Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Народжений Коментувати
Added 14 Jul 2024

Народжений Коментувати

@Kvanidze
Number of subscribers: 32 586
Photos: 5,760
Videos: 1,560
Links: 1,540
Description:
❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️ Реклама — @barberasatan Ідентифікатор в реєстрі суб'єктів у сфері медіа: R40-06294 +380773033878 [email protected] Пошта: вул. Василя Барки 2, 34 м. Дніпро, 49041

👥 Number of subscribers

32 586
Average/Day:: -46
Average/Week:: +1761
Average/Month:: +3745

👁️ Average views per message

3 628
Average/Day:: 3,440
Average/Week:: 3,477
ERR: 11.13%

📊 Messages per Day

4.9
Last day: 6
Week average: 5.6
Average per day: 4.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Таке відчуття що 🇺🇦 вже подолали фінального боса і тепер треба просто "на класі" дограти ще дві зустрічі. Подивимось чи впораються вони з цим завданням!🇺🇦 vs 💩 | BO3, початок 20:15Перша офіційна зустріч цих команд. Думаю сьогодні ми побачимо спробу максимально дефолтної і обережної гри з обох сторін🇺🇦 в черговий раз оберуть Ancient і матимуть на ньому перевагу, а 💩 скоріше за все спробують свої сили на мапі Nuke. 🇺🇦 там грають доволі рідко, але набирають доволі багато раундів проти таких команд як 🇪🇺🇧🇷🇹🇷Загалом виглядає так що 🇺🇦 можуть програти цю серію лише самим собі (за рахунок помилок)Ймовірний сценарій: перемога 🇺🇦🇧🇷 vs 🇩🇪 | BO3, початок 23:30Чомусь вирішили півфінал ССТ провести в Атланті 🤔🤔 😂😂Після того як 🇩🇪 вчора в салат програли свій пік, але потім так само всупереч статистиці виграли ворожу мапу — сьогодні намагатися вгадати переможця просто неможливо 🤷‍♂️Чисто зустріч двох Т2 команд з різних регіонів. Схоже що напікають щось з серії Mirage/Inferno і будуть грати на них по 20+ раундівЙмовірний сценарій: скіпПишіть в коментарях чи зможуть на вашу думку 💩 виграти бодай мапу у 🇺🇦 або чекаєте побачити ізі катку?
🇺🇲 IEM Atlanta лише починає виходити на свою фінішну пряму, але судячи з усього — саме сьогодні відбудеться вирішальна гра ^_^🇧🇷 vs 🇩🇪 | BO3, початок 20:15Можливо організації для плейофф стадії і не супер зіркові, але сподіваюсь на сервері ми все ж таки побачимо якісний КС По мапам: думаю 🇧🇷 майже без альтернативно будуть обирати Nuke, а далі скоріше за все побачимо Mirage, Inferno. Здається що 🇧🇷 повинні вигравати Nuke, але 🇩🇪 на цьому турнірі також вже встигли забрати пару Нюків 🤔Глобально 🇩🇪 в першій стадії турніру подолали більш серйозних суперників, так що в моїх очах саме вони виглядають як невеличкий фаворитЙмовірний сценарій: багато раундів на всіх мапах🇺🇦 vs 🇪🇺 | BO3, початок 23:30Обидві команди вже втомилися і видно що гравцям зараз дуже складно викладатися на 100%З одного боку 🇪🇺 банально не тренувались перед цим турніром, з іншого — 🇺🇦 вже і свій пік 1:13 програли і в цілому виглядають доволі "важко"Я готовий повірити що 🇺🇦 виграють мапу або навіть зможуть стрибнути вище голови і виграти серію, але таке відчуття що зараз думки всіх гравців вже десь на мажорі. Зловити фул фокус саме на Аталанті доволі складно По мапам я б задоволенням подивився на мємний сценарій з грою на Overpass + Ancient 😂 Якщо серйозно, то скоріше за все буде чергова заруба на Dust + Anubis і нам залишається сподіватися що 🇺🇦 зможуть щонайменше "ущипнути" послабленого суперникаЧи можуть 🇺🇦 виграти? Шанси далеко не нульові. Чи зробиць це їх фаворитами мажора? Взагалі ні 🤷‍♂️Ймовірний сценарій: 🇪🇺 виграють мінімум одну мапу Пишіть в коментарях хто на вашу думку зараз в кращому тонусі: 🇺🇦 чи все ж таки 🇪🇺?
