Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Number of subscribers

21 509
Average/Day:: +53
Average/Week:: +117
Average/Month:: +1028

👁️ Average views per message

17 407
Average/Day:: 17,400
Average/Week:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Messages per Day

2
Last day: 2
Week average: 1.7
Average per day: 2

Logo change history

Name change history

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ПРО ЛІЖКА У БОРДЕЛІ.  Панове, станом на зараз у мене немає точних даних про звільнення Уолтца, проте дозвольте нагадати - саме я писав, що він буде першою пташкою яку трампівські зозуленята неминуче викинуть з теплого гніздечка. Наступний - Гегсет.  Ще скажу, що три дні тому на цю посаду претендували два спецпредставника Президента США - Келлог та Уіткофф. Останнього як рідну душу бажає бачити на посаді Трамп, першого  Рубіо. Хоча "Політіко" - дуууже зашкварене ЗМІ, проте ця інформація може бути правдивою. Але не поспішайте алярмувати. Нас повинно цікавити не "рило на посаді", а наслідки для особисто України від знаходження на посаді цього рила.  Станом на зараз Уіткофф де-факто виконує саме обов'язки Радника з Нацбезпеки. Не зважаючи на абсолютний провал усіх своїх місій він тримається на посаді виключно тому, що його "любить" Трамп, бо він ніколи не каже нічого проти "генеральної лінії партії". Скаже Трамп щоби Уіткофф поїхав домовлятися з пінгвінами з підсанкційних островів про співпрацю та стратегічне партнерство - поїде і слова не скаже проти. Що такий "Радник" нарадить - можете самі собі уявити. Уіткофф та Рубіо станом на зараз єдині, хто має "доступ до тіла". Особисто я не очікую від призначення Уіткоффа Радником нічого поганого, навіть навпаки - його наївність та некомпетентність не можуть не призвести Президента Трампа до помилок, зокрема у "українському питанні" які, я все ж думаю, зіграють на руку і нам, і Європі.  А загалом... Трамп має три башти у своєму близькому оточенні, як і його улюбленець путін. І крок по здобуттю рівноваги у своєму оточенні, а башта Рубіо зараз впевнено лідирує по впливу, крок, скажемо так, умовно розумний, якби Уіткофф був спеціалістом, а не "ідіотом, хоча хорошим парнем", як його охарактеризував той же Уолтц, сама не великого розуму людина.  Спокійно, панове. Ліжка у Вашингтонському борделі поміняли, контингент працівниць залишився той же. Буде достовірна інформація про призначення - дам одразу. Проте, якою б вона не була, не варто  волати ані про перемогу, ані, тим більше, про зраду. - нам своє робити, а за американським  жабогадюкінгом варто спостерігати з попкорном та з холодною головою. Можна з бокалом червоного.))  А ще, я так думаю, ви вже читали "Венса" про ще 100 днів протягом яких Трамп буде "боротися за мир". А я казав, що хріна лисого США вийдуть з переговорного процесу на радість Китаю. Спокою, впевненості та терпіння. Нам своє робити.
