Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 360°
Added 14 Jul 2024

360°

@NOVUNU_360
Number of subscribers: 169
Photos: 6,600
Videos: 2,290
Links: 8,180
Description:
Новини про політику, економіку, світові тренди, цікава аналітика і звичайно багато гумору, який не покажуть по ТБ🙂 Просто про складне і цікаво про звичайне 👍 ✅ Замовити рекламу тут 👉 @kilinichvadym Запрошувальне посилання: https://t.me/NOVUNU_360

👥 Number of subscribers

169
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -3

👁️ Average views per message

35
Average/Day:: 35
Average/Week:: 33
ERR: 20.71%

📊 Messages per Day

2.3
Last day: 0
Week average: 2.7
Average per day: 2.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 30 25-01-17 17:01
Школярі не знають, хто такий Моторолла. Хто такий Ґіві. Хто такі тітушки. Якщо копнути глибше, то їм треба пояснювати, що таке рекет. Вони щиро дивуються, що все це було частиною ще нещодавньої історії України. І це, на мою думку, прекрасно. Різноманітні покидьки канули в Лету і лише для розуміння всієї глибини глибин та для підготовки до НМТ діти вивчають для себе період так званої "русскої весни". Дивуться, що георгієвську стрічку масово носили українці на деньпобєди.Коли мені доводиться пояснювати подібні речі, я щиро радію, цьому. Адже минуло всього 10 років - мізер як для історичного розвитку. І ми самі, бува, забуваємо, наскільки темними були ці віки. Для дітей 11 класів Кучма - це герой мему "Це ж було вже", а Янукович - не грізний недодиктатор, а дибіл, який не може вимовити простісіньку фразу. З нього відверто стібуться. Як і з його посібак Кровосісі та Кішчачого магазину. Не впевнена, що Віктор Фьодорич 11 років тому сподівався на подібний ефект.Сміх, особливо сарказм - це могутня зброя проти пропаганди. Недарма у Джоан Роулінг, аби перемогти ховчика, треба було перетворити його на посміховисько - після цього він ставав зовсім не страшний і його було легше здолати. Звертіть увагу, що навіть російська мова, засилля якої до 2014 року було тотальним та беззаперечним, тепер стала символом протесту усякого штибу маргіналів. Не навпаки, як це було 10-20 років тому. Це дуже позитивна тенденція насправді.Ми мусимо вірити у нашу молодь. І робити все для того, щоб русскій язик було загнано у резервацію для альтернативно обдарованих та відвертих русофілів.
👁 41 25-01-15 17:19
​​👀Черговий масований ракетний удар росіян по українській інфраструктурі. ВисновкиСьогодні вночі та вранці ворог завдав ракетно-дронового удару по території України, здебільшого по заходу держави, із застосуванням усієї номенклатури озброєння - ракет Х-101, «Калібрів», «Іскандерів», С-300/400, Х-22, Х-69, «шахедів» та дронів-імітаторів.Тактика ворога у порівнянні з минулими атаками суттєво не змінилася:⚠️Спочатку було здійснено запуск 74 «шахедів» та дронів-імітаторів, метою яких було перевантаження системи ППО. Цікаво, що вперше за довгий час «шахед» долетів до Львівської області, а саме до міста Стрий. Про це заявляли Повітряні Сили. Тобто це означає, що перевантажувати нашу ППО росіяни справді можуть доволі серйозно. І це виклик. Загалом основний удар було направлено на захід країни, зокрема саме на Стрий.🟢Поблизу цього міста знаходяться два критично важливі газові об’єкти: Більче-Волицьке-Угерське газосховище, яке є найбільшим в Європі, та Дашавське газове родовище. Це не таємна інформація. Нині опалювальний сезон ми проходимо за рахунок власних запасів природного газу. Це також не секрет. Тому цілком зрозуміло, що росія намагається нас заморозити, завдаючи ударів по сховищах та родовищах природного газу. І, на щастя, самі родовища знаходяться глибоко під землею, тому ворогу вдається максимум пошкодити лише обладнання, не досягнувши основної цілі. Якщо взагалі вдається пошкодити обладнання. ‼️Останні ракетні удари противника переважно спрямовані саме на західні області. Росіяни намагаються або ж роз’єднати систему електропостачання між заходом та сходом країни, або ж «виключити» газове живлення країни, про що вже йшлося. Тому, повертаючись до вчорашнього скандалу щодо переведення саме фахівців Повітряних Сил із заходу показує недалекоглядність цього рішення в стратегічному сенсі. ◀️А сьогоднішня робота Повітряного командування Захід (яке й обороняє Стрий, зокрема) демонструє красномовну відповідь на вчорашній скандал. З повітряними цілями сьогодні вдалося доволі таки ефективно впоратися. Думай-те, як-то казали класики.@pekhno_news⚡️ Підписатися ⚡️