🇰🇿 Сьогодні на PGL Astana день відпочинку, але це ніяк не заважає нам робити свої предікти на чвертьфінальні зустрічі:🇩🇪 vs 🇹🇷 | BO3, початок 08:00Буквально на цьому ж турнірі вони вже зустрічалися в кошику 2:1. Думаю за пару днів єдине що змінилося — обидві команди отримали більше впевненості після потрапляння у плейофф 🤷‍♂️З огляду що три дні тому вони зіграли дві мапи з рахунками 19:15, 13:11 — завтра очікую приблизно на таку чаму картину. Так що запасаємося попкорном для перегляду спітнілих Dust + Nuke Шанси 55/45 на користь 🇹🇷 за рахунок більш зіграного ростру, але не більше тому що минулу особисту зустріч вони все ж програли Ймовірний сценарій: багато раундів на всіх мапах 🏴‍☠️ vs 🇪🇺 | BO3, початок 11:00Цікава пара. 🏴‍☠️ ледь-ледь, але все ж таки перемогли 🇲🇳+🇧🇷, а 🇪🇺 в свою чергу з пристойних команд так само ледь-ледь перемогли 🏴‍☠️Для 🏴‍☠️ традиційно проглядається пік мапи Dust, а у 🇩🇪 буде вибір між Ancient та Mirage. Хоча схоже що вирішальної переваги у жодної команди на жодній марпі не буде. 🏴‍☠️ знову спробують виїзати на плкчах донка, а 🇩🇪 намагатимуться виграти за рахунок командних взаємодій Загалом виглядає як доводі рівна гра двох сильних команд не в поайм флрміЙмовірний сценарій: розмін мапами🇺🇾 vs magic | BO3, початок 14:00Супер не очевидні команди для плейофф стадії, так ще хтось з них гарантовано потрапить у півфінал 😂 Якщо брати до уваги результати чисто цього турніру — 🇺🇾 повинні вигравати без шансів, але як воно буде на великій сцені – передбачити складноЙмовірний сценарій: 🇺🇾 виграють мінімум одну мапу 🇧🇷 vs 🇫🇷 | BO3, початок 17:00Дууууууже не стабільна пара: у 🇧🇷 час від часу трапляються заливні катки/мапи, але і 🇸🇦 не сказати що відрізняються стабільністю після приєднання 🇩🇰karrigan Тим не менш, думаю 🇫🇷 готові пікати і вигравати мапу Mirage. Хоча загалом в серії думаю що їм не вистачить глибини мап пулу 🤔Ймовірний сценарій: 🇫🇷 виграють Mirage Пишіть в коментарях яка пара на вашу думку найбільш цікава?
🇺🇲 Вчорашній день подарував нам багато неочевидних і не завжди приємних 😬 результатів. Сьогодні вирішальний день групового етапу, так що хай переможе сильніший!🇺🇦 vs 🇹🇷 | BO3, початок 18:30Останній раз ці команди зіграли між собою з рахунками 13:16 і 13:11 😬 Додаємо до цієї картини той факт що обидві команди гарно себе почувають на мапах Mirage/Ancient і отримаємо дуже конкурентну груЗагалом по сезону результати 🇹🇷 виглядали набагато краще, але щось на цьому турнірі їх форма вже не виглядає настільки ультимативно. Зрозуміло що вони все ще супер вафорит, але думаю гра буде цікавоюДаю шанси 60/40 на користь 🇹🇷Ймовірний сценарій: багато раундів на всіх мапах🇪🇺 vs 🇪🇺 | BO3, початок 18:30Вчора 🇪🇺 максимально неочікувно програли 💩, але уявити що вони сьогодні поїдуть додому після програшу 🇪🇺 доволі складно 😂Ймовірний сценарій: перемога 🇪🇺🇩🇰 vs 🇨🇿 | BO3, початок 21:00Як на мене доволі прохідна зустріч. Очікую побачити рахунки в діапазоні 13:8-13:10 на будь-якій мапі на користь 🇩🇰Ймовірний сценарій: перемога 🇩🇰🇺🇸 vs 🇩🇪 | BO3, початок 21:00Думаю за останні декілька тижнів команда 🇩🇪 вже