"А ТРАМП ТО НЕ НАСТОЯЩИЙ"! Ті, хто прийшов за мною на канал ще з ЮАшних Блогів мабуть пам'ятають мою "Новоросійську Одісею" 2014го року. Тоді мене, ще суднобудівника який працював у київський філії німецької суднобудівної кампанії, після легкого поранення примусово, під загрозою звільнення, відправили трохи "порулити" новоросійською філією - тамтешній директор пішов у алкогольний штопор. Я тоді ледь звідти повернувся - а міг би і років через 10 повернутися. Потім Соня на "РадіоРоксі" її зачитувала під гучний регіт Кузіна. Може після війни переклад зроблю та людям тут почитати дам.  Це я до чого. Отой російський алкан - директор періодично лізе до мене поспілкуватися. Я його не баню - він дуже кумедний, обожнюю "Сидорова-Сидоріні" тролити. Він вічно всього боїться, то наших шпигунів, то терористів Буданова, то наших ракет, після першого підриву Кримського мосту та під час Контрнаступу жалівся, що йому доведеться у Владивосток від хохлів тікати. І перед вечерею він знову мені петицію надіслав. Дослівно: - Там (У Римі) Трамп был одурманеный, мне моя врач знакомая по пяти признакам определила. Это ваша, хохлов, работа? Я лише спитав - То твій особистий психіатр одкровенням поділився? Образився знову, обізвав мене "долбоебом х...ляцким" та кудись подівся. Мабуть лікуватися побіг. Я так думаю. А може й гойдане з свого 18го поверху з криком - "Хохляцкие танки"? Дай то Боже.  А ви кажете що ми нічого не можемо, у меншовартості змагаємося - оно Трампа опоїли - одурманили. Яка нація ще на таке здатна?
Трамп вперся у дві стіни. Одна - непоступливість путіна, друга - непоступливість Європи та України. Найближчим часом чекаємо на нову серію контактів на різних рівнях між Європою, США та Україною. Абсолютно не виключено вирішення питання про можливість прямих переговорів між делегаціями України та рф, вже з двох сторін погоджені учасники. Маневри навколо перемир'я будуть продовжуватися як мінімум до червня, як максимум до вересня.  Нам своє робити. Жодних катастроф для України після московського вояжу Уіткоффа не відбулося та не відбудеться - переговори, як це не дивно, підсилили позиції України та Європи - їх участь у них та врахування їх позиції поступово стають вирішальними у самому переговорному процесі.. Час не грає на Трампа. Маячня про "вихід з переговорного процесу бо є чим іншим займатися" - лише слова заради тиску на Україну та рф і цей блеф вже більш - менш викрито. Допомагаємо війську останнім. Не читаємо "твіти" Трампа - кожна друга його заява буде заперечувати першу. Не читаємо "поважні ЗМІ" -  вони у абсолютній більшості або "отрабатывают гигантский оклад содержания" від зацікавлених сторін, або видають інсайдерсько-сенсаційні фейки заради збільшення авдиторії. Інформацію про перебіг переговорів буду давати навіть якщо буду відпочивати, хоча до другого навчання, а там "Акула"... Відпочинок мені тільки сниться. Але витримаємо. Зичу витримки всім вам та холодного розуму при аналізі інформації. . Все буде більш-менш норм.  А ще з недосипу захотілося "пофулюганити". Згадаю свій "талан" письменника та якось напишу веселу  "Розповідь про те, як Трамп Deal здобував".)) Думаю, що настрій у людей підніметься.
