Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | РЕМАРКА З ДОРОГИ. "Ти шо, обідивсь"? - як каже Монова? Щось воно того....

Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
11 400 Views/Reach 2025-06-09 06:10 Message №1339
РЕМАРКА З ДОРОГИ. "Ти шо, обідивсь"? - як каже Монова? Щось воно того. Не того. "Не цирульника". Основною ціллю обстрілу були наші "шведи", тобто літаючі радари завдяки одному якому був вперше у повітряному бою знищена "новітня сучка". Якось воно не задалося у нашого "мстивого" хуйла. З точки зору витрат на атаку і здобутку... "Это какой-то позор"..., як казав Швондер. Наступна "мстя", "сама рішуча з всіх надрішучих", буде у районі "мегаважливого засідання РБ". Успіх буде десь таким же, плюс-мінус. А взагалі, совки і є совки. Кампанія ударів по нафтосховищах змінює кампанію ударів по енергетиці яку змінює кампанія ударів по аеродромах яку змінює кампанія ударів по ОПК. І так по колу. І успіхи абсолютно не співпідставні витратам. Гарного дня, панове. Всім, хто відбивав "мстю", честь та повага. Не лякайтеся чергових чуток про "небувалі обстріли" - не буде нічого "за рамки". Все ми витримаємо. Це абсолютно точно. Ну і на останок коротка новина. США готові бути посередником у переговорах між Україною та рф задля досягнення "секторальних перемирій". рф вимагає припинення ударів по "цивільній інфраструктурі та об'єктах промисловості", наші згодні на поновлення "Енергетичного" та "Чорноморського" перемир'я. Чекаемо на подробиці наших атак, особливо атаки по гнізду МІГів у Савасалейці. У них там з часом теж буде своє Дубно.