довела що вміє грати в КС високого рівня. Що стосується 🇺🇸, то наразі ніякого прогресу по результатам вони не демонструють Схоже це буде чергова зустріч підсумок якої всім зрозумілий ще до її початкуЙмовірний сценарій: перемога 🇩🇪💩 vs 🇧🇷 | BO3, початок 23:30Супер неочікувно бачити що обидві команди вже гарантували собі місця у плейоффДумаю для 💩 оптимальним варіантом буде обрати мапу Overpass, а ось у 🇧🇷мені здається стоїть вибір між мапами Mirage та NukeСтатистично виглядає як міцна зустріч на трьох мапах, але рівень команд супер не стабільний. Може бути і 2:0 в будь-яку сторону 😬Ймовірний сценарій: багато раундів на Nuke 🇺🇦 vs 🇧🇷 | BO3, початок 02:00Насправді підгрунтя для розбору гри 🇧🇷 не супер багато. По-перше це їх вчорашня перемога над 🇩🇰 і по-друге особиста зустріч 🇺🇦 vs 🇧🇷 на EPL два місяці томуЙмовірний мап пул на сьогодні виглядає наступним чином: 🇧🇷 скоріше за все оберуть Mirage, 🇺🇦 відповідають мапою Ancient і на десерт залишається Inferno/DustЗ огляду що 🇧🇷 4 з 5 останніх мап Ancient програли — за свій пік 🇺🇦 можуть бути більш-менш спокійними (якщо не відлетять 1:13 як вчора😂😂). Далі там якось одну мапу з двох що залишилися вже дограють Ймовірний сценарій: 🇺🇦 виграють мінімум одну мапу Пишіть в коментарях хто з пари 🇺🇦 vs 🇹🇷на вашу думку переможе?
🇰🇿 Матчів в Астані все менше, але початок все ще о 8 ранку! 💪Я знаю що перші зустрічі вже почалися пів години тому, але кращого часу для публікації предиктів я не знайшов😂🇩🇪 vs 🏴‍☠️ | BO3, початок 08:00Кошик 2:1Поки команда 🇩🇪 в занадто нестабільному стані що б ставити на їх перемогу. Я не виключаю що ми можемо побачити гарний КС в їх виконанні, але це скоріше буде просто хорошим сигналом для нового ростеру і не більшеНа мою думку 🏴‍☠️ виграють за рахунок стабільності і зіграності ростеруЙмовірний сценарій: перемога 🏴‍☠️🇩🇰 vs magic | BO3, початок 08:00Кошик 1:2Не хочу уявляти що 🇩🇰 сьогодні поїдуть додому з разунком 1:3. Думаю чаклуни можуть виграти Ancient, але дистанція БО3 все ж таки сприяє перемозі 🇩🇰Ймовірний сценарій: перемога 🇩🇰, багато раундів на Ancient 🇫🇷 vs 🇲🇳 | BO3, початок 11:00Кошик 2:1З огляду як важко 🇫🇷 даються перемоги над Т2 суперниками — думаю за сьогоднішній квиток у плейофф їм доведеться дуже сильно поборотися. Обидві команди гарно себе відчувають на мапі Mirage і схоже хто на ній буде сильніше — той і виграє БО3Ймовірний сценарій: багато раундіа на Міражі 🇺🇦 vs 🇲🇳 | BO3, початок 11:00Кошик 1:2Для мене 🇲🇳 доволі очевидний аутсайдер як цієї пари, так і цього турніра в цілому. Якщо 🇺🇦 зоча б час від часу демонструють притоммй КС, то 🇲🇳 не дотягують навіть до стабільного Т2 рівня Ймовірний сценарій: перемога 🇺🇦🇧🇷 vs 🇩🇪 | BO3, початок 14:00Кошик 2:1До сьогоднішнього дня команді 🇩🇪 випадали доволі непогані суперники +- їх рівня, але сьогодні на сервері буде присутня команда з іншої ліги. Для перемоги іспанцям треба стрибнути вище голови винравши Nuke, а потім зробити це ще раз на лесайдері. Виглядає ця місія майже нереальноюЙмовірний сценарій: перемога 🇧🇷🇪🇺 vs 🏴‍☠️ | BO3, початок 14:00Кошик 1:2До початку турніру я бачив обидві