Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Народжений Коментувати
Added 14 Jul 2024

Народжений Коментувати

@Kvanidze
Number of subscribers: 32 586
Photos: 5,760
Videos: 1,560
Links: 1,540
Description:
❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️ Реклама — @barberasatan Ідентифікатор в реєстрі суб'єктів у сфері медіа: R40-06294 +380773033878 [email protected] Пошта: вул. Василя Барки 2, 34 м. Дніпро, 49041

👥 Number of subscribers

32 586
Average/Day:: -46
Average/Week:: +1761
Average/Month:: +3745

👁️ Average views per message

3 628
Average/Day:: 3,440
Average/Week:: 3,477
ERR: 11.13%

📊 Messages per Day

4.9
Last day: 6
Week average: 5.6
Average per day: 4.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🇦🇺 IEM Melbourne на фінішній прямій! Вже завтра дивимося два півфінали. Чи зможе хтось зупинити 🇪🇺 на їх шляху до чергового трофею? 🇩🇪 vs 🇫🇷 | BO3, початок 10:00Дві команди після доволі ґрунтовних змін складу і обидві команди зараз набирають шалену форму! І обидві не грають Anubis 😏Якщо у 🇩🇪 буде можливість в першій стадії прибрати мапу Dust2 — це доволі суттєво підніме їх шанси на перемогу в серії. На всіх інших майданчиках шанси якщо і схиляються на бік однієї з команд, то зовсім не суттєвоСередній рейтинг гравців 🇩🇪 трохи вищій і грають вони разом трохи довше, але не факт що конкретно завтра це зіграє вирішальну рольДаю шанси 55/45 на користь 🇩🇪 і вже готовий насолодитися грою ^_^Ставка: ТБшки на всіх мапах + 🇩🇪 виграють мінімум одну мапу 🇪🇺 vs 🇲🇳 | BO3, початок 13:00Чергове випробовування для історичного вінстріку команди 🇪🇺. За рахунок дуже вдалого пермабану — 🇪🇺 приберуть одну з двох найсильніших мап суперника і 🇲🇳 залишиться сподіватись лише на вдалу гру на Mirage Думаю навіть якщо монголи зможуть відтиснути одну мапу — виграти серію буде максимально складним завданням Ставка: перемога 🇪🇺Пишіть в коментах який фінал на вашу думку буде найцікавішим?
Огляд гри 🇺🇦 vs 🇩🇰Формат: BO3 на вилітПочаток: сьогодні ~20:30Перша гра 🇺🇦 на цьому турнірі була не супер показова, а ось 🇩🇰 навпаки дуже якісно закрили 🇺🇸 ще й 🇩🇰dev1ce дропнув стату в серії 40:20Також окреме питання — мап пул:Dust — теоретично кращий у 🇺🇦 бо вони його хоча б колись награвали, але глобально за останні три місяці практики на цій мапі у обох команд не багатоMirage — повинен був стати сильною мапою 🇺🇦 на мажорі, але так і не став. Потенційний пік як зі сторони 🇩🇰 або десайдерInferno — доволі зручний майданчик для обох команд, шанси +- рівніNuke — на мою думку кращий варіант вибору для 🇺🇦Train — найбільш вірогідний перший бан від 🇺🇦Ancient — не супер ходова мапа для обох команд, але у 🇺🇦 все ж біьше практики на цій мапі. Думаю тут шанси 60/40 на їх користьAnubis — перший бан 🇩🇰Від цій грі очікую напруженої боротьби і трьох мап. 🇺🇦 виглядають як фаворит, але після невдалого виступу на мажорі — цей статус треба підтверджуватиСтавка: ТБшки на всіх мапах + 🇺🇦 виграють мінімум одну мапуПишіть в коментах які у вас передчуття по цій грі? Зможуть 🇺🇦 пройти на LAN?
Ще одне продовження і ще одна "штанга" 😢 Огляд Джокер 2Перед початком перегляду все що я знав про другу частину — це буде мюзікл. І насправді я думав що коріння такого низького рейтингу стрічки полягає саме в зміні первинного формату подачі історії. Тим не менш, коли після години перегляду, Джокер все так само продовжував знаходитись в "стартовій локації" психіатричної лікарні – я зрозумів чому цей фільм так прохолодно зустріли. На мою думку головна проблема другого Джокера – це тотальне буксування сюжету на одному місці. Якщо б після кожної мюзикл-сцени відбувалась якась важлива подія – було б набагато цікавіше. А так, враження що кожен музичний номер просто "з'їдає" час в і без того дуже не квапливому сюжетіВідчуття що на екрані високобюджетний арт-хаус в якому автори намагаючись закласти в стрічку супер глибинні сенси — взагалі не подумали як нудно може буде дивитись на їх твір звичайному глядачу На жаль другий Джокер завис десь між особистою драмою, судовим трилером, романтичним оповіданням і мюзікломЯк вам друга частина у порівнянні з першою?