Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Number of subscribers

21 509
Average/Day:: +53
Average/Week:: +117
Average/Month:: +1028

👁️ Average views per message

17 407
Average/Day:: 17,400
Average/Week:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Messages per Day

2
Last day: 2
Week average: 1.7
Average per day: 2

Logo change history

Name change history

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Схвально ставляться до можливих планів путіна провести часткову мобілізацію 12,9 відсотків населення, причому з них 7,2 відсотки тих, хто під дію неї не підпадає, 16,5 не визначилися з відповіддю, 76,3 ставляться до такої можливості або негативно, або вкрай негативно та планують покинути територію рф на час її проведення останніх 21,3 відсотки. Доля тих росіян, хто підтримує закінчення війни без досягнення цілей СВО зросла до 71,2 відсотків.  Ступінь довіри до президента рф знизився на 3,1 відсотки за останній місяць, однією з причин такого зниження називають посилення далекобійних ударів з боку України. Доля тих росіян, які вважають що війна зайшла у стратегічний глухий кут збільшилася на майже п'ять відсотків за лютий і досягла позначки у 52,4 відсотки.3. Попередження про високу вірогідність масованого обстрілу України продовжено на 48 годин. І тут є цікава додаткова інформація.  Розвідспільнота США має інформацію про суперечки щодо направленості майбутніх далекобійних ударів, які існують  серед вищого військового та політичного керівництва рф. Якщо переважна більшість військового керівництва вважає за необхідне змістити акценти після фактичного провалу енергетичного терору та завдавати більше ударів по військових цілях, місцях можливого розташування підприємств українського ОПК та аеродромній інфраструктурі, то переважна частина політичного керівництва вважає за необхідне продовжити процес знищення цивільної інфраструктури України задля досягнення головної цілі -  деморалізації населення України. Що тут сказати - будемо бачити, як воно буде далі. Бережіть себе. Завтра буде ще один випуск вранці, з суботи - можливо, з понеділка - точно канал повернеться до звичайного графіку роботи.  Гарного дня та гарних новин..
а). США не бачать необхідності у присутності кораблів ВМС Китаю у Перській затоці і самі здатні забезпечити вільне судноплавство у Ормузькому проливі, яке буде відновлено "найближчим часом".б). США цінують "тверезу та помірковану політику Китаю", яку той проводить стосовно подій навколо Ірану, та гарантують безперебійне постачання енергоресурсів з країн Перської затоки для забезпечення потреб Китаю як зараз, так і у майбутньому, взамін же бажають бачити і надалі відсутність військової підтримки Ірану з боку Пекіну.в). Держсекретар США запевнив Ван І, що активні дії проти Ірану не будуть довготривалими та припиняться за три - чотири тижні. (Боже, як я регочу).г). Держсекретар США заявив, що обмежена наземна військова операція проти Ірану "абсолютно не виключена" і її можливою ціллю буде не ліквідація правлячого режиму, а знищення підприємств ОПК Ірану та об'єктів його "Ядерної програми". д). Держсекретар США заявив, що події у Перській затоці не повинні відволікати увагу від процесу врегулювання "Української кризи" і США чекають на нові пропозиції китайської сторони, які  можуть посприяти припиненню вогню та підписанню мирного договору між Україною та рф. е). Ван І підтвердив зацікавленість Китаю у встановленні якомога швидкого справедливого та довготривалого миру в Україні та заявив, що розраховує до квітневого саміту лідерів Китаю та США представити опрацьований Китаєм СПІЛЬНО З ЄВРОПОЮ рамковий документ з пропозиціями щодо процесу мирного врегулювання. 3. путін надіслав особистого листа Президенту США з огляду на те, що у останні три дні американська сторона відхилила його прохання провести особисті переговори з Трампом. Про зміст листа відомо мало, є чотири пункти, які я особисто розцінюю як погрози. а). путін вимагає припинити бойові дії проти Ірану спрямовані на знищення його військово-промислового потенціалу та заявляє, що готовий вжити заходів, які підвищать захист підприємств іранського  ОПК, які задіяні у системі забезпечення оборонних потреб рф у випадку, якщо США мають намір ті знищити та не дослухаються до прохань російської сторони.