Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Number of subscribers

21 509
Average/Day:: +53
Average/Week:: +117
Average/Month:: +1028

👁️ Average views per message

17 407
Average/Day:: 17,400
Average/Week:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Messages per Day

2
Last day: 2
Week average: 1.7
Average per day: 2

Logo change history

Name change history

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

І Китай реально може повторити свій тодішній "подвиг" спочатку саботуючи через путіна мирний процес по Україні, потім розробку та підписання торгівельної та тарифної угод з одночасною побудовою "широкого антиамериканського фронту". Після ж можливого критичного послаблення Президента США як на внутрішньо-політичному фронті (наявність ворожого Конгресу), так і на зовнішньополітичному (об'єднаний фронт проти домінування США), саме Сі буде диктувати свої умови Трампу по всім питанням, як по Україні, так і по всьому спектру питань. Карт у Трампа не залишиться у випадку продовження тим наявної політики. руйнування традиційних союзів та світового порядку загалом.   Спокійно та без всепропальства слідкуємо за розвитком подій - ЖОДНОГО приводу для залізання у "помирайку" немає і бути не може. І я це доведу у наступних дописах. Нам своє робити. Вижити до весни. Не вестися на російську пропаганду. Підтримувати розумні та корисні кроки влади на користь укріплення України та її обороноздатності та нещадно критикувати за дурість, непрофесіоналізм, недалекоглядність та корумпованість, але не забувати при тому, що для всіх нас понад усе повинна бути Україна, а не персоналії при владі. Витримки. Віри. Все не так погано, як здається.  Вранці будуть новини. До зустрічі. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі.
ТРАМП ЯК МАЙЖЕ ЛЕННОН. Панове, пробачте, але ані вчора, ані сьогодні часу на канал немає від слова "взагалі". Матеріалів дуже багато, часу немає щоби їх оформити у дописи. Завтра дам новини вранці - все одно о другій ночі прокидатися на "сеанс зв'язку" доведеться. На даний момент маємо звіт про переговори Стармера та Трампа. Давати весь не буду, тільки ключове. Вранці будуть звіти про переговори міністрів ЗС Франції, Німеччини та Італії з Держсекретарем США. Дві розмови вже відбулися, одна повинна відбутися ввечері. Всі присвячені Україні та черговій атаці нашої енергетики. як анонс дам три пункти зі звіту про переговори Стармера та Трампа.1. Президент США "був сильно роздратований" вимогою Стармера рішуче засудити путінську атаку бо "це точно зашкодить мирному процесу". 2. Президент США запропонував "якомога швидше забути" про те, що путін не дотримався свого слова не здійснювати атаки протягом тижня та "швидко рухати мирний процес" не зважаючи на "дрібні порушення" слова, яке путін дав Трампу.3. Прем'єр ВБ повідомив Президента США про те, що його країна збирається інтенсифікувати процес створення нового безпекового Альянсу всередині НАТО, проте не на шкоду Альянсу, за участі України. У відповідь на це Трамп заявив, що не збирається гарантувати такому Альянсу "парасольку" від США та й взагалі, учасники такого об'єднання повинні визначитися - чи потрібне тим НАТО взагалі? Суперечка по цій темі завершилася заявою Трампа - "Робіть що хочете, проте на нашу допомогу не розраховуйте", та відповідною заявою Стармера про намір "рішуче йти у питанні створення нового Альянсу далі якомога швидко".  4. Президент США заявив, що НАТО повинно проявити єдність навколо "українського питання" та "Дати миру шанс" на мирне врегулювання війни між Україною та рф. (Чисто Леннон, якого Трамп терпіти не може з його "Give Peace a Chance"). 5. Президент США  у відповідь на прохання Стармера підсилити санкційний тиск на рф з боку Америки, заявив, що він буде готовий це зробити у випадку, якщо росіяне не продемонструють поступливість на переговорах 4-5го лютого у Абу-Дабі. 6. Прем'єр ВБ заявив, що створення нового безпекового альянсу за участі України "відповідає національним інтересам як країн, які збираються його створити, так і таким США", бо Європа готова виконати вимоги Трампа та взяти на себе повну відповідальність за свою безпеку. 7. Прем'єр ВБ заявив, що не вірить у успішність переговорів з рф та разом з абсолютною більшістю лідерів країн Європи  вважає, що путін затягує час та водить за ніс і Трампа, і таких  лідерів.8. Сторони "рішуче розійшлися у поглядах" на участь Китаю у "мирному процесі навколо України" - Президент США вимагав "не робити дурниць" ані ЄС, ані канадійцям, ані ВБ, та не вступати у переговори з Сі, делегувавши саме йому такі повноваження, на що Стармер заявив, що не збирається відмовлятися від переговорів з Китаєм і в цьому його підтримують провідні країни Європи та Канада. 9. Прем'єр ВБ заявив, що і надалі буде проводити політику зближення своєї країни з ЄС та має намір досягти успіху на переговорах про "широке долучення" ВБ до "Європейської оборонної ініціативи" на що отримав звинувачення у тому, що Стармер своїми діями "підриває особливі відносини між ВБ та США". 10. Президент США "у рішучій формі" відхилив прохання Стармера продати Україні хоча б невелику партію ракет "Томагавк" та заявив, що Стармер таким проханнями штовхає світ до Третьої світової війни, проте погодився продати Україні нову партію ракет до "Петріот" у "найкоротший термін".  Сторони домовилися про  нову розмову після закінчення переговорів у Абу-Дабі з тим, щоби виробити спільну позицію по їх підсумках та владнати суперечності, які мають зараз місце між двома лідерами.
