Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Наші Гроші
Added 14 Jul 2024

Наші Гроші

@NashiGroshiUA
Number of subscribers: 12 594
Photos: 1,810
Videos: 20
Links: 2,330
Description:
Новини про тендери, корумпантів, хижацькі та злодійські ціни. nashigroshi.org

👥 Number of subscribers

12 594
Average/Day:: -20
Average/Week:: +163
Average/Month:: +1304

👁️ Average views per message

2 791
Average/Day:: 2,240
Average/Week:: 1,836
ERR: 22.16%

📊 Messages per Day

2.9
Last day: 3
Week average: 2.4
Average per day: 2.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 14,500 25-05-28 06:39
Галущенко монополізував ринок наступним чином. Учасникам ринку (а це десятки якщо не сотні фірм по всій країні) сказали: ви маєте зробити власну електронну систему, по якій тепер будете подавать дані в Держенергонагляд. Але будь-яка система не підійде, а тільки та, яка отримає КСЗІ в Держспецвз'язку. І тут почалось. Тільки одна фірма змогла отримати необхідний дозвіл, а десятки інших отримали «ой, у вас бумажка неправильна, пробуйте ще». І все. Але найгірше, що монополіст виявився неготовим до обслуговування всієї України. І в результаті маємо такий випадок, який описала «Київвлада». Наприкінці квітня через атаку шахедом було відключено від газу будинок на вулиці Салютній у Києві. А щоб назад підключити, треба щоб ось така уповноважена фірма подивилась на будинок заново і підтвердила можливість підключення його назад до газу. Як повідомила мешканка, у будинку вже було проведено обстеження за чинним договором із компанією, яка перемогла в тендері керуючої компанії. Але «нещодавно змінили цю форму акту і тепер лише єдина фірма в Україні видає ті акти потрібної форми». Щоб отримати новий акт, керуючій компанії потрібно провести новий тендер і укласти окремий договір із цією фірмою.Мешканцям запропонували альтернативу: самостійно замовити платне обстеження у «обраної» компанії. Вартість — від 400 до 1 000 гривень з квартири.І полізла зараза... Це невидумана історія. А каса, яку міністр енергетики Галущенко встановив адміністративним шляхом на людях у розпал війни. Я не хочу навіть думать які відмазки він розкаже Зеленському тепер. Скаже що це нормальний оброк з містян і розподіл доходу буде приведено у відповідність до Великої амбарної книги Офісу президента?Вся стаття тут
👁 2,300 25-05-23 14:33
Центр обслуговування підрозділів Національної поліції замовив мінівен Hyundai Staria 2025 року випуску в найвищій комплектації Top із додатковим пакетом опцій Bronze вартістю 2,71 млн грн.У такій комплектації автомобіль має шторки і фронтальні та бокові подушки безпеки водія і переднього пасажира, системи безпеки (зокрема відеомоніторинг «сліпих зон» і стеження за втомою водія), клімат-контроль, круїз-контроль, камеру заднього виду, передній та задній парктроніки, систему кругового огляду, оздоблене шкірою кермо з підігрівом, перемикання передач під кермом, електроприводи дверей салону та дзеркал, багатокольорову підсвітку оздобленого штучною замшею салону, регульовані сидіння водія, переднього пасажира і середнього ряду, преміальну акустику тощо. Пакет опцій Bronze стосується оздоблення сидінь шкірою Nappa, а також дисків із напиленням, радіатора, накладок і логотипа.Ну і звісну туди прикрутять проблискові маячки і гучний сигнал, щоб швидше долати пробки на дорогах. Тільки це авто не для патрульних.
👁 2,600 25-05-07 07:08