б). путін нагадує Трампу про домовленості СРСР - рф та США, які забезпечували суверенітет та територіальну цілісність Куби.в). путін заявляє, що Президент Трамп своїми діями у Ірані та навколо Куби створив ситуацію, у який агресивні плани  чинної адміністрації Білого Дому впритул наблизилися до червоної лінії забезпечення національних інтересів рф та погрожують її перетину. путін заявляє, що його країна буде вимушена реагувати економічно та військово на нові виклики у іранському та кубинському питаннях.г). путін просить про термінові переговори з Президентом США задля  вирішення спірних питань, "доки ситуація не дійшла до стану неповернення та не спровокувала пряме військове протистояння двох великих ядерних держав". Про відповідь Президента США на цей лист нам нічого невідомо. Може згодом щось дадуть. Побачимо. Панове, так склалися обставини що я потрапив у якийсь дурний вир подій і часу у мене до кінця тижня практично не буде. Тому новини буду давати кожного до шостої ранку і більше дописів не буде. А з наступного понеділка канал повернеться до звичайного режиму. Я так думаю.  Гарного дня та гарних новин. бережіть себе. Наступної ночі може бути гучно.
а). При будь яких обставинах постачання комплектуючих  до "шахедів" з Ірану до рф буде припинене. москва досі не може наростити виробництво "шахедів" до омріяної кількості - їх застосування стабільне без росту виробництва. б). При будь яких обставинах буде блокована навіть гіпотетична можливість передачі рф ракет іранського виробництва. Ще раз стверджую, Іран НЕ передавав рф балістичні ракети малої дальності, про факт постачання  немає жодних підтверджених фактів. А вся ця історія завжди почала обговорюватися у ЗМІ виключно перед періодами військового та політичного тиску на Іран з боку США.в). У випадку зміни режиму у Ірані рф та Китай отримають другий серйозний ляпас від США після Венесуели. І цей ляпас дуже вірогідно буде мати вплив і на рішучість Китаю військовим шляхом повернути Тайвань, і на рішучість Кім Чен Ина підтримувати рф. По останній темі багато інформації - ще після Венесуєли активізувалися попередні контакти між США та КНДР з ціллю відновлення стратегічного діалогу. У ході попередніх контактів саме корейська сторона висловлювала припущення, що вона може скоротити рівень свого "стратегічного партнерства" з рф, яке не приносить очікуваних дивідентів, в обмін на відновлення стосунків з США та послаблення санкцій як з їх боку, так і з боку міжнародної спільноти. Зміна влади  у Ірані, вірогідно, активізує процес часткового  відходу корейського керівництва від виключної ставки на рф - відповідно корейської зброї у рф може стати менше. г). Політичні демарші рф вчора та зневажливе ставлення влади США до "прохань та наполягань" москви, яка практично наодинці вчора "Клеймила американо-израильскую военщину" на засіданні РадБезу ООН (Китай зайняв вкрай обережну позицію), можуть призвести до того, що Трамп "на хвилі успіху" може знову почати тиснути саме на москву, а не на Київ, політично та економічно зважаючи на внутрішньополітичні передвиборчі процеси у Америці. І хоча такий розвиток подій все ж менш вірогідний ніж збереження наявного статусу - кво у відношеннях з Кремлем, проте я би точно не відкидав таку можливість. Події розвиваються цікаво. Запасаємося поп-корном та вперше без опасінь спостерігаємо за іранським шоу - Україна та українці точно отримають від нього задоволення знаходячись на безпечній відстані. Чат сьогодні відкриватися не буде. Завтра з восьмої будете мати можливість облаяти автора та посваритися один з одним. Але не факт що я його взагалі відкрию - "як доносять нам скріжалі", на каналі мінус 150 підписників за останні дві доби після закриття обговорень. Може процес відписки пришвидшиться сьогодні і я буду мати підстави сподіватися на вихід кількості підписників до комфортних значень у 2 - 2,5 тисячі? Дай то Боже. До завтра. гарного дня та гарних новин.