НА РАНОК ПІСЛЯ ПЕРЕМИР'Я". "Енергетичне перемир'я", існування якого строком на тиждень ще вчора ввечері підтвердив Трамп, очікувано сконало. Попередження Розвідспільноти США про масований удар, яка у масі (окрім ЦРУ) не вірила у удар саме по енергетиці та по Києву,  спрацювало у частині удару, проте вірогідні цілі були названі у переважній частині помилково. З цієї атаки ми маємо чіткі, як на мене, висновки.1. путін відкрито плюнув Трампу у обличчя заявивши на весь світ, що його "співрозмовник" - пусте брехло якого можна "кинути на обіцянку".2. путін навіть не створював провокації-підстави з обстрілами власними силами власної ж енергетики як обгрунтування порушення "енергетичного перемир'я" - він просто демонстративно продовжив попередню кампанію під час найбільших морозів.3. путін чудово розуміє, що Україна не грюкне дверима та не піде с переговорів, які відбудуться сьогодні та завтра - на кону обмін військовополоненими який до того постійно зривала рф.4. путін, це для мене очевидно, вважає Трампа вкрай послабленим останніми невдачами на дипломатичному фронті та оприлюдненням "Файлів Епштейна" та вірить, що сьогоднішній обстріл "френд Дональд" проковтне мовчки  і надалі, як і раніше, намагаючись отримати мінімальні "перемоги" на російсько-українському переговорному фронті.5. путін досі вірить у те, що "режим Зеленського" може бути скинутий в результаті заворушень-бунтів у великих містах України і нова влада Держави підпише капітуляцію на російських умовах. І тут не припущення - факт, про це вчергове казав Дмітрієв під час останніх відвідин США.6. Я абсолютно впевнений у тому, що путін отримав "добро" на приниження Трампа саме з Пекіну і це сигнал Україні та Європі - "не з тими ви про енергетичне перемир'я домовляєтесь".7. путін вважає за реальне виснажити наш арсенал засобів ППО розраховуючи на те, що у світлі можливої атаки на Іран Україні можуть притримати постачання ракет до "Петріот".8. путіна дратує компанія що продовжується з витіснення рф з нафтогазового ринку - Трамп отримав обіцянку від Індії не купувати російську нафту в обмін на постачання такої з США та Канади.   Як резюме.  Особисто я очікую на те, що навіть у випадку якщо Трамп  мовчки проковтне це приниження, а тут 50 на 50 - може брикнутися і не залікувати обмін полоненими у плюс своїй дипломатії після демонстративного плювка у обличчя, оточення Трампа донесе йому істину - "путін тебе не поважає". І тоді санкції, відкладені у часі, можуть бути введені до роковин повномасштабного вторгнення. Також очікую на те, що до процесу відновлення ремісії Трампа долучиться Рютте та інші європейські лідери - сьогодні слід чекати не тільки гучних заяв, але й тіньових дипломатичних демаршів  по лініє МЗС європейських країн - Держдеп США. Ну а для України по факту не змінилося нічого, окрім того, що люди не змогли перепочити ще два дні без обстрілів під час найбільших морозів. Нам своє робити. Енергетична система жива, у іншому - відновимося. Головне зараз для нашого керівництва припинити намагатися виконувати всі дурощі Президента США, а разом з Європою, а не протиставлячи себе їй, як це траплялося останнього часу, будувати самостійний та багатовекторний дипломатичний трек. Ставити виключно на Президента США - підписати смертний вирок можливому  закінченню бойових дій. DIXI.
