – а де то обладнання є готове, щоб тут і зараз привезти в Україну? Бо розйоб йде вже зараз. До того Верховний дупля не давав, Галущенко, Шмигаль, Свириденко під орудою Єрмака стопудов малювали інші картини. Тому міжнародники зараз отримують заявки на потреби України в пакеті з історіями про наїзди цієї самої влади на різних антикорупціонерів. Цим Зеленський точно мотивує європейців ще потужніше помогати виживанню нашої демократії (сарказм).https://www.youtube.com/watch?v=6ezFKXrt5DU Бачити менше
👁 3,050 25-10-30 07:00
Це дуже цікава фірма. Її власниками є громадяни України Андрій Панченко і Валерій Журавінський. Останній у 2019 році висувався у Верховну Раду України від партії «Слуга народу», але не пройшов.За даними з відкритих джерел, німецькою «INOS GmbH & Co. KG» володіє та керує Waldemar Hahn із Німеччини. Компанія вказала на сайті контактний номер телефону +49 (0) 2402 / 90 20 160, номер факсу +49 (0) 2402 / 90 20 169, адресу електронної пошти [email protected] та адресу Leimberg 3 52222 Stolberg. Ці ж самі дані зазначені на сайті російського ООО «Сервисная Компания Интра» як контактні дані в Німеччині.У російській базі даних декларацій відповідності є три декларації на продукцію виробництва німецької «INOS GmbH & Co. KG». Серед них єдина діюча декларація датована березнем 2025 року, тобто після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Заявником у цій декларації значиться «Сервисная Компания Интра». Ця декларація стосується портативного шліфувального верстата для овальних поверхонь серії INOS моделі Oval Face Grinder.За даними сайту «Rusprofile», російською «Сервисная Компания Интра» володіють Сергей Терентьев, Игорь Витковский та Александр Шилов. За даними аналітичної системи «YC World» із Державного реєстру санкцій, з 2023 року Ігор Вітковський і Сергій Терентьєв знаходяться під санкціями РНБО України разом з іще одним їхнім ООО «Интра Тул-М».Весь текст тут
👁 2,670 25-10-16 07:50
Що «забули» задекларувати Кивлюки:🚗 Porsche Cayenne (вартістю від $38 тис.): Офіційно належить київській бізнесвумен «Міс Даймонд», яка заявила, що «просто подарувала машину». Сам ексвоєнком каже, що отримав авто у «безкоштовне користування». Після питань журналістів авто сховали під чохлом.🏡 Незадекларований котедж: Маєток під Володимиром на безкоштовно отриманій землі, куди подружжя їздить на вихідні. В декларації – «незавершене будівництво».🏢 Службова квартира: Трикімнатне житло в новобудові Луцька, де родина живе, також відсутнє в декларації дружини.💰 Прихований дохід: Дружина продала авто за понад 1 млн грн, хоча декларувала його вартість удвічі меншою. Різниця у півмільйона гривень ніде не згадується.Журналісти "Сили правди" порахували, що навіть з усіма офіційними доходами та виплатами родині не вистачає понад 1 мільйона гривень на покриття витрат.Сам ексвоєнком, який звільнився з ТЦК нібито через небажання брати участь у «бусифікації», на питання про дорогі авто дивується: «Яка вона дорога? Які гроші, шановна?». Все розслідування тут
👁 2,200 25-10-14 08:05
Журналісти й активісти можуть відносно легко шукати у «Прозорро» об’єкти, в які під час війни краще не вбухувати мільйони. Як це зробили на Харківщині. Там рашисти розбомбили вже дві школи (Чугуїв і Старий Салтів), в ремонт яких під час вторгнення було вкладено по 200 мільйонів гривень у кожну. І буквально за кілька тижнів до їх завершення туди прилітали ворожі снаряди і все руйнували. Тобто сотні мільйонів були витрачені даремно. А будівельники по два роки порпались на цивільних об’єктах замість того, щоб будувати фортифікації та інші потрібні для війни споруди. Тому можна спробувати розголосом привернути увагу до витрат, які не допомагають ЗСУ тримати оборону.Інструкція «Як знайти коштовні тилові ремонти у прифронтовій зоні» І да. Ми готові допомагати вам з підготовкою цих історій. Індивідуально в лічку, груповий консалтинг по зуму – як буде зручно вашій редакції чи якійся групі людей, зацікавлених у викритті корупції та неефективності на тендерах, кошторисних махінаціях і вивертам в ціноутворенні.