Я прекрасно знаю, що за створенням "Свободи" у її нинішньому вигляді стояв Янукович - йому був потрібен жупел для залякування "націоналістами" виборця південних та східних областей України. Але не зважаючи на зрадницьку природу вищого керівництва "Свободи" вона є саме ідеологічною партією, а не вождистським проектом. Більше в Україні ідеологічних партій "першого   ешелону" просто немає - не народили за всі роки Незалежності. І майбутнє України саме за ідеологічними партіями - тільки вони зможуть задовольнити потреби виборців України та забезпечити сталий розвиток Держави з постійним підвищенням якості управлінського та політичного керівництва, а не з від'ємним відбором, як то було при Порошенко, і залишилося при Зеленському. Ганебну практику з приходом до влади все гірших та гірших професіоналів можуть припинити тільки партії, засновані на ідеології та створені знизу доверху, а не "росчерком пера" Зеленського, Порошенка чи Залужного.  Ну а ви... Знаєте ж, що на виборчих перегонах  ЄС дай Боже щоби отримала почесне "четверте місце" у конкуренції з невмирущою Юлею Володимирівною. Розраховуєте на плечах Залужного повернутися до влади? Смішні ви люди - "Герой повинен бути один"!, і навіть при гіпотетичному створенні коаліції з гіпотетичною ж "Партією Залужного" вас дуже швидко спіткає доля розваленого вашими зусиллями НФ та викинутого ні за що на звалище Прем'єра Яценюка. Запам'ятайте це "пророцтво".. І залишитеся ви зі своєю сектою бездумних фанатиків нікому не потрібні і нічому не навчені. туди вам і дорога. Все. Я у відпустці. Сьогодні об'являю волю у коментарях - буде панувати абсолютна свобода слова для всіх, у тому числі для "контужених шоколадним батончиком". А з завтра та до понеділка на каналі та у чаті буде панувати тиша. До скорої зустрічі. Я пішов.
Ще один цікавий нюанс. Держсекретар США, хоч і переважно виконав доручення свого Президента по створенню "Опозиційного традиційному курсу ЄС блоку держав - учасниць" всередині Європейського Союзу (Угорщина, Чехія, Словаччина), проте сам особисто висловлює постійні сумніви у тому, що  "політика контролю ЄС через дружні уряди країн-учасниць" може призвести до успіху. Рубіо вважає, що така політика є недалекоглядною, зважаючи на переважно антиамериканські суспільні настрої всередині ЄС. Держсекретар вважає, що США повинні "повернутися до Європи лицем" та не брати участь у діях, спрямованих на його послаблення. Рубіо вважає, що після дуже ймовірної перемоги опозиційної "Тиси" на парламентських виборах у Угорщині Словаччина не зможе наодинці здійснювати функцію американського "агенту впливу" у Європі, тим більше що чинний уряд Чехії не бажає однозначно ставати на бік США у протистоянні з Європою. Чому я згадав про цей нюанс? Згадав я про нього тому, що сам Рубіо двічі висловлював наступні свої думки. а). Він вважає перспективним створення "Поясу безпеки та забезпечення національних інтересів США у Європі" у який можуть увійти Україна, Польща, Угорщина, Румунія, Словаччина та Чехія. б). Він вважає за необхідне здійснювати політичний тиск на ЄС з тим, щоби Україна була прийнята туди по прискореній процедурі.  Станом на зараз точку зору Держсекретаря США Не те щоби не підтримують Президент США та посадовці його адміністрації, скоріше вважають неактуальною - є більш нагальні питання, які слід вирішувати.  На останок про долю багатостраждального закону "Грема - Блюменталя", який постійно обіцяють прийняти "на днях" та постійно відкладають у довгу шухляду. Як серед конгресменів - республіканців, так і в середині Адміністрації Президента США існують дві точки зору щодо його прийняття. а). Закон потрібно прийняти до візиту Президента США до Китаю з тим, щоби він мав додаткові аргументи (шантаж) на переговорах з Сі по темі врегулювання "української кризи". б). Закон потрібно приймати після візиту Президента США до Китаю у випадку, якщо домовленостей по Україні не буде досягнуто, бо прийняття його до візиту може спровокувати Китай на конфронтаційні дії.  