команди мінім у плейофф стадії, але вже сьогодні одна з них точно відправиться додому🇪🇺 грають відверто не стабільно, а команда 🏴‍☠️ взагалі виграла лише у Fisher College 😂😂😂Статистично 🇪🇺 повинні виграти Ancient, віддати Dust і рівно зіграти на Inferno, але на цьому турнірі я не здивуюсь навіть побачити 2:0 в будь-яку сторону. Хоча конкретно за останні дні краще виглядали 🇪🇺 🤔Ймовірний сценарій: скіпПишіть в коментарях хто прокинувся після нічної гри 🇺🇦 дивитися Астану о 8 ранку?😬
🇺🇲 Починаючи з сьогоднішнього дня у нас з'являється можливість дивитися КС не лише зранку, а і вночі!!! 🎉🎉🎉 Перший день IEM Atlanta:🇺🇦vs 🐒 | BO3, початок 18:30Команду 🇺🇦 ми не бачили на сервері вже три тижні, але глобально було враження що вони потихеньку набирали форму. З іншого боку 🐒 взагалі на Т2.5 рівні, хоча по нікнеймам склад не поганий 🤔Відштовхуючись від вінрейтів і "домашніх" мап є враження що 🐒 повинні забрати Nuke або Over, а 🇺🇦 вигравати всі інші мапи в серії. Сподіваюсь так і буде 😬Ймовірний сценарій: розмін піками 🇪🇺 vs 🇧🇷 | BO3, початок 18:30🇧🇷 останні місяці знову застрягли на локальній сцені, так що оцінити їх силу доволі проблематично. Думаю 🇪🇺 повинні вигравати Даст, а далі буде видно 🤔Ймовірний сценарій: 🇪🇺 виграють мінімум одну мапу 🇫🇷 vs 🇪🇺 | BO3, початок 21:00Думаю по класиці можна буде подивитись як 🇺🇦s1mple горить на тіммейтів, але очевидно що конкуренції між командами не будеЙмовірний сценарій: перемога 🇫🇷🇺🇸 vs 🇹🇷 | BO3, початок 21:00Був момент коли здавалося що 🇺🇸 мають перспективи, але зараз просто боляче дивитися на статистику де у них просто нульові показники аж на чотирьох мапах 😕Можливо це не буде супер легко, аде для 🇹🇷 ця гра повинна стати звичайною розминкою на турнірі Ймовірний сценарій: перемога 🇹🇷🇺🇦 vs 🇺🇦 | BO3, початок 23:30Цікаво буде подивитися як себе покаже 🇺🇦sdy, але в цілому в матчі інтриги не багато 🇺🇦 не грають Overpass, так що бодай якісь шанси у 🇺🇦 будуть лише на Inferno. Навіть якщо дивом вони на ній переможуть — дистанція БО3 всеодно допоможе виграти 🇺🇦Ймовірний сценарій: перемога 🇺🇦🇨🇿 vs 🇩🇪 | BO3, початок 23:30Після неочікувано вдалого виступу на BLAST Rivals — команді 🇩🇪 треба підтверджувати свій рівень в Атланті! Теоретично вони фаворит, але зазвичай для таких команд грати проти Т2 суперників навіть важче ніж проти Т1 🤔Ймовірний сценарій: 🇩🇪 виграють мінімум одну мапу 🇺🇸 vs 🇺🇸 | BO3, початок 02:00Дві локальні команди які час від часту "стріляють" на великих турнірах. Як зіграють між собою передбачити неможливо, так що не буду навіть намагатися 😂Ймовірний сценарій: скіп🇺🇸 vs 🇩🇰 | BO3, початок 02:00Дві команди з переважно червоно статистикою за останні тижні, але якщо для 🇩🇰 серія програшів обмежується лише останнім BLAST, то гарних результатів від 🇺🇸 ми не бачили вже дуже і дуже давноЗалишаю відсотків 30 що 🇺🇸 все ж таки провели буткемп і натренували бодай декілька мап, але поки вони не продемонструють свій рівень на сервері — будуть залишатися в статусі андердогаЙмовірний сценарій: 🇩🇰 виграють мінімум одну мапу Пишіть в коментарях яка пара команд на вашу думку найцікавіша?