КЕЛЛОГ. ПІСЛЯМОВА. Дам дуже коротко інформацію про пропозиції з якими приїхав до Лондона Келлог та які обговорювали на переговорах з українською делегацією. Даю тільки ключові теми.1. Україна ділиться на три зони контролю. Перша - Правобережжя. На цій території на строк до десяти років з правом пролонгації, будуть розміщені військові контингенти країн з "Коаліції охочих" з важким озброєнням. Друга - Лівобережжя до лінії розмежування. Ця територія контролюється ЗСУ та іншими силовими підрозділами України. У випадку поновлення агресії військові контингенти союзників, по двостороннім домовленостям між Україною та кожною окремо країною з "Коаліції" вступають у війну на боці України. Третя - окуповані території. Контроль рф при юридичному їх статусі як територій України. 2. Україна повинна визнати ФАКТИЧНИЙ контроль рф над окупованими територіями, домовитися та дати дозвіл на ведення на цих територіях бізнесу третіх країн. Натомість рф повинна буде перераховувати половину податків та прямих доходів  від такої господарської діяльності Україні. Виключення - Крим який виводиться за рамки такої угоди. 3. Розморожуються активи рф у США. Третина йде як компенсація збитків Україні, дві третини йдуть на купівлю рф товарів американського виробництва. 4. Україна не підлягає будь який демілітаризації, денацифікації, проте буде прийнята "національна американська законодавча норма" про неможливість вступу України у НАТО.5. Територіальне питання (обмін територіями, односторонній вихід рф з окремих окупованих територій в обмін на зняття певного об'єму санкцій) обговорюється окремо у рамках узгодження майбутнього тексту "Угоди про перемир'я".  Результат обговорення ключових питань вже озвучив і Елісейський Палац, і Президент Зеленський - не бачу потреби писати про вже заявлене. Сторони домовилися домовлятися по всім спірним питанням. Україна наголошує, що всі переговори по цим питанням будуть проходити лише після досягнення сталого режиму припинення вогню.  Келлог підтримує таку точку зору, проте вимагає досягнення попередніх домовленостей між Україною та США.  Тепер про черговий вкид від зливного бачку кремля - "Політіко". Заява Держсекретара США про можливість зняття санкцій з "Північного потоку" та взагалі з рф.  "Це однозначно неправда. Ані Стів Уіткофф, ані я не вели ніяких розмов о скасуванні санкцій с россії у рамках угоди з Україною. Якщо у Politico є хоч капля чесності, вони повністю відмовляться від цієї вигадки". Скажу від себе. Дезінформація по "Північних потоках" - робота Кремля, ця тема чисте ІПСО. По санкційному питанню ситуація не така однозначна. Так, у "рамках угоди з Україною" питання зняття санкцій не обговорюється. Проте на двосторонньому рівні Уіткофф проводить "активний зондаж" по цій темі і у москві, і у європейських столицях. На даний момент - безрезультатно.  Щиро дякую усім, хто долучився до обговорення нової назви каналу. Дяка! Зрозумів дві речі. Перше. Всі звикли до "Бандерівця" і не готові до зникнення цього "сталого бренду". Друге - більшість за іменний канал щоби не було інсинуацій щодо анонімності. Ну а Пуща - Водиця - наш вічний схрон.)) Тому назва вийшла така, яка вийшла. Без образ для тих, хто пропонував свої варіанти, у тому числі кумедні.)) Є ще одне питання. Вас на фото Степан Андрійович влаштовує, чи все ж таки свою мордяку причепити?)) На сьогодні все. Гарного вечора.
ПРОЯСНИМО СИТУАЦІЮ. Спочатку про низький рівень представництва США на переговорах у Лондоні які пройдуть цієї доби.  Держсекретар Рубіо відмовився приймати у них участь тому, що "не бачить можливості вплинути на сформовану  жорстку позицію Європи та України по чутливим політичним питанням, а з узгодженням технічних питань впорається Спецпредставник Келлог". "Абсолютний подразник для Європи та України" Уіткофф відсторонений від цього туру переговорів "задля отримання бажаного на них результату".  Питання територій на переговорах обговорюватися буде, але не в плані "юридичного визнання контролю рф над окупованими територіями України".  Російська сторона проінформрвана про жорстку позицію союзників і спецпредставник Уіткофф під час чергового візиту до москви спробує добитися поступок від путіна у територіальному питанні в обмін на зниження спільного  з Європою санкційного тиску.  