Станом на зараз у першої точки зору прихильників у Конгресі суттєво більше. І хоча вирішувати - приймати його, чи ні, Президенту США, який ще має переважний вплив на республіканську більшість, проте не виключений випадок "Локального  бунту" у Сенаті у якому лідер більшості все частіше висловлює свою особисту думку про те, що цей закон слід приймати чим скоріше.  Другу частину цього "Нудного твору" дам завтра, можливо разом з нічними новинами та тими, що вже у нас є. Просто бажано щоби як мінімум мої підписники більш-менш розбиралися у наявній американській кухні та знали - що там готують та збираються готувати.  Гарного дня та гарних новин. Завтра буде веселіше - є цікаві новини щодо нашої "ракетної програми" та, можливо, ще більше не менш цікавих новин. Ніч покаже.
ТРИ ПИТАННЯ - ТРИ ВІДПОВІДІ.  1. "Що там за дед-лайни американці призначили щодо підписання "Мирної угоди" між Україною та рф"? Одного дед-лайну немає. Існують три "можливості" з часовими рамками від аналітиків Держдепу. Підкреслюю - не від "Чортова іідіота" чи Кушнера. а).. Оптимістичний. Економічна ситуація у рф, відсутність успіхів на полі бою, досягнення порозуміння під час зустрічі Трампа  та Сі та санкційний тиск примусять рф прийняти мирні пропозиції Президента США і це "Прийняття" дозволить Україні та рф в цілому затвердити текст "Мирної угоди" до 4 липня цього року.б). Середньозважений. Ті ж передумови проте з затримкою переговорів з Китаєм за участі представників Європи з виходом на підсумкові домовленості до кінця серпня. У Держдепі "гуляє" дата - 24 серпня.в). Песимістичний. Ті ж передумови плюс відсутність будь яких домовленостей з Китаєм. Війна наявного рівня інтенсивності буде продовжуватися до жовтня після чого піде на спад до підписання угоди про припинення вогню наприкінці цього чи на початку наступного року. Конфлікт заморожується без підписання "Мирної угоди".  Кожен сам буде судити про вірогідність здійснення вищезгаданих прогнозів. Особисто я у принципі не вірю у можливість підписання "Мирної угоди" з рф - виключно "Угоду про припинення вогню". але я можу помилятися.2. "Що там за гості сьогодні приїхали до Києва? То часом не ті, хто хоче створити новий безпековий альянс за участі України", Так, саме ті. І саме лідери країн Балтії та Північної Європи будуть вести з нашим Президентом переговори про оформлення такого військово-політичного альянсу. Ми знаємо, що між лідерами європейських країн існує "певний консенсус" у розумінні того, що у випадку досягнення конкретних домовленостей між ними та Президентом України буде узгоджена дата проведення "Розширеного саміту" "Коаліції охочих" у вигляді участі усіх вищезгаданих лідерів плюс лідерів Німеччини, Франції та Великобританії. Прогнозувати щось по підсумках майбутніх "розширених" переговорів не візьмуся, але все ж таки маю надію на те, що хоча б переговори попереднього рівня сьогодні пройдуть вдало і процес створення нового безпекового Альянсу буде пришвидшено.   Скажу ще одне. Всі лідери вищезгаданих країн бажають підпису України під документом, у якому буде прописаний аналог "П'ятої статті НАТО" з, зокрема, участі ЗСУ у бойових діях на територіях країн Альянсу, які можуть бути атаковані з боку рф. Але то все доки ще "Проекти", "обговорення", та "зондування грунту". Будемо бачити - во що все виллється.3. "Що там Пєсков та АлкоМанька розповідають про передачу Україні ядерної зброї від Франції та Великобританії"?  По-перше, мені нічого про це невідомо. По-друге, я вважаю всю цю інфокампанію навколо "бомби" виключно спробою "Сотворили уявну загрозу - самі хероїчно її подолали під оплески російського лохократу". Ні при яких обставинах не буде атакована ані Франція, ані Великобританія, про що грізно "попередив" АлкоДімон. І Україна теж не буде атакована у жодному випадку. Я у цьому впевнений абсолютно. Ну а бидло все схаває, воно ж потребує чергових "перемог над НАТОвською воєнщиною" та нацистською Україною". "Ми запобігли - нас бояться" - чекайте згодом на переможні "вєсти с НАТОвських фронтов". На цьому все. Останній раз прошу припинити сьогодні політичні срачі. Моєї звичайної толерантності по відношенню до "контужених шоколадним батончиком" саме сьогодні не буде. Всі, хто не дослухався до мого прохання пішли у бан на тиждень. Я розумію, що "влучив у десятку" з цим виразом, хоча не мав такого наміру, а тому прихильники п'ятого Президента його мені не пробачать, але то мені байжуже. Завтра приходьте висказувати своє "фе". Сьогодні не день срачів.  Гарного вечора та тихої ночі. Вранці зустрінемося на каналі.