Я, звісно, можу помилятися, але переконаний у тому,  що Сі свідомо дає Президенту США можливість отримати фіаско на переговорах по мирному врегулюванню, а потім "тріумфально ті провести" за участі Європи, яку Трамп по суті виключив з процесу мирного врегулювання. Так, є багато  нюансів, у тлумаченні такої версії, про них якось у аналітичних матеріалах, проте, думаю, що у цілому я правий. Домовленість з Європою дасть Сі саме ті "карти"  у грі з Трампом, про які мріють як Пекін, так і Брюссель. Я також переконаний у тому, що Україна повинна не першим ешелоном дипломатії, але другим-третім, як Європа через Орпо, та спільно з Європою, включитися у глобальну гру на китайському дипломатичному фронті. Більшість ключів для закінчення війни знаходяться не у Вашингтоні, а у Пекіні. Переговори виключно через США призведуть до постійного тиску на Україну з боку Трампа та путіна при переважному ігноруванні наших вимог. Візит Буданова або Кислиці до Китаю після європейського демаршу був би більш ніж доречним. Чекаємо на розвиток подій, по цій темі буде ще один допис. Гарного вечора та тихої, хоча б частково, ночі. Пробачте за те, що новини дав не завтра вранці, а сьогодні - дуже багато питань під вечір від друзів та підписників, а також почуття провини за те, що не дав новину про візит Орпо до Сі, примусили мене змінити порядок  публікації дописів. Вранці дам обіцяне.
2. Президент США погодився з пропозицією Держсекретаря "припинити ескалаційні висловлювання" по темі можливого придбання Гренландії, чи її можливої анексії, дати час дипломатам узгодити всі спірні питання та оформити надання ділянок для побудови на острові військових баз США. Держсекретар США вважає, що його країна досягла "абсолютного максимуму" у "Гренландському питанні" і анексія чи придбання острова "практично неможливі у найближчі як мінімум десять років", зважаючи на тверду позицію країн Європи, які вже підготувалися до можливої конфронтації з США.3. По результатах важких та виснажливих переговорів за участі Ізраїлю, Саудівської Аравії, Катару та Туреччини Держсекретар США отримав підтримку з боку СА та Катару можливої повітряної та частково наземної операції США, яка буде мати на меті знищення об'єктів іранської "ядерної програми". Нагадую, на необхідності такої операції наполягає Ізраїль. Натомість Туреччина вважає за необхідне продовжувати переговорний процес, який триває за посередництва Катару між США та Іраном, хоча Рубіо вважає його "безнадійним тупцюванням на місці" - Іран категорично відмовляється згорнути свою "ядерну програму".  Це не всі новини. Завтра вранці буде ще один випуск. Сьогодні ж буде анонсований вчора допис. Гарного дня та гарних новин.
3. Відбулися переговори Міністра ЗС Великобританії Леммі та Держсекретаря США Рубіо присвячені "широкому колу питань", у тому числі результатам зустрічі Прем'єр-міністра Стармера з лідером Китаю Сі. Леммі проінформував Рубіо про те, що Китай пропонує допомогу всім зацікавленим сторонам "російсько-українського конфлікту", окрім США,  в укладенні довготривалого "енергетичного перемир'я" між рф та Україною а також "рішуче сприяння справедливому розв'язанню територіального питання" у випадку, якщо ВБ, Канада та інші європейські країни разом з Китаєм сформують спільну позицію, яка з однієї сторони забезпечить юридично забезпечену позаблоковість України в обмін на дієві гарантії безпеки у тому числі від Китаю, а з іншої забезпечить юридичний (у майбутньому вірогідний практичний) суверенітет та територіальну цілісність України у міжнародно визначених кордонах. Рубіо та Леммі підкреслили непорушність стратегічного партнерства США та ВБ та домовилися провести додаткові консультації на яких визначити спільну позицію США, України, ВБ та ЄС щодо китайських пропозицій.  Тут трохи від себе. Держсекретар США зараз вимушений гасити полум'я у авральному порядку - Китай відкрито переграє США на зовнішньополітичному та економічному фронті та поступово, але й послідовно, формує широкий антиамериканський Альянс спрямований на спротив політиці Трампа взагалі на всіх напрямках. І якщо чинна Іранська влада збережеться, а така вірогідність висока, то США втратять весь свій "венесуельський імпульс" і перейдуть у оборону на зовнішньополітичному та дипломатичному фронті. А про те, що "Венесуельський імпульс" втрачає силу каже оформлений намір Китаю купувати замість венесуельської нафти канадійську. 