Source
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Блефує путін, коли каже про "перемоги", про "досягнення цілей СВО у бу...
12 500 Views/Reach
2025-09-17 15:02
Message №1594
Блефує путін, коли каже про "перемоги", про "досягнення цілей СВО у будь який спосіб" та, особливо, про готовність вести війну довго. Це окрема тема, але я сміявся вголос, коли читав про його позавчорашній наказ холопам виправити становище у економіці - ще місяць тому він марив про "невеликі проблеми які вдже вирішуються". Все, що путін хоче - кинути всі ресурси на Донбас, здобути клаптики на Дніпропетровщині, Харківщині та Запоріжжі, а потім "обміняти" ті на територію Донеччини, яку не зможе захопити на момент припинення вогню. Це абсолютний максимум бажань путіна - після краху його чергового "рішучого наступу", а він провалиться як і всі інші, реальні переговори про мир та закінчення війни неминучі.Блефує Китай - він не зможе своїми погрозами ані зупинити введення санкцій проти рф з боку Європи, ані чинити серйозний та довготривалий спротив таким санкціям - буде їх по факту враховувати при відносинах з рф та намагатися обійти ті "у рамках законних можливостей". І введення "каральних рестрікцій" з боку ЄС все одно примусить Китай домовлятися про мир в Україні та "давити" рф задля досягнення миру. Про наш блеф я краще промовчу. Не варто переоцінювати "китайські пропозиції", але не варто їх недооцінювати - вони з'явилися у "критичний момент" глобальнної світової недовіри до США та особисто Трампа і можуть стати предметом "шорокого обговорення кола компромісів", які забезпечать закінчення війни. Ми нічого не здали та здавати не збираємося. Нас не збираються демілітаризовувати, навть Китай розуміє, що це нереально. Є чітка позиція Європи - "Жодних переговорів про Україну без участі України". Ми нічого не втратимо, якщо почнемо глобальні торги з Китаєм та іншими у пошуках своєї вигоди, але багато втратимо ставлячі лише на один полюс сили. Спокійно спостерігаємо за перебігом "Великих торгів", допомагаємо ЗСУ останнім та тримаємо кукуху у холоді, а зброю у руках. Ну а інформацією для холодної кукухи я вас забезпечу. Гарного вечора та гарних новин.