ДВІ НОВИНИ ТА ОДНЕ "ПЕРЕДБАЧЕННЯ". Шановне панство. Дописів нормального формату сьогодні та завтра не буде. Є нагальні справи, які не підлягають відтермінуванню. Дві не те, щоби новини, скоріш прогнози, я все ж дам.1. ОКНШ США вважає неможливим повторення вторгнення військ рф чи одноосібно, чи у кооперації зі ЗС РБ, на територію України з території Республіки Білорусь. Причини:а). Неможливість накопичення резервів особового складу, боєприпасів та бойової техніки як ЗС РБ, так і ЗС рф у найближчі два роки, зважаючи на стабільно високий рівень втрат вищеозначених під час ведення бойових дій російською армією в Україні. б). Слабкий рівень підготовки та практична відсутність мотивації воювати з Україною особового складу ЗС РБ включаючи вищий та середній.  Проведення ж мобілізаційних заходів у РБ не можна вважати підготовкою до ведення бойових дій проти України, Польщі та Литви, проте слід вважати черговим заходом спрямованим на збереження психологічного тиску на цивільне населення суміжних держав.  Цікаво те, що раніше у формулюваннях американських військових аналітиків не було категоричних тверджень - "Можливо, мала ступінь вірогідності" та таке інше. 2. Представники Президента США Уіткофф та Кушнер отримали від Ушакова запевнення у тому, що на наступний тур переговорів рф підготує "компромісні пропозиції по територіальному питанню, які, вірогідно, можуть задовольнити українську сторону". Про їх сутність доки ще нічого невідомо. Але якщо ви почуєте від "Чортова ідіота" свіжу їбанину про "наближення миру", чи про "просування мирного процесу", то ви повинні розуміти - це саме про ці невідомі "пропозиції", які майже напевно не задовольнять українську сторону. Як на додаток від себе скажу таке. Станом на зараз Україна вперше за час другого строку Трампа на посаді Президента, має тверду опору у вигляді глобальної підтримки абсолютної більшості Європейських країн, які сформулювали нарешті спільну позицію щодо спротиву політиці Трампа, у тому числі стосовно України та рф. Зеленський надалі, у зв'язці з європейцями, буде чинити вже не прихований, а відкритий спротив спробам Трампа через своїх представників примусити Україну до втрати Донецької області. І станом на зараз ситуація вже не є такою, що "рф стоїть на своїх вимогах, а Україну підштовхують до їх прийняття", а вона поступово  перетворюється на таку, у який "Україна стоїть на своїх вимогах, а США намагаються наблизить рф до їх прийняття". До остаточного "оформлення тенденції" ще далеко, але просування таки реальні.  Від наступного туру переговорів між Україною та рф не раджу очікувати нічого суттєвого. Що буде надалі - будемо бачити. На останок інформація для контужених шоколадним батончиком. Космічні сили США фіксували пуск чотирьох ракет "Фламінго" по території рф, прорив ППО двома з них, та потрапляння у ціль одної, одної з відхиленням по прилеглій території. Американці вважають, що виробник домігся підвищення дальності польоту за рахунок зниження ваги БЧ ракет. Тут я не спеціаліст, нехай люди фахові розбирають ці твердження на запчастини. Водночас ще раз наголошую, не перестану це робити - Данія підтвердила намір виробляти спільно з українською стороною ракети "Фламінго" та прийняти їх на озброєння данськими ЗС.    Гарного дня та гарних новин. Завтра буде ще один такий же короткий випуск, у середу канал повернеться до звичайного формату роботи.