🇰🇿 Перший день PGL Astana вже встиг подарувати нам перші сенсації! Давайте подивимось що нас чекатиме завтра 🤔🇩🇪 vs 🇪🇺 | BO3, початок 08:00Як не дивно, але сьогодні 🇩🇪 мали всі шанси програти 2:0 команді 🇩🇪. Видно що процес адаптації нових гравців і нового IGL лише починається, так що серйозних результатів від них на цьому турнірі не чекаюМожливо на індивідуальному рівні гравців 🇩🇪 зможуть нав'язати боротьбу в межах окремої мапи, але на перемогу в БО3 розраховувати складно Ймовірний сценарій: перемога 🇪🇺🇩🇪 vs K27 | BO3, початок 08:00Дві рандомні Т2.5 команди з вінрейтами на мапах від 15 до 82 відсотків 😂По нікнеймам 🇩🇪 сильніше, але на такому рівні це "пальцем в небо"Ймовірний сценарій: скіп🏴‍☠️ vs 🇲🇳 | BO3, початок 11:00Обидві команди доволі впевнено зіграли перший день турінру. Завтра очікую побачити розмін піками (Dust/Mirage) + в ідеалі близький десайдер. Скоріше за все обидві організації зможуть пройти у плейофф, так шо зараз це буде просто "перевірка боєм" перед наступною стадією Ймовірний сценарій: розмін піками🏴‍☠️ vs 🇲🇳 | BO3, початок 11:00Сьогодні 🏴‍☠️ доволі неочікувано програли 🇩🇰 з рахунком 0:2, але 🇲🇳 зараз виглядають як команда взагалі з іншої вагової категорії. Відсотків 15/20 на їх перемогу я ще можу дати, але сильно здивуюсь якшо 🇲🇳 зможуть пройти турківЙмовірний сценарій: перемога 🏴‍☠️🇧🇷 vs 🇩🇰 | BO3, початок 14:00Якщо 🇩🇰 сьогодні здивували саоєю перемогою над 🏴‍☠️, то 🇧🇷 взагалі виглядали як нервльні боси качалки на фоні 🇺🇦Доречі 🇺🇦 намагалися "покарати" 🇧🇷 за слабкий Nuke, але не вийшло навіть набрати притомну кількість раундів. Завтра думаю 🇩🇰 також оберуть цю мапу і сподіваюсь зможуть нав'язати бодай якусь бороотьбуВ цілому — 🇧🇷 фаворит, але скоріше зі співдношенням ближче до 60 на 40Ймовірний сценарій: багато раундіа на мапі Nuke 🏴‍☠️ vs Fisher College | BO3, початок 14:00Одна з команд це просто "кібер туристи", неса чого розбирати Ймовірний сценарій: перемога 🏴‍☠️🇫🇷 vs 🇺🇾 | BO3, початок 18:00Сьогодні окремі гравці 🇺🇾 видавали "мапи життя" і далеко не факт що завтра у них також буде вдалий день З іншого боку у 🇸🇦 виникли неочікувно великі проблеми з тим що б щакрити К27 на своєму виборі 🤔🤔🤔За замовчуванням виділятиму 🇸🇦 у якості фаворита пари, але гра може вийти трохи "шейкі"Ймовірний сценарій: 🇸🇦 виграють мінімум одну мапу 🇺🇦 vs magic | BO3, початок 18:00Ну якщо вже такі команди не вигравати, то можна квитки на мажор повертати в касу аеропорту 😂Не дивлячись на сьогоднішнє фіаско, завтра 🇺🇦 забов'язані робити 2:0Ймовірний сценарій: перемога 🇺🇦Пишіть в коментарях від якої пари чекаємо найбільшу боротьбу?
