Source
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ТРОХИ ПРО ЦІКАВЕ. Просто інформація. Без офіціозу, моїми словами. Орба...
11 300 Views/Reach
2025-09-16 15:39
Message №1591
ТРОХИ ПРО ЦІКАВЕ. Просто інформація. Без офіціозу, моїми словами. Орбан за останні два дні двічі просив переговорів з Трампом стосовно вимог того припинити купувати російські енергоносії. Відмовлено, що стало для нього неприємним сюрпризом. Проте Сіярто таки поговорив з Рубіо. Тільки що нам скинули інформацію. США проти купівля російських енергоресурсів та вимагають від Угорщини замінити ті американськими. США проти тісних зв'язків Угорщини з Китаєм та попереджають, що не залишать без наслідків зближення Будапешту та Пекіну якщо таке далі буде продовжуватися. США вимагають від Угорщини визначитися у тижневий термін щодо своєї позиції щодо власного плану відмови від російських енергоносіїв, та щодо можливої підтримки "Дев'ятнадцятого пакету" санкцій ЄС проти рф, бо у випадку відсутності підтримки Будапештом "скоординованих зусиль" Європи та США останні можуть впровадити власні обмежувальні заходи до Словаччини та Угорщини. І от мені тепер цікаво - що Сіярто буде розповідати Ван І, а Орбан Сі коли буде вимушений підтримати пакет санкцій, який вдарить по Китаю опосередковано? І якщо не підтримає, то що на це Орбану скаже Трамп? Ситуація як у Голохвостого - "От я попав"!... Ну і на останок анонс. Трамп буде мати розмову з Сі 19го вересня, а на наступному тижні зустріч з Зеленським на Генасамблеї ООН. Точно відомо, що під час переговорів з Сі буде обговорюватися "українське питання" і Трамп буде намагатися здобути з Сі "Deal" по Україні без участі Європи. Впевнений у тому, що отримає хрін на комір. Просто цікаво - що він буде потім вимагати від європейців та Зеленського коли виявиться, що Сі бажає здобути "Deal" стосовно України зовсім не з Трампом? Ну і щоби не забув - післязавтра Уіткофф знову буде розмовляти з Ушаковим - москва збирається запропонувати нові "компромісні вимоги" при виконанні яких згодна припинити війну. Гарного вечора.