6. Після провалу Трампа з рішенням Верховного Суду по тарифах абсолютно ясно, що час, коли Конгрес США остаточно вийде з-під контролю США не просто близький - він майже настав. І у Трампа залишилося три місяці максимум, взагалі два, два з половиною, щоби "дотиснути мирну угоду" між Україною та рф. Не дотисне - впевнений. Продати її американцям напередодні мідтермів не вдасться. Як навряд чи вдасться здобути у квітні "добро" від Китаю на закінчення війни в Україні - Сі елементарно невигідно підсилювати Трампа перед мідтермами, да і взагалі візит може бути відкладений через "Іранське питання" у випадку, якщо після військової компанії США та Ізраїлю з масованою повітряною складовою не вдасться повалити  правлячий режим. А без наземної операції його повалити майже неможливо. І можлива невдача США стовідсотково посилить позиції Китаю у глобальному протистоянні США. Трамп не зможе здобути у Пекіні "Сильну угоду", а за слабу його будуть "їсти" і демократи, і республіканці напередодні мідтермів. 7. Держсекретар США запропонував Президенту США "Стратегію вирішення зовнішньополітичних питань", зокрема по Україні. Дали з неї один загальний пункт по нашій Державі, куратор каже, що таких пунктів там чотири.  "Досягнення миру в Україні можливе до кінця поточного року при поступовому нашому прогресі на переговорах як з рф, так і, в першу чергу, з керівництвом ключових європейських країн, України та Китаю". Ми попросили дати весь об'єм інформації, який стосується нашої країни. Почекаємо на відповідь.  Як резюме.  Головне зараз для України - дійти до межі спротиву "Ідеям Трампа" з вимогами прихованої капітуляції поступово, не "тут і зараз". І дійти разом з Європою, у тісній координації з Лондоном, Римом, Парижем та в першу чергу Берліном. Очевидно, що зараз саме Мерц перебрав на себе ключові важелі керування загальноєвропейською політикою за згодою провідних країн останньої. І переговори Мерца у Пекіні та Вашингтоні можуть у загальних рисах дати відповідь - коли реально може закінчитися війна. Ну а доки ще слухаємо чергові казки Уіткоффа про "великий прогрес" на переговорах, слухаємо від Зеленського та путіна звинувачення один одного у непоступливості та Трампа про розчарування обома, і в першу чергу Зеленським, та розуміємо, що досягти миру, який реально задовольнить Україну, доки ще просто неможливо. І забудьте про зустріч путіна, Зеленського та Трампа, про можливість якої розповідає "чортів ідіот" - ця можливість існує виключно у його ідіотський голові. Не буде зустрічатися путін з "нелегітимним" Зеленським, я ц у тому впевнений. Ну а якщо я помилюся і зустріч таки відбудеться, то на ній жодного компромісу досягнути бути не може. Зеленський обрав тактику - "Вимог неможливого" доволі вдало. Або путін відмовиться від зустрічі і Україна ткне перстом у путіна як винуватця зриву переговорів перед Трампом, або вже на самій зустрічі путін вчергове розповість Трампу про печенегів і там переговори перетворяться на фарс зі звинуваченнями путіна у недоговороспроможності.  По обстрілу. Під прицілом були у тому числі "Об'єкти пов'язані з роботою українського ОПК". Наслідки  є, не критичні. Відбилися на рівні "краще за посередній". Американці були праві - рф буде поступово переорієнтовувати свої удари на цілі військові зі зниженням попереднього акценту на знищення критичної інфраструктури. Бажаного рф повстання  не сталося. Компанія провалилася.  Тримаємося далі. Спокою. Здорової кукухи. Критичного відчуття реальності. Допомагаємо війську останнім та чекаємо на зміни на краще.  Гарного дня та тихої ночі.
