Source
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. З завтра мав бути у відпустці. Натомість і завтра повин...
10 100 Views/Reach
2025-07-11 14:32
Message №1418
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. З завтра мав бути у відпустці. Натомість і завтра повинен бути на роботі, і післязавтра зустрічати поважних заокеанських гостей які прибудуть перед візитом Спецпредставника Келлога, і у понеділок представників європейських співвласників нашої контори. Не знаю, чому сталася така, пробачте, срачка, але я з понеділка по четвер буду мати дуже мало часу для ведення каналу, а тому завчасно прошу пробачення за те, що буду давати лише по одному допису у день. Я не винен. Друзі питають про визит Спецпредставника до Києва. У нас є його програма, дам загальними положеннями, хоча там нічого цікавого. Зустрічі з Президентом України, представниками уряду, візити на оборонні підприємства які цікавлять США у плані співпраці, зустрічі з керівництвом ВРУ та лідерами фракцій, зустрічі з представниками громадянського суспільства та представниками волотерського руху, візити до бойових частин ЗСУ, зустрічі з військовим керівництвом. Я боюся наврочити, але під час останньої розмови Трампа та путіна дійсно щось сталося. і станом на зараз ми бачимо небачений за час Президентства першого сплеск інтересу до України. Можливо це тактичний маневр з метою примусити путіна вести реальні переговори про завершення війни, але я знаю що абсолютна більшість урядовців та переважна більшість конгресменів підтримує "проукраїнський віраж" свого Президента. Не зачаровуємося щоби не мати розчарувань у майбутньому, проте маємо стриманий оптимізм - на даний момент події розгортаються у потрібному для нас руслі. А якщо зважати на дані про мінімальні за 2,5 роки доходи від продажи російської нафти, то все ж таки варто визнати, що приводи для такого оптимізму існують. А тепер виконую прохання нашого мера та прошу розголосу про ініціативу, яка започаткована її ГО. Вона спрямована на підтримку родин у тому числі мого сусіда Влада Щербакова, який добровольцем пішов на війну та зник безвісти влітку 23го. ГО Громадський промінь майбутньогоВійна змінила наше життя. У когось — забрала дім. У когось — здоров’я. У когось — рідних. І найбільша тривога — це чекання без відповіді. Очікування новин, яких немає. Роки тиші. Болісне запитання без відповіді: де моя дитина, чоловік, брат, батько?Сотні, тисячі родин в Україні живуть у такій реальності — реальності зниклих безвісти. І це не просто юридичний статус — це виклик, з яким не можна залишатися наодинці.Саме тому ми розпочали проект «Платформа підтримки родин зниклих безвісти: адвокація, пошук, допомога» за фінансової підтримки Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти осіб (МКЗБ) завдяки внескам уряду Канади. Нашою метою є створення простору допомоги, знань і сили для тих, хто шукає. Проект передбачає: ▪️ юридичний супровід родин, ▪️ інформування про процедури та алгоритми дій, ▪️ адвокаційні дії задля покращення державної політики, ▪️ формування мережі локальних осередків підтримки.Ми віримо: правда має бути знайдена. Права мають бути захищені. Сім’ї — не забуті. Закликаємо долучатися до проекту інші громадські організації, благодійні фонди, фахівців та ініціативні групи, які опікуються долями зниклих або підтримують їхні родини. Разом — ми можемо більше.Це важливо. Зараз і тут. Бо зниклі — це не просто статус. Це наші люди. І ми маємо бути з тими, хто чекає.Думки, висловлені в цій публікації, є думками авторів і не повинні приписуватись Міжнародній комісії з питань зниклих безвісти осіб (МКЗБ), її донорам або державам-учасницям. [email protected] Прошу поширення, дуже прошу. Також наша Лариса скинула мені допис зі всією інформацією про майбутню книжку "Розстріляна весна" - дам її вже завтра вранці. Також після роботи дам допис з "розбором на запчастини" Петра Порошенка. Дав би сьогодні, але дуже не хочеться срачу на ніч глядячи. Начебто все. Гарного вечора та гарних новин.