Не чекайте від переговорів у Лондоні нічого значущого та проривного - цього не буде. Не буде на цьому тижні анонсованої Трампом угоди між Україною та рф - про це відкрито заявила говоряча голова путіна Песков. путін відкрито заявляє про те, що "досягнення "Угоди про всеоб'ємлюче припинення вогню" потребує часу, а "Угоди про перемир'я" ще більшого часу".   Не ведіться на вал дезінформації стосовно Криму та визнання його російським де-факто. Де-факто він і так російський - загарбали. Визнавати це чи невизнавати все одне що обговорювати законність сходу сонця. Відбити його станом на зараз ми не можемо на превеликий жаль. Визнавати ж його російським де-юре не буде ніхто, ані Китай, ані Іран, ані США, ані навіть Лукашенко. Я чудово знаю про позицію Держсекретара США, радника Уолтца та Спецпредставника Келлога - не може бути й мови про визнання Криму російським бо це підірве структуру безпеки не тільки у Європі та протиставлять США практично всьому світу чим неминуче скористаються Китай та Європа". Станом на зараз Президент Трамп пристає на поради Келлога, Уолтца та Рубіо. І я не думаю що у цьому питанні щось зміниться.  Тепер про можливий ремонт вбитого витвору корпорації "Metal Shark". Я прошу пробачення за те, що вчора взагалі зачепив цю тему у хвилину слабкості - існують прохання від військових які не можна проігнорувати. А грошей постійні наші спонсори більше норми не дадуть. Зборів не буде. Відповідати на гавкіт, пробачте, виблядків, про присвоєння мною ваших коштів я не хочу та не буду. Мені особисто взагалі нічого ані від кого не потрібно. Будуть спонсори виділяти гроші три місяці - ремонт буде продовжуватися три. Чотири - чотири. Тема закрита. Ще раз прошу пробачення.  Звіт по Лондонським переговорам буде або завтра ввечері, або післязавтра. Гарного дня та гарних новин. 
АНОНС. Панове, я не маю часу для ведення каналу, термінові справи та "відрядження з відрядження". Дуже багато потім розповім і про Іран з Україною і про "технічні переговори" які прямо зараз тривають між європейцями, українцями та американцями. Скажу лише одне. Основний камінь спотикання на них не Крим і не НАТО. Основні теми по яких не вдається зблизити позиції сторін - доля російських заморожених активів у США та Європі та можливе ведення бізнесу з рф взагалі та на на окупованих територіях зокрема. Спільна позиція Європи та України - не може бути й мови про бізнес третіх країн на окупованих територіях без дозволу України, як не може бути й мови про розморожування російських активів до виплати всіх завданих Україні збитків.  Позиція США та рф наступна - після впровадження режиму припинення вогню активи рф у США будуть розморожені та на ті, рф може буде купувати американські товари, від літаків, до автівок. Яке спільне формулювання знайдуть сторони переговорів на майбутньому їх турі у Лондоні - невідомо, однак з цією позицією до путіна знову полетить Уіткофф.  Завтра ввечері скоріш за все зможу виділити час на допис, можливо навіть два. А доки ще вимушений відкланятися. Гарного вечора та до завтра.  P.S. путін повідомив американську сторону про те, що він готовий започаткувати чергове "секторальне перемир'я" у частині двосторонньої відмови від атак об'єктів цивільної інфраструктури зокрема такої, яка знаходиться посеред щільної забудови. Енергетичне перемир'я не продовжено, але "рф готова по замовчуванню його підтримувати до порушень такого з боку української сторони". По факту - обстріли можуть повернутися у будь який час. P.P.S. Прохання. Не намагайтеся мене втягнути у срач навколо дописів Казаріна та Костенка по "прикладній якбитології". Я на цю тему неодноразово казав і свою думку не зміню ніколи.