Бажають європейці, але по іншій причині - тих у масі дістали хамство, невдячність, постійні шарахання та Трампоорієнтованість Зеленського. Але все це хочуть ВОНИ. Що хочу я? Я ж хочу сильної, процвітаючої національної Держави на ім'я Україна. Не наявну Україну, яка не має ЖОДНОЇ ідеологічної партії, окрім "Свободи" - виключно олігархічні чи вождістські проекти, та й остання має продажну та орієнтовану на комуністичні ідеали у економіці верхівку. Не Україну, у якій сорти політичного лайна змагаються у боях всіх проти всіх своїми сектами-кінцівками. Не Україну, яка у масі голосує за рила та гасла, а не за програми та звітність у їх виконанні. Не України, яка руками обраних можновладців бажає здати країну під владу наднаціональних інституцій і при тому зневажає національні наші інтереси. У мене ніколи не буде у дупі жодної руки українських ляльководів. Я міг раніше та можу зараз легко та невимушено продатися ОПУ чи Порошенку - останній навіть буде ладен забути про свою патологічну жадібність, аби я не гавкав та повернувся до нього на службу, у тому абсолютно впевнений. Але немає тих грошей у світі щоби я зрадив своїм принципам - я старий нищеброд без статків і таким і помру, проте помру з почуттям власної гідності та гордості за своє збережене чесне ім'я. Я ні при яких обставинах не буду балотуватися у жодні органи представницької влади, ані на місцевому, ані вищому рівні. І мій базовий принцип по життю - "Україна понад усе", а не "Зеленський понад усе", чи Порошенко, чи Залужний, чи інші. Станом на зараз в Україні НЕ ІСНУЄ жодної політичної сили, за яку я б міг проводити агітацію, яка задовольняє мої потреби українського націоналіста. З'явиться - ви про це дізнаєтеся. І навіть якщо з'явиться, я не буду за неї агутувати за принципом чорного піару танцюючи на кістках опонентів. Україна Бандерівська повинна бути розбудована не малоросами, не олігархами, не зовнішніми силами. Державі потрібна політична еліта, а не політичні відходи які самі себе охрестили "Елітою", які вершили раніше та зараз вершать долю нашої країни. Ця еліта тільки оформлюється і намагається стати на крило під суцільне скандування сектантами всіх сортів політичного лайна рашистського гасла - "Не вийожуйтесь, українці і слухайте вашу улюблену пісню "Валєнки" - жріть старе лайно і навіть не мислите про нормальну їжу"! І тому, недорогі мої фейсбучні сектанти, йдіть ви куди подалі разом з вашими обісратими вождями - мені байдуже на їх долю і байдуже на вас, якщо ви відмовляєте своїй країні у світлому майбутньому, а собі у критичному мисленні та відмові від Божої заповіді - "Не сотвори собі кумира". Шкода що я не маю впливу на своїх друзів - я би приговорив цю сторінку сьогодні без жодного жалю. Але я зроблю все можливе, щоби від неї відписалося якомога більше підписників з числа сектантів всіх таборів наших політичних лузерів. Бидлостанське кредо, яке генаально сформулював Ален Даллес - "Росіяне набагатто більш схильні орієнтуватися на ідеальні приклади минулого, ніж будувати моделі майбутнього", не повинне стати українським кредо. Наша Держава заслуговує на світле майбутнє зі справжньою новою українською політичною елітою, а не з пост-радянськими відходами політичної життєдіяльності. Так воно і буде.
