Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | НЕВТІШНІ ВИСНОВКИ ВЧОРАШНЬОЇ НАВАЛИ. РЕМАРКА. Це допис смутку від проч...

Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
10 700 Views/Reach 2025-07-13 11:28 Message №1429
НЕВТІШНІ ВИСНОВКИ ВЧОРАШНЬОЇ НАВАЛИ. РЕМАРКА. Це допис смутку від прочитання коментарів знецінення чинного Президента написаними прихильниками Президента що пішов.  Постійне знецінення талантів Зеленського, та постійне показне  презирство до його поціновувачів вже тричі призвело ЄС та особисто Порошенка до поразок на виборах. Виводи не робляться, ситуація для "опозиціонерів" виключно погіршується. "Психологи" від ЄС вже сьогодні поставили діагноз - "Зеленський абсолютне ніхто, ним крутять кукловоди, він не політик,  ідіот з купою дитячих комплексів". Скажу чітко та по пунктах.1. Зеленський - повністю сформований політик, який вже вміє "без бамажки" розмовляти не набагато гірше ніж Порошенко. І це підкреслюють абсолютно всі світові лідери, котрі мали з ним купу переговорних турів, від Мелоні, яка Зеленського обожнює, до Макрона - друга Зеленського, від Стармера до Шольца та Мерца. Зеленський вдало компенсує недостатність красномовності особистим шармом "свого парня". Так, на відміну від Порошенка, який не "програвав" переговори, Зеленський тих "програв" багато, але якщо брати по результатах, які отримала Україна по їх підсумках, то порівняння будуть нищівні для Петра. І по зброї, і по переговорах щодо вступу до ЄС, і по зближенню з НАТО. Можна це не визнавати, але ж все на поверхні. 2. Ідіотичні, пробачте, мантри про "Зеленський - ніхто, ним крутить Ермак (до того Коломойський через Богдана), він сам по собі тупий нуль", обов'язково призведуть тих, хто це каже до чергових післявиборчих потрясінь. Зеленський створив систему обслуговування своїх побажань своїм же оточенням. Не оточення, а Зеленський прагне автократичної влади. Не Єрмак, а Зеленський дає "програмні" настанови для дій Єрмака - останній лише створив "Офіс обслуговування побажань" свого Президента і виконує його накази. Так, Єрмак намагається контролювати кадрові призначення у всій владній вертикалі, але вже всім очевидно, що Зеленський все частіше та частіше робить ці кадрові призначення взагалі без консультації з керівником свого Офісу. І Зеленський вже готовий при нагоді здати Єрмака звільнивши того зі своєї посади на вимогу американських партнерів, як перед війною здав Коломойського, а той мав незрівняно більший вплив на нього на початку президентського терміну.  Якщо оцінювати не зовнішньополітичну складову Зеленського, там все більш-менш пристойно, а внутрішньополітичну,  то  абсолютно очевидно, що він зі своїм апаратом є сформоване та структуроване в цілому майже абсолютне зло для нашої країни. Зло корумповане, зло абсолютно знахабніле від безконтрольності та безкарності, зло всевладне, зло, яке вміє працювати з електоратом і зловтішається від того, що його опоненти це робити не вміють, зло, яке у кадровому питанні керується  принипами від'ємного відбору, особистої відданості та кругової поруки. І саме головне - зло, яке уособляє собою не "ближні бояре", а саме чинний Президент, який своєю популярністю утримує це зло на верхівці електоральних симпатій. І апарат, який прекрасно розуміє що зі втратою Зеленського він втратить все, що має від вже побудованої нової системи централізованої корупції, працює якісно та з натхненням над питанням збереження влади. Думаєте, що з відставкою Єрмака для всіх щось зміниться і робота апарата розвалиться? Діти... Ні, не розвалиться, можлива заміна йому вочевидь готується, і вона не буде гіршою за Богдана та Ермака, а опозіціонери, після заміни персоналій, лише змінять прізвище того, кому будуть адресувати анафеми та того, хто "за Зеленського все вирішує". Створену систему майже абсолютного зла здолати зможе виключно більш модернова та ефективна система, якої пост-радянські "совки" з опозиції створити не здані в принципі. А без її побудови ми всі будемо мати країну, яка відбила напад великого дракона натомість добровольно віддала себе на пожирання маленькому, якого сама випестувала та вигодовала. Думай-ТЕ.