👁 2,890 25-10-12 17:52
Говорити з Оленою Щербан з Центр Протидії Корупції саме задоволення. Вона глибоко в темі корупції і правоохоронців, настільки глибоко що стала захисницею детектива НАБУ Руслана Магомедрасулова, який займався справою Міндіча. Йому чекісти СБУ придумали дурацьку справу про коноплю/Дагестан, і вже три місяці тримають в СІЗО, намагаючись залякати інших детективів НАБУ, щоб вони не продовжували копати в напрямку корешів Зеленського. А тепер новини. Детективи не злякались, справи по оточенню Зеленського розслідуються 😎😎. Тож цього тижня чекісти злили в медіа анонс, що будуть відкривати справу на керівника Спецантикор прокуратури Клименка. Технологічно правильно, бо кожна собака знає про особисту роль Клименка в активізації багатьох справ, які гинули в столі Холодницького і інших вріо до його призначення. І вже через два дні після зливу – СБУ публічно відповзла. Мовляв, проти Клименка нічого не замишляєм. Хоча ніяких картонок на вулиці не було. Це дало нам з Оленою привід поговорити про «пробудження Європи». Бо ми звикли до слабкості Заходу, сковтування, умивання, обтирання всім, що їм цюняє українська влада межиочі. Але здається маємо зсув. Європейці, від яких залежить виплата пенсій і бюджетних зарплат всім українцям – знаходять в собі металеві елементи тестикул для жорсткого непублічного впливу. А значить наші шанси на перемогу в війні з корумпантами – підвищуються.І да. Оказується заміна чекістів на набушників в Управлінні внутрішньої безпеки Укрзалізниці вже принесла 400 мільйонів гривень. Стільки вдалось стягнути зі злодіїв, які раніше мовчки відкашлювали погонам за право грабувати УЗ.https://youtu.be/pD8sLe24iE8?si=fmjOMttLOsP3SuIg
👁 2,800 25-10-07 15:59
Це геніальне від Михайла Ткача)))) Він поїхав у Львів подивитись на одного дядька на прізвище Мудь з місцевого відділу БЕБ. Це старий дружбан по життю Григорія Козловського, якого БЕБ по роду служби може або порвать на клочки за випуск безакцизних цигарок, або не порвать, бо типу «ашотакоє». Цей бебівець живе в розкішному будинку, записаному на батька. З дружиною типу розвівся, і оформив на себе одну неповнолітню дитину, що убезпечило його від мобілізації. А дорослі діти разом з дружиною обзавелись рестораном у Львові, який на них переписав ще один дружбан Козловського. І ви не повірите – діти почали отримувати з одного ресторану по 10 мільйонів заробітку на рік)))) Ну і понятно, що БЕБ Козловського ніяк не рвало. Так ось. Михайло приїхав у Львів позаписувати ці маєтки-ресторани. А за ним миттєво влаштували слєжку. А всі львівські силовики по своїм чатікам отримали вказівку: «В місті працює журналіст Ткач – соблюдайте транспортну дисципліну, по дорогим кабакам не ходить, з криміналом – не зустрічатись».
👁 2,650 25-10-02 15:04
Бунт в Укренерго розсмоктався – заколотники відповзли. Тепер подивимся як ситуацію відюзає Офіс президента.Дуже спрощено ситуація виглядала так. Брехт, який був в.о. керівника Укренерго після торішньої відставки Кудрицького і до призначення Зайченка цього літа, за час свого правління сформував свою команду. Ключовим був Юрій Бойко (не той чорт шо в Раді, а той що був в.о. міністра енергетики в 2020 році перед Галущенком), також важливим став начальник юрдепу Укренерго Юрков. Цей Юрков також є секретарем наглядової ради Укренерго, тому йому навіть по роду служби положено сидіть на вухах іноземних експертів в цій НагРаді. Ну от зрештою іноземці буквально за три місяці щось собі накрутили і минулої п’ятниці звільнили Зайченка, якого самі три місяці тому призначили, бо тоді він їм здався краще Брехта, і він точно не був людиною Галущенка. Буквально три місяці – і вже ужас-ужас, жосткі нарушенія, треба виганять.Однак в чому ужас-ужас – іноземці так і не пояснили. Я з’ясовував у різних таборів. Купа конспірологічних підозр і нічого конкретного. В цій ситуації навіть логічно, що Офіс президента вдарив по тормозам з використанням всіх своїх методів (в тому числі і рукожопого криміналу по грошам на командіровки Юркова). Ситуація справді виглядала ідіотською. НагРада перед опалювальним сезоном і в розпал ударів по енергетиці звільнила все керівництво компанії, залишивши у руля одного Брехта. Який також не був людиною Галущенка. Тобто ситуація неочікувана і странна. Бо ОП після нападок на Кудрицького і включення міжнародників на захист незалежності компанії цієї весни-літа – справді відповз. Навіть Галущенка перевели з енергетики. Тож іноземців зібрали в Києві для вирішення проблеми на зустріч з міністрами Гринчук і Соболевим. Сукупно радились три дні. І знову нуль ясності з причинами заколоту. Коротше, ситуація реально стала токсичною для всіх. Бо я так зрозумів, що навіть на рівні донорів не було розуміння в чому глибина глибин і хто та як тирить їх бабки, якщо тирить взагалі. І зрештою відповзли аби не роздувати конфлікт до публічного скандалу, бо ціна питання справді була б цікавою для «Файненшл таймс» чи «Волл-стріт джорнелу» - Укренерго відає десятками мільярдів гривень і критичним обладнанням від міжнародників.Ініціаторам вдалось отримати плюшку – до складу правління ввели укренергівського аудитора Лопушенка, якого вважають членом команди Брехта. Зайченко лишається, все правління повертається назад. Тобто фактично закінчили там де почали.Що маємо в сухому залишку. В ОП пересвідчились, що цими іноземцями можна маніпулювати на рівні банального замолажування. Також вони продемонстрували підтримку голові Укренерго, який за визначенням не був їхньою людиною, а був керівником диспетчерів. Тобто технарь, а не політик. І тепер йому на голову будуть вдягать «ми ж тебе захистили, давай подумаєм над такими кандидатами на оті посади, а ось ще можна інтєрєсний проектік намалювать, відчуй що ти все-таки тепер нам обязан».Ще раз. На рівному місці. Заради зарплатних пакетів і амбіцій, непомітних оку іноземців на фоні мільярдів. Влаштували бучу, з якої всі вийшли слабшими.