👁 42 25-01-10 17:17
🙇‍♂️Ну і в продовження про нове покоління. Те що до 24 років)))🤷‍♂️Молодь більше не тусить: як змінюється світ вечірок і задоволень 🎮💂‍♂️Ще трохи, і британські нічні клуби стануть екзотикою. За даними Night Time Industries Association, з 2020 року закрилися 37% клубів. Причини? Пандемія, високі витрати, скарги на шум, але головне — молодь більше не ходить на вечірки. 🍺📉 У Британії частка молодих людей 16-24 років, які взагалі не пили алкоголь протягом року, зросла з 19% у 2011 році до 38% у 2021-му. А серед дітей 11-15 років 60% ніколи не пробували алкоголь (два десятиліття тому це було 39%). Схожі тренди по всьому світу: у 🇺🇸 США вживання наркотиків серед підлітків впало до історичних мінімумів, навіть канабіс, попри легалізацію, втрачає популярність.🎮 Чому так сталося? Молодь знаходить інші способи розважитись. Netflix, Fortnite чи TikTok дешевші й доступніші, ніж нічний клуб. Більше контролю від батьків, суворіші перевірки ID в барах, а знайомства в додатках стали зручнішою альтернативою липким підлогам клубів.🥂 Іронія в тому, що молодь стає дедалі стриманішою, а їхні батьки — навпаки. 👴Тепер це покоління 55+ відривається так, що молодим і не снилось: вечірки, алкоголь і навіть наркотики.🤦‍♂️Коротше the Economist пише, що нас чекає ера тверезої молоді й шаленої старості.
👁 49 24-10-28 09:00
​​📍Я обіцяв написати пост про ракети. Виконую. По кожному окремому виду ракет можна писати великі лонгріди, і не одні. Тому сьогодні напишу про основний вид ракет рф - ракету Х101. Знаю, що переважній більшості цікаво читати коротенький пост "коли, скільки, а краще просто " ракет не буде". Для таких читачів пишу : Ракети будуть. Іх буде менше ніж у 22 - 23, але більше ніж у 24. Обстріли, судячи з невеликого хіпіша керівництва ВВС рф, почнуться вже скоро. Проблеми у рф з виробництвом є. Тримаємо кулаки, щоб було більше. Втім, частина ракет вже готова. Як завжди, массовано нас обстрілювати планують в кінці грудня. В кінці січня отримаємо невелику перерву. Вона пов'язана з тим, що пів місяця росіяни бухають. А вже з лютого по травень нас планують закидувати ракетами стабільно. Якщо Байден вирішить піти гучно, і на останок введе великий пакет санкцій, то зиму ми перезимуємо спокійно. Для цього все готово. Для тих хто хоче розуміти проблему ракет більш глибоко пишу далі : В 22 році, з авіаціі, нас обстрілювали старими ракетами х555, стандартними х101 і пустими 55. Трохи пізніше з'явилася нова модифікація х101 , відома як " изделие 504 ап". Через два з половиною роки у рф є сім різних модифікацій ракет х101. Окрім бч вони відрізняються системою наводки, навігаціі, засобами захисту від ппо, і , як наслідок, управління. Умовно кажучи, є "гола" ракета х101, а є модна ракета х101 напічкана всім чим тільки могли придумати російські інженери. Кожний окремий вид ракети має своє призначення. " голу" зазвичай використовують для виснаження нашого ППО. Вона йде першою. Такі ракети легше збити, можна ввести іі в оману ребками, і, як правило, вона нездатна влучати точно в ціль. "Модна" ракета прилітає тільки в світлий час доби. Це обумовлено іі системою навігаціі і наведення. Такі ракети прилетіли по "Охматдиту" . В загальній річній кількості, кожна 5 ракета випущена рф, це "модна" ракета. Між ними є ракети з лазерною системою наводки, тепловізійною, звичайною інерціальною. Весь цей букет потрібен росіянам, щоб пробивати ППО і ми не могли застосовувати однотипні системи захисту. Загалом, росіяни вже давно відмовились від тактики "просто закидати масою" . Кожен окремий обстріл планується тактично з метою досягнення найвищого показника застосування. Окремо треба сказати, що показниками вони не дуже задоволенні. Тому вибити виробництво одного, будь якого вида ракет, вже послабить тактичну маневреність рф при обстрілах. А це зробити ми взмозі. Якщо, звичайно, захочемо. Як ви вже зрозуміли, окремий вид ракет потребує різного набору компонентноі бази, і мають абсолютно різні ціни. Тому немає ніякого сенсу підраховувати витрати на обстріл . Ми не знаємо скільки , яких ракет було запущено. На 25 рік, сумарно рф планує виготовити 1400 ракет. Планує і зробить - це різні показники. Тому побачимо, що в них вийде. І хай вас не лякає така кількість. Якась немаленька частина ракет іде на накопичення і не для нас. Вони все ще марять війною з НАТО.Вадим Лабас⚡️ Підписатися ⚡️
👁 39 24-10-15 10:25
