Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Я думаю, що всі вже знають про заяву Президента Азербайджану про те, щ...

Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
13 700 Views/Reach 2025-08-11 04:49 Message №1507
Я думаю, що всі вже знають про заяву Президента Азербайджану про те, що якщо рф і надалі буде атакувати українську ГТС яка забезпечує транспортування азербайджанського газу, то Україна отримає від Азербайджану озброєння. У цієї новини є цікавий нюанс. Президент Турції повідомив Президента США про те, що росія обрала шлях атаки на національні інтереси Турції на Кавказі, а тому він, скоріш за все, перегляне нейтралітет своєї країни по відношенню до російської політики і розширить постачання зброї Баку. "Совпадение? Не думаю". Скоріш за все це скоординована позиція Азербайджана та Турції. Я очікую черговий "жест опущеного пацана" і чергової атаки наших об'єктів ГТС пов'язаних з азербайджанським газом. Зброя від Турції - Азербайджана нам точно не завадить.  І на останок новина "на майбутнє". Прем'єр Швеції та Президент України провели переговори у тому числі по "Літаковому" питанню. Чим цікава ця новина? Тим, що Швеція отримала відповідь від США на запит про можливу передачу Україні  літаків "Грайпен". США погодили таку передачув принципі не обговорюючи кількість літаків, яка може бути передана. Я не спеціаліст, але льотчики, яких я знаю, кажуть що "Граймени" кращі за F-16, адаптовані до шведських "Літаючих радарів", а новітні модифакації шведських літаків, теоретично, здатні боротися з російськими Сушками. Тут нічого коментувати не збираюся - не спец, але нагадую - група наших льотчиків "по чутках", закінчує навчання у Швеції. Чекаємо на новини. Доки ще все. На станок просто інформація. Цей канал існував багато у чому завдяки роботі Нети. Чат взагалі створювала та тягнула лише вона. Я писав лише тексти. І це при тому, що вона мала свою головну роботу. Брати нового модератора я не хочу тому, що той повинен бути людиною, якій я довіряю. А таких можна перерахувати на пальцях однієї руки і всі вони зайняті своїми важливими справами. Я попрошу її до вечора відкрити чат після чого той піде під ніж - опівночі я його видалю. Дякую за увагу.