4. На останок одна новина з моїм поясненням. "Розвідспільнота США не має підтверджених фактів передачі Іраном балістичних ракет FATH - 360 чи інших ракет такого класу росії. Проте теоретична можливість передачі таких ракет існує". Панове, я "закладав голову" не раз починаючи з 2024го року на те, що Іран не передавав росії ці ракети і вони, відповідно, ніколи не будуть застосовані проти України. І коли ви вчергове бачите сплеск інтересу "світових ЗМІ" до теми можливої передачі цих ракет, то ви повинні знати, навіть не здогадуватися - час можливих ударів по Ірану наближається. Останній сплеск публікацій на цю тему був напередодні спільної ізраїльсько-американської операції проти іранської "ядерної програми". І тут "ніколи не було і ось знову". Спокійно ставтеся до подібних публікацій - не тільки рф проводять "ІПСО забезпечення". І не бійтеся - не поставлені ракети літати не вміють.    Гарного дня та гарних новин. Ввечері дам допис щодо дій нашої влади у питанні того, як вона "вирішує проблеми" на всіх фронтах забезпечення життєдіяльності Держави. Терпець увірвався. Пробачте. Проте гарантую, що у цієї публікації принцип "Не нашкодь Україні" як завжди буде панівним. До зустрічі у ефірі.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Розвідспільнота США попереджає владу України  про високу вірогідність масованої змішаної атаки з боку рф у наступні 72 години.На даний момент США не отримували від рф попередження про намір  застосувати МБР "Орєшнік" чи інші засоби масового ураження по території України.Існує можливість з невеликими шансами на успіх укласти тимчасовий місячний мораторій на удари по енергетичній інфраструктурі рф та України, переговори по цій темі за посередництва США тривають. Не раджу мріяти про краще - шансів мало, проте російська сторона вчора знову заявила свою зацікавленість у укладанні тимчасового мораторію на "широких умовах". Задовольнити ті у повному обсязі майже неможливо. На жаль.  На останок непогана новина з прицілом на наступий опалювальний сезон. Від Німеччини. Тамтешнє Міненерго готово розробити проект децентралізованого теплозабезпечення для Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Харківа, Чернігіва, Сум, Запоріжжя та Херсону  та сприяти швидкому втіленню його у життя у тому числі за кошти з відсотків, нарахованих на арештовані російські активи у Європі.  Начебто все норм, але питання - що буде з малими та середніми прифронтовими містами та містечками? Маю надію на те, що і до них черга дійде якнайшвидше.  Гарного вечора та тихої, по можлвості, ночі. Бережіть себе. P.S.  Завтра новини будуть тільки вдень - до 15 00 повинен відправити дещо роботодавцям. У чаті мене майже не буде. Потім новини дам. Чесно. Шви сьогодні зняли, вже трохи легше барабанити по клаві.))
а). Підписана угода здатна "значно скоротити втрати ЄС у торгівля з США після підвищення Трампом тарифів на європейські товари. б). ЄС отримав додатковий, разом з традиційними, важіль впливу на США та "певною мірою" може скористатися здобутою перевагою для перегляду досягнутої тарифної угоди між США та Європейським Союзом. в). Держдеп США вважає, що у разі підписання аналогічної угоди, хоча б у обмеженому форматі, між Китаєм та ЄС Європа зможе "переважно диктувати умови" у торгівельних суперечках між США та ЄС, г). Держдеп США радить Президенту США зупинити спіраль конфронтації з ЄС та Канадою та спрямувати зусилля дипломатії США для відновлення традиційних зв'язків між США та Європою.  Буду намагатися отримати ключові тези цієї "Оцінки". Хоча навряд чи дадуть.  Матеріалів дуже багато. Треба написати і про оцінку положення рф американцями, і обіцяне про наше військо та шляхи його реформування, і дати новини, бо тільки що дав лише третину від того, що маю, і про наміри Європи сприяти розвитку у нас "плюралістичного партійного середовища", і про нашу владу та опозицію, які зараз влаштували змагання у стилі "тупий проти тупішого", і про можливі вибори при "наявності відсутності" кандидатури на них посла у ВБ Залужного... Часу немає - моя активність на каналі не пройшла непоміченою і мене припахивають по роботі. Обіцяю давати мінімум по одному допису у день. Старатися буду дати більше. Попередження про масований обстріл досі немає, хайпожерам затикайте рота тижневими шкарпетками. Не слухайте лякалки про "Кукарешнік" - американці вважають його застосування вкрай малоймовірним, зважаючи на обмежену кількість зразків зброї та початок "мирного процесу". По менший мірі станом на вчора рф не попереджала США про можливе його застосування. Будуть зміни - буду інформувати одразу.. Гарного дня та гарних новин..