«Наші гроші» проаналізували два десятки угод на 4,5 млрд грн щодо експлуатаційного утримання доріг, укладених із початку 2025 року в різних регіонах України. Виявилось, що підрядники встановлюють дуже різні розцінки на однакові види робіт. Наприклад, розкидування солі по дорогах у Чернігівської Служби від «Автостради» коштує 100-110 грн за тисячу квадратних метрів покриття, а у Черкаської служби від тієї ж «Автостради» – вже 380 грн. І це при тому, що Хмельницька Служба замовила місцевому облавтодору посипання всього по 10 гривень!Але в цих самих кошторисах очищення дороги від снігу трактором «Хмельницький облавдотор» заломив місцевій службі прайс 293 гривні за кілометр. А «Автострада» і чернігівцям, і черкасцями виставила ціну вдвічі нижчу – від 118 грн до 157 грн.Тому й не треба думати, що «Автострада» в Черкасах домовилась, а в Чернігові – ні. Проблема в тому, що регіональні Служби Держвідновлення можуть на свій розсуд встановлювати розцінки. І самі обирають які роботи замовляти та оплачувати - ті що подешевше, чи ті що подорожче. Це так само, як працювало у корупційній схемі закупівель харчів Міноборони: дешевого осетра з каталогу не замовляли, а картоплю і воду з яйцями по втричі завищеній ціні – так.Центральний офіс Держвідновлення навіть не може це проконтролювати через певну незалежність його регіональних філій, які просто не інформують нікого про свої дії. Розгул такої незалежності може змінити створення при Держвідновленні його власної Централізованої закупівельної організації (ЦЗО). Вона по заявках місцевих Служб проводитиме закупівлі з Києва. Керівник Держвідновлення Сергій Сухомлин вже почав запуск ЦЗО в роботу. Докладніше про проблему та які ще кроки необхідні для її вирішення -
👁 2,100 25-05-05 06:44
🔍 Партнерство для чистого майбутнього — і каламутна історія на 46 мільйонів.У Заліщиках на Тернопільщині за грантові гроші ЄС (1,18 млн євро) мали б оновити очисні споруди, з яких 46,10 млн грн наразі протендерили. Та от із «партнерами для чистого майбутнього» вийшло не зовсім чисто.Умови участі в тендері — мрія для будь-якого охочого: фінзвіти за три роки, техніка, кілька працівників, і хоч один аналогічний договір. Жодних вимог до суми, прибутковості чи масштабу.Так підряд і отримало ТОВ «Спецвогнезахист» — фірма, яка нещодавно перебралась на Тернопільщину з обстрілюваного Запоріжжя. І взяла собі в субпідрядники ТОВ «Комфорт-Еко» — фігуранта справи про розпил бюджету на полігоні у Володимирі-Волинському, в рамках якого директор фірми отримав підозру.💸 У кошторисі — класика жанру:• Арматуру заклали по 50 400 грн/т. На ринку — від до 41 760 грн/т.• Щити опалубки — по 1 296 грн/м². У тендерах по Тернопільщині — до 741 грн.• Ізольований провід — вписали по 977 грн/м. У магазинах — до 275 грн.
👁 4,600 25-04-28 07:30
Сьогодні в суді САП і НАБУ озвучили матеріали справи, з яких відомо наступне. Взимку 2021 року в Арицизі Одеської області збирались побудувати спортмайданчик за 40 млн грн. Фірма місцевого забудовника Ігоря Чернишева програла тендер і звернулась до Смирнова з пропозицією побудувати йому будиночок на узбережжі Чорного моря за $100 тисяч. Той у відповідь порадив оскаржити рішення по цьому тендеру в АМКУ, який тоді очолювала подруга родини Зеленських Ольга Піщанська (її сестра управляла італійської віллою президентської чоти). І необхідне рішення прийняла тендерна колегія АМКУ під керівництвом Ірини Копайгори, доньки криворізького професора, що в юності викладав науку Зеленському.Ще раз. Це про хабарі в вищому керівництві країни. Ще ніколи справи НАБУ і САП не лягали так близько до Зеленського. Тому, враховуючи те, що Андрій Смирнов є носієм дуже чутливої інформації щодо Зеленського та його оточення, подальша історія може стати дуже гарячою. Занадто багатьом невигідно, щоб Смирнов пішов на угоду зі слідством і почав розповідати те, що він знає, в обмін на пом’якшення покарання. Тому можуть ввімкнутись найпотужніші важелі впливу, які захочуть якимось чином розвалити справу в Вищому антикорсуді.Розгляд історії про хабар в суді продовжать 30 квітня.Подробиці скандального тендеру та щодо фігурантів історії
👁 3,600 25-04-18 10:45