КОРОТКО. Намагався дізнатися у шефів, чому Мединський повернувся до української делегації, та про що мав розмову з Умеровим та Арахамією. Мало що дізнався. Зовсім. Дам що є.  Куратор підтвердив інформацію, яку дав Радник Зеленського Литвин. Мединський, вочевидь після розмови з москвою (невідомо - з ким точно), забажав переговорити з Будановим, Арахамією та Умеровим. Буданов від участі у розмові відмовився, проте дозволив Умерову (номінальному голові делегації) та Арахамії таку зустріч провести. Тепер дослівно. "Мединський анонсував членам української делегації переваги від створення на Донбасі "Вільної, демілітаризованої економічної зони" та запропонував рішення, які, на думку москви, з однієї сторони забезпечать інтереси Україні на територіях, які покинуть ЗСУ, а з іншого фактичний контроль рф над регіоном, що є виконанням ключового завдання СВО".  Більше інформації я не маю. Можливо буду її мати тоді, коли наші представники повідомлять про перебіг переговорів у вузькому колі наших американських партнерів. Буде інформація - дам одразу. Але ще раз хочу зазначити, що попри те, що номінальним головою української делегації на переговорах є Умеров, фактичним головою делегації є Буданов, і це підтверджують члени американської делегації - саме він визначає напрямок дискусій та має право вирішального голосу на переговорах з боку української делегації.  Ну і "Зеленіти так зеленіти"! Підтверджу свій статус "Голосу Банкової".  Щоби допис не був пустим, повідомлю про гарну новину у області енергетики, а саме про те, що Шмигаль - Всюдисущій взяв участь у засіданні Міжнародного енергетичного агентства у Парижі та виступив з промовою перед міністрами енергетики ЄС, "Великої сімки" та представниками провідних енергетичних компаній, та під час заходів провів переговори з деякими колегами, на яких анонсував свого роду план відродження енергетики України та розбудови енергетичної системи заснованої на засадах децентралізації. До 26го квітня Шмигаль обіцяє міністрам з вищезгаданих країн представити узгоджений з їх представниками такий "План" та затвердити його у цілому під час можливого саміту у Києві. Ще Шмигаль - "Щоб не допустити гуманітарної катастрофи, маємо діяти швидко. Ми пропонуємо партнерам єдину архітектуру координації — створити Energy Task Force з трьома рівнями управління: політичним, робочим і технічним. Це інтегрована система: потреби, проекти, постачання, фінансування та підзвітність".  Я просто дам оцінку переговорам та промові Шмигаля від представників Німеччини та США на заході. "Вперше ми почули не про окремі кроки по реагуванню на обставини, а про цілісну систему заходів задля мінімізації наслідків обстрілів. Вперше ми почули про прозорі умови залучення фінансування та обов'язкову підзвітність саме від українців - раніше того вимагали виключно ми". Тут ще одно цікаве. "Деякі енергетичні компанії допускають участь своїх спеціалістів у певних проектах по відновленню енергетичної системи України та пропонують залучення робочої сили з третіх країн задля прискорення ходу робіт". Цікаво, кого вони на роботу планують завезти?...  А загалом, особисто мене Шмигаль як міністр енергетики влаштовує. Можете закидувати мене тапками. І ще. Вранці у приват прийшов якийсь, чи якась, Sokura, яка заявила, що я "Дибілкуватий невіглас", який "мізинця не вартий ані Забєліной, ані Гайдукєвіча, на яких ти гавкаєш". Дивне якесь поєднання, квадратне та солодке. Але визнаю - я саме такий і є, а тому відписуємося вид такого "фу" як я, і чим найшвидше, бо й самі станете дебілами та невігласами. Я ж сам є небезпечною заразою, яка інфікує читачів через свої дописи.   Ввечері дам ще невеликий блок новин. Гарного дня та гарних новин.