Курс на вступ до НАТО записаний у Конституції - його не треба відстоювати як останній бастіон на переговорах з рф. А от те, що зараз путін вже змінив свій вектор зусиль та вимагає не тільки відмови Україні у вступі до НАТО, але й у БУДЬ ЯКИХ ВІЙСЬКОВО-ПОЛІТИЧНИХ АЛЬЯНСАХ, ІСНУВАННЯ ЯКИХ МОЖЕ ЗАГРОЖУВАТИ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ рф. Фокус змістився. путін прекрасно розуміє, що саме йому небезпечно. Але й тут є цікавий нюанс - Китай двічі за останні сім місяців задекларував, що виступає за право України самій визначатися - які безпекові конфігурації обирати, які безпекові створювати та бути їх членом,  за виключенням НАТО. Для мене очевидно, що Китай бажає "відключити" США від Європи та підписати з тим же гіпотетичним Новим Альянсом за участі України своєрідний "Договір про нейтралітет та порозуміння". І Україні елементарно вигідно працювати на цьому дипломатичному полі, бо тут як у шахах - відкривається "віяло можливостей" зі здатністю зробити не один, а декілька вдалих ходів, які забезпечать і виграшну позицію, і можливість перемоги.6. Останнє. Це з приводу питання - "Може північноєвропейці та британці тільки язиком бовтають з приводу створення можливого Нового Альянсу, а  самі нічого не роблять"? Відповідаю - РОБЛЯТЬ. Україна двічі отримувала проекти документів, які у майбутньому будуть регулювати оформлення та роботу Альянсу. Наш Президент також двічі доручав активізувати роботу на цьому напрямку ще уряду Шмигаля та МЗС. Віз все там же. Знаю, що було дві активізації з боку України на цьому напрямку, на початку літа та восени, але робота проводилася не послідовно - у стилі припливу-відливу. Станом на зараз всі дипломатичні зусилля України сконцентровані на США в першу чергу. На фронті створення Нового Альянсу не просто затишшя - там все завмерло, наскільки мені відомо. І я вважаю це величезною помилкою, якщо це так. І якщо я помиляюся і згодом з'ясується, що паралельно з треком США "грається" і трек "НА", то я публічно вибачуся перед Зеленським та його командою. Але, на жаль, я навряд чи помиляюся.  Маю надію на те, що я дав вичерпну інформацію і мені не будуть у майбутньому приписувати те, що я не говорив та не мав на увазі. Наше майбутнє точно не у НАТО. І його потрібно будувати та забезпечити.  У другій половині дня дам новини. Є доволі цікаві. Харків'яни, одесити - мої співчуття. Гарного дня та гарних новин.
Новин про переговори у Абу-Дабі у нас не просто обмаль - кіт наплакав. "Тривало обговорення алгоритмів розведення військ уздовж усієї ЛБЗ та конкретно у Донецькій області, "Гарантій безпеки", які може отримати Україна у тому числі від рф, а остання, у свою чергу від України,  США та НАТО. Єдине цікаве - "рф теоретично допускає можливість збереження української присутності  на території Донецької області по результатах бойових дій, проте категорично вимагає виводу з цієї території всіх регулярних та іррегулярних формувань ЗСУ та бойових бригад НГУ". Я поняття не маю, яка така "теоретична можливість" малася на увазі. Скоріш за все то анекдотна - "Теоретично ми з тобою мільйонери, практично у домі дві шлюхи".  Сьогодні  до переговорників долучаться американські високопоставлені "військові" посадовці, зокрема генерал Гриневич (це добра новина для України) та Дрісколл (точно не погана), які опрацюють з членами обох делегацій питання контролю за розведенням військ, за режимом припинення вогню, питання "Гарантій безпеки" та  визначених стандартів реагування на порушення домовленостей з обох сторін. Чекаємо на звіти сьогодні вночі. Дам одразу.  Бережіть себе та допомагайте один одному. Я всіх вас дуже прошу - не ведіться на раш ІПСО та не гризіть один одному горлянки за свої політичні вподобання. Не вистоїмо ми роз'єднаними. А не вистоїмо - втратимо Донбас, за який зараз точиться війна на землі  та у кабінетах дипломатів після чого  отримаємо нові вимоги капітуляції. Гарного дня та гарних новин. І величезна подяка нашим воїнам ППО та союзникам, які нам дали ракети для ППО. Ще раз кажу - відбилися ми більш ніж пристойно.