🤑Як болгари наламують українським корумпантам аферу з рашистськими атомними блоками. Зеленський так хотів купити атомні реактори для продовження Великого будівництва на Хмельниччині, що нагнув Раду на дозвіл купити рашистське старе барахло, що валялось на складі в Болгарії більше десяти років. Воно там валялось з тих пір, як Болгарія на черговому витку свого геополітичного маятника вирішила відмовитись будувати АЕС з вже куплених у Роіссі реакторів. І коли до них прийшли наші аферисти, яким блоки треба як привід для включення грошової бетономішалки на ХАЕС, то болгари викотили умову – продамо мінімум за 600 мільйонів доларів, які вони винні Роіссі за ті блоки. Наші погодились, почались торги, і болгари навіть тут же підписали меморандум з США про те, що побудують у себе АЕС на американських реакторах. На цьому фоні енергетики Зеленського виглядали особливо дико. Бо все це було вже як Трамп прийшов до влади. І наші замість пропозиції купувати все американське - оголтєло лізли за рашистським барахлом. Здавалося б уже все. Зеленський продавив через Раду закон, на який більше року у «Слуг народу» не вистачало голосів. І от тут нам і повезло з болгарськими внутрішніми тьорками. Там гавкнула правляча коаліція. І для докупки голосів влада вирішила посилити співпрацю з тими фракціями, що не в правлячій коаліції. І нада ж таке – вони контролюються місцевим корупціонером, на якого США наклали санкції. Плюс зросла роль проросійської партії соціалістів. І на цьому дикому замєсі Болгарія хнову хитнулась в рашистський дискурс. Вони знову вже не хочуть в єврозону і… не хочуть продавати тепер рашистські реактори))) Бо атомна енергетика - це ж геополітична історія. Чий атомний блок, того потім і сервіс з паливом на десятиріччя вперед. Але українським корумпантам не раджу здаватись))) Як я вже розповідав раніше, в розпал торгів з Україною болгари провели нову оцінку старих реакторів на складі. І оцінили їх вже дорожче – у 1,1 мільярда доларів. Тобто валяючись на складі залізяки набрали державної ваги. А отже є можливість пропонувати болгарам більше. «Слуга народу» Жупанін (він з недавніх пір став гарячим прихильником купівлі рашистського барахла) відразу викотив чутку, що болгари просто хочуть вже 700 мільйонів, тому і шантажують нас зупинкою продажу. Однак після тої чутки болгари щось не дуже передумали. Тому пропоную команді Зеленського зайти з козирів – запропонувати тамошнім корупціонерам зразу 1,1 мільярда з розподілом отих додаткових півмільярда десь не в Україні, а через якісь посередницькі юрфірми. Нєнуашо)) Понятно шо болгари мнуться між Роіссєй і Заходом, але ж вони ще й корупцією нормально можуть тойво))))А всім нормальним скажу – оті гроші замість нахер непотрібних зараз реакторів ми мали б направити на придбання/будівництво власного заводу по випуску ракетних двигунів, щоб не залежати у цьому від примхливих союзників і мати змогу засипати рашистів як вони нас.
👁 2,500 25-04-18 06:36
У 1997 році «Укрнафта» Кучми уклала договір про Спільну інвестиційну діяльність з «Моментум Енерджі Інтернешнл Інк» (Кіпр). За рік місце партнера зайняла згадана «Momentum Enterprises (Eastern Europe) Ltd», яка зобов’язалася інвестувати $28 млн до 31 березня 1999 року. «Кіпріоти» своєчасно не виконали план з прямих інвестицій, а частину вкладень зробили з прибутку, отриманого від СД. При цьому частка «Укрнафти» поступово зменшувалася, а на баланс СД було передано та продано за заниженою вартістю 44 високодебетних газових свердловин. Тоді якраз Коломойський зайшов на «Укрнафту», домовившися з зятем Кучми Пінчуком про хабарі у розмірі $5 млн щомісяця за можливість доїти держкомпанію.За даними «Укрнафти», лише у 2013-2015 роках вона недоотримала чистий дохід у розмірі $117 млн. У 2015-2016 роках виникла додаткова дебіторська заборгованість перед Укрнафтою у розмірі 2,3 млрд грн внаслідок безоплатної передачі товарної продукції та авансових платежів за придбання продукції. Діяльність цієї СД зупинили у березні 2016 року, коли «Нафтогаз» очолив Андрій Коболєв. Проте за участі тодішнього голови правління «Укрнафти» Марка Роллінса всі 48 свердловин СД змінили форму власності – вони були передані до спільного володіння та користування з «Моментум». І ось тільки зараз, коли держава почали вичищати Коломойського з усіх пото-жирових пор – до «Моментума» дійшли руки.