ОФІЦІЙНО.Тільки що отримали наказ "максимально широко освітлювати та пропагувати офіційну позицію уряду США щоби припинити шкідливі інсінуації навколо заяв не вповноважених на висловлювння офііційної точки зору уряду США персон". Привіт Уіткоффу від Рубіо. Жодних домовленостей із РФ, поки не буде припинення вогню у "м’ясорубці" в Україні, - ДерждепСполучені Штати не укладатимуть жодних рішень із Росією і не послаблюватимуть санкції проти неї, поки не буде досягнуто припинення вогню в Україні. Про це заявила у вівторок журналістам у Вашингтоні речниця Державного департаменту США Теммі Брюс.Вона відповіла на запитання про останній раунд переговорів з Росією та можливість того, що США послаблять санкції проти Росії."Не буде жодних переговорів, жодних рішень, жодних домовленостей, поки ця бійня не припиниться", - заявила представниця Держдепу.Водночас речниця Держдепу назвала війну в Україні "м’ясорубкою", де нічого не змінилося. Брюс також наголосила, що після російського ракетного удару по Сумах у Вербну неділю складається динаміка, яка викликає більше запитань про те, хто дійсно відданий миру та припиненню вогню."І все ж ми продовжуємо працювати, очевидно, для припинення вогню". Ну і щодо можливого затримання Порошенка навколо якого вже почався галас. Я задав тільки що питання, "Чи санкціонували подібні силові дії американці"?, бо дія "американського імунітету" для п'ятого Президента України хоч і призупинена рішенням Трампа, проте не скасована. Відповіддю було: "Нам нічого про це невідомо, але можливий арешт Порошенка може дати зайві козирі нашим україноскептикам та ПрезидентуСША які справедливо звинуватять вашого Президента у побудові в Україні диктатури". Все. Розумійте як хочете. Ну і на останок відповідь на питання про наше можливе майбутнє фінансування та збереження при цьому підпорядкованості Держдепу. По факту нас здають у оренду при умові що ми будемо як і раніше виконувати свою роботу для Держдепу. Її залишилося мало - згорнуті майже 80 відсотків колишніх напрямків. Ми як і раніше будемо отримувати інформацію з США, але, можливо, якщо угоду буде формалізовано, то ми будемо мати таку ж з ЄС чи окремої Держави ЄС, яка буде нас фінансувати. Якщо пройде останній варіант, то це можуть бути або Нідерланди, або Франція, або Німеччина. Побачимо. Дай Боже щоби воно все "зрослося" до липня. Гарного дня. Тримайтеся. І ще раз дуже дякую за закритий збір!!!
ППОшне.  Пройшло дві новини про нашу нову зброю яка створена та створюється. За вчора та сьогодні дев'ять питань по тему - "То правда чи неправда"? По "Тризубу". Честь та хвала нашим інженерам-конструкторам які з практично всіх західних компонентів сконструювали  цю зброю. Вона реальна, вона працює, вона починає серійно виготовлятися. Але є "але". В Україні практично відсутнє виробництво електроніки та багато-багато чого іншого. За роки Незалежності високотехнологічне виробництво в Україні було майже знищене, також майже знищена була наукова база. Станом на зараз наше виробництво високотехнологічної зброї повністю, абсолютно залежить від доброї волі наших партнерів. "Тризуб" ніколи би не побачив світ якби не добра воля Великобританії, Японії та Південної Кореї. Без подробиць. Я не уповноважений розкривати будь які таємниці, але "якось так співпало" що наш "Тризуб" з'явився одразу після презентації Великобританією своєї лазерної зброї і заяви британців що вини в принципі готові поставити її в Україну. Згодом, після демаршу рф, "тема заглохла", але дивним чином з'явився вітчизняний аналог британської зброї. Я можу лише сказати, що ВБ "безкоштовно передали Україні деякі технології" які допомогли створити цей комплекс. Про "Стратегічне ППО" про створення якого заявив наш очільник МЗС, можу сказати таке. Створюється воно у колаборації з Францією, Норвегією та Німеччиною. І цей комплекс не буде чисто українським - він буде вироблятися для потреб всієї Європи. І тут є неприємні нюанси. Справа в тому, що США категорично не бажають створення європейського аналога  THAAD. Я писав торік, що корпорації на чоло з "Рейтеон" почали будувати в Україні завод який би згодом виготовляв протиракети для "Петріотів", а згодом ще один з викруткового збирання комплексів. Так от, після приходу до влади Трампа будівництво було заморожене і Зеленський зараз не дарма розповідає, що він намагається переконати США створити (по факту - продовжити будівництво" підприємств. Новина ж така. Трамп напряму пов'язує участь України у створенні європейського стратегічного комплексу ПРО з наданням дозволу на продовження будівництва. Я поняття не маю - на який стадії зараз створення такого комплексу, але знаю, що відмовлятися від участі у його створенні Україна просто не має права. Згодом побачимо - чи витримає Україна тиск США. Але заява Президента України про те, що ми готові купити у США "Петріоти" на 15 мільярдів це своєрідний "хабар по інтересах", жадібний до грошей Трамп таки може погодитися на розблокування будівництва. Панове. Часу немає від слова "взагалі", ну от зовсім. Завтра вечері дам блок новин, і по "Угоді про копалини", і про дивні речі на іранському фронті які напряму стосуються нас. Гарного вечора та до завтрашньої зустрічі.