Мені, як і всім, дуже не подобається, як за два з половиною роки заколихане переможними колисковими від спікерів влади суспільство, повністю трансформувало свій страх перших тижнів війни не у ненависть до ворога, а у геть інше проти своїх же співгромадян. Але це вже сталося. І вже і росіяни заюзали цю тему і потужно розігрівають внутрішній розкол. Що вже не зрозуміло, де наші «істерички», а де російські боти,І так, багато до цього приклали "два-три тижневики", "мийщики ніг у чорному морі" і таке інше. Але... Але зараз це вже не важливо.Зовсім не важливо. Як би ви не пручалися, як би ви не боялися, як би ви були проти, а війна буде продовжуватися. Або поки ми, або поки нас.І тут дуже страшна річ, бо держава на межі свого існування стає злобною і егоїстичною сутністю, яка бореться за своє виживання і існування. Де прав людини нема.І в таких випадках нема демократії. Нема свобод. І відверто кажучи, на цей момент не важливо хто при владі. Так було в усіх державах, які воювали. Якщо не капітулювали/лягли під ворога зразу, будуть вимушено чи добровільно бути стійкими бійцями та боротися за існування держави. Якими б не популярними методами це не прийшлось робити.Розумієте, якщо чесно, вже неможливо змінити у суспільства відношення до служби. Все. Вже всі зробили свій вибір. Але крім нашого вибору, свій вибір зробила і держава. Та її союзники. Так, які воюють нашими руками. І користуються нашою безвихіддю. Але вже пізно думати про те, що це просто можна зупинити. Будуть ще жорсткі рішення які не сподобаються втомленим від війни і тим хто чекає що якось воно розсмокчеться. І подобається чи ні, будуть воювати бусифіковані. Вони і зараз воюють. І гарно воюють після якісного навчання. Були і ті що за хлібом вийшли, і ті що на рибалку їхали.І буде їх ще більше. Це вже не залежить від нас. Взагалі. Йде війна на виживання. На виживання держави. На виживання нації. Це я пишу не для того щоб когось налякати або мотивувати. Вже все зроблено. Всі вже визначились. Не на словах, не в соцмережах, а наодинці з собою, вже кожен зробив свій вибір. І це в принципі майже неможливо змінити. Просто події розвиваються таким чином, що майже нічого не залежить від когось персонально. І бронювання будуть різати, і скоріше за все вік мобілізації будуть робити менше. І багато чого буде такого, що нікому з нас не подобається. Але це завжди було під час таких війн. І наша країна не виключення. І подобається, чи ні, є зараз кілька речей, які ще можна змінити в середині процесів на які ми не впливаємо. Це підготовка людей.Це якість БЗВП. Так, вже запускається пілотна програма на 45 діб БЗВП. Але я знаю наперед - там де готували погано, будуть готувати погано. Може ще гірше. Там де гарно готували - будуть готувати краще. Оце те, на що зараз ми всі можемо впливати і можемо змінювати. Я ні до чого не закликаю.Просто подумайте над цим. Ще є час.
👁 48 24-08-07 19:36
Непонятные события в Курской области слегка запутали россиян. Через сутки флагманы роспропаганды определилась с интерпретацией. В Курской области происходят «обстрелы со стороны ВСУ». Эту линию качают ТАСС и РИА. Попытка прорыва со стороны ВСУ «отражена пограничниками». Главные новости из Курской области в деловых российских медиа выглядят так: Коммерсант: США пригрозили Турции санкциями за поставки в Россию американской техники РБК: Президент FESCO ушел с должности Ведомости: В FESCO сообщили «Ведомостям» об отставке президента компании… Напротив, МК, Ура.ру и ряд других изданий слегка нагнетают. МК вообще пишет о ситуации на «курском фронте». Губернатор Питера Беглов (у него выборы 8 сентября) заявил о готовности направить в Курск врачей и принять детей из региона. Губернатор Челябинской области Текслер (тоже выборы 8 сентября) заявил о готовности оказать любую помощь. Врио губернатора Курской области сообщил, что помощь региону готовы оказать власти Белгородской, Орловской, Липецкой, Смоленской, Тамбовской, Тульской областей. Непонятно, почему из-за каких-то обстрелов такой резонанс? И почему тогда удрал «Ахмат»? Тем временем местные жители интересуются: а какой правовой режим происходящего? СВО? КТО? ЧП? Если ничего не происходит, значит, и ущерб никто не компенсирует. А это важно, потому что российская авиация сейчас забрасывает КАБами всё российское приграничье. Возникает интересная дилемма. Сейчас для Путина достаточно удобная ситуация, чтобы объявить мобилизацию. Но для этого надо раскрыть масштаб происходящего. А это будет плохо выглядеть.