Source
Наші Гроші | Бек-офіс «чекістів» в «Укрзалізниці» збирав відкати 50 млн в місяць. Я...
3 170 Views/Reach
2026-01-12 17:38
Message №2841
Бек-офіс «чекістів» в «Укрзалізниці» збирав відкати 50 млн в місяць. Як їх вичистили? Все відео тут https://youtu.be/43oYEZ_1sWU?si=0Mw2ArZjUWEbXxaWПросто змінити не вийшло. В «Укрзалізниці» довелось зробити багато чого, аби знизити закупівельну ціну кабелів на чверть у доларовому еквіваленті. Детективи НАБУ змогли вичистити чекістське кубло тільки коли особисто пішли туди працювати. А там чекістський бек-офіс заробляв на зарплати в десятки тисяч доларів в місяць. І давав бронь від призиву дуже екстравагантним персонажам. Наприклад, охоронцю власника казіно «Паріматч», на дні народження у якого Михайло Ткач засняв чекістів з залізничного бек-офісу і кримінального авторитета. І в результаті ці детективи на залізниці попрацювали так ефективно, що їх теж обшукувало СБУ під час минулорічної атаки на НАБУ. І по ним теж давав покази біглий опзжист Христенко, якого СБУ привезло з Еміратів в Україну аби він напередодні обшуків у Єрмака розповів про те, що НАБУ працює на Росію. Тобто на залізниці екс-детективи справді зробили круту роботу, раз їх поставили вровень з діючими детективами НАБУ по справі Міндіча. Це дорогого вартує. І цей досвід треба масштабувати на «Енергоатом».