РАКЕТНЕ. РЕМАРКА. Я втомиася доводити людям що я не верблюд і інформація від мене з надійних джерел, а не з сортирної стелі. Я розповідав ще минулого літа, що Україна за гроші союзників почала СЕРІЙНИЙ ВИПУСК ВЛАСНИХ балістичних та крилатих ракет. Президент підтвердив щомісячне їх використання, про кожне відомо союзникам. Я мовчу по цій темі щоби не набігли "запрошені навіжені" та не почали верещати що це неправда. Балістика існує, створена на базі експортного "Грому". Проблема станом на зараз - певний дисбаланс між виробництвом власне ракет і комплексів для запуску тих. Ми досі не маємо достатньої кількості пускових для завдання масованих ударів. Хто тут винен - краще промовчу, але магістральний курс наших військових та політичних можновладців на якомога ширше використання БПЛА як альтернативи "товстим ракетам" я вважаю принципово нереальним. Але то таке. На останньому "Раммштайні" було прийняте вкрай важливе рішення яке дозволить цього року "втричі збільшити можливості одночасного застосування ракетної зброї" - буде не тільки фінансування, але й матеріально-технічна підтримка виробництва. "Імена" європейців відомі - це ВБ, Франція, Італія, Німеччина, Норвегія. Але не менш вагома допомога Японії та РК які вже постачають нам дещо "подвійного призначення" для нашої "Ракетної програми". Маю обгутовану надію на те, що сюрпризів для бидла протягом року буде все більше і більше. Чекаємо та маємо терпіння Краще пізніше ніж ніколи.
МЕНІ АЖ СТРАШНО.Поставив у чат, но нехай і на сторінці буде. Для настрою, я, наприклад, дуже сміявся коли це прочитав. РФ пригрозила Японії жорсткими заходами у разі постачання озброєнь УкраїніУ МЗС Росії відреагували на рішення Токіо про приєднання до роботи Центру НАТО щодо сприяння та підготовки в галузі безпеки для України.Росія вживе заходів у разі, якщо Японія постачатиме Україні озброєння та військову техніку. Про це заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, повідомляється на сайті МЗС РФ.За її словами, у разі реалізації цих кроків "неминуче будуть наші жорсткі заходи, які завдадуть істотних збитків інтересам Японії в найбільш чутливих для неї областях".Захарова додала, що Японія на тлі реалізованого курсу на прискорену ремілітаризацію все глибше залучається до допомоги Україні. Тут цікаво те, що Японія, як я вже повідомляв, за згоди США поставила нам ракети до "Петріотів" на квазі лізінговій основі. Вони вже в Україні. А припадок Маньки Стакану обумовлений тим, що Японія буде приймати участь у модернізації протиракет для "Петріотів" та збирається вже напряму постачати їх Україні. Слідкуємо за розвитком подій, але Японія - не РК, ультиматуми з ними не проходять, вони зроблять все рівно навпаки. "Самураї косорилі, нікого не слухають", як нібито казав своїм підлеглим граф Вітте Напів Сахалінський коли просив США посприяти укладенню мирної угоди після програної росією війни проти Японії 1904 - 1905го років. Думаю що згодом буде цікаво. Добраніч.