🇰🇿 Перед початком PGL Astana репортер HLTV поспілкувався з karrigan, ось найцікавіші цитати з інтерв'ю:Про перехід з FaZeПротягом останніх півтора року в FaZe було справді важко, тому, коли я почув про цю пропозицію, що це можливо, це було десь за сім днів до дедлайну, одразу після того, як ми не кваліфікувалися на Major. Я відчув щось, вогник, що палав у мені, який я не міг ігнорувати, у шлунку, відчув що це буде шанс зробити щось унікальне на цьому етапі моєї кар'єри Останній рік у FaZe, коли нові гравці приходили та йшли, ми не могли створити фундамент як команда.Тож, починаючи з цього, я відчув, що саме цей момент саме той, що мені потрібно в кар'єрі. Я не впевнений, як довго я міг би протриматися як IGL у FaZe з такими результатами та з моїм власним розумінням себе Я щойно перепідписав новий контракт (з FaZe) за кілька місяців до цього, я знав, що викуп буде немалим і що переговори будуть нелегкими. На той час, коли ми пройшли через два дні переговорів, здавалося, що це неможливо, а потім, через день чи два, це все ж таки відбулося Про FalconsТе, що роблять Falcons, це те, що, на мою думку, ми намагалися зробити у FaZe на початку: створити найкращий склад на папері. У них неймовірні гравці, і, як я вже казав, початок цього проєкту нагадує мені те, чого FaZe хотіли досягти у 2016 році Про zonicЯ відчуваю, що зараз у мене є багато простору бути собою, почуватися комфортно і водночас допомагати всім почуватися комфортно. Дуже приємно возз'єднатися. Він дуже хороший тренер, і, очевидно, його вважають хорошим тренером не просто так. Те, що він робить у грі, поза грою, не має собі рівних у тому, що я робив у минулому. Віримо що у діда все вийде в новій команді?
🤔 Який ростер міг би перевершити 🇫🇷?Думаю над цим питанням ламають голови всі фанти КС і абсолютно всі кіберспортивні організації. Пропоную зібрати умовну п'ятірку яка потенційно зможе нав'язати конкуренцію:        IGLДуже складно знайти гідного кандидата на цю позицію, бо "ветерани" сцени вже давно пройшли свій прайм, а молоді капітани тільки набирають досвід. Тим не менш, декілька опцій все ж таки є:🇽🇰Krabeni — чудовий представник "нової школи" який вже встиг пограти на Т1 рівні. Свіжа гра і гарний KD. На мою думку він є основним кандидатом на цю роль🇨🇦Twistzz — вже має доволі тривалий досвід капітанства і багато досвіду гри на Т1 рівні, думаю у зв'язці з гарним тренером може бути цікаво 🇵🇱siuhy — останні роки в кар'єрі доволі невдалія але і Aleksib до переходу в 🇺🇦 зірок з неба не хапав. Потенціал присутній                                AWPТут нав'язати боротьбу 🇫🇷ZywOo майже нереально, та й варіанти доволі очевидні:монесі — очевидний пік з огляду на його вік, досвід і агресивну манеру гри. Може 1 на 1 він француза і не переграє, але команді допоможе🇰🇿molodoy — видав дуже гарний попередній сезон, але не зміг вийти на стабільний рівень. Скіл і агресія є, так що як варіант виглядає не погано Опора🇺🇦b1t — золотий сплав скілу і досвіду. Може в соло катки він зараз і не виграє, але в свій KD суворіше за все вийде🇧🇷KSCERATO — мабуть кращий кандидат на цю позицію, це як раз той хлопець який в соло може виграти мапу🇲🇳mzinho — 18 років, але досвіду вже супер багато. Мабуть найбільш не стабільнтй з усієї трійки, але можна розглянути 🇮🇱Spinx — в цілому теж виглядає як непоганий варіант                         Ентрік🇽🇰makazee — прямо зараз входить в свій прайм, цей мисливець ще довгі роки буде забезпечувати свою команду першим фрагом🇧🇦NiKo — ще один "золотий стандарт" на сцені. Його праймові роки вже закінчуються, але в поточному стані він все ще дуже конкурентний донк — тут в цілому все зрозуміло, стеля скілу там дуже висока                     Ротейтор/Ріфла🇩🇰Staehr — можливо виглядає не супер очевидним пікос, але рейтинг 1.18 при грі за 🇩🇰 каже сам за себе🇱🇹dziugss — майбутня зірка, не знаю чи "потягне" він такий рівень прямо зараз, але виглядає цікаво🇮🇱HeavyGod — десонстує стабільно гарну гру вже два сезони, морально смльний виконавець 🇸🇰frozen — мабуть найбільш очевидний пік. Якщо не хочеться довго думати – берем його                              Тренер🇺🇦B1ad3 — найбільш очевидна кандидатура, але тут дуже важливо підібрати IGL який буде з ним "на одній хвилі" + не всі гравці можуть себе комфортно почувати в його системі🇩🇰zonic — здається гарним варіантом. Супер багато досвіду, але останні роки у 🇸🇦 ставлять його тренерський талант під питання🇫🇮sAw — зібрав декілька класних ростерів, але жоден з них не став чемпіонським. Можливо просто були не достатньо сильні виконавці, а можливо він просто гарно підбирає гравців і на цьому все___Думаю в цілому з цих виконавців можна зібрати дуже і дуже гарний ростер!Пишіть в коментарях як вам мій підбір гравців, може когось забув?