👁 2,300 25-04-15 06:25
Скажу чесно, таємниця антишахедного захисту підстанцій у виконанні шляхових фаворитів Укравтодору - мені здавалась найбільшим секретом влади перших років вторгнення. Іноді навіть кошториси "Енергоатому" попадались. А тут - з кубраковців змогли тільки витягнути на світ божий ціну будматеріалів за одиницю. І коли витягнули - стало ще загадковіше. Як при одній ціні бетону і арматури отримати принципово різні ціни за плюс-мінус однакові захисні споруди з "Укренерго"? Так щоб різниця прямо в три-чотири рази? За роки, поки шукав ці ціни об'єктів, я наслухався різних пояснень про "воєнні таємниці сєкрєтних конструкцій" і "шо ти там взагалі панімаєш, журналістішка".Ну ок))) Я в статті вказав структуру при Генштабі, яка має проекти всіх цих будівництв. Нардепи з Тимчасової слідчої комісії повинні мати відповідні допуска, щоб мати можливість перевірити фізичні розміри об'єктів, кількість бетону і залізяччя для них. Ну і звісно хтось має колись залізти в проекти Держвідновлення з програмою АВК-5, аби розкрити всі подробиці розцінок. Не тільки про ціну бетону, а й про його кількість, і про кількість робітників, і про розмір командировочних, і про вартість і обсяги роботи машин і механізмів. В общім все те, куди пока не ступала нога чєловєка)) Бо ціна питання вражає: півсотні захисних споруд Держвідновлення коштують близько 19 млрд грн. А понад 80 споруд «Укренерго» – 7 млрд грн. І серед цих споруд є дуже подібні, де ціна має битись встик.
👁 2,500 25-04-13 14:08
Торік роботи замовляли по одній ділянці "Автостраді", а також фірмам "Ростдорстрой" і "Укртрансміст". Ці дві фірми вже давно як рідні керівнику Миколаївської служби відновлення Антощуку (там місця нема де поставити пробу між корупційними скандалами). А "Автострада" - відносно новачок для Миколаївщини.Так ось. Коли торік Антощук поділив підряди на трьох - Шкіль публічно обурився. Він доводив що його фірма найспроможніша з обранців. Вимагав переукладення договорів, бо "укравтодорівці" нахімічили з його заявкою (типу загубили десь в є-мейлах).Зрештою керівник Держвідновлення Сергій Сухомлин зайняв конструктивну позицію, почали думати що і як. Але виявилось, що столичний офіс тупо не може примусити миколаївського Антощука провести нові закупівлі з "Автострадою". І я вперше таке побачив. Держвідновлення офіційно передало право провести закупівлі по будівництву миколаївського водогону... своєму дніпропетровському офісу. У Коломійцева не тягнули, миттєво найняли нових інженерів-консультантів, ті підмахнули нові кошториси і все побігло-полетіло))) За один день Шкілю заплатили 2,5 мільярди гривень авансу.
👁 2,900 25-03-26 07:56
У Міністерстві розвитку виключили ТОВ «Євроекспертиза» із Переліку експертних організацій, що можуть проводити експертизу проектів будівництва.Причини виключення не повідомляється. За даними «Наших грошей», СБУ веде кримінальне провадження стосовно порушень в проведенні експертиз будівельних проектів низкою компаній.«Євроекспертиза» у 2023 році була лідером за кількістю експертиз на одного фахівця на місяць щодо об’єктів високої відповідальності, оформлених менш ніж за 10 днів. Тобто за час занадто малий для глибокої експертизи. На той момент фірма належала львівським підприємцям, які користувались прихильністю Василя Лозинського. Він був заступником міністра регіонального розвитку та будівництва, а у 2023 році детективи НАБУ затримали його за відкат у 400 тис доларів від постачальників генераторів за урядовими контрактами.Після затримання Лозинського «Євроекспертиза» змінила власників та адресу. Вона була перенесена зі Львова у Рівне, і новою власницею стала дружина народного депутата Олександра Аліксійчука, члена містобудівного комітету Верховної Ради.Які проекти підписували скорострєли вже «слуги народу» - за посиланням