🇩🇰Огляд плейофф стадії BLASTПочну з того що до півфіналів потрапили одразу дві команди від яких я цього взагалі не очікував:🇺🇸 продемонстрували дуже солідну гру, особливо на окремих мапах. З огляду це тимчасовий ростер — зайти в півфінали це взагалі шикарний результат🇩🇪 — наразі виглядають як Т2 команда яка стрибнула вище голови. Для того що б вийти на стабільні показники і вийти в "вищу лігу" їм треба так само потрапити плейофф на Атланті і на Мажорі. Є відчуття що на турнірі з 🇷🇸🇩🇪🇫🇷 і т.д. вони банально не витримають конкуренції____Також є цілий кошик команд які зіграли в діапазоні "провал" до "не виправдали очікувань":🇧🇷 — жахливий результат на турнірі з мінімальною конкуренцією. Повторити успіх попереднього сезону все ще не виходить 🇩🇰🇩🇪 — щось набирали, набирали оберти, а на фінішній прямій не змогли подолати не самого серйозного суперника. Загалом начебто і норм результат, але впевненості команді не додає___Ну і на десерт нам залишився класичний фінал двох кращих команд планети:🇫🇷 — все ще імба яка виграє все що бачить. Десь в груповій стадії можуть віддати мапу, але чим ближче вони до трофею — тим краще виглядає їх гра. Зараз на горизонті немає команди яка може з ними конкурувати🇺🇦 — в цілому доволі спокійно дійшли до фіналу по командам 🇺🇸🇩🇪🇺🇸, але вже у фіналі в черговий раз не змогли зламати свій "кріптоніт". В фіналі повинні були вигравати з 11:1 на нюці, були шанси на Анубіс, АЛЕ навіть в такому розкладі під великим питанням залишались перемоги на Міражі і Інферно😬Конкретно по мапам фіналу:Nuke🇺🇦 на старті виграли пару клач раундів і далі в захисті грали дуже активно і впевнено. До рахунку 11:1 всі влучали, всі комбіни працювали. В нападі щось хоп-хоп програли пару раундів на економіку, на табло вже 11:7, пару nt раундів від iM 1 в 4 і якось все. Виглядало зовсім без шансів. Не закрити мапу з 11:1 це фул провал для 🇺🇦Anubis — найбільш цікава мапа фіналу. Команди багато розмінювались форсами (особливо в другій половині). Конкретно 🇺🇦 треба було вигравати стартову серію в другій половині і раунд в більшості на 12:11. Можна сказати що недострілював Алексі, але там і Апекс не далеко по статі пішов 😂 Конкретно на цій мапі мені не вистачало імпакту від бітаDust — виграли пістолетку 😬😬😬😬 На останній мапі у 🇺🇦 не вистачило моральних сил продовжувати боротьбу___В цілому 🇺🇦 в черговий раз підтвердили свій статус ТОП 2 команди що в цілому дуже і дуже не погано, але дотягнутися до рівня 🇫🇷 вони все ще не можутьПишіть в коментарях як вам плейофф, як виступ 🇺🇦?